Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.08.2019., 16:08   #45451
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Oprostite na offtopicu, prestat ću ako smeta modove, ali možda je zanimljivo i drugima.

Jesi siguran u to? Jedan sudac (guglat ću ako treba) je dao mišljenje da se smije snimati bez upozorenja (nemoj to brkati sa videonadzorom gdje mora biti istaknuta naljepnica), pošto nema pretpostavke tajnosti (ako se ne varam, tako se izrazio) u razgovoru 1:1 tako nešto. Doduše to je bilo u pitanje prijetnje, ne znam dal bi prošlo u tipa brakorazvodnoj parnici ili nečemu.
Sudačko mišljenje je kao i šupak, rekao bi Prljavi Harry, svaki sudac ga ima i ne mora biti isto.
Tako je bilo kad sam ja polagao ispit, osim ako se nije mijenjalo u zadnjih godinu dvije.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 16:27   #45452
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Snimiš video sa prometnim prekršajem i proslijediš ga policiji da kazni idiota. Na videu se vidi i tvoja brzina. Šta ako si i ti u prekršaju zbog prevelike brzine? Hoće li i tebe kazniti?
Naravno da da. Top Gear i slicni su se nplacali kazni, pa su kasnije prestali snimati i govoriti koliko se voze, kao i razni Jutjuberi.

Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Sudačko mišljenje je kao i šupak, rekao bi Prljavi Harry, svaki sudac ga ima i ne mora biti isto.
Tako je bilo kad sam ja polagao ispit, osim ako se nije mijenjalo u zadnjih godinu dvije.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Istina jer mi nemamo vaznost presedana, kao sto ga ima anglosaksonsko pravo. Misljenje jednog suca kod nekog drugog vrijedi ko jamstvo soderasa za rabljeni od "samo" 150,000km
Elven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2019., 17:41   #45453
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Imam već dugo na disku kolekciju od 7. mjeseca 2018. do 4. mjeseca 2019., a planiram već duže početi vježbati raditi u Premieru, pa eto dosta skraćenog, na 150% ubrzanog i probranog materijala, a i ovako je preko 15 minuta...
Prva stvar izašla iz Premierea, voila




aaaa falilo mi malo bas toga, malo zivosti u prometu, ne moze ti se zadrijemati kad se vozis po hr. stalno napet ko puska



dobra kompilacija, samo pokazuje nekulturu ljudi, cemu se onda cuditi situaciji u prometu.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 18:07   #45454
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Šteta što ima veliki unutranji odsjaj šoferšajbe pa više vidiš kontrolnu tablu nego cestu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 18:19   #45455
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
treba staviti polarizirajuci filter, barem bi on ko fotograf to trebao znati
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 19:18   #45456
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Video.
Uh, hrpa bedaka i kretena.
Ovom na 12:43 je prekipilo, svaki dan to valjda gleda. Još mi izgleda kao da je i na obilaznici gdje je kamionima zabranjeno pretjecanje u doba dana.

Jedino i ti sam radiš blago uzimanje prednosti na 9:49, slično onome što je tebi lik napravio na 9:43. Jest da je ovaj u Audiju kreten, ali svejedno.

Nemoj sad mislit da te napadam, jer nije tako. Vidi se da dobro voziš.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 19:31   #45457
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Meni je highlight onaj Taxi Passat koji ode po cevape haha.

Btw jesam li jedini koji se nazivcirao gledajuci video? 🤔


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 20:09   #45458
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Marčana-Labin-Rijeka u 5:30 ujuteo, ajme kakva cesta!
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 20:21   #45459
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Marčana-Labin-Rijeka u 5:30 ujuteo, ajme kakva cesta!
Evo ga na jos jedan... Motor ili rwd?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 23:55   #45460
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Šteta što ima veliki unutranji odsjaj šoferšajbe pa više vidiš kontrolnu tablu nego cestu.
Garmin navigacije i njihova montaža. Ne možeš prići staklu toliko da ne bude odsjaja.
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Uh, hrpa bedaka i kretena.
Ovom na 12:43 je prekipilo, svaki dan to valjda gleda. Još mi izgleda kao da je i na obilaznici gdje je kamionima zabranjeno pretjecanje u doba dana.

