Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2013., 17:25   #61
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Most of the level textures, other than soldiers and vehicles, will be white and overall performance might be choppy.
Missing out on the alpha won't be such a big deal, anyway. According to the invite, it's only going to run for two weeks. Furthermore, it's only available for 6 hours per day (9am to 3pm PST) during those weeks
Znaci nista ne propuštamo ..
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2013., 17:47   #62
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Pogledaj breakdown trailera u mom postu gore, desni video.

- obične puške rade damage chopperima
- novi perk sistem
- 5 ljudi u squadovima
- može se srušiti zgrada (nije kao toranj na Caspianu)
- reconi dobijaju C4
- više fokusa na morske jedinice

itd.

Jedino me zanima kako, odnosno tko će dobivati pravo na commandera, jer ako svak bude imao pravo bez neke logike onda će taj mode biti fail - za taj team.
99% kao u bf2. znaci najvise rankirani player koji apply-a za commandera-
Paxton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2013., 18:16   #63
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
SRAW <3
Adekvatna zamjena za AT4, hvala DICE! Sad jos izbacite lock-on warfare...
Sraw je ista stvar kao i javelin, fire and forget. Znaci opet lock on.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2013., 14:42   #64
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Lightbulb

Molim prijevod !
Citiraj:
3. In what regions will the Exclusive Beta be available?
The Battlefield 4 Exclusive Beta will be available world-wide across all platforms, however only Xbox 360 and PC players in Asian regions--including those in Japan and Korea--will be able to gain Beta access.
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2013., 14:43   #65
Bolnum
#define yes no;
Moj komp
 
Bolnum's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
U Aziji neće moći igrati oni sa PS-om.
Bolnum je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2013., 14:45   #66
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Tako znaci necemo u Aziju . Meni je nekako ispalo da samo azijati imaju pravo na betu. Zajeban je taj engleski

Jel ima nacina da se uzme bf4 preorder preko vpna/proxya(@origin) kao sto se je uzimao bf4/premium ? Cuo jesam za to ali nisam probao.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 24.06.2013. u 14:57.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2013., 22:16   #67
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Frostbite 3 Izgleda dobro!
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2013., 23:24   #68
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Meni liči na single player. -.-
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 00:02   #69
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Naspram jednog Real Virtualitya u ARMAi izgleda kao Unreal Engine za arkadicu sa mapom od 2x2 km.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 16:42   #70
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Naspram jednog Real Virtualitya u ARMAi izgleda kao Unreal Engine za arkadicu sa mapom od 2x2 km.
Pa tokom godina Battlefield nije uopce isao da povecava 'bojno polje' i broj igraca.
Samo se grafika i razne dide baje tipa evo destrukcija nadodavaju.
I daje to sve super imerziju(i zvuk i eksplozije i rusenje covera...) ali sto se tice mapa i broja igraca to se nije maklo od sta ja znam 1942(battlefilda jel).
Hellhound je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.06.2013., 21:18   #71
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2013., 23:20   #72
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
dečki na bugu igraju alphu, evo par dojmova


Citiraj:
Jos par stvari koje su trenutno zapazene.

-Kad si u heliju,vidis tko te locka,onako sivo pokazuje strelicu. Na 5oj slici cete vidjet pokraj B zastave kao mali pointer,samo sta je u slucaju helija veliki sivi.
-Trenutno sa iglama i stingerima nemozes lockat heli,ali mozes heli na heli
-Lockanje potpuno drugacije izgleda-onaj kruzic.
-Uzasno me zivciraju likovi zglicani kojima je pola tijela u zemlji
-Prezadovoljan sam sa hitmarkom
-Kada nekoga ADS i pustis,drzi se jos malo 'zglican'
-Kada netko puca na tebe,po tebi nisi supresan nego ti se sve polu zacrni (???) ne kuzim niti ja,ne pitajte.
-Kada se ispali RPG,malo se ekran zamuti. MRAK!
-Brod je jos uvijek OVERPOWERED. Masakrira jos uvijek.
-Jos uvijek nisam shvatio kada se puni onaj sprint,ammo i ostali perkovi.
-Neznam sta znaci u jednoj od slika CUT POWER ili ENABLE POWER na jednoj od zgrada u ormaricu. Neznam sta radi to.
-ako se spwnas u heliju i izades iz njega,tvoj lik ce biti pilot a ne u odori assaulta itd...
-U zadnjoj slici cete vidjet kada se netko kolje,da on prvo primi tvoju ruku,to je trnutak kad treba stisnut counter knife.

