Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2016., 07:37   #181
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,001
Kod mene je 7510 EU Rom.
Ovo za notifikacije znam i to je sve dobro podešeno, sve stižu na vrijeme, problem je jedino s tim fingerprintom.
Što se battery savers tiče, ne trebaš to isključivati, probaj samo staviti "no restrictions" za app za koju želiš, npr wa.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2016., 08:07   #182
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Ne znam zašto još uvijek nisu ubacili double tap, a i ovaj long screenshot koma radi. Na M1 Note nema limita dužine i procesira to trenutno, dok ovaj ima limit i spor je za popizdit.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.08.2016., 19:02   #183
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Citiraj:
Autor Srky Pregled postova
Jel ima neko problema da mu se Mi4 LTE sam od sebe reboota u standbye-u? To mi se događalo i sa prijasnje zadnje dvije verzije MIUI7 a i sad od jucer sa novim MIUI8 8.0.2.0...
Ooooo da, doduše Mi4W. Nije mi se događalo s nekoliko posljednjih developer verzija 7ice, ali na 8ici (također dev) non stop. Nekad se reboota nakon jednog dana, nekad nakon 5, ne mogu skužiti što bi moglo biti uzrok...

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Wuchko je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2016., 22:16   #184
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Srky Pregled postova
Jel ima neko problema da mu se Mi4 LTE sam od sebe reboota u standbye-u? To mi se događalo i sa prijasnje zadnje dvije verzije MIUI7 a i sad od jucer sa novim MIUI8 8.0.2.0...
Meni se to tu i tamo dogodi na Redmi 3S, ne često doduše. Valjda neki softverski bug, ne znam šta bi drugo moglo biti.

Sent from my Redmi 3S
  Reply With Quote
Staro 28.08.2016., 23:57   #185
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Citiraj:
Autor Wuchko Pregled postova
Ooooo da, doduše Mi4W. Nije mi se događalo s nekoliko posljednjih developer verzija 7ice, ali na 8ici (također dev) non stop. Nekad se reboota nakon jednog dana, nekad nakon 5, ne mogu skužiti što bi moglo biti uzrok...

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Nemogu ni ja skontat zasto, totalno je random...
Kad misle izbacit Global Stable MIUI8 za Mi4, kolko vidim zadnji global stable je 7.5.1.0?
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 01:05   #186
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Mislim da sam (kod sebe) otkrio uzrok - korištenje kamere. Jer mi se sinoć rebootao nekoliko minuta nakon što sam fotografirao, i isto se ponovilo večeras. Verzija roma je 6.8.18 (eu rom).

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Wuchko je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 10:39   #187
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Evo, imao sam prilike iz prve ruke usporediti Redmi note 3 pro 2/16 (sada oko 900 kn sa DHL dostavom) i Mi5 3/32(sada oko 2000 kn s DHL dostavom). Dakle oba mobitela vrte i najzahtjevnije igre bez prekida. Ekran na mi5 je stvarno odličan ali ništa puno bolji nego na note 3 pro. Ali je i nešto manji nego na note. Build quality solidan na oba, nije me se Mi5 dojmio kao puno bolji u tom pogledu. Jedina stvarna razlika je kamera. Ali u idealnim uvjetima, kad se slika vani po lijepom vremenu, stvarno moraš dosta približiti sliku da vidiš razliku. Isto tako samo najiskusniji će vidjeti da su boje nešto malo vjernije na Mi5. U uvjetima slabije rasvjete i po noći Mi5 ipak daje puno bolje fotke. Video je na oba ok s tim da se na note 3pro ipak vidi da nema IOS pa su snimke malo "shaky". Kad sve zbrojim i oduzmem, Mi5 bi kupio da SAD kupujem prvi put Šaomija. Ali kad sam ja kupovao Mi5 nije bio ispod 2800kn (s DHLom) kn. Note 3 je bio nekih 1400 kn (s DHLom).
Ali na kraju priče Mi5 je duplo skuplji i mislim da je note 3 pro apsolutni best buy. Pogotovo za nekog tko ne očekuje čuda od kamere. Isto tako, vrlo je upitno isplati li se uzeti duplo skuplji mob samo radi kamere. Jel sve se na to svodi. Uz to Note 3 pro ima i solidno izdržljiviju bateriju.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 29.08.2016. u 10:58.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 10:45   #188
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Di je 900 kn sa svim davanjima?

Sent from my x600 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 10:47   #189
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Di je 900 kn sa svim davanjima?

