Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.06.2010., 14:38   #421
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Iz takvih razloga je meni HG Spot bio drag, kada su vidjeli račun na firmu, reklamacija je prolazila u roku odmah. Šteta što su sada skupi.

Inače, što se tiče naljepnica, nije ADM jedini, ja sam kupio 2.5" Seagate-a (vidi "Moj komp") i bio je isto prerezan najlon i stavljena neka Asbis naljepnica.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 15:04   #422
EdSe
Premium
Moj komp
 
EdSe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
Ajd da se i ja javim (mozda sam vec ranije pisao, al sad sam zbilja u afektu i neda mi se trazit)...

Kod njih sam kupio sto sebi, sto drugima minimalno jedno 15 konfiguracija (neka je prosjecna konfa bila u vrijednosti 5000kn, pa sad vi racunajte). Pri tome ne spominjem ekipu kojoj sam preporucio ADM i koji su takodjer kupili sve kod njih. Razlog je uvijek bio jedan jedini: LOVA. Bili su najpovoljniji.

Sve je OK kad se kupuje. Onakvi su kakvi trebaju biti, kako ih vi hvalite. Vecina postova sto sam letimicno pogledao je puna hvale jer ste dobili robu za koju ste platili. Postovi pisani kao da ste robu dobili besplatno samo zato sto ste ju jeftinije platili. Al to nisu stvari koje njih cine super, vec oni drugi detalji. E ti "mali" detalji su mene raspi**ili. Bilo je brdo sitnih reklamacija na komponente koje nisu krucijalne za rad racunala (poput USB stickova, DVD przilica, zvucnika, slusalica, miseva, pa cak i keks rama) na koje nije problem cekat 3 tjedna (a 3 tjedna je neko srednje statisticko vrijeme cekanja kad je ADM u pitanju). Ali ponekad su u pitanju komponente bez kojih racunalo ne radi i mjesec dana je ogroman gubitak. Nikad nisu izasli u susret i gotovo uvijek kad bi na RMA isla MBO, GPU, PSU, CPU, ja sam bio prisiljen kupiti drugu komponentu. Sve do ovog zadnjeg puta kad necu i nemam love da kupujem "rezervne" komponente koje kasnije moram prodavat i gubit lovu. Ali ni to nije kap koja je prelila casu, jer pretpostavljam da je to realna i surova stvarnost koju firme danas provode bez posljedica. Da skratim pricu:

1. Kupio 2 diska, oba prerezana skalpelom kako bi oni naljepili svoju naljepnicu i ogradili se u slucaju reklamiranja. Sve bi bilo OK da oni nisu prilikom rezanja antistaticke vrecice prerezali one kruzice sto izgledaju kao dihtunzi ili sta ja znam sta vec ne. U startu im to javim, medjutim prema njima su svi diskovi takvi. Lova je bila uplacena, nisam mogo trazit povrat (kupljeno preko firme), ja nisam iz Zg i nije mi se dalo zahebavat. Nevjerojatno ali istinito, diskovi su jedan za drugim nakon pola godine poceli rikavat. Odnesem ja to njima, medjutim gospodi je uz naljepnicu trebao i racun koji ja nisam imao jer sam ostavio u firmi. Da ne duljim nakon duljeg objasnjavanja sam dobio odjeb jer oni nisu htjeli pronaci racun (pretraga po imenu firme) da ustanove da je disk zbilja kupljen kod njih (naljepnica im ocito nije dovoljna). A diskovi su zbog iste te hebene naljepnice i njihovog retardiranog sustava obiljezavanja riknuli. Hebes diskove, al sta cu sa podacima!!!! Inace u Links-a nikad nije bio problem sa racunima preko firme. Bilo je dovoljno donesti proizvod koji oni kontroliraju, pretraga prema firmi, isprintaju racun, daju meni kopiju i za par dana imam novi proizvod sa novim racunom.