EDIT- Kad se pogodi heli/tenk/vozilo,dobiva se i MOBILITY HIT. To je u tenku na nekih 75% kad ima healtha. U tom trenu se tenk teze krece.Nesto skoro kao kad je u Bf3 disejblan.

Citiraj:
Da napisem kratki osvrt s obzirom da mi je kolega iz drugog klana ustupio da probam malo.

Gameplay/mehanika-Svida mi se. Malo sporije nego Bf3. Kad ide sprintat,malo koda se zaletava i onda sprinta. Vrlo identicno MoH:Warfighter cijelokupni gameplay.

Nema padanja iza zida, trenutno,ali to jos nista ne dokazuje niti govori kada bivam ubijen od likova koji su pola tijela u zemlji.
Znaci da-prepuno bugova.
Kako je ceco rekao,ako je lik u nekom glitchu i ako ga zakoljes,pada server odmah.
Ako uspijes odigrat svih 700 ticketa odjednom,bez pucanja servera,igre,jednako je lotu.
Serveri pucaju,nestabilni su i dosta cesto se dogada da pukne.
Sta se tice loadout-a. Zanimljiv. Cini mi se puno jednostavniji od BF3,samo se treba naviknut.
Dogada se da zna slika bit zumirana full,pa onda moras ESC,rusit igru ili slicno. Nekih opcija fali jos u Options,loadoutu itd.

Koliko sam vidio,skuzio,ogranicen si u alphi za otkljucavanje nekih stvari. Neznam jos,nisam toliko igrao puno.

Malo o gamplayu vozila- Tenk. Ako ce biti ovakav kakav je sada,ne hvala. Neznam dali je bio glitch ili sta,ali bio je tenk disejblan,popravili smo ga 100% i on je jos uvijek kao disejblan. Polako se krece.
Puno teze/sporije se okrece kupola na tenku.
Heli-Vozili smo se u Viperu.
Imam snimljen gameplay sa 3x-3,ali necu stavljat javno jer sam tako dogovorio sa vlasnikom accounta.
Svida mi se zvuk helija,gunnerska pozicija i zvuk topa.
Kad si vozac,vidis gunnera i radi neke kerefeke po heliju,ruke mu lete okolo itd. LOL
Heli se malo teze vozi,ali je opet lagan za upravljat.
HeaT ce dat vise rijeci malo od mene jer je bio pilot.

Hitmark mi se svida.Jako. >Vidis da ga svaki metak pogodi. Ono sta mi se NE SVIDA je kada netko od tvojih puca po tebi,tvoj lik primi metak kao kad te pogodi protivnik. Ne uzme ti health,ali cuje se onaj zvuk u prsluk i zatamni ti malo.
Isto tako neznam dali je bug ili sta,ali kad si preko cca 50m od lika,neznas dali je tvoj ili protivnik. Moras doc do njega i vidis dali ima plavo iznad ili ne.

Revive-Smijesan je. Slican ko u BF3,samo nekako,njezniji. Neznam kako opisat. LOL Kad tebe netko digne,onak,full bijeli ekran i boja se stisa onda. To je u 1sek.

NISAM impresioniran toliko zvukom koliko me iznenadio u Bf3. Zvuk oruzja nekih. Dok zvuk 50. cal. na brodu je CUDO.
Kako se to cuje. Uff.
Brod-Lagano je za upravljat njime i masakrira. Ukratko. OP.

To je to za sada,ak se cega sjetim jos,budem nadopisao,a i probat cu jos malo pa dat koji feedback.

