Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.08.2008., 01:03   #61
mis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 60
svako malo mu posaljem mail,ali nikad da mu stigne roba
mis je offline  
Staro 27.08.2008., 09:21   #62
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Ako si uplatio novce nema apsolutno nikakvih briga i tu imam same pohvale za Beshtyu.

Naruceno par artikla prije nekoliko dana - kad se ispostavilo da nema venta za kolegu (scythe na 800 okretaja koji je trebao ici u napajanje, pa je uzeo pasivno napajanje u vemilu) i nemoze se nabaviti u razumnom roku lijepo sam zatrazio povrat novaca i u roku od pola sata je svaka lipa bila isplacena natrag.

S te strane sve 5, dok se rijesi problem problem uvoza robe navrijeme i nova dostavna sluzba (fuj hp express) bude sve super
Pippincro je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2008., 14:44   #63
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Angry

Eto nisam htio pisati o tome al izgleda da moram.
Postavio sam pitanje ovdje u forumu prije MJESEC!!!! dana o sastavljanju vodenog.

Evo threada:

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=114875

Nakon što je sastavljeno narucio u Hardveraju.
Naravno i uplatio.

Ovo je roba:

http://www.max-save.org/img.php?file=dtzjt8.jpg

Creva bi mi donio Juggernaut koji bi mi pomogao sve to sastavit.
Dosad je došlo:

VGA blok
Pokrov za pumpu
rezervoar

Akasa fancontrol

Uz vodeno sam još narucio i Mushkin redline
Corsair 520HX
Zalman pastu(onu u tubi)
Akasa fancontrol

Ostatak cekam dakle još uvijek.
Nikako da dođe.
Prvo nema na lageru.
Pa su Slovenci krivi.
Pa carina sere.
Pa mu pošalju umjesto 2 paketa dijelova samo jedan.
Naravno paket sa mojim dijelovima fali
Pa je mislio sam otici u sloveniju i dofurat dijelove.
Nažalost ništ od toga pošto privatnih problema.
Pa nađe nekog tipa koji bi sve to danas dofuro.
Eto danas mi se javi da je dijete od tog tipa bolesno i nemože ici po to.
Ali može u ponedjeljak.
Baš me zanima kaj ce bit u ponedjeljak.
Slovenci zatvorili granicu????
Pa nisam narucio drogu ili tenkove da to toliko treba.Traje vec mjesec dana.Za to vrijeme bi otišao u Ameriku po dijelove.Vec mi je sve to blesavo.Stalno nešto iskrsne.A ja cekam ko majmun.
Mislim suma koju me sve to košta nije baš mala a zavlaci me se ko idiota.
Ja stalno dogovaram sa Juggernautom kad covjek ima vremena da dođe k meni da to složimo.
Stalno nazivanje i pitanje kad ce konacno.
I samo što nije i opet ništa.

Eto mada nisam mislio ništa pisati o tome glavno da konacno dobijem moje stvari lagano mi vec puca ona stvar.
LUXX je offline  
Staro 29.08.2008., 16:33   #64
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ak ne znaš solo to sve sklepat onda i bolje da roba sjedi na grani
syss je offline  
Staro 30.08.2008., 07:56   #65
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ak ne znaš solo to sve sklepat onda i bolje da roba sjedi na grani
braaavo!
Super komentar.
Jesi kad ugradio vodeno?
Meni je ovo prvi put i necu ništa zajebat.
Osnove znam ali rađe imam nekog sa iskustvom kraj sebe i sve je ok nego da se pravim pametan(kao neki ) i sjebem nešto
LUXX je offline  
Staro 30.08.2008., 08:01   #66
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
daj syss stvarno nije mjesto ovakvim komentarima
timmy je offline  
Staro 31.08.2008., 22:19   #67
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
dva mala zelena na kraju znače šalu... a iskreno ja ovakve stvari rješavam drugačije nego kukanjem na pce forumu pošto postoje telefoni, prodajni prostori i slično.
syss je offline  
Staro 31.08.2008., 22:34   #68
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 773
Citiraj:
Autor LUXX Pregled postova
Jesi kad ugradio vodeno?


E moj LUXX, syssonja je ugradio vise toga nego sto ce ovdje pola ljudi zajedno do kraja zivota.