2. Posto nisam iz Zg posaljem mailom konfiguraciju i zatrazim ponudu. Ubrzo mi stigne ponuda sa malo izmijenjenim komponentama koji su bili taj dan ili sutradan dobavljivi (u svakom slucaju bio je petak). Telefonski jos jednom sve fino provjerim i dogovrim uplatu i naglasim kako ce po komponente doci moj kolega na sami kraj radnog vremena. Medjutim potaknut ranijim primjerom uputim kolegu na par detalja na koje treba pripaziti i da me svakako nazove ako nesto ne bude u redu. On stigne par minuta prije kraja radnog vremena i tu je vec bio problem. Ubrzo me nazove da je preuzeo komponente, izabrao disk koji mu se cinio najmanje ostecen od skalpela i da se vidimo kroz par sati. Kad je stigao pocnem ja vaditi komponente u potrazi za diskom, kad ono šok. Procesor je bio otvoren, CPU je bio vec negdje montiran (citaj testiran), pasta je bila razmazana na hladnjaku i procesoru. Ja sam instant dobio osip. Disk mi je bio najmanji problem. Pitam kolegu, sta je ovo? A on ce: pa procesor kako ste se i dogovorili. Tko se to dogovorio i sto???? LUD, zbunjen i nenormalan, bio sam spreman uputit se nazad u Zg i bacit im sve u glavu.
Frajer je kolegi prodao spiku da smo se mi kao culi da je to zadnji procesor koji jedino oni imaju i ja sam pristao na kupnju unatoc tome sta je bio otvaran. Ja to ni u snu ne bi napravio! Kolega isto veli da mu je bilo cudno poznavajuci mene da sam pristao na to, al posto je komp bio za firmu, pa je mislio da mi je sve isto. Nisam ih zvao, vec direkt u pon kod njih. Pitao sta je ovo, zasto su lagali mene i kolegu... al da skratim pricu, frajer je u jednom trenutku postao arogantan i bahat i kao nema problema, nema drugog procesora, on ce stornirat racun i vratit mi lovu. Ja jos ludji. Vratit lovu, komp kupljen preko firme i sad bi se ja trebao hebat sa papirologijom kod njih, letat po Zg, trazit ponude, trazit odobrenje za razliku u cijeni, slat nove ponude u firmu na odobrenje... Sta da radim sa hebenim kompom bez hebenog procesora???? Naravno, jeftiniji procesor nisu imali, bio je samo skuplji. Izvadio cash, nadoplatio iz svog djepa, prica zavrsila...

3. Ovo je vjerojatno 3 i najveca (ne)sreca, jer se radi o skupim komponentama i ne pise se bajno. Necu previse pricat posto je sve jos u procesu, ali definitivno nije na dobrom putu. Vec sam 3 puta bio u Zg. Samo cu reci da su Vas spremni hebat u mali mozak zbog detalja koje nisam ni znao da postoje (npr. hebena kapica/poklopac od CPU socket-a; navodno je svima u Hr poslan sluzbeni mail od dobavljaca; sad ne znam jel se ovo odnosi na ADM jer mi trenutno para ide na usi...).

4. ima ode jos brdo prica i pricica, al nebitne sada...

Za nesto sam ih direktno preskocio i otisao u microline gdje mi je covjek uzeo sve na reklamaciju, nakon par dana dobio novo natrag. eSys... eSys zar treba spominjati? Kraj radnog vremena, petak, decki ulaze u automobil, ja nosim komponente. U roku od par minuta ja sam imao novu zapakiranu komponentu u rukama (i to niti malo jeftinu). Vrhunac poslovanja za koji nisam ni sanjao da kod nas moze biti moguc!