Citiraj:
E ovako, evo i mene, pa da upišem ovdje svoja mišljenja, dozivljaje i tako to
Od kud da krenem, pa ajmo ovako... Prvo i glavno, največe HVALA jednom kolegi koji mi je jučer navečer i danas ujutro ustupio svoj account da isprobam alphu (prepoznat će se ovdje)
Dakle kada sam ušao na account, krenuo sam stavit skidat igru koja ima 4.5GB... nakon što ju je skinulo, prilikom pokretanja igre, pokrece se webbrowser, otvara se battlelog sa novim dizajnom battlefielda 4 i tako to
Dizajn novo battleloga je koliko sličan, toliko i različit kaj se tiče izgleda, opcija i funkcionalnosti, veči veterani ovdje će prepoznati da je dosta stvari ostalo ''isto''... trenutno se na njemu nudila samo opcija mijenjana loadauta i server browsera...
Prilikom spajanja na server, u browseru se na dnu otvara opcije da se direktno preko browsera tj. bloga promjene opcije odnosno loadout vozila i igrača, znaci kako se promjene na blogu tako se promjene odma odvijaju i na serveru..
Loading screen mapi je malo izmjenjen, slika mape je preko cijelog ekrana sada, vide se gdje se zastavice nalaze i još neki usputne natuknice za početnike...
Kada sam se spojio na server, lagano sam se počeo znojit od tolikog uzbuđenja koje igra daje, a tek je u alpha testiranju, novi zvukovi, izgled, ma tko god govorio da je ovo BF 3.5, odmah bi ga ošamario jer nije ni približno u pravu
Pa prvo da kažem o preformansama na mojoj kanti (pod Moj PC)... kada sam spustio sve postavke na Low, naravno jako sam se začudio framerate-u koji sam dobivao... pa ajmo ovako... dok sam u heliju u zrako ili brodu na moru imam oko 55-65fpsa average, dok naprimjer dok sam pješke i di ima malo više akcije večinom imam oko 35-40 fpsa, iako je nekad znalo pasti na 20ak ali se stabiliziralo... ovo me naime užasno iznenadilo jer takakv isti fps dobivam u bf3 na istim postavkama, i to još igram na mizarne 3 jezgre procesora i 4 još mizarnije gige rama....
Iduće što sam napravio je malo obišao ingame vehicle i soldier loadout menu, razlike su primjetne... pa ajmo redom...
Sve klase od sada imaju na raspolaganju 3 vrste oružja: Carbini (poznati iz bf3 kao oruzja inžinjeraca), Shotguni (naravno sačmarice) i DMR-ovi (odnosno semi-auto snajperi, iz bf3 poznati mk mod 11, sks...)
Assault Class: oni imaju još specijalni tip puški kao i u BF3, a to su Assault rifles (ona puška gdje je slika m16 je samo tzv ''placeholder'', zasad nema potvrde da ćemo vidjet m16 u mp), imamo pištolje uobičajene na koje mozemo stavljat dodatke poput drugačijeg ciljnika, lasera i prigušivača, zatim imamo 2 slota za gadgete, u njima mozemo naći zasad jedino otključane m26 buck, first aid pack i medic bag... e sada da napokon razjasnim razliku između ovih 2 zadnje... znači FIRST AID PACK se može baciti na pod ali se također može ''zalijepiti'' i na drugog vojnika tako da ju on nosi za sobom te se liječi usput, jednom kada je vojnik pogođen, first aid pack će ga instanto početi liječiti i jednom kada izliječi vojnika na 100% on nestaje (znači kapacitet first aid packa je 100hp, moze izlijeciti razdvojeno npr. prvi put 40hp, drugi put 60 i onda nestaje) i može liječiti samo tu osobu koja nosi taj first aid pack, isto tako vrijedi i kad ga se baci na pod, liječi onoga tko prvi dođe.... MEDIC BAG je poprilično isti kao i BF3, baci ga se na pod, liječi hrpu ljudi, neograničeno, ali treba neko vrijeme da ga se opet moze baciti... isto tako imamo povratak Defibilatora... revivanje je popričično isto, iako malo ima osjećaj kada te netko reviva koda si uskrsnuo, točno onako kao u BC2, ali ne tako dramatično .... granate su uobicajene, flashbang je kao i u counter strikeu, djelotvoran je samo ako se pogodi metu odnaprijed il sa strane.... incindiary granade je fora, ali nevidim nekakvu veliku upotrebu osim na clusterfuck 64slot mapama poput metroa i bazzara C zastavice...
Engineer Class: nova stvar ovdje je to što sada umjesto specijalnih puški nema više Carbina kao inače nego, puške specijalizirane za njih su PDW - personal defense weapon (trenutno poznate samo CZ-3A1 i P90)... od ostalih stvari, isto imamo 2 mjesta za gadgete, znači mozemo birati dali cemo uzeti Stinger, RPG, M15 Mine, Repair Tool i MBT-LAW.... Stingeri su isti, isto kao i mine i repair tool... nova stvar je MBT law, poprilično isto kao i Javelin iz bf3, ali mislim da postoji mogućnost da se raketu ročno navodi (AT4?)... RPG sada ima opciju lockanja SVIH vozila, ali samo ako je to vozilo označeno/lockano od strane PLD-a... više o njemu pod Recon opisom... kada je tenk pogođen normalno rpg-om onda daje 20-22 dmg-a, dok kada je pomoću locka daje 30-35dmga
Support Class: ova klasa je večinom ostala nepromjenjena, specijalizirana vozila za njih su i dalje LMG (zasad poznati samo U-100 MK5 i Type 88 LMG)... isto imamo 2 slota za gadgete koje možemo kombinirati... support kao sto znamo nema više C4, ali sada ima XM25... dosta jači m320, koji nema skoro nikakav drop, jedan magazin ima 5 raketica... ukupno po vojniku 10 ovisno o specijalizaciji... isto tako sada imamo i Ammo pack i Ammo box.... razlika je uglavno ista kao i first aid pack i medic bag kod assaulta, samo kaj Ammo pack daje određeno municije dok box neograničeno... isto tako pretpostavljam da ćemo kod supporta vidjeti povratak Claymora i Mortara, ali ovo je samo pretpostavka, ništa nije potvrđeno..