Jedino i ti sam radiš blago uzimanje prednosti na 9:49, slično onome što je tebi lik napravio na 9:43. Jest da je ovaj u Audiju kreten, ali svejedno.

Nemoj sad mislit da te napadam, jer nije tako. Vidi se da dobro voziš.
Taj na 9:49 je napravio isto što i frajer na 8:45 (isto križanje je u pitanju, samo je taksist to napravio opreznije). Ima obavezno desno, ali ide biti pametan da zaobiđe cijelu kolonu koja ide ravno. Tko će predvidjeti takvog specijalca. Da me pukne, ja sam kriv, iako je on napravio sranje.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 09.08.2019. u 00:03.
1v@n je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.08.2019., 00:06   #45461
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Evo ga na jos jedan... Motor ili rwd?
200hp/400NM 1100kg phantom grip FWD

Vozio sam se vec N puta onuda, ali prvi put sam i s "adekvatnim" autom
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 01:05   #45462
bilicvitak
Banned
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 476
https://www.24sata.hr/news/sekunde-d...zagrebu-643144

Iskusniji pcekspertovci će prepoznati da su na dnu dva videa od jednog člana foruma istinabog nije više aktivan
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 02:04   #45463
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Taj na 9:49 je napravio isto što i frajer na 8:45 (isto križanje je u pitanju, samo je taksist to napravio opreznije). Ima obavezno desno, ali ide biti pametan da zaobiđe cijelu kolonu koja ide ravno. Tko će predvidjeti takvog specijalca. Da me pukne, ja sam kriv, iako je on napravio sranje.
Sve mi je jasno, znam taj semafor. Nema smisla riskirat i ici prije svih, bolje je pricekat.

Citiraj:
Autor bilicvitak Pregled postova
https://www.24sata.hr/news/sekunde-d...zagrebu-643144

Iskusniji pcekspertovci će prepoznati da su na dnu dva videa od jednog člana foruma istinabog nije više aktivan
Bome, TomRi.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 18:14   #45464
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Što se biciklista tiče...
Prekjučer ujutro, stojim na crvenom na križanju Bukovačke i Maksimirske, u smjeru Svetica. Ja u desnoj traci, pored mene u lijevoj kamion. Pali se zeleno, i ja lagano krećem. Odjednom prek zebre drito ispred mene projuri biciklist kojeg nije bilo šanse da vidim zbog kamiona. Ja zgazim kočnicu, ukopam se i sjednem na trubu. A lik već po pločniku vozi, okrenuo glavu, skužim po usnama da me psuje i još mi pokaže srednji prst.
Dakle... ko psu mi je bilo krivo što nisam naglije startao da se krkan/moron/seljačina/idiot zabije u moj lijevi blatobran i prospe se prek haube. Tlak mi je bio na 11000 valjda. Dakle za desetinku je izbjegao da završi u bolnici no po njemu sam ja kriv što on prolazi kroz crveno i prek zebre i zaslužio da me se psuje i pokazuje prstić. Mislim, kolki debil moraš bit???
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 21:27   #45465
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Što se biciklista tiče...
Prekjučer ujutro, stojim na crvenom na križanju Bukovačke i Maksimirske, u smjeru Svetica. Ja u desnoj traci, pored mene u lijevoj kamion. Pali se zeleno, i ja lagano krećem. Odjednom prek zebre drito ispred mene projuri biciklist kojeg nije bilo šanse da vidim zbog kamiona. Ja zgazim kočnicu, ukopam se i sjednem na trubu. A lik već po pločniku vozi, okrenuo glavu, skužim po usnama da me psuje i još mi pokaže srednji prst.
Dakle... ko psu mi je bilo krivo što nisam naglije startao da se krkan/moron/seljačina/idiot zabije u moj lijevi blatobran i prospe se prek haube. Tlak mi je bio na 11000 valjda. Dakle za desetinku je izbjegao da završi u bolnici no po njemu sam ja kriv što on prolazi kroz crveno i prek zebre i zaslužio da me se psuje i pokazuje prstić. Mislim, kolki debil moraš bit???
I da si ga skupio jos bi ti nahebao. Pokupis pijanog idiota na autoputu koji usred noci baulja u crnoj majci izmedju 4 trake na pol puta izmejdu Zagreba i Splita i vuces se po sudovima 13 godina. Tek kad ti prometni vjestak utvrdi da si vozio 131km/h. Sad si zamisli da ti se to nesto dogodi u ZGB usred grada. I jos vozis BMWeja (ako se ne varam?) - pa zavrsio bi razapet. Dusebriznici na aparatima. Gasi internet

