Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2018., 01:04   #1
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Youtube problemi

Opet ja :S

Imam dva problema sa yt, jedan je da mi video kvaliteta zna bit nekako trzava, pa se pojavljuje ajmo rec vertikalna linija, na kojoj se prelama video, pa je gornji dio trzaviji, dok je donji minriji (nije sad to fizicka crta vec samo dio na kojem se prelama) probano na operi i chromeu ista stvar. Razmisljam da nije uticao direct x koji sam skinuo jer prije nisam primjecivao taj problem :/

Druga pak stvar je , da nakon pauziranog videa, ako je pauza oko minutu i vise, pustim video, treba cca 3-4 sec da pocne zvuk. Zvuk koristim tako da spajam zvucnike na 3.5m audio jack od laptopa. (isto opera i chrome)

Laptop je HP Omen, win10 64 bit, svi driveri up to date...

Jel treba nesto podesit? Npr tih problema nemam na lenovo g710 isto sa win10
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2018., 10:29   #2
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Zadnji DirectX 11 i 12 je već integriran u Windows 10 OS, a sva povezana poboljšanja ionak idu prek Windows Update servisa. Jedino, ako si trebal neku stariju DirectX verziju, izuzev toga ne trebaš posebno skidati i instalirati DirectX. YouTube koristi HTML5 po defaultu, pa možeš provjeriti da li je u svakom web-pregledniku uključeno/podešeno sve kak spada, mada bi trebalo biti kad se automatski prebacuju na HTML5. Otkud si skidal drivere, s HP-ove stranice, sa stranice svakog proizvođača ili si pustil Windows Update da instalira sve po spisku? Za Intel iGPU i nVidia dGPU probaj s njihovim službenim driverima. Ista stvar s ostalim komponentama (zvuk, čipset, ethernet, itd.) pod uvjetom da HP za Omen seriju ne forsira korištenje njihovih unaprijed pripremljenih drivera.
The Exiled je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2018., 21:41   #3
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Drivere sam skidao sa HP stranice, a poslje sam jos u device manageru rucno probal na update...

Ovo kaj sam prical za zvuk to mi se desava samo kad koristim audio jack... ak sam preko lap zvucnika onda nema delaya ...

Igra je Ride 2, mislim da je iz 2015. Kod pokretanja me trazila neke .dll ove, onda sam guglal i psalo je da je taj direct x neki, kojeg sam ja mislim prek sluzbene microsoft stranice skinuo i onda je igra proradila...

ps primjecujem kad dosta scrolam tipa fb, isto vidim horizontalno prelamanje na jednoj liniji otrpilike na sredini ekrana :/
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2018., 22:36   #4
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Svakak probaj s friškim driverima za sve komponente sa službenih stranica pojedinog proizvođača. Pomoću DPC Latency Checker i LatencyMon alata možeš provjeriti kakva je situacija kaj se tiče audio-video reprodukcije. Također možeš maknuti sav HP bloatware, ako je kojim slučajem još uvijek instaliran. Isto tak možeš za probu isključiti hardversku akceleraciju u web-preglednicima (za Operu je pod Settings, Browser, System - Use hardware acceleration when available, a slično je i za Google Chrome). Naposljetku, ako baš ništa ne pomogne, probaj maknuti taj DirectX, pošto veliš da je prije te instalacije sve bilo OK.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 05.04.2018., 01:34   #5
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Hvala budem pogledao, inace HW akceleracija je iskljucena, to po defaultu gasim...
Bacamsena skidanje, pa javim
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 02:13   #6
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Nijem e bilo neko vrijeme...
Uglavnom skinuo sam video drivere sa nvidia i intel stranice... problem i dalje stoji...
Ali primjetio sam da nije samo na yt, vec i recimo dok igram fifu 15... ali i dok recimo u browseru listam slideshow slike, sad se ne mogu tocno sjetit na kojoj stranici sam imao taj primjer, ali otprilike izgleda tako da kad listam sliku, princip je da stara odklize u stranu, a doklize nova, i primjeti se ko da nije cjela slika u komadu vec ko da je iz djelova, ali problem je samo horizontala... ko da je netko isjeko sliku nekoliko puta horizontalnim rezovima, jedva primjetnim ali toliko da kad ide sa ljeva na desno ili sa desna na ljevo.. kao da nije fiksna vec se prelama na tim linijama... nije drasticno ali kad se zagleda primjeti se...

