Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.11.2015., 22:42   #2191
lolofuxy
Premium
 
lolofuxy's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,319
yaya

Ima dosta dobrih kucista do 500 kn pa odluci sta trebas i trazis kod kucista.

Evo ti nekoliko primjera: Cougar MX 200, Zalman Z1,Z3,Z3+,R1, Antec GX 505, LC Power Dark Trooper, CM 352 Silencio, možda neki Aerocool.
lolofuxy je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2015., 23:02   #2192
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Fala ljudi!
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2015., 00:34   #2193
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Aerocool Aero-800 ,novo i moderno kućište ispod 500 kuna ili ovo ..

Zadnje izmijenjeno od: suedamA obmaR. 19.11.2015. u 00:45.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 06:49   #2194
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Ako prednju stranicu kućišta moraš otvarati uz pomoć šarafcigera, onda ti to dovoljno govori o njegovoj kvaliteti...

yaya
Ako ti se ovo sviđa, mislim da je odlična kupnja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 08:26   #2195
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako prednju stranicu kućišta moraš otvarati uz pomoć šarafcigera, onda ti to dovoljno govori o njegovoj kvaliteti...

yaya
Ako ti se ovo sviđa, mislim da je odlična kupnja.
je samo kaj je bijelo..i ovakvo crno mi se raspalo sad tek vidim

Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Aerocool Aero-800 ,novo i moderno kućište ispod 500 kuna ili ovo ..
a di ovo nac uopce?
  Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 09:32   #2196
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=aerocool+aero

btw, moj komentar za šarafciger se odnosio na prvi link iz posta iznad tj. baš na kućište Aero-800.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 10:54   #2197
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Pa nije ni Fractal bogom dan, onaj drugi češki SilentiumPC djeluje puno ozbiljnije a iznutra je isti Aero 800.

Aero 800 ima u ipon, a možda i u Uzi shop.

Zadnje izmijenjeno od: suedamA obmaR. 19.11.2015. u 11:02.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 14:07   #2198
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Pozdrav, zanima me dali je neko kupio ili zna nekoga tko je kupio ovo kućište http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=MS+Monster zanimaju me dojmovi.
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 18:44   #2199
lolofuxy
Premium
 
lolofuxy's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,319
Sto te tocno zanima?

Ja ti mogu samo potvrditi da vrijedi tih novaca i nije napravljen kao stari slavni MS-ovi.

Pod br. 1 ima hrpu prostora tako da moze ugostiti hladnjake do cca 155mm i duze graficke od +30cm. Ima odredjenu tezinu i masivnost, lim je dobro napravljen te nije lako savitljiv. Plastika s druge strane ne ulijeva povjerenje, posebice prednja vratasca koja se otvaraju kako bi dosao do optike. Napajanje ide dolje i dobar cable managment se bez problema napravi.

Minus je samo 1 vent u kucistu, ali s obzirom na cijenu nije ni neka tragedija.Preporucljivo ga je ubaciti na straznju stranu radi ispuha vruceg zraka jer po defaultu dolazi sprijeda. Ukratko to ti je to, ak te jos kaj zanima pitaj, a ako si u mogucnosti radje se protegni do provjerenih igraca navedenih u mom proslom postu malo iznad.
lolofuxy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 20:30   #2200
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Onaj prednji dio se skida, on nije nicin prisarafljen jel tako kod fractala? Danas sam to nabila nazad al svaki put kad zapnes nogom to se odvali jbg, tako da ne znam kaj cu to prebacivanje ce me ubit, danas sam prvi put koristila novu termalnu pastu i bijela je ahaha mozete mislit kad sam staru kupila onda
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2015., 22:31   #2201
Billkita
Premium
Moj komp
 
Billkita's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Čavle, Rijeka
Postovi: 199
Ovaj sharkoon mi izgleda super. Kvaliteta sigurno nije vrhunska, al trebao bi biti oko 500kn kad dodje kod nas.
__________________
Ala homo, ala homo ča popit i na brige pozabit.
Billkita je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 22:44   #2202
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Billkita Pregled postova
Ovaj sharkoon mi izgleda super. Kvaliteta sigurno nije vrhunska, al trebao bi biti oko 500kn kad dodje kod nas.
Lijep je da crni s plavim osvjetlje jem
  Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 23:18   #2203
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Citiraj:
Autor lolofuxy Pregled postova
Sto te tocno zanima?

Ja ti mogu samo potvrditi da vrijedi tih novaca i nije napravljen kao stari slavni MS-ovi.

Pod br. 1 ima hrpu prostora tako da moze ugostiti hladnjake do cca 155mm i duze graficke od +30cm. Ima odredjenu tezinu i masivnost, lim je dobro napravljen te nije lako savitljiv. Plastika s druge strane ne ulijeva povjerenje, posebice prednja vratasca koja se otvaraju kako bi dosao do optike. Napajanje ide dolje i dobar cable managment se bez problema napravi.

Minus je samo 1 vent u kucistu, ali s obzirom na cijenu nije ni neka tragedija.Preporucljivo ga je ubaciti na straznju stranu radi ispuha vruceg zraka jer po defaultu dolazi sprijeda. Ukratko to ti je to, ak te jos kaj zanima pitaj, a ako si u mogucnosti radje se protegni do provjerenih igraca navedenih u mom proslom postu malo iznad.
Hvala na odgovoru, jel bi ti bio problem ako imas to kuciste da mi nabacis koju sliku? htio bi vidjeti prave slike pošto se s ovih s net