Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2013., 01:34   #421
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Red triangle of Death

Anyway,uzel Galaxy Nexusa,zrooto,otključo BL....

Sad kad idem u recovery,CWM recovery ispiše mi takozvani red triangle of death.

CWM Recovery je instaliran,svugdje su neka KAO riješenja(da sam neš trebao prebrisat ili rename al nigdje nepiše šta).

Anyway,stock rom radi ko formula,al zbog ovoga nemogu instalirai nijedan custom rok/kernel/itd....

Neko zna ovak iz šusa maybe?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2013., 02:31   #422
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Po kojim uputama si radio?

Po meni, najlakše je skinut ROM manager s Play Storea i iz njega instalirat recovery ako ti je mobitel rutan.

Najelegantnije je pak preko fastboota ali ima malo više posla pogotovo ako nemaš instalirano sve šta je potrebno.
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2013., 05:17   #423
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Jesam...al svejedno ovaj sugavi red triangle. A rootao sam I unlbl preko alata za nexus...I preko njega ubacio cwm...
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2013., 18:20   #424
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
http://www.android.gs/install-clockworkmod-cwm-touch-recovery-on-galaxy-nexus/

Probaj sa fastbootom, ima više koraka, moraš si složit ADB/Android SDK ali sigurno će proći.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2013., 20:55   #425
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Jesam...al svejedno ovaj sugavi red triangle. A rootao sam I unlbl preko alata za nexus...I preko njega ubacio cwm...
Da, ovo s ADB ti je najsigurnije, vjerujem da si tako i na Hero ubacivao cwm
tor je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2013., 15:01   #426
inaki
Premium
Moj komp
 
inaki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zgb
Postovi: 237
ako može odgovor, pokušao sam čitajući temu nešto poloviti no izgleda bezuspješno...

gledam kupiti nekakav tablet koji bi služio za malo surfanja, pogledat koji film na putu kao i proćitati nekad knjigu ili strip i tako surfajući naletih na jedan mali milion tih android oznaka, te 2 te 4 te nekakav Jelly pa ako netko ima volje za odgovoriti koliko meni kao korisniku kakav sam se opisao uopće znače te sve nekakve puste oznake...

hvala
inaki je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2013., 19:29   #427
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 915
Citiraj:
Autor inaki Pregled postova
ako može odgovor, pokušao sam čitajući temu nešto poloviti no izgleda bezuspješno...

gledam kupiti nekakav tablet koji bi služio za malo surfanja, pogledat koji film na putu kao i proćitati nekad knjigu ili strip i tako surfajući naletih na jedan mali milion tih android oznaka, te 2 te 4 te nekakav Jelly pa ako netko ima volje za odgovoriti koliko meni kao korisniku kakav sam se opisao uopće znače te sve nekakve puste oznake...

hvala
http://en.wikipedia.org/wiki/Android_version_history
Najbolje je da je najnoviji OS. Jer vec vidim aplikacija koje ne podrzavaju GB (Gingerbread), a i sto je noviji sustav to je optimiziraniji i sve ostalo kao kod svakog sustava. Najbolje bi ti bilo uzeti tablet s JB-om (Jelly Bean), ili ICS-om (Ice Cream Sandwich).
To ti je kao kod Windowsa, usporedba JB-GB=Win 8-win XP
dinos3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2013., 19:36   #428
inaki
Premium
Moj komp
 
inaki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zgb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor dinos3 Pregled postova
http://en.wikipedia.org/wiki/Android_version_history
Najbolje je da je najnoviji OS. Jer vec vidim aplikacija koje ne podrzavaju GB (Gingerbread), a i sto je noviji sustav to je optimiziraniji i sve ostalo kao kod svakog sustava. Najbolje bi ti bilo uzeti tablet s JB-om (Jelly Bean), ili ICS-om (Ice Cream Sandwich).
To ti je kao kod Windowsa, usporedba JB-GB=Win 8-win XP

zahvaljujem brzom i jasnom odgovoru
inaki je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2013., 14:45   #429
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Zapeo sam na ovom rootanju... znači pratim upute sa prve stranice.

