Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.02.2014., 03:38   #301
SaboVZ
Registered User
Moj komp
 
SaboVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Vinica
Postovi: 40
Citiraj:
Autor TROTTER Pregled postova
dobar izbor preporuka za budget buy
Potpisujem cak je sposobna primiti i par udarca
SaboVZ je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2014., 22:51   #302
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
baš gledam taj CM devastator combo pa imam par pitanja za one koji su vidjeli/posjeduju jer razmišljam da ga uzmem najviše radi tipkovnice, bratu bi poklonio miš jer koristim CM storm Havoc i super sam zadovoljan, pa me zanima kakva je kvaliteta izrade tipkovnice? jer škripi pod prstima? jer tipkanje glasno?Kakvo je pozadinsko osvjetljenje jer previše blješti? Da li ima koja bolja tipkovnica za te novce jer ne bi išao preko 250kn? Da li netko zna kakva je kvaliteta izrade u odnosu na logitech G103? Važem između te dvije tipkovnice, ali radije bih uzeo CM ako nema neke velike razlike u kvaliteti, jer za gotovo iste novce dobijem miš i tipkovnicu sa pozadinskim osvjetljenjem
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2014., 23:48   #303
Sneaky
Ninja
Moj komp
 
Sneaky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Kući/Stanu
Postovi: 89
Citiraj:
Autor dadosbcro Pregled postova
baš gledam taj CM devastator combo pa imam par pitanja za one koji su vidjeli/posjeduju jer razmišljam da ga uzmem najviše radi tipkovnice, bratu bi poklonio miš jer koristim CM storm Havoc i super sam zadovoljan, pa me zanima kakva je kvaliteta izrade tipkovnice? jer škripi pod prstima? jer tipkanje glasno?Kakvo je pozadinsko osvjetljenje jer previše blješti? Da li ima koja bolja tipkovnica za te novce jer ne bi išao preko 250kn? Da li netko zna kakva je kvaliteta izrade u odnosu na logitech G103? Važem između te dvije tipkovnice, ali radije bih uzeo CM ako nema neke velike razlike u kvaliteti, jer za gotovo iste novce dobijem miš i tipkovnicu sa pozadinskim osvjetljenjem
Tipkovnica je ima zvuk slično mehaničkoj onak kliktav zvuk, meni osobno nije glasna, tipke su uzasno udobne,svjetlo je dobro postavljeno,ne blješti, i čist je ugodno za oko
__________________
K?rac palac blek metalac ! CS valja !
Sneaky je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2014., 09:10   #304
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Hvala na brzom odgovoru, pogledati ću u linksu i najvjerovatnije uzeti jer mi odgovara cijenom, a i kombinacija lijepo izgleda
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2014., 10:38   #305
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Ja ću uvijek reći Logitech i samo Logitech. Svašta sam isprobavao i uvijek se vratio na Logitech. G510, savršena.

http://gaming.logitech.com/en-roeu/p...aming-keyboard
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2014., 12:15   #306
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Kupio maloprije CM combo, brzinski spojio na poslu i na prvu mogu reći da sam jako zadovoljan izradom i miša i tipkovnice za tu cijenu, iako, osobno bi mi bilo bolje da su samo tipke osvjetljene na tipkovnici, a ne kompletna pozadina tipki...bojim se da bi u mraku mogla zamarati oči...tipkovnica je dobro napravljena, djeluje čvsto, ostavlja dojam skupljeg proizvoda, na malo jače pritiske ništa ne škripi, niti se uvija...vagao sam između tog comba i logitech G103 tipkovnice, pa sam u linksu bacio brzinsku vizualnu usporedbu uz malo tipkanja preko zaštitnog celofana, i ipak sam uzeo ovu kombinaciju, puno bolji bang for buck nego G103 i osobno mi ljepši dizajn ima CM....čini mi se da G103 ima nešto tiše tipke, iako niti kod CM tipkovnice tipke nisu glasne, s druge strane miš je poprilično glasan, dosta glasnije klikanje nego kod CM Storm Havoc-a...ali sa obzirom na cijenu od 249 ne treba tražiti dlaku u jajetu, čini mi se odlična kupovina za te novce

