Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.10.2017., 11:33   #32281
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 167
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Ja, ali crvenog
Aj stavi koju sliku
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:30   #32282
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
apelirao bi vas i vaše bližnje na osvještavanje o paljenju svjetala, stvarno ovo nije humano po ovim sivim danima, a jučer odgulio po onoj kišetini do velike gorice... majko isusova the horrorz.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:40   #32283
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,737
Jucer odgulio rutu od zga do pule, sve po ac, psovao sam ko kocijas. Bemti led dnevna svjetla, tko ih je izmislio i tko na tako glupo osmisljen sustav nije u najnizem paketu opreme ugradio po defaultu ugradio automatsko paljenje kratkih svjetala kod losih svjetlosnih uvjeta i obavezno po kisi. Serem ti se na bijelo/sivo modernO autO i najnizi paket opreme kada te na 30m ispred mene proguta vodeni oblak i magla, a tvoje velebnO autO nema upaljene zadnje pozicije. Vidim te u retrovizoru, ali sta mi to znaci kad cu mozebitno tvrdo penetrirati u tvog SUVa.

Ljudi, barem upalite ta kratka svjetla kada su proizvodjaci auta vec toliko sjebali svijet s izmisljanjem led svjetala. Sta je tako tesko bilo uz led prednja ugraditi par crvenih ledica iza...

/rant off
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:41   #32284
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
apelirao bi vas i vaše bližnje na osvještavanje o paljenju svjetala, stvarno ovo nije humano po ovim sivim danima, a jučer odgulio po onoj kišetini do velike gorice... majko isusova the horrorz.
Živiš na balkanu. Što očekuješ? Štede se žarulje. Skupo je to, pa još se kupuje u paru....nema veze što je veća sigurnost s njima upaljenim. Važno je tih usranih 100 kn ušteđeno što se potroši na cigare i bocu vina..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:41   #32285
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,628
Prošli vikend i početak tjedna dok je bila ona magla...nevjerojatno nešto.
Ili kompletno ugašena (3-4 slučaja na zagorskoj magistrali uz vidljivost max 2 metra), ili upaljena samo dnevna svjetla (zadnja naravno ne rade).

Kad smo već kod zadnjih svjetala...promijenili su mi auto u firmi sa "starog" Clia 4 na redizajniranog.

Uz brdo promjena na bolje, sad su stražnja svjetla povezana s prednjim LED dnevnima.

1. (default kod paljenja auta) - LED prednja
2. (pozicija) LED prednja + zadnja (u glavnim svjetlima ne svijetle pozicije)
3. LED + glavna svjetla

Napokon se netko to sjetio napraviti...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:42   #32286
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,107
Citiraj:
Autor Elder Pregled postova
Aj stavi koju sliku
Imaš slika prije, pretraži malo temu, stavio je već.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:43   #32287
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
..kako da prosječan balkanac kaže prijateljima i obitelji da je kupio i da vozi Ladu.
....i to novu
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:44   #32288
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,737
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

Napokon se netko to sjetio napraviti...
Fala sebastianu kurzu!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:46   #32289
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,107
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
....i to novu
Isto kao i Daciu, Daewoo ili nešto u tom rangu. Financijske mogućnosti su jače od jalnosti, čak i kod nas rvatina
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 15:31   #32290
athirsty
Registered User
 
athirsty's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Zadar
Postovi: 26
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Jucer odgulio rutu od zga do pule, sve po ac, psovao sam ko kocijas. Bemti led dnevna svjetla, tko ih je izmislio i tko na tako glupo osmisljen sustav nije u najnizem paketu opreme ugradio po defaultu ugradio automatsko paljenje kratkih svjetala kod losih svjetlosnih uvjeta i obavezno po kisi. Serem ti se na bijelo/sivo modernO autO i najnizi paket opreme kada te na 30m ispred mene proguta vodeni oblak i magla, a tvoje velebnO autO nema upaljene zadnje pozicije. Vidim te u retrovizoru, ali sta mi to znaci kad cu mozebitno tvrdo penetrirati u tvog SUVa.

