Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.08.2012., 09:51   #181
bullseye
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 122
Pozdrav ekipa.

Trebam pomoc oko odabira laptopa.

Namjena: poslovno/edukativna - upisujem postdiplomski i treba mi laptop koji ću furati na posao i nakon posla s njim se ide na postdiplomski.

- težina: čim manja zbog velikog broja oblika javnog prijevoza koji ću koristiti do posla i faksa

-potreba: internet, word, excel, outlook, surfanje (za sve ostalo imam stolno računalo kod kuće)

- izgled: važan (da mi nije žao para i da apple nije seronja kakav je, kupio bi MBpro 13 ili 15

još jedan veliki plus laptopu bila bi backlit tipkovnica.

gledao sam HP envy seriju. Izgledom mi jako dobro izgleda.

Pucajte

bullseye je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 09:59   #182
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,693
Citiraj:
Autor Conroe Pregled postova
http://www.analogbit.hr/product.asp?...us-n76vz-t5099

od ovoga nemaš bolje
aluminijska konstrukcija, izvrstan ekran, najjača grafa na svim laptopima do 10tis kn (izuzev lenova y580), bangolufsen zvuk sa subwooferom, tipkovnica svijetli u mraku...
Ok, tnx za ovo.

A nešto jeftinije za knjigovodstveni program, a da opet nije zadnji šrot (od 3000 do 4000kn) ?
tintin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2012., 18:59   #183
nexiiZ
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 19
Prije par tjedana sam trazio savjet za laptop do 6000kn, ali se to sve oduljilo i u meduvremenu sam dobio veci budzet na raspolaganje tako da razmisljam uzeti ipak nesto malo bolje.

Sto mislite jel bolji lenovo Y580 ili asus N56VZ? Kakva je razlika izmedu i5 i i7 procesora u igrama? Nisam jos definitivno odlucio dal mi se isplati kupiti takav malo bolji, kao gamerski notebook, jer ne znam dal cu imati vremena za igru uz faks, a trebam kupiti prije. Trenutno ne igram novije naslove, ali tko zna u buducnosti... Ima jos koji osim ta dva, 15.6" koji biste preporucili?

Gledam vec neko vrijeme i laptope za 5000-6000kn i skroz mi je glupo to sto ima mozda 15-ak vrlo slicnih/identicnih, samo druge marke i nikako se ne mogu odluciti. Sitne razlike u cijeni izmedu i5/i7, hdd rama i sl., a graficke sve u istoj kategoriji.

Pa evo s obzirom da sam jos neodlucan, ako vam nije problem preporuciti dva, jedan primarno za gaming, a drugi nesto jeftiniji za sve ostalo (svakodnevni rad, internet, filmovi, igre - starije, a od novijih ako bi neke radile na med detaljima, super).
nexiiZ je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2012., 06:38   #184
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Razlika između i5 i i7 u igrama je nikakva. Radije uzmi slabiji proc, a jaču grafu nego obratno.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 28.08.2012., 14:07   #185
nexiiZ
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 19
Hvala. Jos bi me samo zanimalo kakav je AMD A8-4500M APU procesor. Samo znam da svi daju prednost intelu, iako je taj amd na reviewu dosta visoko. Bio bih zahvalan na nesto detaljnijem objasnjenju. Thx.
nexiiZ je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2012., 14:17   #186
znj
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
bok, trebam pomoć, evo problema:
traži se nekakav ultrabook,
14", razmotrit cu i 13.3" (ako bas moram)
Intel i5, 4Gb RAMa
optika opcionalna
HDD bi bilo pozeljno 500+ Gb
i da nije previše ružan, jer je za jednu djevojku!

e sad što se grafike tiče, zanima me kakve će temperature bit i buka u nekakvom idleu, dakle u većini vremena se neće vrtit nekakvi zahtjevni procesi, al tu i tamo bi volio da lap bude sposoban potegnut i nešto kompliciranije u 3D-u
dakle, vaše mišljenje dal da se ide na neki Intel graphics i sl. il da piknem neki sa ATIjevom il Nvidijinom? jer u pravilu, ti mališani ne dolaze sa switchable graphics i sl. điđama

evo neki moji favoriti:
Samsung 530U4B - http://www.nabava.net/prijenosna-rac...re-i5__2260111