Recon Class: ova klasa ima dosta promjena, tako oružja specijalizirana su sada SAMO Bolt Action Sniperi (zasad poznati samo Scout Elite i SV98)... snajperi daju mali damage kao i u BF3, i ovdje sam ostao jako razočaran, jer po meni bi snajperi trebali biti kao u BC2 i MoHW... nadalje i recon klasa ima 2 slota za gadgete koje je moguće kombinirati, tako sada imamo C4, koji je moguće bacati, ali jako jako slabo, a damage daju isto kao u bf3, zatim imamo i motion sensor lopticu koju se baci na pod i u određenom radijusu otkriva neprijatelje i vozila, loptica također ispušta prepoznatljiv zvuk, te se nakon nekog vremena uništi... i na kraju imamo i PLD... izgledom je isti kao dalekozor kojime se poziva mortar u BF2, ali i dosta razlika, naime PLD je prenosiv tako da se moze lockat gdje god zelimo, max udaljenost je 250m, moze lockat sva vozila i sluzi za designiranje meti za rpg-eve i ostale navodeće rakete....
nešto ću sada reći i o samom gameplayu igrača i to... dakle trčanje je skoro slično kao i u bf3, nema više bunny hopanja jer se nakon skoka prekida sprintanje i nekako blokira na sekundu... mrvicu su sporiji igrači, ali nema toliko razlike... padobrani se malosporije otvaraju, ali animacija super izgleda, upravljanje padobranom je isto kao i u bf3, lagano... sada što se tiče plivanja, ima puno promjena, nema više umiranja ako se padne u vodu s određene visine, zatim kada se pliva ako se drzi tipka za sprintanje, igrač pocinje brze plivati, dok kada se pritisne tipka za čučanje, lik zaranja pod vodu... ronjenje je po meni bezveze, neznam zakaj se ekipa nabrijava na tamo neke sealove i ostale brije, jer kada si pod vodom mozes roniti maksimalno 5 sekundi nakon čega ti pocrni/pocrveni lagano ekran i baci ti igrača natrag na površinu...
Sada ću isto tako reći i nekoliko mišljenja/doživljaja kaj se tiče i vozila...
Main Battle Tank: nudi se puno više opcija nego u bf3, sada imamo Primary weapon (zasad poznati samo 120mm AP shell (protiv vozila) i HE shell (protiv inf)), zatim imamo Secondary weapon gdje je zasad poznat samo Coaxial LMG (50.cal), aloi pretpostavljam da će se tu jos naci i Guided shell, Coaxial HMG... zatim imamo Countermeasures, zasad je poznat samo IR Smoke koji štiti od navodećih raketi (nova animacija), imamo također i Optics gdje su zasad poznati samo Zoom i IRNV (slika više nije crno bijela, nego jaka zelena, ne sviđa mi se uopće, zabole te oči), zatim imamo opciju i Upgade, gdje je zasad poznat samo Maintenence, vjerojatno će se tu naći i Autoreload, Stealth itd... imamo opcije za mijenjanje boje vozila ali su u alphi onemogućena i imamo opcije za gunnera na tenku: Gunner Optics (zoom i IRNV) i Gunner Upgrade (prox scan)... što se tiče samih tenkova, potpuno su ih promjenili, tenkovi su mrvicu brži kada idu u pravcu, dok kada skreću, rotiraju se, ili se okreće cijev, UŽASNO su tromi, spori i to sa max. vehicle sensetivity podešenom u opcijama... kod vozila NEMA više opcije Disable koja se događa kada vozilo dođe na određeni broj hp-a... sada tu igraju veliku ulogu faktori poput toga gdje je vozilo pogođeno, sa čime, odakle itd... tako npr. ako se tenka pogodi sa desne/lijeve strane točno u gusjenice, ono postane Mobility Disabled, vozilo se počne jako sporo kretati, i koliko sam s Astrom jučer skužio, imali smo syebanu lijevu gusjenicu i jednostavno ju nismo mogli popravit koliko god popravljali... sto se tiče reloadanja, treba pazit na municiju i pametno ju koristit jer se uzasno sporo reloada, pogotovo bez Autoreloada.... isto tako jedina dobra stvar kaj su poboljšali jest ojačali su gunnersu poziciju, odnosno svako vozilo gdje je postavljen LMG odnosno 50.cal (MBT gunner, MRAP, Humwee itd) daju ogroman damage protiv pješadije i u 2-3 pogotka igrač pada, bas onako kako i treba biti... po meni su tenkove uzasno nerfali i ako takvi ostanu, ja ih neću koristiti... NIKAD..
Infantry Fighting Vehicle: zasad su samo opcija pod customiziranjem vozila, nemoze ih se selektirati, ali se vidi da su tu...
Boat: isprobao jesam, odlični su, brzi su i okretni u vodi... pod opcijama imamo Primary Weapon (30mm HE shell i Burst shell), zasad sam isprobao samo 30mm HE shell, daje ogroman dmg protiv pjesadije ali i dovoljan svim vozilima tako da se moze nositi sa svim vrstama vozila, ali dovoljno slaba da nije OP... pod Secondary Weapons imamo ATGM (ručno navodeča Armor Piercing raketa) i Anti-Air Missile... pod Countermeasures imamo poznato samo IR smoke, pod Optics samo Zoom, a pod Upgrades samo Maintenece...
Jets: zasad su samo opcija pod customiziranjem vozila, nemoze ih se selektirati, ali se vidi da su tu...
Attack Helicopter: heli sada dolazi sa hrpom novih opcija za podešavanje isto kao i MBT, tako pod Primary Weapon imamo Hydra Rocket Pods (jako su slično običnim rocket podovima u bf3, ali prije patcha, znaci daju malo veči dmg protiv pjesadije) i Zuni Rocket Pods (malo sporije od Hydri ali daju ogroman dmg protiv pješadije ali slab protiv vozila), pod Secondary Weapon imamo samo Heat Seekere, pod Countermeasures imamo zasad samo IR Flares, dok pod Upgrades imamo samo Stealth... pod opcijama za gunnera imamo Gunner Seconday Weapon gdje nalazimo zasad samo Guided Missile (daje dosta manji dmg protiv vozila, ali zato vrijeme lockanja i ispaljivanja je ukupno MANJE od 1 sekunde), zatim imamo Gunner Optics (Zoom i IRNV), te imamo Gunner Upgrade imamo poznat samo Autoloader... e sada mišljenje/doživljaj sto se tiće helića... Helikopteri su mrvicu tromiji za kretanje, ali iskusni piloti poput mene nećemo imat problema sa privikavanje sa bf3 na bf4... novi hud i drugacija animacija lockanja isto kao i kod tenkova... sto se tice perkova, sve je poprilicno isto, samo bih odma sad preporucio da za Gunnera i Pilota, pod upgrades OBAVEZNO moraju biti Autoloader jer inače reloadanje i punjenje municije je mukotropno dugo za čekanje... kada završi alpha objavit ću video Double Vision, gdje zajedno moja malenkost (pilot) i Astra (gunner) razvaljujemo jednu rundu 34-4, 25-2 ... kineski i americki heliji su izgledom drugaciji, upravljanjem JEDNAKI, znaci bas onakvi kakvi trebaju i bit
Ground Attack Jet: zasad se samo nuci kao opcija pod customiziranjem vozila, nemoze se selektirati i nezna se apsolutno nista o njima