Sent from my x600 using Tapatalk
Na Aliju. Ali pričamo o 2/16 verziji, jel.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 10:58   #190
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Pls link jer vidim da je na aliu 141+ dostava...

Sent from my x600 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2016., 10:58   #191
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Isto tako, vrlo je upitno isplati li se uzeti duplo skuplji mob samo radi kamere. Jel sve se na to svodi.
Ne, sve se svodi na dimenzije uređaja i zato ta dva koja uspoređuješ ni nisu za usporedbu, niti su ista klasa.
Mi5 kupuju ljudi kojima ne pašu ogromni uređaji kao što je Note i koji žele flagship radi budućih nadogradnji i softverske podrške, a i radi luksuznog izgleda.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 11:05   #192
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ne, sve se svodi na dimenzije uređaja i zato ta dva koja uspoređuješ ni nisu za usporedbu, niti su ista klasa.
Mi5 kupuju ljudi kojima ne pašu ogromni uređaji kao što je Note i koji žele flagship radi budućih nadogradnji i softverske podrške, a i radi luksuznog izgleda.
Već mi po koji put predbacujete tu glupost. Imao sam u ruci oba a bome i specke fino pokazuju. Razlika u veličini je mala. Ekran na Mi5 je neznatno manji. 5.12 incha naspram 5.5 kod Note 3 pro. A fizički, kad se gleda i kučište, razlika u veličini je neznatna. Pa ne uspoređujemo Mi max i Mi5.

Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Pls link jer vidim da je na aliu 141+ dostava...
LINK

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 29.08.2016. u 11:11.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 11:12   #193
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Razlika u veličina je ogromna, to što tebi paše i veći uređaj pa ne vidiš razliku je isključivo tvoj subjektivan dojam.
Note 3 je "tacna" i ne paše većini ljudi.

Uglavnom, uspoređuješ telefone potpuno različite klase i grupacije i govoriš koji je od njih best buy, lol.
Nigdje veze.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 11:16   #194
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Razlika u veličina je ogromna, to što tebi paše i veći uređaj pa ne vidiš razliku je isključivo tvoj subjektivan dojam.
Note 3 je "tacna" i ne paše većini ljudi.

Uglavnom, uspoređuješ telefone potpuno različite klase i grupacije i govoriš koji je od njih best buy, lol.
Nigdje veze.
Dvije su klase, da. I? Koja je to konkurencija Note 3 pro u klasi? Za 900 kn? Samo je poanta bila da Mi5 ne vrijedi duplo više para jer po real life performansama - nema neke razlike. Zajebi tutu brojkice. Kamera na Mi5 daje bolje fotke u uvjetima slabije rasvjete i to je uglavnom to. Ima jači proc, da. Ali dok god note 3 pro vrti sve bez problema onda ne vidim prednost.

A evo kako je note 3 "tacna" naspram Mi5. I što je to tacna u ljeto 2016 godine? Prije samo godinu dana su neki spominjali da je tacna sve preko 5 incha a danas nije rijetko da vidiš ekipu sa 6 inchnim mobitelima. Evo ti note 7 se prodaje kao salata a ima 5.7 incha. Jebiga, Samsungić je.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 29.08.2016. u 11:22.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 11:21   #195
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
5mm x 7mm x 1.3mm je stvarno Ooogromna razlika?

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
koji žele flagship radi budućih nadogradnji i softverske podrške, a i radi luksuznog izgleda.
Tko to želi neće si kupiti xiaomi.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 11:28   #196
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Dvije su klase, da. I? Koja je to konkurencija Note 3 pro u klasi? Za 900 kn?
Konkurenciju treba tražiti kod drugog proizvođača, a ne kod tog istog.

Citiraj:
Samo je poanta bila da Mi5 ne vrijedi duplo više para
Da li nešto vrijedi ili ne vrijedi odlučit će svaki kupac za sebe.
Mi5 je flagship, ima najbolje spec., ima najkvalitetniju i najluksuzniju izradu i vrh je njihove ponude, tko to sve želi platit će.

Citiraj:
A evo kako je note 3 "tacna" naspram Mi5. I što je to tacna u ljeto 2016 godine? Prije samo godinu dana su neki spominjali da je tacna sve preko 5 incha a danas nije rijetko da vidiš ekipu sa 6 inchnim mobitelima.
Kakve veze ima što je ljeto 2016? I kakve veze ima što neki nose 6" telefone?
To je svačiji osobni izbor.

Note 3 je 5.5 mm veći po visini i 7 mm (!) po širini, pošto se zna da je širina više problematična kod držanja telefona i da se osjeti i 2-3 mm razlike, ovo je onda ogromna razlika.
Mi5 ima dimenzije kao Galaxy S7, to su za većinu ljudi idealne dimenzije.