Inace, Darko je na GO odmoru, pa i oko toga imaj obzira. A ako ti nesto smeta, uvijek mozes poci u vemil, hgspot, links. Sve je to isti profil
Optik je offline  
Staro 01.09.2008., 00:02   #69
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor Optik Pregled postova


A ako ti nesto smeta, uvijek mozes poci u vemil, hgspot, links. Sve je to isti profil
platis, nesto ti nevalja, nesto ne dobijes, i sta onda poklonis pare i odes u
drugi ducan?
rodney je offline  
Staro 01.09.2008., 00:03   #70
3NCORE
NePremium clan
Moj komp
 
3NCORE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrava,Zagreb
Postovi: 215
Trazis pare natrag i odes u drugi ducan.
__________________

3NCORE je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.09.2008., 00:06   #71
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 773
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
platis, nesto ti nevalja, nesto ne dobijes, i sta onda poklonis pare i odes u
drugi ducan?
Vjeruj mi da ce ti Darko u najkracem mogucem roku uplatiti pare nazad ukoliko nisi zadovoljan tj nije ti stigao dogovoreni "dio". Takodjer, sa Darkom se moze dogovoriti oko svega, barem sam ja takve situacije imao, i takav odnos prodavac<->kupac volim.
Optik je offline  
Staro 01.09.2008., 00:13   #72
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Optik Pregled postova
Vjeruj mi da ce ti Darko u najkracem mogucem roku uplatiti pare nazad ukoliko nisi zadovoljan tj nije ti stigao dogovoreni "dio". Takodjer, sa Darkom se moze dogovoriti oko svega, barem sam ja takve situacije imao, i takav odnos prodavac<->kupac volim.
Potvrđujem ovo
Lud76 je online  
Staro 01.09.2008., 00:22   #73
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Beshtya Pregled postova
mi smo inače isključivo web shop bez trgovine-ali uvijek se možemo dogovoriti da se dođe u Samobor po robu (iako je benga do Samobora i nazad nakraju skuplja od poštarine :
Upravo je SU postavio pitanje koje me jednako masira i zbog kojeg sam hardveraj totalno bio prekrizio kao i nekolicina poznatih. Ovo je sasvim druga prica onda!

Steta sto to na sajtu negdje niste spomenuli. Mene jednostavno ubija takav kilavi nacin nabave u istom gradu u kojem me dijeli mizerni broj kilometara do vas. Ne igra ulogu ni usteda vec taj dosadni proces narudjbe i cekanja. Radije bi putovao po jednu jedinu stvar vanka, nego tako se kilavio. Druga stvar je za one koji su izvan grada ili nisu vozno pokretni, tada sve stima.

Jos nesto, ako sam dobro prije koji mjesec iscitao na vasem sajtu ... postoji osoba koja tamo svaki dan ordinira na reklamacijama? Zar ta osoba ne moze pokriti te dnevne posjete? Ili jos nekog uposliti da bude upravo tamo za ovakve direktne kupovine? Provjerimo sto je na zivotu od robe dostupno, saznamo dan i pokupimo nakon solarnog placanja na licu mjesta.

Hardveraj je vec solidno skrenuo paznju na sebe, ima dovoljno atraktivnosti u ponudi zbog koje sam siguran da bi generirao solidan broj takvih posjeta tjedno. Ovo je jedino sto mu fali. Primarna web shop trgovina i dalje ostaje, ali mogucnost dnevnog preuzimanja na licu mjesta treba i mora postojati.

88
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 01.09.2008. u 00:39. Razlog: amnezija mode
Visage je offline  
Staro 01.09.2008., 07:41   #74
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Ma ja sam cijelo vrijeme sa Beshtyom u kontaktu u tome i je stvar.
Stalno telefoniramo ili SMS-amo.
Nije mi bio problem cekat do 21-vog kak je dogovoreno na pocetku pošto je morao narucit robu.
Ali sve poslije toga je bilo: Evo sutre 1000000 posto, Evo ja cu dofurat,
Evo imam nekog i sutra ceš dobit,
I k svemu tome; Carina sere, Paket fali, Nisam mogao morao sam u bolnicu, ovaj tip nije mogao jel mora u bolnicu........
Imace je kao covjek u redu ali cini mi se da cijelu tu stvar oko shopa malo neozbiljno shvaca.
Zadnji dogovor je bio da ce njegov covjek danas ic u sloveniju i dofurat stvari(isti onaj koji nije mogao prošli put i koji je morao u bolnicu)
Baš me zanima kaj bude danas iz svega toga.
LUXX je offline  
Staro 01.09.2008., 13:16   #75
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
ne brini lux.

bok, darkec...kaj da mu velim za nase druzenje...bemti, da mi nije simpa odavna bi se posvadali na noz...mada je vec pocelo i frcat na kraju, jelda darkec?

uglavnom...vjerujem medu prvima sam narucio robu kod njega. i da nije bilo tako, ozbiljno bi ga popljuvao i dao savjet da ga se izbjegava.

no, kako sam i njemu rekao, jedini mu je adut to kaj je nov, i kaj je imao hrabrosti uzeti si posao dobavljaca egzoticnog hardwera za nasu zemlju. kapa dole, i zbog toga mu opravdavam dvomjesecno(i duze) natezanje simo tamo..

malo smeta upravo taj dio sa "budem sutra", i ok, nije bed, sve si isplaniras, no njega nema. pa tak par puta. to recimo zivcira.ili kad dobijes krivu robu iako ste telefonski sinoc potvrdili kaj se treba isporuciti.