Instalirao drivere.
Skinuo reflash i pokrenuo i sad bi ja to kao trebao instalirat (šta god to značilo)
Sad mi piše poruka "waiting for bootloader, make sure driver is instaled!"
I šta sad?
Ja u ovoj situaciji na mobu stisnem FASTBOOT pomoću power tipke i onda mi izleti poruka: "Waiting for HBOOT to be ready..."

I sad šta god stisnem na mobu onda me izbaci i piše da kao nemože komunicirat s mobom.

Sad nemam pojma gdje završava instalacija reflash_package-a i kad bi ja trebao dobit ovaj fajl hbootdrive.html

Edit:

Skužio sam da su upute na prvoj stranici malo krive jer uopće ne treba instaliravat reflash_package, nego prvo treba napravit ovo pod 4 i tek onda pokrenut reflash_package i onda sve glatko ide.

Ali... bila mi je poruka "running root..." i sad piše "Error: Failed to root, is your firmware too new?"
Jos nisam rijesio problem, zna itko?
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 11:25   #430
Htc touch hd
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Bosnia i Hercegovina
Postovi: 1
Molim za pomoc

Pozdrav


Ako iko zna kako instalirati android na htc touch hd neka se javi molim vas, trenutno je windows os, pokusavao sam preko sd card ali dodje do pola i pise "waiting for sd card" sd card je od 1gb pokusao sam i druge card od 4 gb i opet isto, ne znam sta je problem, zna li neko kako da preko pc instaliram android na moj mobitel... ovaj windows mi je malo komplikovan a i nije neki program a jos na njemackom jeziku...NADAM SE DA MI NEKO MOZE POMOCI, BIO BI JAKO ZAHVALAN POZZ


HVALA
Htc touch hd je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 04.02.2013., 23:18   #431
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Live with Walkman

Ovo bi bilo valjda za Tips&Tricks pošto nisam još našao riješenje za moj problem..

Radi se o tome da imam Live with Walkman koji mi laga, nije "fluidan", često usporeno radi ili "šteka".

Mobitel nije rootan, službeni ics 4.0.4 na njemu instaliran ( 4.1.B.0.587 ) Bilo je tako i dok je GB bio na njemu, iako nisam siguran u odnosu na sada kolika je razlika.

Ponekad se dogodi da mi otvara aplikacije jako brzo, začuđujuće i da mi je takav stalno, bio bih prezadovoljan. Ali uglavnom bude problem, npr. kada hoću nekoga nazvati, dok mi se pojavi dial screen prođe 5-6 sekundi, ponekad i više od 10.. Bude ista stvar i kod slikanja, bilo čega.. Postalo je iritirajuće, jer mobitel nije pretpran aplikacijama, interne memorije ima slobodno 100mb još.
Kada killam app sa Android task managerom ostane 140 - 160mb ram-a.

Samo želim mob koji radi kako treba, da ne laga.. Postoji li način da se toga riješim? Da li bi možda rootanje pomoglo, da maknem app koje ne koristim i prebacim sve na SD?

Hvala!
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 00:15   #432
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Nemoj koristit Task Managere, prva preporuka. Druga, nemoj bacat aplikacije na SD karticu ako baš ne trebaš - drži sve na internoj. Treća, makni neke aplikacije koje moraju biti cijelo vrijeme u memoriji, tipa Whatsapp, Skype, Facebook Messenger, Talk.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 14:48   #433
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Nemoj koristit Task Managere, prva preporuka. Druga, nemoj bacat aplikacije na SD karticu ako baš ne trebaš - drži sve na internoj. Treća, makni neke aplikacije koje moraju biti cijelo vrijeme u memoriji, tipa Whatsapp, Skype, Facebook Messenger, Talk.
Shvaćam što želiš reći, ali jel nije bolje da budu na SD kartici, nego da budu na internoj memoriji, koje bi mi u tom slučaju ostalu 50mb..još malo cache-a koje mobitel koristi i opet bi blokirao..
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 18:36   #434
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,758
Citiraj:
Autor NeooS Pregled postova
Shvaćam što želiš reći, ali jel nije bolje da budu na SD kartici, nego da budu na internoj memoriji, koje bi mi u tom slučaju ostalu 50mb..još malo cache-a koje mobitel koristi i opet bi blokirao..
Kao da PC igru instaliraš na disketu jer ti na hard disku zauzima dragocjeno mjesto i komp će ti blokirati Ništa mu neće biti, može samo brže raditi ako su aplikacije na internoj. Mičeš na sd jedino kad moraš, najčešće kada zafali mjesta.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 21:10   #435
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
50 MB slobodno je super, kad ti telefon javlja da fali mjesta onda je uzbuna. Uglavnom, zadnji savjet je najbitniji, pazi koji ti se programi vrte konstantno u memoriji. Njih memory management ne ubija jer imaju dozvolu da budu konstantno u memoriji. Znači i Viber, i Whatsapp i Facebook Manager i Skype istovremeno na telefonu koji ima malo RAM-a je veliki problem. Da ne spominjem da su osim možda Whatsappa užasno loše optimizirani.