Inace u cp ne vidim direct x da bi se uninstalirao.

Jel moze bit problem 4k ekran, da je previse za konfu?

p.s. problem sa zvukom je nestao kod ugradnje zvucne kartice.
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 07:35   #7
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Iskreno, možda ne bi bilo loše da napraviš Reset/Refresh instalacije, pa na taj način poništiš DirectX havariju.

Ovisi kolko ti se da zajebavati s tim, možeš i kompletno formatirati sistemsku particiju, pa složiti sve ispočetka.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 07:50   #8
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Fala ti, a budem pogledao, iskreno neda mi se na novo winse metat, a drugo opet, ta mi je jedna od bitnijih igara, ne igram bas puno igre... i ak opet napravim isto da me trazi taj direct x, nisam nis dobio :/
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 08:01   #9
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Provjeri kaj točno FIFA 15 traži po pitanju sistemskih resursa, tj. da li funkcionira Compatibility mode, mada možeš čak razmisliti o slaganju virtualne Windows 7 mašine samo za tu igru.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 16:47   #10
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Jel netko zna zašto ne nekim youtube video klipovima radi onaj thumbnail preview dolje na scrollu a na nekim to ne radi...
lit je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2018., 16:48   #11
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
mislim da onaj tko radi video i thumbnail odabire dal to želi
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2018., 23:16   #12
NameNo
Premium
Moj komp
 
NameNo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 289
Inače slušam glazbu sa youtube-a, počelo se događati da mi youtube sam pauzira pjesme. Odvratno iritantno i glupo, tražio sam po netu rješenje ali što god sam probao ne radi. Ima li netko sličnih iskustava i kako da to rješim?

Hvala!
NameNo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2018., 06:17   #13
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,756
To je afaik nesto novo na sajtu, iskoci pop up i moras kliknuti da se nastavi. Kaze frend kod kojeg to cesto vidjam da se yt pauzira zbog nekakve neaktivnosti, ne sjecam se vise je li zbog nekoristenja misa ili sajta, vjetojatno ovo drugo. Nisam to jos dozivio kod sebe jer ga cesce koristim na chromecastu. Koristimo oboje FF na kompu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2018., 10:03   #14
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
inače kad smo kod novosti, tko prati nekakve youtubere sjebali su watch later listu i općenito taj lijevi dio je katastrofa
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2018., 10:06   #15
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor NameNo Pregled postova
Inače slušam glazbu sa youtube-a, počelo se događati da mi youtube sam pauzira pjesme. Odvratno iritantno i glupo, tražio sam po netu rješenje ali što god sam probao ne radi. Ima li netko sličnih iskustava i kako da to rješim?

Hvala!
Imaš addblocker kakav?
Mislim da ti ne pauzira, nego ti addove baca a ti ih nekako blokiraš.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2018., 10:52   #16
trex
Premium
Moj komp
 
trex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 649
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Imaš addblocker kakav?
Mislim da ti ne pauzira, nego ti addove baca a ti ih nekako blokiraš.
Ne, ne radi se o tome.
YT je uveo feature koji prati aktivnost i u slučaju neaktivnosti pauzira izvođenje i loadanje zbog zloupotreba (automatskog nabijanja viewova na videima koje nitko ne gleda)
To se ne javlja svima nego samo nekima a algoritam za odluku što se prati, zna valjda samo YT
To predstavlja problem ljudima koji su naučili da puste autoplay i slušaju muziku preko YT
Nema načina da se deaktivira.
trex je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2018., 11:38   #17
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor trex Pregled postova
Ne, ne radi se o tome.
YT je uveo feature koji prati aktivnost i u slučaju neaktivnosti pauzira izvođenje i loadanje zbog zloupotreba (automatskog nabijanja viewova na videima koje nitko ne gleda)
To se ne javlja svima nego samo nekima a algoritam za odluku što se prati, zna valjda samo YT
To predstavlja problem ljudima koji su naučili da puste autoplay i slušaju muziku preko YT
Nema načina da se deaktivira.
Nikad čuo za to, iskreno.
Znači gledam video od 30-40min, i YT mi pauzira jer sam "jedan od odabranih"?