@Sa stilom
gledao sam G510, pogledao par video klipova, procitao par članaka o njoj, sve super-sve 5, ali paprena cijena, prošlo me vrijeme kada sam gledao tipkovnice za 600, 700 i više kn, siguran sam da cu i sa ovom biti jako zadovoljan

Zadnje izmijenjeno od: dadosbcro. 04.03.2014. u 12:21.
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2014., 13:53   #307
JohnnyBoy
Guest
 
Postovi: n/a
Cek ti dado pricas o cm storm devastatoru ovoj kombinaciji misa i tipkovnice to si platio 249kn daj link odmah
  Reply With Quote
Staro 04.03.2014., 13:57   #308
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2014., 14:10   #309
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Evo Veki me prestigao
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2014., 14:13   #310
JohnnyBoy
Guest
 
Postovi: n/a
Znaci proizvod je definitivno vrijedan tih novaca jer kad bih to i kupio onda bih zamjenio postojeci MX518 s tim CM misom?!
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.03.2014., 14:35   #311
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Ako živiš u gradu gdije links ima svoju poslovnicu, baci pogled, jer vidim da je raspoloživo u svim poslovnicama
U kutiji koja također ne izgleda loše, dolazi miš, tipkovnica i user manual, nema nikakvog softwarea, jer tipke nisu programibilne, na sredini miša je mala tipka pomocu koje možeš mijenjati brzinu 800/1600/2000dpi...miš sa lijeve strane ima 2 tipke, normalno lijevu i desnu, na kotačiću tipku i na sredini za mjenjanje dpi-a...

Ako ti se miš ne sviđa, njega prodaš, a ostaviš si tipkovnicu i MX518...najbolje bi ti bilo probati kako ti miš leži u ruci
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 09:04   #312
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Jest, Logitech iskače cijenom. Nije da hvalim svog konja, jer nemam G510. Sve laptopi po kući. No, da sad slažem PC, išao bi na G510.

Do sada nijedna Logitech periferija me nije iznevjerila što po trajanju, što po perfomansama. Da, imao sam poteškoća sa odabirom miša, ali to je ionako individualno do osobe i njezine ruke, tako da G9x i G700 mi nisu odgovarali, što se tiče miševa.
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 11:08   #313
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor JohnnyBoy Pregled postova
Znaci proizvod je definitivno vrijedan tih novaca jer kad bih to i kupio onda bih zamjenio postojeci MX518 s tim CM misom?!
Vrijedi i više nego što košta,tipkovnica je stvarno odlična,miš također.

Prije ove sam imao Saitek Eclipse,nešto je tiša ali puno skuplja,s time da CM nije glasna tipkovnica.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 15:36   #314
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
ako se daje preko 500kn za tipkovnicu, ja nebih gledao ništa osim mehaničkih