HP Pavillion DM4 - http://www.nabava.net/prijenosna-rac...re-i5__1791531

nadam se da ne tražim previše
hvala!
znj je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2012., 14:27   #187
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Moj glas za Samija jer su se ostali njihovi modeli pokazali vrlo dobrima i kvalitetnima. Na to dodajmo i 4g. garancije (kod HP-a 'čak' 1g.) i imamo pobjednika. Doduše, ne znam kog vraga će ti i5 na tome (mislim da bi i i3 bio dovoljan), ali neka ti bude.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 18.09.2012., 00:40   #188
SLEID
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 21
Pozdrav. Treba mi laptop do 8000 kuna..

Zanima me sta mislite o OVOME

Ili mozda OVO, mada mi se cini da je acer bolji a manje para, ispravite me ako se varam..

Upao mi je i OVAJ u oko, samo nigdje nemogu vidjet cijenu, al nebi trebalo bit preko 7000 kuna?

Zanima me koji od ovih, ako ima neko jos neki prijedlog slobodno neka napise. Hvala !

Zadnje izmijenjeno od: SLEID. 18.09.2012. u 00:51.
SLEID je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2012., 13:05   #189
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Moj odabir bi bio Asus, ali čemu i7? Za što ti treba laptop?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 18.09.2012., 13:38   #190
SLEID
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 21
Hvala na odgovoru.. pa treba mi opcenito za sve... mislis li da je i7 pretjerano i bespotrebno uzet u laptopu ili? imas li ti kakve preporuke, mozda nesto jeftinije? slusam
SLEID je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2012., 21:29   #191
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Ima li nešto od ovih čvrščih laptopa za posao do 7000 kuna? Koja preporuka bi bila? 15" i čvrstoća se traži. Nešto od hp elitebook serija, lenovo thinkpad t serija, toshiba tecra serija, asus b serija, samsung serija 6, dell latitude 5, 6 je preskupa?
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2012., 16:14   #192
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Nije bilo posta ovdje 2 mjeseca

Trebam lap za igre do 7000 kn, do sad imao Acera sa GT540 medjutim pregrijava se kod duzeg igranja, ne pomaze ni ciscenje... pa bi to prodao (vec imam kombinaciju) i uzeto nesto novo. Ovo mi je zapelo za oko: z500a, al ako ima sta bolje, pouzdanije, sa bolje rijesenim hladjenjem, itd, vičite!
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2012., 14:02   #193
Mim
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Pozdrav!

Studentica sam Studija Dizajna na Arhitektonskom fakultetu i trazim laptop koji mi prvenstveno treba za rad na fakultetu. Najvise koristim adobeov software, znaci photoshop, illustrator, indesign...ali i autodesk(autocad najvise) Trazim laptop do nekih 6500/7000 kn, ako moze jeftinije, super, ako ne nema veze. Nasla sam vec jedan: HP Pavilion dv6-6c02em, ali se bas ne kuzim u te kompjutorske stvari pa me zanima jel mi moze netko molim vas pomoc i rec jel ovaj dobar, jel ima mozda neki jeftiniji, a bolji, bilosta?

Hvala!

Zadnje izmijenjeno od: Mim. 28.12.2012. u 14:16.
Mim je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2012., 07:11   #194
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Previše košta za ono što nudi i ima kratku garanciju. U istoj klasi je Toshiba L850-1EZ po meni bolji odabir. Jedino što nema winse. ali obzirom da si student možeš ih nabaviti besplatno.
Zbog većeg ekrana, još bolji izbor su Toshiba L870-160, Asus N76VJ-T5030D (ako ga nađeš), još jači Asus K75VJ-164D, Dell Inspiron 5720,...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 15.01.2013., 17:14   #195
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Nabavljam novi lap i zapeo mi je ovaj Lenovo Y580 za oko... najbolja konfiguracija za razumne novce...
http://www.supernet.hr/prijenosna-ra...ke_7#M06404146
Pa bi me zanimalo što Vi mislite o njemu?
Te ako ga netko ima ili ima iskustva s njime... please shoot...