I best case scenario - da ti se stvarno zabio u blatobran. I preletio. I da se to bas dogodilo ispod prometne kamere. Znas kak bi se naplatio za limara za zgrebani auto. I tu pusis 300€

Pouka price - nije isplativo gaziti ljude. Nazalost. Cak ni idiote na biciklima sa slusalicama u usima.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 22:40   #45466
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Bio s mazdom, bmw doma. S mazdom smijem gazit ljude, s bmw-om me već frka.
Ma naravno da ne želim nikom zlo, to mi je bila prva reakcija. Što se svjedoka tiče, bilo ih je dosta na semaforu, a i kamere su gore mislim. No za odštetu se slažem, sumnjam da bi išta ušićario.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 23:33   #45467
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Ja bih spustio prozor i gađao ga s nečim pa da se razlije po podu
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 00:54   #45468
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor mamikulcic Pregled postova
Ja bih spustio prozor i gađao ga s nečim pa da se razlije po podu

ja imao ideju uzet paintball gun



pa su me odgovorili, da bih mogao u zatvoru zavrsit
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 09:44   #45469
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Da, to je mana ali zadovoljstvo bi bilo nemjerljivo
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 10:44   #45470
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
eh eh, paintball gun
koliko bi ja u svojem Čakovcu poubijao ili označio
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 13:24   #45471
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 124
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
I da si ga skupio jos bi ti nahebao. Pokupis pijanog idiota na autoputu koji usred noci baulja u crnoj majci izmedju 4 trake na pol puta izmejdu Zagreba i Splita i vuces se po sudovima 13 godina. Tek kad ti prometni vjestak utvrdi da si vozio 131km/h. Sad si zamisli da ti se to nesto dogodi u ZGB usred grada. I jos vozis BMWeja (ako se ne varam?) - pa zavrsio bi razapet. Dusebriznici na aparatima. Gasi internet

I best case scenario - da ti se stvarno zabio u blatobran. I preletio. I da se to bas dogodilo ispod prometne kamere. Znas kak bi se naplatio za limara za zgrebani auto. I tu pusis 300€

Pouka price - nije isplativo gaziti ljude. Nazalost. Cak ni idiote na biciklima sa slusalicama u usima.
Nisam previse upoznat sa zakonom, ali nesto malo ipak znam, ako si biciklist preko zebre moras prelaziti gurajuci bicikl, ne vozeci se na njemu, osim u slucaju ako postoji biciklisticka staza. Ne znam kakva je situacija u konkretnom slucaju, ali mislim da nikako vozac ne bi bio kriv u slucaju da ga je pokupil
p3c3k je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 13:54   #45472
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
I da si ga skupio jos bi ti nahebao. Pokupis pijanog idiota na autoputu koji usred noci baulja u crnoj majci izmedju 4 trake na pol puta izmejdu Zagreba i Splita i vuces se po sudovima 13 godina. Tek kad ti prometni vjestak utvrdi da si vozio 131km/h. Sad si zamisli da ti se to nesto dogodi u ZGB usred grada. I jos vozis BMWeja (ako se ne varam?) - pa zavrsio bi razapet. Dusebriznici na aparatima. Gasi internet
Niti bi bio kriv niti bi nešto posebno dugo trajalo.
Problem bi samo bio trajanje privatne tužbe za naknadu štete na vozilu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 16:17   #45473
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Pitanje za znalce koji sami peru aute:

Bio danas (prvi put - jbg.a Mazdu nisam nikad prao, sad novi Touranac pa ....) u ručnoj autopraoni (ona sa vušicom ... ): s čim vi brišete auto nakon toga?