Ljudi, barem upalite ta kratka svjetla kada su proizvodjaci auta vec toliko sjebali svijet s izmisljanjem led svjetala. Sta je tako tesko bilo uz led prednja ugraditi par crvenih ledica iza...

/rant off
Nema to veze sa proizvođačima, to je problem u ljudima koji ne žele ili se ne sjete upaliti barem kratka svijetla u slabije vidljivim uvjetima. Pa valjda je normalno ako je vani tmurno ili magla da upališ svjetla, barem kratka ako nemaš maglenke... prije nije bilo nikakve automatike pa su svi palili svjetla...
athirsty je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 15:32   #32291
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Jucer odgulio rutu od zga do pule, sve po ac, psovao sam ko kocijas. Bemti led dnevna svjetla, tko ih je izmislio i tko na tako glupo osmisljen sustav nije u najnizem paketu opreme ugradio po defaultu ugradio automatsko paljenje kratkih svjetala kod losih svjetlosnih uvjeta i obavezno po kisi. Serem ti se na bijelo/sivo modernO autO i najnizi paket opreme kada te na 30m ispred mene proguta vodeni oblak i magla, a tvoje velebnO autO nema upaljene zadnje pozicije. Vidim te u retrovizoru, ali sta mi to znaci kad cu mozebitno tvrdo penetrirati u tvog SUVa.

Ljudi, barem upalite ta kratka svjetla kada su proizvodjaci auta vec toliko sjebali svijet s izmisljanjem led svjetala. Sta je tako tesko bilo uz led prednja ugraditi par crvenih ledica iza...

/rant off
to je sve sjebala murija sa piškili bi - kakili bi zakonom o gašenju svjetala, a u biti dobar izgovor za zaboravljive kako bi se više napaćeni narod naplaćao kazni.

upaljena svjetla - safe, ugašena - kazna i ćao... kak mi možeš donijet zakon "o sigurnosti u prometu" gdje je sigurniji ili valjda minimalno jednako siguran auto sa ugašenim svjetilma u odnosu na onaj sa upaljenim?!

jel itko od tih velebnih umova ikada na sivi dan uletio na prosječnu zagrebačku dvosmjernu ulicu sa bočno parkiranim autima i drvoredom koji radi još dodatno zamračenje i prema njemu se kreće srebrni auto sa zgašenim svjetlima? ja se stepem svaki put kad skužim na 20m da je taj auto uopće u pokretu, a kamoli da sam ga prije uopće primjetio da je sudionik prometa.

ti isti velebni umovi zaboravljaju da dobar dio vozača je u autoškoli učeno "sjedi u auto, pojas, svjetla" i pretpostavljam, barem na svom slučaju, da im je puno teže uočiti takav auto u odnosu na ekipu kad nije ni postojao zakon o svjetlima pa su barem dio života navikli na takvo okruženje, ja nisam sigurno.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 16:05   #32292
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,737
Citiraj:
Autor athirsty Pregled postova
Nema to veze sa proizvođačima, to je problem u ljudima koji ne žele ili se ne sjete upaliti barem kratka svijetla u slabije vidljivim uvjetima. Pa valjda je normalno ako je vani tmurno ili magla da upališ svjetla, barem kratka ako nemaš maglenke... prije nije bilo nikakve automatike pa su svi palili svjetla...
Ma ja vecim dijelom krivim tehnologiju jer ona nas je napravila lenjim moronima. Izmisle automatsko paljenje tih ledica, sto ti osvjetli i tablu u autu, i onda takvi ljudi voze s ledicama po noci u gradu jer boli ih k, oni vide cestu zbog javne rasvjete, ali toga nisu svjesni. Jebote, ja sam par puta zaboravio upaliti kratka po noci i najezio se kad sam skuzio da mi je tabla ugasena. Ono, jebeni batmobil na cesti, fak!

Danas ove ledice i sva ta automatika je imho jako lose implementirano, ako vec kanis postici vecu vidljivost auta na cesti bez da vozac previse odlucuje o tome. Naravno, svaka cast ekipi koja aktivno razmislja dok vozi, to se tako lijepo prepozna na cesti.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 17:18   #32293
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
STavio malo prije UG8 cetvrtu sezonu, energy saver nisu prezivile gumi defekt i zavrsile u smecu a felga je ok..