Odgovorno tvrdim da IM-ovi ubijaju low-end Androide...
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 22:51   #436
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Pa sad baš da je LWW low end kojeg bi ubilo nekoliko IM-a, nemogu se složiti. Sestra mi ima isti mobitel s identičnim aplikacijama konstantno uključenim i navedena usporavanja se ne primijećuju.
Ako moj Desire ne pati od tih problema, ne vidim zašto bi LWW koji je po svemu viđenom jači od Desirea.
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2013., 10:03   #437
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Hvala vam svima na odgovoru i na pomoći. Poslušat ću vaše savjete.
U međuvremenu dok sam pokušavao sve i svašta, bloatware aplikacije koje nisam mogao obrisati s mobitela, onemogućio sam ih, izgleda da pomaže. Mobitel mi se puno bolje ponaša. Brži je i s tu i tamo kojim lagom. Također sam isključio sva autom.traženja nadogradnji i slično za svaku aplikaciju.

Citiraj:
Autor D.O.M.I. Pregled postova
Pa sad baš da je LWW low end kojeg bi ubilo nekoliko IM-a, nemogu se složiti. Sestra mi ima isti mobitel s identičnim aplikacijama konstantno uključenim i navedena usporavanja se ne primijećuju.
Ako moj Desire ne pati od tih problema, ne vidim zašto bi LWW koji je po svemu viđenom jači od Desirea.
Ne bih se složio s tobom samo iz jednog razloga, koji je očito boljka Sony Ericssonu u softveru iako neznam zašto, a to je da sam osobno imao sad već treći model mobitela koji mi je štekao u radu. A znam druge osobe koje su imale iste mobitele kao ja, ali bez ikakvih problema, sve radilo savršeno. Znao sam softver stavljati iznova po 3,4 puta ali nije pomagalo.
Zato mislim da je moguće da ti sestra nema nikakvih problema, a ja ih imam.
Još ono što nisam uspio riješiti, je lag kod ulaska u dialling, recimo nakon izlaska sa neta i iz preglednika, gdje čekam par sekundi dok mi se ne pojavi tipkovnica sa brojevima. Mislim da sam našao negdje na netu da je netko imao taj problem na prijašnjem firmwareu, instalacijom zadnjeg firmwarea je rješio problem. Ja ga imao prije, postoji još uvijek.
D.O.M.I možeš li provjeriti sa sestrom da li možda ipak ima ovaj problem kod pozivanja ako sve ostalo savršeno radi.

Neznam ako ne uspijem to riješiti sam, da li bi servis to laganje uopće uvažio kao neispravnost mobitela?
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2013., 12:19   #438
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
može li preporuka rom-a za samsung gt i5500 (da malo djecu razveselim)
znaci nešto bolje (življe) od stoc froya 2.2.2 ?
hvala
electro je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2013., 17:35   #439
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
ljudi problem
krenuo rootat samsung GT i5500 odinom 4.28 po
postuku http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1416190
no zaboravio skinut na sd karticu
Important Note:

• You MUST install the three files in this exact order:
• The main ROM package ‘update-cm-7.1.0-galaxy5-v1.7.2-MADTEAM-signed.zip
• The hotfix package ‘v1.7.2-hotfix1.zip
• The Google Apps package ‘gapps-gb-20110828-signed.zip

- Select to ‘Choose file from SD card’ that you have saved earlier.