A ako nekome paše i 5.5 ili 6", ne vidim problema, samo to nisu telefoni za međusobnu usporedbu, a pogotovo ne ova dva.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 11:29   #197
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
LINK[/QUOTE]

@tvrdi pls kako to dode 900 kn...
Meni izade sa shippingom 160$...
Jel u toj trgovini sigurno bez davanja ako se uzme DHL... negdje ne pise pa zato pitam



Sent from my x600 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 11:55   #198
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
@tvrdi pls kako to dode 900 kn...
Meni izade sa shippingom 160$...
Jel u toj trgovini sigurno bez davanja ako se uzme DHL... negdje ne pise pa zato pitam[/QUOTE]

Da. Zajebo me Alijev sajt. Stavio sam u košaricu sa DHL dostavom a on opet ostavio standardni shipping a to nisam skužio. Opet se isplati za 160 dolara. Po sadašnjem tečaju to je negdje 1080 kn.


Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Konkurenciju treba tražiti kod drugog proizvođača, a ne kod tog istog.
Nema je. Note 3 pro.
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Da li nešto vrijedi ili ne vrijedi odlučit će svaki kupac za sebe.
Mi5 je flagship, ima najbolje spec., ima najkvalitetniju i najluksuzniju izradu i vrh je njihove ponude, tko to sve želi platit će.
Kaj to vrijedi ako i ovaj duplo jeftiniji uređaj sve vrti i k tome je i build quality blizu flagshipa. Ajde da je note 3 pro neki jeftini plastičnjak.....
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Kakve veze ima što je ljeto 2016? I kakve veze ima što neki nose 6" telefone?
To je svačiji osobni izbor.
Ima veze jel standardi se mijenjaju. To što je tebi mob koji je 15% veći odmah tacna a ovaj 15% manji je kompakt i ideal, to je tvoj problemčić.
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
kod držanja telefona i da se osjeti i 2-3 mm razlike, ovo je onda ogromna razlika.
Hah
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A ako nekome paše i 5.5 ili 6", ne vidim problema, samo to nisu telefoni za međusobnu usporedbu, a pogotovo ne ova dva.
Itekako su za usporedbu jel kad se usporedi onda se vidi koliko je note 3 pro isplativ. Ako je kamera jako bitna onda je druga priča ali opet ne vidim kako se za bolju kameru isplati dati duplo više para. I to bitnije bolju samo u uvjetima slabije rasvjete.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 29.08.2016. u 12:02.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 15:01   #199
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Kolegica koristi Redmi 2 (zadnji Croatia update) (3 dana star) i kamera je užasna.

stražnja kamera za macro ili nešto ispod metar udaljenosti slika odlično, no dalje od metar nema šanse da prepoznaš išta na fotografiji koliko je mutna slika.

Savjet?
Ima garanciju

Zadnje izmijenjeno od: tskarda. 29.08.2016. u 15:22.
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 15:16   #200
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Zamolio bih za pomoc. Tatina prijateljica ima Redmi Note 3 Pro 2gb, i treba joj staviti global stable rom.

1) kako najjednostavnije skuziti dal je mtk ili qualcomm model?
2) jel moze pliz link na neki ispravan tutorial kako to flashati? s onim MiFlashom pretpostavljam? Bez unlockanja bootloadera i slicnog, samo da ona gore stavi global stable i to je to.

Hvala!
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 15:28   #201
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Zamolio bih za pomoc. Tatina prijateljica ima Redmi Note 3 Pro 2gb, i treba joj staviti global stable rom.

1) kako najjednostavnije skuziti dal je mtk ili qualcomm model?
2) jel moze pliz link na neki ispravan tutorial kako to flashati? s onim MiFlashom pretpostavljam? Bez unlockanja bootloadera i slicnog, samo da ona gore stavi global stable i to je to.