I na kraju poslovica: nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari! Ne kazem da se ne bi ista stvar desila sa komponentom kupljenom u npr. Links-a, ali nakon sta bi se desila, imao bih puno puno manje problema, glavobolja, izgubljenog vremena, placenog parkinga... 10% veca cijena, ja kazem: samo daj.
Ja sam taj kolega kojem su rekli da je dogovoren "polovni" procesor... naravno, nisam ga mogao nazvati jer su bili u onoj rupi tamo prije (nije bilo signala), a tjerali su me van da sve odnesem jer sam dosao u 19 sati i bilo je sve na brzinu i to je to...da moraju ici doma...

inace, teski su oko reklamacija, jako teski...ti kazes da nesto ne radi, a oni kao da traze iglu u jajetu, ili nemas racun, ili je kao ispravno... ... i ja sam imao problema nekih i kao da se meni da dolazi dva tri puta, ako je nesto ispravno... ma... ne kuzim ih...

uglavnom, Links mi se isto cini kao naj-izbor, ma da sam nedavno (mjesec i pol) uzeo u ADMu konfu za 11.000 kn, jer mi je Link bio 12.500 kn... jbg, 1.500 kn skuplji za iste stvari... ali doslovno iste komponente!

Vidjet cemo!
EdSe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2010., 22:16   #423
zaki
Premium
Moj komp
 
zaki's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Philippines
Postovi: 69
Primjecujem da su u zadnje vrijeme sve skuplji, Links FTW
zaki je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 23:09   #424
EdSe
Premium
Moj komp
 
EdSe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Citiraj:
Autor zaki Pregled postova
Primjecujem da su u zadnje vrijeme sve skuplji, Links FTW
Moguce, jer su otvorili novi prostor i servis... pa su apetiti porasli...
EdSe je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 23:13   #425
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Jesu jesu, skuplji su 5kn od kada su se preselili, toliko je harač za parkirat dole kod igrališta Sva sreća pa im je dućan ostakljen pa mogu osmatrat jer narančasti blizu

Mene živcira što mi na Operi ne radi onaj izbornik lijevo pa moram paliti IE. Radi li to vama na Firefoxima i Kromiranim?
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 01:42   #426
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Desni klik dok si na adm.hr > Preferences > Network > Masq as IE
I onda radi bez problema.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 02:44   #427
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
...dobro da ste mi spomenuli situaciju s parkingom - otkad su se preselili, nisam trgovao, a sad sam umalo sklopio knfiguraciju kod njih. Ako su se tako razbahatili, glede reklamacija preko firme - adio.
Nit su odavno vise najjeftiniji da bih to trpio, nit ekskluzivni da nemaju konkurencije u bilo kojem proizvodu.
U svezi rezanja po vakuumiranim proizvodima: zašto ? Zar nema svaki proizvod svoj jedinstveni tvornički serijski broj, isti takav na garantnom listu, i kakvo muljanje, kakve isprike? Po meni je to rezanje direktno kršenje garantnih uvjeta proizvođača.
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 11:29   #428
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Desni klik dok si na adm.hr > Preferences > Network > Masq as IE
I onda radi bez problema.
Hvala, nije mi palo na pamet da bi to moglo bit rješenje
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 11:49   #429
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
zakaj ne probate rekalmirat direktno kod uvoznika?

vise-manje zna se od kud sve dolazi.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 12:25   #430
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
zakaj ne probate rekalmirat direktno kod uvoznika?

vise-manje zna se od kud sve dolazi.