Gledao sam i ovaj Z500 (za 600kn manje samo sa DDR3 memorijom na grafi umjesto GDDR5)
http://www.supernet.hr/prijenosna-ra...ke_7#M06404149
Ali ne znam kaj da mislim o ugrađenoj bateriji i koliko košta promjena...

Pa Vas molim mišljenja...
Ili ako imate neku preporuku...

Sve u svemu tražim laprop za sve po malo... od igranja preko gledanja filmova i slušanja glazbe do office i cad rada kada spojim vanjski monitor...
I gledam lap koji će potrajati i moći se nositi s vremenom... zato i gledam jače komponente tako da sam miran neko vrijeme...
Thnx
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 18:50   #196
brandon
azriel
 
brandon's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: kavez
Postovi: 246
@coconut te ostali koji se osjećaju adekvatno, vaše mišljenje/prijedlozi bi bili cijenjeni.

Potrebe i use case:
- Developing software-a, virtualke, osobna uporaba (bez 3D obrade, animacije).
- Poželjna opcija sa 2 harda (HDD + aftermarket SSD), mSATA opcija mi je li-la.
- Mogućnost nadogradnje do 16GB rama.
- Do/Oko ~3KG (Povremeno nošenje uokolo pješke ili na biciklu).
- Barem HD+ rezolucija, ne mogu smisliti HD na 15,6'' (takodjer IDE-i zauzimaju masu mjesta i teško je raditi ako si slučajno dalje od monitora).
- Barem OK ekran (backlight, kontrast, kutevi, reprodukcija boja manje).
- Podrška za 2 vanjska monitora (VGA + HDMI imaju većina).
- Malčice naginjem prema i7-3630qm radi virtualki, ali i i5-3210m bi bio čisto OK, turbo je bitan.
- Non-glossy plastika i non-glossy ekran su premija.
- Gore će ce vrtiti neki *nix pa su neke standardne komponente preferabilne.
- Gaming jako rijetko, možda neki Minecraft i sl.

Kad sagledam svoje kriterije očigledno mi je da 17,3 > 15,6.

- od 17,3'' ponuda sam našao:
- Asus K75VJ-TY164D (Glossy ekran).
- HP 4740s (Nema drugi slot za disk, mat ekran).
- Acer V3-771G (Glossy je *sav* i Acer je. Postoji verzija sa 2 HDD+1mSATA slota i 4 mem. slota).

- od 15,6'' ponuda sam našao:
- Asus N56VJ (FHD, m-SATA?)
- Dell Vostro 3560 (FHD, m-SATA?)

Dell R17 mi je osobno odličan za tih 800 eura koliko košta u Njemačkoj, kod nas nije dostupan.
http://www.notebookcheck.net/Review-...k.80063.0.html
__________________
Chasing shadows, all your life
brandon je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 06:16   #197
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Mnogo si zahtjevan. Olabavi kriterije jer takvog nećeš naći. Idemo po redu sa tvojim potrebama:
- i7 obavezno
- osim Asusa K73 nijedan drugi ne nudi mogućnost ugradnje dodatnog diska (osim ako ne izbaciš optiku)
- 99,9% laptopa ima tu mogućnost, ali 0,01% serijski ima toliko rama. Ne gine ti dodatni trošak nabavke 2 keksa od 8Gb (lapovi najčešće imaju samo 2 utora za ram)
- samo 15,6" i manji spadaju u tu kategoriju
- 17,3" i to rijetki mogu imati takvu rezoluciju
- 99% ima TN ekrane
- 2 vanjska monitora istovremeno? Mislim da takvog nećeš naći.
- i7 preporučljiv
- malo teže jer rijetki imaju non-glossy ekran (poneki HP i Samsunzi)