Naime jedan lik je imo nekakav ne znam ko nastavak od vilede (metle) sa nekakvom plastikom/silikonom i s tim je skinuo ostalu vodu te onda prebriso sa nekom krpom koja je izgledala kao velika mikrofibra odnosno ona magična krpa.

Gdje to nabavit i šta od toga valja ? Te s čim perete felge i skidate kukce sa prednjeg dijela ?
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 16:26   #45474
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Youtube i udaraj. Previse ti toge ne znas da bi ti sada tu pisali 300 postova oko pranja auta.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 16:53   #45475
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Pitanje za znalce koji sami peru aute:

Bio danas (prvi put - jbg.a Mazdu nisam nikad prao, sad novi Touranac pa ....) u ručnoj autopraoni (ona sa vušicom ... ): s čim vi brišete auto nakon toga?

Naime jedan lik je imo nekakav ne znam ko nastavak od vilede (metle) sa nekakvom plastikom/silikonom i s tim je skinuo ostalu vodu te onda prebriso sa nekom krpom koja je izgledala kao velika mikrofibra odnosno ona magična krpa.

Gdje to nabavit i šta od toga valja ? Te s čim perete felge i skidate kukce sa prednjeg dijela ?
Ja ga ne brisem nego idem u praonicu koja stvarno ima demineraliziranu vodu
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 17:01   #45476
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Ako ta voda izlazi iz iste spricaljke kao i sve ostalo zaboravi na tu "pravu" deminaliziranu vodu. Jedino da je sve razdvojeno a to je malo gdje....


Ja ga isperem s demineliziranom iako je iz iste spricaljke (bude stvarno manje za prebrisat) , i nakon toga u hladu sa mikrovlaknenim krpama prebrisem tj pokupim vodu. Naravno krpe moraju biti kvalitetne i jako mekane da nebi dobivao swirlove i spider web



Sent from my iP XS Max
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 17:04   #45477
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Ako ta voda izlazi iz iste spricaljke kao i sve ostalo zaboravi na tu "pravu" deminaliziranu vodu. Jedino da je sve razdvojeno a to je malo gdje....


Ja ga isperem s demineliziranom iako je iz iste spricaljke (bude stvarno manje za prebrisat) , i nakon toga u hladu sa mikrovlaknenim krpama prebrisem tj pokupim vodu. Naravno krpe moraju biti kvalitetne i jako mekane da nebi dobivao swirlove i spider web



Sent from my iP XS Max
Imas mozda neku preporuku, koju krpu uzet?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 17:10   #45478
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Imas mozda neku preporuku, koju krpu uzet?


Imao sam nekoliko sonaxovih (zutih) i one brzo otvrdnu. Sad sam uzeo zelenu sonax i imam dvije od meguirasa. Ove od meguirasa su top...


Sent from my iP XS Max
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 18:42   #45479
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Pitanje za znalce koji sami peru aute:

Bio danas (prvi put - jbg.a Mazdu nisam nikad prao, sad novi Touranac pa ....) u ručnoj autopraoni (ona sa vušicom ... ): s čim vi brišete auto nakon toga?

Naime jedan lik je imo nekakav ne znam ko nastavak od vilede (metle) sa nekakvom plastikom/silikonom i s tim je skinuo ostalu vodu te onda prebriso sa nekom krpom koja je izgledala kao velika mikrofibra odnosno ona magična krpa.

Gdje to nabavit i šta od toga valja ? Te s čim perete felge i skidate kukce sa prednjeg dijela ?
Sve ovisi koliko si spreman potrositi....ovo je dio mojeg arsenala
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2019., 19:51   #45480
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Jel postoji mozda neka bolja krpa od jelenje koze?
Koristim ovu.

https://www.psv-studio.hr/proizvod/m...jumbo-64x43cm/
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na