Adm-ova misija uspjela.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.06.2010., 13:43   #431
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Adm-ova misija uspjela.
A gle, ja recimo kad sam kupio laptop kod njih, prodavač mi lijepo rekao u slučaju reklamacije mozete naravno donijeti kod nas, al ce vam reklamacija trajati nekoliko dana duže nego u slucaju da ga odnesete u neki od 10-ak ovlastenih servisa koji su napisani na garantnom listu. Pa sad sta mi je bolje, naravno nosit cu ga u ovlasteni servis
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 16:52   #432
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
A gle, ja recimo kad sam kupio laptop kod njih, prodavač mi lijepo rekao u slučaju reklamacije mozete naravno donijeti kod nas, al ce vam reklamacija trajati nekoliko dana duže nego u slucaju da ga odnesete u neki od 10-ak ovlastenih servisa koji su napisani na garantnom listu. Pa sad sta mi je bolje, naravno nosit cu ga u ovlasteni servis
Laptop je jedno, a ostale stvari drugo. Laptop se servisira u kako si rekao 10 servisa, ostale stvari kao HD ne - i uvijek je bolje u tom slucaju ostaviti ducan u lancu za buducu reklamaciju nego riskirati propast uvoznika. E ducani bas zele da te se rijese da nebi poslje od njih (s pravom) trazio drugu robu ili novac....
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2010., 18:34   #433
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
Kad mi se maticna ploca nije prepoznavala ram otisao tamo i u roku 48 sati dobio novu plocu koju imam i dan danas. Sto se tice mog iskustva nije bilo problema
blueshadow je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 11:19   #434
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Iz takvih razloga je meni HG Spot bio drag, kada su vidjeli račun na firmu, reklamacija je prolazila u roku odmah. Šteta što su sada skupi.

Inače, što se tiče naljepnica, nije ADM jedini, ja sam kupio 2.5" Seagate-a (vidi "Moj komp") i bio je isto prerezan najlon i stavljena neka Asbis naljepnica.


to ti je zato jel nabavljaju opremu iz asbisa a najlon ti je bio prerezan zato jel barkod citac nece nekad primiti preko najlona, ja sam vidio na svoje oci
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 12:26   #435
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Evo jedne scene iz ADM-a, za svaku pohvalu dečkima. Znači, došo ja kupiti slušalice i prazne dvd-ove i taman dođem na red i zazvoni telefon i lik je javi. Uglavnom, zvao je jedan frajer kojem je matična crkla te mu je garancija istekla prije par dana. Ovaj iz ADM-a mu kaže ako je garantni rok prošo da mu nažalost nemogu pomoč jer takve matiče nezaprimaju uopće te tip pita za najjeftiniju matičnu za taj proc. i ddr2 te mu ovaj kaže da je najjeftinija tamo neka asrockica, frajer kaže da će vjerojatno uzet nju ali ponovno pita zar im je to stvarno najjeftinija. I dok je razgovor završio komentar je odma pao kako je ljude stislo zbog krize. Taman ja platim i krenem van i lik nazove tog čovjeka i kaže mu da ipak proba donijeti matičnu pa će vidjeti šta se može učiniti ali da mu ne garantira ništa. Neznam je li frajer stvarno dobio novu ali postupak prodavača tamo je ipak iznimno human i za svaku pohvalu.
ivand123 je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 14:08   #436
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,987
Jel se može dio platit u cashu a drugi dio na rate?
Gdje moram navest da mi oni slože konfu i da imam garanciju na komponente,kada im šaljem upit preko webshopa?
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 15:25   #437
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
nigdje nisam uspio nać, dal imaju popust na cash?
luks 88 je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 15:29   #438
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Citiraj:
Autor luks 88 Pregled postova
nigdje nisam uspio nać, dal imaju popust na cash?
Ne, ono sto vidis na webu je cash, na sve kartice (i maestro) ide veca cijena
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2010., 20:58   #439
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,987
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Jel se može dio platit u cashu a drugi dio na rate?
Gdje moram navest da mi oni slože konfu i da imam garanciju na komponente,kada im šaljem upit preko webshopa?


Može odgovor na pitanje?
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2010., 21:17   #440
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Može odgovor na pitanje?
Evo ti ovdje.
  Reply With Quote
Staro 24.06.2010., 21:39   #441
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
ADM za svaku pohvalu !