Megane je zgodan je svjetla gasi i pali kad se pokrene/zgasi tak da ne moram vodit racuna o tome dok se na Crossu moraju gasit i palit rucno kod paljenje/gasenja.. Kad vidim ekipu bez svjetla zabijem im duge xenone u guzicu/glavu pa ih upale ak nisu previse pijani. Ti dugi xenoni su mi najbolja stvar na Meganu nakon dci110..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 23.10.2017. u 17:26.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 17:41   #32294
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Ok, i meni ide na qurac škvadra kaj najčešće nije ni svjesna da nema upaljena svjetla, ali sa druge strane što sam napravio kao vozač koji cijelu godinu vozi sa upaljenim kratkim svjetlima... nisam napravio ništa

... a mogao sam nagovoriti 5 ili 10 ljudi da sudjelujemo u javnoj raspravi prije donošenja novog zakona o sigurnosti prometa na cestama, tih 5 ili 10 ljudi je moglo nagovoriti još toliko ljudi da i oni sudjeluju u javnoj raspravi i tako dalje... mogao sam pokrenuti 5 ili 10 ljudi koji bi onda dalje aktivirali opet idućih 5 ili 10 ljudi da zaspamamo MUP-a mailovima u kojem tražimo da hebena svjetla budu non-stop upaljena... mogao sam doći i do nekih medija pa da deru po toj temi kad nemaju što drugo pisati... ali nisam nego jambram tu i tamo zajedno sa vama po ovom ili nekom drugom forumu zbog kretena u prometu... jbg, svi samo kukamo, a nitko ništa ne radi
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 19:24   #32295
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,312
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Krenuo na voznju i nakon 5 min straznja guma prazna skroz. Mogao sam namlatit konkretnu lovu po kisi a umjesto toga sam stavljal rezervu, po kisi. Otiso doma i sad na pivu, sutra o0dmah zimulje..

To sam imao na Energy Saver, da čuješ tok-tok-tok i svaka dva dana pumpati
Možeš krpati i dalje voziti kao ništa dogodilo.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 19:34   #32296
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ne moze jer je je felga unistila iz nutra..Bio sam na Vukovarskoj kad sam je cuo i vozio sam di male Ine prije Lisinskog da nebudem nasred ceste, dobrih 300m ak ne i vise.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 19:59   #32297
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
A koga ne zivciraju ovi bez svjetala...

Ja ih isto ponekad volim silovati xenonima I glupe pjesake koji pretrcavaju na crvenom siroke ceste, a auti jure sa svih strana. Tu nema iznimki u skupinama, djeca, tinejdzeri, babe i dedeki, mame s kolicima...

Ali najgori neprijatelj je mobitel. Sad sam isao na tehnicki u Folengovićevu i dok sam se vozio Vukovarskom kod Lidla na krizanju s Heinzelovom, lik mi je sa Krapina Scenicom poceo ulaziti u srednju traku, a s desne mi je bila jedna Fabija. Kocnica i bijeg desno. Za dlaku izbjegao sudar. Naravno, krampina priča na mobitel. Ni trznuo nije.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 21:15   #32298
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Di otic stavit zimske na auto dok jos nisu procele velke guzve?
Razmisljo sam u onaj BAT na ljubljanskoj, bil tam na spuru i cinili su mi se OK.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 22:00   #32299
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,536
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Isto kao i Daciu
Ja kupio Daču, novo auto! Ima LED svjetlo, ima i motor, isatty(3)!!!

Mislim, realno, bolje to nego AMD.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 22:42   #32300
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Di otic stavit zimske na auto dok jos nisu procele velke guzve?
Razmisljo sam u onaj BAT na ljubljanskoj, bil tam na spuru i cinili su mi se OK.
Ja zadnjih par godina sve oko kotača obavljam u Pneumatiku na Samoborskoj.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 23:12   #32301
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 167
Cisto da odgovorim u vezi svjetala, slazem se da bi trebalo palit da si lakse uocljiv. Vecina ljudi ima svjetla na automatski a neznaju da i brisaci trebaju biti na automatski (senzor), jer ako su cim kisa pocne padati automatski se svjetla pale.
Mene vise iritiraju ljudi sa maglenkama, nema magle al su upaljene prednje maglenke. Cak se ljudi voze i sa straznjim maglenkama, pitam se cesto dal opce neki znaju kad koristit maglenke.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 23:40   #32302
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,436
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Di otic stavit zimske na auto dok jos nisu procele velke guzve?
Razmisljo sam u onaj BAT na ljubljanskoj, bil tam na spuru i cinili su mi se OK.
ja sam u vulkalu, i auto hrvatska jednom, oboje bez problema