Hvala!
Svi pro modeli su snapdragon
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 15:32   #202
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor robik666 Pregled postova
Svi pro modeli su snapdragon
Hvala, taj dio je onda jasan bar

Sto se flashanja tice, moze pratiti ovo?
http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

I skinuti Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download odavde?
http://en.miui.com/a-234.html
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 15:44   #203
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Tvrdi, meni se čini da tebi jedinom ne postoji razlika između 5.5" i 5". Širina +3-5mm se osjeti JAKO (sad bih ti dala usporedbu s nečime, ali mislim da forumska pravila to ne dopuštaju). I nije to "problemčić" samo kolege panasonica. Sad ću ti dati primjer iz stvarnog života, tj. vlastitog iskustva. Imala sam Redmi Note 2 koji je 76mm širok, dok je moja bradata polovica imala (i još uvijek ima) Meizu M1 Note širine 75.2mm. Dakle razlika čak niti jedan cijeli milimetar! Oba telefona su mi sad prevelika, ali kad sam držala M1 Note, to ne da se osjetilo, nego sam u više navrata zažalila svoj odabir mobitela. Moj Note je bio krajnje nezgrapan za držati, dok s M1N sam imala dojam da držim 10x uži mobitel.

0.8 mm, kolega.


Došla sam ustvari pitati nešto u vezi mobitela. Trenutno sam na 6.8.25 dev xiaomi.eu i ne radi mi internet kad koristim Wireless Display (castam na TV). Ima tko takav problem?

Sent from my Redmi 3S
  Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 16:22   #204
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Sunbriel Pregled postova
Tvrdi, meni se čini da tebi jedinom ne postoji razlika između 5.5" i 5". Širina +3-5mm se osjeti JAKO
0.8 mm, kolega.
Nisam rekao da nije razlika samo da je zanemariva. A Mi 5 je ipak nešto i više od 5 incha. I ne može se note 3 pro nazivati tacnom a mi5 je kao kompakt? 3.5mm nije ništa, šira je moja slim Nilkin maska od toga. Stavi tu tanku Nilkin masku na Mi5 i imaš okvir veličine ko note 3 pro.
U svakom slučaju otišli smo predaleko. Onaj kojem je Note 3/pro prevelik nek si gleda druge modele. Iako je to meni smiješno jer 5.5 incha stane i u džep hlača a i 5 i 5.5 inchni mob jednako smetaju kod saginjanja. 5.5 stane u prosječnu mušku ruku a za žene i male dečke dopuštam da može biti problem...A postoje i torbice koje ionako nosimo po ljeti radi ključeva, novčanika itd....po zimi imamo jakne valjda a u jaknu mi stane i tacna od tableta...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 17:14   #205
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Ja mislio da smo to prošli i da je sad gotovo s tim... Svako ima svoje standarde po kojima mjeri kvalitetu i isplativost.
Čemu to uvjeravanje sviju (ili sebe samog) da je Note 3 najbolji i da nema konkurencije ? Ja sam tu tvoju tvrdnju pročitao i shvatio još pred više od mjesec dana i ok. Čestitam ti što si našao ono što trebaš i što si sretan. Tko god dolazi ovdje već ZNA tvoj stav i mišljenje. Šta sad dalje imaš od toga što ulaziš u te rasprave? Ne kužiš da ima više ljudi kojima ideš lagano na živce?

Osim toga nije ni lijepo implicirati da ljudi imaju "problemčić" ako se ne slažu s tobom. Te male uvredice su direktni poziv na flejm. Već sam ti rekao : najbolji mob nije Redmi note3 , nego redmi 3 pro Kužiš?
__________________
kasandro je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 20:19   #206
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Danas jesi sutra nisi. REdmi note 3 pro je sad best buy sutra to možda bude note 4 ili neki huavei. Nisam emotivno vezan za svoju robu samo ne dam da me zajebavaju i uvjeravaju da 3mm znači puno.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 20:22   #207
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Vele da je RN3 pro odlican telefon al ima malo slabiju kameru..

Sent from my x600 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 20:26   #208
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Vele da je RN3 pro odlican telefon al ima malo slabiju kameru..
Ne. Za taj cjenovni rang vrlo solidna kamera. Ali kaska za top modelima, pogotovo ako se slika u uvjetima slabije rasvjete. To je i očekivano jel telefon u tom cjenovnom rangu teško da može imati vrhunsku kameru sa OIS-om. KAd se zbroji solidna kamera i vrlo dobre performanse, vrlo solidan ekran i dimenzija ekrana...baterija...vrlo solidna izdrada.....to je best buy mid rangeova. To je jasno. Pogledaj koliko košta precijenjeni P9. Pa to je brutalno. Čak i u kini nije baš jeftin.
Isplati se više Mi5. Kad smo već kod best buy mid rangeova sad će palicu preuzeti Note 4.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 20:42   #209
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Malo mi je bedasto kod note 4 2/16 GB verzija... moralo bi ici od 3/32 ili barem 2/32Gb

Sent from my x600 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 20:43   #210
izbojan
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 81
Bit će neki pro ili s uskoro... ;-)

Redmi 3 pro
izbojan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na