membranske od 50kn i one od 500kn su praktički iste, jedino je razlika u softveru
domis je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 16:07   #315
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Tko može gledati u ova sranja šta svijetle na sve strane, svaka mu cast.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 17:18   #316
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Tipkovnica uopće nije sranje, kvalitetnije je izrade nego puno ¨razvikanije¨ i duplo skuplje tipkovnice, meni osobno ima lijep dizajn, ima dobre gumirane tipke koje nisu preglasne, pozadinsko osvjetljenje je rekao bih nekako prigušeno, ne blješti na sve strane i može se uvijek isključiti...ljudi koji gledaju kupiti miša i tipkovnicu, a ne planiraju baciti velike novce, neka slobodno pogledaju ovu kombinaciju, na kraju krajeva ne moraju kupiti ako po njima to ne vrijedi tih novaca...za 250kn mi se čini kao jako dobra kupnja i sumnjam da će za te novce naći bolje...osobno sam puno zadovoljniji sa ovom kombinacijom nego kada sam dao 700kn za razer lycosu prije par godina, pa sam si mislio na što sam bacio 700kn...ova kombinacija da ima logitech ili razer natpis koštala bi duplo skuplje...usudio bih se reći da je okvir/kućište ove tipkovnice kvalitetnije napravljen nego kod lycose, a i kvaliteta tipki ne zaostaje za lycosom...
napomena da tipkovnica dolazi sa US layout-om, pa bi zbog toga mogla nekima prestavljati problem, meni ne smeta
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 18:24   #317
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pošto g510 ima kompletan rgb spektar na raspolaganju može biti i kričavo zelena ubi-oko ili i 255 blue gdje je totalno nenametljiva i u mraku zbog svoje veličine uvelike pomaže u snalaženju tako da treba prvo probat pa onda nešto komentirat da je sranje
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 21:03   #318
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pošto g510 ima kompletan rgb spektar na raspolaganju može biti i kričavo zelena ubi-oko ili i 255 blue gdje je totalno nenametljiva i u mraku zbog svoje veličine uvelike pomaže u snalaženju tako da treba prvo probat pa onda nešto komentirat da je sranje
Ja govorim o ovom CMU, koji svijetli na sve strane samo ne na tipke...

I da imam G15 v2 6-7 godina, i kad pogledam ova smeca oci mi žele ispasti.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 21:11   #319
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
onda oke
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 22:09   #320
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
ne znam, možda imaš problema sa vidom kada ti na takvo blago osvjetljenje ispadaju oči...
sinoć sam igrao 3 sata, danas kojih 2 sata poslije posla i ne osjetim nikakav zamor u očima od tipkovnice

btw.imam i ja jednu MS tipkovnicu, prije kojih 5-6 godina plaćena 40tak kn, i nećete vjerovati dan danas radi, jest da se boja malo izlizala, ali samo uštekaj i tipkaj...nema pozadinskog osvjetljenja pa nema brige oko ispadanja ociju...najveca fora što u igrama nisam bio ništa bolji sa razer tipkovncom koju sam platio 20x više
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 22:11   #321
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
što govori više o tvojim gaming skillz

šala nastrana... ali kako se kaže/reklo u narodu - dobar gejmer će te ubit i sa b58/s96 logitechom
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 22:26   #322
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
dobar gejmer će te ubit i sa b58/s96 logitechom
slažem se u potpunosti
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 22:33   #323
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja nisam taj da se razumijemo, ja imam reflexe porezne uprave samo ko disklejmer
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 22:55   #324
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
upravo to, ako imaš dvije lijeve ruke možeš imati svemirsu periferiju, djaba ti
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 22:56   #325
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
ako se daje preko 500kn za tipkovnicu, ja nebih gledao ništa osim mehaničkih

membranske od 50kn i one od 500kn su praktički iste, jedino je razlika u softveru
Pa nije baš isto. Razlika je u detekciji stiskanja tipki. Kad pročitaš OVO i isprobaš neku pucačinu tipa BFBC2, onda vidiš zašto je tipkovnica od 300 kn bolja od one od 50 kn. Imam G105 i znam u praksi koja je razlika nje i neke jeftine tipkovnice. Istina je da možeš koknuti i s tipkovnicom od 50 kn ali kad je "gužva na terenu" pa se juriša i puca po svemu što naleti a onda ti zakaže reload, žao ti je što nemaš malo bolju tipkovnicu.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 22:58   #326
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
sinoć sam igrao 3 sata, danas kojih 2 sata poslije posla i ne osjetim nikakav zamor u očima od tipkovnice
Današnjim gejmerima nije potreban monitor.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 23:08   #327
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Današnjim gejmerima nije potreban monitor.
šta će nam monitor kada imamo tipkovnicu sa pozadinskim osvjetljenjem
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 23:20   #328
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Dođe ti na isto.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 23:27   #329
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
upravo to, a i manje se grije, o potrošnji da ne pričamo
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 00:16   #330
JohnnyBoy
Guest
 
Postovi: n/a
Onda definitivno kupujem ovaj combo, kad stigne onda cu i ja napisati koju pametnu :P
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na