Imaš kakav službeni izvor za tu informaciju?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2018., 11:46   #18
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Ista stvar u dva kafica kod mene....puste glazbu s yt-a i nakon nekog vremena iskoci prozorcic, treba stisnuti ok za nastavak....
Toncek je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2018., 12:04   #19
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,756
Vidis, kod mene to ne iskace jer ne slusam na autoplayu vise od par stvari u komadu. Whatch later redovito silujem al on ocito nije zahvacen ovim promjenama.

S druge strane, frend i njegova cura redovito siluju autoplay sa jednog accounta i kad sjedim kod njih zna yt svirati satima bez da ista taknemo. Odnedavno ih jebe taj popup pa je i mis uvijek na stolu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2018., 12:08   #20
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
A da li ima takvih problema na vanced yt?
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2018., 12:53   #21
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,756
Vanced yt je na mobovima, ovdje konkretno pričamo o web yt sajtu. Nisam primjetio da mi vanced na mobu zeza kad smo ga već spomenuli. Zadnjih nekoliko mjeseci bez da štucne, ali kao što rekoh, rijetko puštam mjuzu na autoplay i >kada to radim na mobu< onda najčešće castam na chromecast.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 13:17   #22
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Kod mene isto iskače taj glupi pop-up. Slušam svoju playlistu i nakon nekih pola sata stane dok ne stisnem da nastavi. Isto nisam našao rješenje, ali nisam ni nešto detaljno tražio...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2018., 09:38   #23
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,756
Bome ni chromecast mi nije (vise) imun na reklame. Nakrcam queue i svako malo usred stvari izleti ona reklama od 5sec.

Na mobu su adbloker i zadnji yt vanced i cc2 sa zadnjim firmom (preview program).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2018., 11:03   #24
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,682
ljudi jel zna ko zašto nema više opcija odabir kvalitete videa koji sam upravo stavio na YT - imam samo auto a to je 360p iako je video full HD!!!
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2018., 11:17   #25
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
ljudi jel zna ko zašto nema više opcija odabir kvalitete videa koji sam upravo stavio na YT - imam samo auto a to je 360p iako je video full HD!!!
Bit će kad se uploada u full kvaliteti, pomalo, treba sačekat koji sekund/minut, ovisi od upload brzine koju imaš.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2018., 12:49   #26
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,682
a...da, vidim da su neki prešli na 1080p...neki nisu...al nisam to prije primjetio.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2018., 12:53   #27
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Bome ni chromecast mi nije (vise) imun na reklame. Nakrcam queue i svako malo usred stvari izleti ona reklama od 5sec.

Na mobu su adbloker i zadnji yt vanced i cc2 sa zadnjim firmom (preview program).

Hmm, ja nisam primjetio nikakve reklame, a svakodnevno peglam youtube vanced s mobitela na chromecast2. Nikakav adbloker nemam, miui 10 je u pitanju.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2018., 16:14   #28
trex
Premium
Moj komp
 
trex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 649
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nikad čuo za to, iskreno.
Znači gledam video od 30-40min, i YT mi pauzira jer sam "jedan od odabranih"?

Imaš kakav službeni izvor za tu informaciju?
Upravo tako.

Nemam ništa službeno jer me ne zanima, meni se ne dešava na mojem PC-u, ali imaš tu nekakve java skripte za ubijanje navodno :

https://www.reddit.com/r/youtube/com...addon_or_some/

Desilo se na jednom laptopu kojeg sam ostavio da cijelu noć vrti YT kako bi potvrdio ispravnost mašine. Ne znam u kojem trenutku su počeli popupi iskakati, ali lap je bio na istoj mreži kao moja mašina (isti vanjski IP) i meni to ne izlazi na mojoj mašini, znači ne gledaju samo po IP-u.
trex je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2018., 14:11   #29
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Kod mene isto iskače taj glupi pop-up. Slušam svoju playlistu i nakon nekih pola sata stane dok ne stisnem da nastavi. Isto nisam našao rješenje, ali nisam ni nešto detaljno tražio...
Taj fičr radi samo na novijim browserima, s chromeom 49.0.2 nema takvih problema
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 15:17   #30
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Pojavio se add-on koji rješava ovu glupost i zasad radi...

https://addons.mozilla.org/en-US/fir...utube-nonstop/
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na