Ako navedeni Dell zadovoljava tvoje potrebe, nazovi zastupnika u HR i pitaj može li ga nabaviti. Ali ne očekuj cijenu od 800 EUR nego bar 1-1,2k istih. Za tu lovu ti je bolje zaletiti se do DE i tamo ga kupiti. Ili pričekaj 01.07. i onda ga dofuraj bez carine, pdv-a i inih gluposti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 10:19   #198
brandon
azriel
 
brandon's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: kavez
Postovi: 246
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Mnogo si zahtjevan. Olabavi kriterije jer takvog nećeš naći. Idemo po redu sa tvojim potrebama:
Na prvi pogled se čini tako, da. Kao i svi, hoću dobiti najbolje za svoj novac. Granica od 7000 se neće pomicati pa su kompromisi nužni.
Ne očekujem ja top-notch izradu niti premium ekran, ali također ne želim niti 4KG grdosiju koja izgleda kao da je izašla iz disco 70s ere.
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
- i7 obavezno
Ok.
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
- osim Asusa K73 nijedan drugi ne nudi mogućnost ugradnje dodatnog diska (osim ako ne izbaciš optiku)
Asus K75VJ također nudi tu mogućnost, kao i dosta drugih 17,3'' laptopa.
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
- 99,9% laptopa ima tu mogućnost, ali 0,01% serijski ima toliko rama. Ne gine ti dodatni trošak nabavke 2 keksa od 8Gb (lapovi najčešće imaju samo 2 utora za ram)
Ja sam se referirao na potencijal od 16GB, 8GB će ići unutra za sad. Zato sam i spomenuo Acer V3-771G jer ima 4 ram slota i čini nadogradnju jeftinom.
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
- samo 15,6" i manji spadaju u tu kategoriju
Vidio sam da ima puno 17,3'' laptopa koji se kreću 2,9<>3,2KG, ali kilaža je prvo što bih žrtvovao ionako.
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
- 17,3" i to rijetki mogu imati takvu rezoluciju
HD+ rezolucija je 1600x900, to je mainstream rezolucija kod tih laptopa, da nisi nešto pobrkao?
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
- 99% ima TN ekrane
Naravno. Ne očekujem IPS, ali postoje dobri, prolazni i loši TN ekrani
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
- 2 vanjska monitora istovremeno? Mislim da takvog nećeš naći.
Ne slažem se, javim se kad to upogonim.
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
- i7 preporučljiv
Slažem se, ponovno.
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
- malo teže jer rijetki imaju non-glossy ekran (poneki HP i Samsunzi)
Kao što sam rekao non-glossy je premija, mogu to prožvakati bez nekih problema.

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako navedeni Dell zadovoljava tvoje potrebe, nazovi zastupnika u HR i pitaj može li ga nabaviti. Ali ne očekuj cijenu od 800 EUR nego bar 1-1,2k istih. Za tu lovu ti je bolje zaletiti se do DE i tamo ga kupiti. Ili pričekaj 01.07. i onda ga dofuraj bez carine, pdv-a i inih gluposti.
Sa obzirom na ponudu u HR, razmisliti ću o toj opciji.
__________________
Chasing shadows, all your life
brandon je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 20:29   #199
skilaci
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 8
nakon stoljeca biranja odlucim se za laptop, dodem u trgovinu i normalno da ih vise nemaju. sada moram ponovno u potragu pa bi vas zamolio za misljenje o modelu lenovo y580
http://www.supernet.hr/prijenosna-ra...ke_7#M06404146