e sad ima problem nisam imao instal sa sd karice
negoo ga rebootao i imam samo samsung start logo pri dizanju koji ne miče
probao ponovo sa odinom no on prođe do pass te se samsung restarta i te
opet dođe samo do samsung loga i ni makac
ima li tko ideju kako ponovo dobiti clockwork menager??
help
electro je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2013., 18:16   #440
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Ima mobitel valjda neke tipke za bootat u CWM? Tipa, VOL- i Power, ili VOL + i Power? Ako ima, vjerojatno u CMW-u imaš i SD Card mod pa prebaciš rom i sve kaj trebaš flashat na karticu i onda flashaš?
Ili preko adb-a bootaš recovery, samo ne znam da li ti radi ako nemaš rom gore.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2013., 18:16   #441
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
ipak uspio od par puta doci do CWM
instaliran cm7.1
electro je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2013., 22:14   #442
frend
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 170
na koji nacin bi mogao prebaciti aplikacije tipa (gmail, youtube, facebook...) i ostale koje su vec bile na mobu kad sam ga kupio. Mob sam uspjesno roota-o ali na sd karticu mogu prebaciti samo app koje sam skinuo sam.
mob je alcatel ot 918.
frend je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2013., 22:49   #443
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,758
Re: Android - root, instalacija custom ROM-a, Tips & Tricks

Nema smisla da prebacujes te aplikacije jer su na sistemskoj particiji. Ti sistemsku particiju ne mozes koristiti za appove koje skidas, pa bi jos najbolje bilo da appove koje si skinuo prebacis na nju, a ne sd karticu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2013., 23:59   #444
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Al si ga zapetljao Prvo mu kažeš da ne može koristiti sistemsku particiju za appove koje skida a onda da ih prebaci na nju.

Vjerojatno si htio reći da ne može instalirati aplikacije na sistemsku ali da ih može kasnije ručno prebaciti ako na sistemskoj particiji ima mjesta. Isto tako bi mogao maknuti neke koje ne koristi.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 00:30   #445
frend
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 170
zelim te app koje ne koristim tipa facebook, e-pošta, maxtv to go, google karte.... i jos dosta takvih prebaciti na sd da si oslobodim prostora u internoj memoriji. jasnije?
Da li je to izvedivo i ako je na koji nacin?
frend je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 04:59   #446
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Te aplikacije koje si nabrojao su na /system particiji (ako ih ne možeš deinstalirati) i nemaju veze sa internom memorijom kojom ti možeš upravljati odnosno /data particijom.

Znači ovo što je tebi na sistemskoj particiji ti ne smeta iz prostog razloga što sa sistemskom particijom ne možeš upravljati (u biti možeš ali je komplikacija) i ne ubraja se u internu memoriju.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 10:34   #447
frend
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 170
upravljanje aplikacijama) dostupna, odnosno nije vise siva...
-->
evo uspio sam nekako prebaciti na ovaj nacin: skino sam i instalirao rom toolbox pro app. pomocu nje sam napravio backup app i zatim ih obrisao, pa ih vratio pomocu restore funkcije i sve su na sd kartici i u internoj memoriji imam puuuno vise prostora. Sad mi je opcija za prebacivanje izmedu telefona/sd kartice (koja se nalazi u postavke---> upravljanje aplikacijama) dostupna, odnosno nije vise siva...

Zadnje izmijenjeno od: frend. 22.02.2013. u 13:06.
frend je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 16:32   #448
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Re: Android - root, instalacija custom ROM-a, Tips & Tricks

Ima kakva aplikacija koja prati koristenje memorije od aplikacija kroz vrijeme? Nesto mi guta memoriju i dolazi do rusenja aplikacija povremeno (sve se ruse, samo me izbaci na homescreen)?

Il ima netko ideju zasto mi se to dogadja, sumnjam na memoriju no nemora znaciti. Galaxy S+, sve stock

Tnx
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2013., 17:51   #449
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Re: Android - root, instalacija custom ROM-a, Tips & Tricks

System panel, System tuner...
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 28.02.2013., 14:18   #450
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Tutnuo sam na HTC Desire VJ 4.1.2 CM10.1 ROM i ne želi mi pristupiti SD kartici. Na kompu najnormalnije radi, ali iz telefona 0 bodova, također ni kad povežem mob sa kompom, isto ništa, samo puni bateriju.

Što napraviti?

Edit: riješeno. trebao sam formatirati karticu u mobitelu a ne preko kompa i sad je sve OK.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 28.02.2013. u 16:44.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na