Narucena roba u vrijednosti 2.333,58Kn. Novci uplaceni int-bank. u ponedeljak prijepodne, roba poslana isti dan u 21h navecer Overseasom.
Jucer stiglo i ceka se jedino smrdljivi Protis koji je tek danas poslao paket iako je novce dobio kad i ADM, ponedeljak prijepodne. Ne mogu sastavljat bez grafe i maticne
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2010., 10:18   #442
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Ljudi koji rade u ADM-u su izrazito susretljivi i cisto je zadovoljstvo suradjivati s njima.Sve preporuke.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 04:09   #443
Cyber Junkie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
ADM i Links, ljudi ih vecinom hvale, tako da... ima i takvih, ne brini.
Većinom hvale i neke druge dok ne propadnu
Links mi se nije svidio jer sam morao jednu memoriju zamjeniti i onda im je trebalo mjesec dana da se u servisu provjeri te da se nađe prikladna zamjena
(koja nije postojala i to sam im ja mogao reći čim sam memoriju donio na servis) te su mi ponudili zamjenu za drugu robu u vrijednosti kolika je bila ta memorija kad je bila zadnji put u cjeniku (tu su me zeznuli za 250ak kn jer sam od drugih čuo da je moje pravo dobiti protuvrijednost koja je na računu).

Što se tiče ADM-a, čuo sam da im je sama trgovina mala i neugodna za shopping,
a i lokacija im nije bajna (Protis mi je skoro na samoj tram. stanici)
Cyber Junkie je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 19:36   #444
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor Cyber Junkie Pregled postova

Što se tiče ADM-a, čuo sam da im je sama trgovina mala i neugodna za shopping,
a i lokacija im nije bajna (Protis mi je skoro na samoj tram. stanici)

nije više tako mala i neugodna za šoping.... preselili su prije nekoliko mjeseci na jordanovac. max 5min hoda od tramvaja....

a što se protisa tiče nisam imao problema, sve što sam naručio dobio po dogovoru. reklamirao nisam nista, tak da....
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 20:45   #445
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Cyber Junkie Pregled postova
Što se tiče ADM-a, čuo sam da im je sama trgovina mala i neugodna za shopping,
a i lokacija im nije bajna (Protis mi je skoro na samoj tram. stanici)
A jel ti zamišljaš IT šoping tako da uzmeš ona kolica i guraš ih po trgovini? Ko u Konzumu?
Kakve veze ima kolika je trgovina? Dođeš tamo, tražiš to i to, ako treba naruči se i gotova stvar.
Lokacija isto tako, totalno nebitna stavka.
Ovdje bi se trebali iznositi primjeri poslovanja samih trgovina, a ne lokacija i veličina prostora.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 22:25   #446
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Imam frenda iz Makarske i misli kupit cijelu konfu u ADMu. Zanima ga ako mu se nes pokvari da li mora slat cijelu konfu iz Makarske u Zagreb, ili ima neki drugi nacin?
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 22:37   #447
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
pa jedino da narucish konfu u djelovima i da sam sastavljash, onda kad nesto ode samo tu komponentu posaljesh na servis, jedino ako adm ne stavlja naljepnice na konfiguracije koje oni sloze onda mozesh otvarati kučiste bez da gubish jamstvo
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 22:39   #448
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Ma nie za mene,a on se ne kuzi u to sastavljanje ,zato ga i zanima kakva je procedura
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 23:02   #449
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ako je sam birao djelove trebao bi imati garanciju po komponentama - s time da sam mora otkriti koja je u kvaru i poslati ju.

Jedino znam da je vemulj stavljao svoje konfe kao jednu stavku na racunu... pa neznam kako je to islo...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 23:16   #450
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor Ahab Pregled postova
N
Dakle, roba ne baš male vrijednosti naručena je na riječ i stigla isti dan.

Od mene pohvala.
Ista stvar neki dan sa MagazinRS, nazovem jel imaju X-25-m-g2 u 11h i na rjec(inace veli treba neki predujam) lik naruci i ode po njega i posalje mi poruku u 15h da je došo u dućan.

Na riječ je zajebano kad znaš kakvih nas sve ima
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na