kolika je razlika izmedu gt 660m i gtx 660m ? kako bi se taj i5 proc nosio sa igrama ? postoji li velika razlika izmedu i5 i i7 ?
skilaci je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2013., 06:29   #200
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
GT 660M je krivo prepisana (standardno). Radi se o GTX 660M. Za igranje ti je i5 dovoljan.
Kod Lenova je jedini problem kratka garancija što uz nadoplatu znači da dolaziš na 7k kn. Onda radije uzmi Toshibu L875-12J koja za manje para nudi veći ekran i dužu garanciju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 01.02.2013., 08:29   #201
skilaci
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 8
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
GT 660M je krivo prepisana (standardno). Radi se o GTX 660M. Za igranje ti je i5 dovoljan.
Kod Lenova je jedini problem kratka garancija što uz nadoplatu znači da dolaziš na 7k kn. Onda radije uzmi Toshibu L875-12J koja za manje para nudi veći ekran i dužu garanciju.
nije li 7670m koja je u toshibi dosta slabija od gtx 660m ili gt 650m ?
skilaci je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2013., 10:54   #202
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Ne znam za tebe, ali meni 10% razlike u performansama (vidi vrh grafikona na linku kojeg sam ti dao) ne vrijedi 800kn razlike u cijeni.
btw, govorim o cijeni bez produženja garancije na 3g. za Lenovo. S njoj je preko 1.300kn.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 01.02.2013., 20:14   #203
msi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: split
Postovi: 43
može li mi netko preporučiti laptop do 7000kn laptop, služio bi većinom za igranje ( da može igrati novi hitman). prednost ima links.hr od ostalih
msi je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2013., 15:24   #204
Awelorn
Premium
Moj komp
 
Awelorn's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 134
Postovanje!

Brat me zamolio za pomoc oko odabire laptopa,cijena moze biti i visa od 7.000 pa sve do 10.000
Namjena laptopa bi bila za gaming.
Tako da svaki savjet je dobrodosao!

Zahvaljujem.

Mod:Moze premjestaj u temu "Laptopi iznad 7000kn"

Zadnje izmijenjeno od: Awelorn. 03.02.2013. u 22:11.
Awelorn je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 10:58   #205
memex
Premium
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 40
Pozdrav ekipa, imam trojbu.

Frendica bi dala za laptop 6-7k kn
Inače je ing građevine i jako puno koristi autocad i neke programčiće jednostavnije za 3d modeliranje.

Imam 3 laptopa koji su ušli u izbor a to su sljedeći :

dELL VOSTRO 3560

HP PROBOOK 6570B

I

OVAJ ASUS

dAJTE MI savjet koji da uzmemo pliiiiiz
memex je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 11:52   #206
Bolnum
#define yes no;
Moj komp
 
Bolnum's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Između ta 3 Asus je nekako best buy. Veći hard, FullHD ekran, nVidia grafa...
Hp definitivno najgori.
Dell sve kao Asus, samo AMD grafa, ali ima Win8, pa koliko to bitno, i 400 kn više.
Bolnum je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 14:58   #207
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Za tu namjenu bi must have bio bar 17,3" ekran. Hebeš full HD rezu na 15,6" ekranu kad će gledati buhice.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 23.06.2013., 14:59   #208
XERATH
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Question POMOC oko kupnje laptopa

Trebam kupiti novi laptop jer ovaj ništa nevalja za neke jače igrice (modern warfere 2, Assasins creed, COD itd.)

Htio bih kupiti laptop koji ima: Grafički sustav: nVidia GeForce GTX670M 3GB

Procesor: Intel Core i7 3630QM 2.40GHz / 3.40GHz

Baterija: 3-4 sata (Li-ion 8 ćelija)


Operativni sistem: Windows 8

Zaslon: 17.3"

OSTALO JE VISE-MANJE NE BITNO!
XERATH je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2013., 15:42   #209
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Kupi laptop za 2,5-3 tisuće kuna za osnovne zadatke ako ti treba nešto portabilno i desktop za 4 tisuće kuna koji će igre vrtit bolje od bilo kojeg laptopa za što ga ti tražiš..kupit laptop od 7+ tisuća kuna samo za gaming je po meni glupo, al tvoji su novci pa
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2013., 11:58   #210
Kreso st
Premium
Moj komp
 
Kreso st's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Split/Zagreb
Postovi: 146
Jel ima itko iskustva s VIZIO laptopima? koliko vidim nisu dobavljivi kod nas, ali po specifikacijama su cjenovno najjeftiniji.
Kreso st je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na