imam HAK pa mi je đabe kod njih al neznam dal da odem
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 07:16   #32303
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Di otic stavit zimske na auto dok jos nisu procele velke guzve?
Razmisljo sam u onaj BAT na ljubljanskoj, bil tam na spuru i cinili su mi se OK.
Ja osobno imam najbolje iskustva sa Trulecom u Dubravi, ali to ti je istocni dio grada ako ti to odgovara. Uvijek sam kod njega montirao/balansirao i svaki puta je balansiranje bilo savrseno odradjeno. Najprije vrti gumu po felgi da bi dobio poziciju u kojoj je potrebno najmanje utega i tek onda balansiranje utezima.
I svaki puta mozes auto voziti kojom god hoces brzinom, nema niti najmanje tresnje, sve savrseno balansirano. I kotace zateze moment kljucem sto je meni jedan od pokazatelja vulkanizera koji zna sta radi, a ne kao mulci koji ga zakucaju pneumatskim zatezacem do kraja.

Gledam kotace koji su na autu i koji su balansirani u tvornici (auto kupljen pocetkom proljeca). Alu felge i na njima valjda pola kile utega, to se u tvornici stanca na traci i vraga itko od njih gleda kako da se to idealno balansira sa sto manje utega

U subotu idem kupiti i montirati set zimskih kotaca u Vulkalu (sa Continentalom TS860), pa cu imati i neka iskustva s njima.
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 09:46   #32304
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ja sam u vulkalu, i auto hrvatska jednom, oboje bez problema
imam HAK pa mi je đabe kod njih al neznam dal da odem
Otvorio si mi oci sada
Ja sam isto clan HAK-a

I bas sada gledam popis di se moze iskoristit to pravo i jedino vidim AK Siget od poznatijih
Kaj se može i u vulkalu i u AH isto?
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 09:53   #32305
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,436
ne, vulkal i AH sam platio, nisam još nikad koristio HAK zamjenu guma

ali razmišljam, 200tinjak kn ostane u đepu
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 10:14   #32306
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor Elder Pregled postova
Cisto da odgovorim u vezi svjetala, slazem se da bi trebalo palit da si lakse uocljiv. Vecina ljudi ima svjetla na automatski a neznaju da i brisaci trebaju biti na automatski (senzor), jer ako su cim kisa pocne padati automatski se svjetla pale.
Mene vise iritiraju ljudi sa maglenkama, nema magle al su upaljene prednje maglenke. Cak se ljudi voze i sa straznjim maglenkama, pitam se cesto dal opce neki znaju kad koristit maglenke.
This.

Kad seljacine sa nabrijanim golfovima, meganima i tricama starim 20+ godina glume baje jer hej imam halogenke + maglenke i vidi kako jako svijetlim! Bonus je kad mu je auspuh toliko glasan da budi cijeli kvart a i dalje ima 40kw i gume stare 8 godina...
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 10:34   #32307
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 167
Ima mozda ko iskustva sa racechip-om za povecanje snage. https://www.racechip.eu
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 10:38   #32308
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
^^ u pravilu bacanje novaca..

reci koji auto i motorizacija pa te uputim..
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 10:52   #32309
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 167
Ma informativno me zanina. Auto je ford focus st al dizel izvedba. Najvise me strah gubitka garancije ako bi kaj prckal po autu.

Zadnje izmijenjeno od: Elder. 24.10.2017. u 11:07.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 11:36   #32310
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Elder Pregled postova
Ma informativno me zanina. Auto je ford focus st al dizel izvedba. Najvise me strah gubitka garancije ako bi kaj prckal po autu.
Pa to onda nije st ak nije benga :P
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na