no da je sve lako dogovoriti, da se izlazi u susret, da mi je dao i vise robe da isprobam kaj ce mi pasati i tak to,da je bila isporuka pred vrata(ovo nisam napisao da sad to svi koriste,vec je vjerujem njemu bila i moralna ali i ljudska obveza da proba svima nama izaci u susret),da me je on sam zvao a ne ja njega i slicno, to je isto tako istina.

stoga,mislim da cu se ubuduce pri nabavi necega javiti upravo njemu. zute kartone nije ispucao, a pocetnu nesrecu sa suradnjom cemo nadam se obostrano zaboraviti. poceci su teski, a on se uhvatio nimalo lakog posla. pogotovo kaj su ionak kupci tog EGZOTICNOG hardwera, ionak..egzoticni

sve pet darkec..samo se jos malo uhodaj, nadi dobrog i prije svega brzog speditera i obavezno prosiri ponudu.mos i web srediti da je lakse za kupovat i narucivat. no sve ti je tek u razvoju, i kako sudim po sebi, valjda ce ti i drugi dati jos prilika za uspjesnu suradnju.ko osoba si ok, i nebi trebao imati previse problema da se ucvrstis na polju egzotike koja nam toliko fali

sretno..
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline  
Staro 05.09.2008., 10:38   #76
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Eto sad je dogovoreno da ide u ponedjeljak sam u sloveniju i donosi mi robu.
Tip kojem je dao zadatak da mi to dofura nije donio ništa i nemože ga dobit na mob.
Vidjet cemo kaj ce bit u ponedjeljak.
Ako onda nebude ništa od robe onda uzimam lovu nazad i organiziram sam nabavu tih dijelova iz slovenije.
Nadam se da ce ovaj put upalit. Vec mi je pun ku**c svega
LUXX je offline  
Staro 06.09.2008., 00:45   #77
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 773
Citiraj:
Autor LUXX Pregled postova
Nadam se da ce ovaj put upalit. Vec mi je pun ku**c svega
Mozes li ti meni reci zasto nisi sve prvo rijesio sa njim a onda odlucio staviti negativnu/pozitivnu kritiku na njega/shop? Takodjer, koliko vidim, i na njegovom forumu ima mjesto predvidjeno za negativne kritike pa se i tamo javi. No svakako, bilo bi u redu da se cijela prica iznese ovdje

Uzivaj
Optik je offline  
Staro 06.09.2008., 08:31   #78
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Eto jucer mi se javio.
Definitivno stoji da u ponedjeljak dobivam robu.
Uglavnom veselim se.
Nisam ja nabacio negativnu kritiku nego je to više bilo izbacivanje bijesa/frustracije.
Mislim covjek je sam po sebi ok i sve se da dogovorit al eto traje i traje i traje.
Nadam se da ce ovaj put uspjet.
LUXX je offline  
Staro 06.09.2008., 10:12   #79
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
@Optik
Ne vidim zašto čovjek nebi stavio kritiku? Da je HG ili Vemulj tolko kasnio s isporukom imali bi rojeve koji bi razapinjali iste i vikali da treba dat tužbu ustavnom sudu, to što je beshtya "tu naš" ga ne apsolvira krivnje u ovom slučaju, ako je primio uplatu a nije isporučio robu tako dugo je smješno, mislim ja ne dvojim da on ima problema s dobavom ali u krajnjosti to se konačnog kupca ne tiče, ako nemaš na lageru/dostupan (u razumnom roku i to garantirano dostupan) neki artikl onda ga se ne stavlja na shop kao dostupan, mislim to je kao da sad Links stavi da imaju npr neki case dostpan i kad ti dođeš to kupit vele ma to ćemo mi imat za 2tj kad stigne narudžba, pa pojeo bi ih u dućanu i više nikad nebi tamo kupovao...

Mislim možemo mi simpatizirati beshtyu i donekle imat razumjevanje jer dila robu koje drugdje u hr nema za kupiti ali to ne znači da se ne može i ne treba stavljati kritike kad se nešto ne odvije kako treba...

Jednio što IMHO ovaj thrad nema neke svrhe, ima thread o dućanima i komotno se može i tamo ova diskusija vodit...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 06.09.2008., 20:43   #80
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 773
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
@Optik
Ne vidim zašto čovjek nebi stavio kritiku?
Podrzavam svaku kritiku, bila pozitivna ili negativna. Ujedno LUXX, kad vec kukas za parama (normalna stvar?) takodjer si mogao spomenuti da ti Darko NIJE rekao da uplatis prije nego sto dobijes sve. U sitnije detalje necu ulazit jer me se ne tice, vjerovatno ce se i Darko javiti kad se vrati sa godisnjeg. No sljedeci put dva puta razmisli o narucivanju neke robe, kao i sa uplatama i nemoj dio price izostavit.

Lp
Optik je offline  
Staro 06.09.2008., 21:05   #81
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553