Mapa: imamo 5 zastavica, na svakoj zastavici se nalazi posebno iznenanađenje u obliku oružja (zastava C sadrži neki bolesno sniper koji ima limitirano municije i nemoze se punit sa ammo packom, ali jedan hit u helija daje 11dmga...), lijepo je dizajnirana, zanimljiv koncept, i stvarno će odlično funkcionirati... na mostovima se nalaze tipke koje podizu stupće kako bi samo na trenutak zaustavila sva vozila, ali ne i potpuno... liftova ima skoro u svim zgradama, a na nekima postoje i tipke koje ih na vrhu zgrade disjeblaju, tako da ti nitko nemoze doc na vrh zgrade... e da, tu je i problem, gdje vec sada hrpetina ljudi kempa po svim zgradama, snajpa, ceka sa c4 itd... i tako će biti i kada igra izađe, nažalost, ali eto, free kills za helije
Gameplay: igra iako je u alphi, super funkcionira, ima hrpetina bugova, ali to se sve moze srediti u 4 mjeseca za koliko igra izlazi... Hitreg je odličan, netcode je izmjenjen dosta ali nije kakav sam iskreno očekivao, ali definitivno ogroman napredak naspram bf3... Što se tiče umiranja iza zida, samo se jednom neka čudna sitaucija dogodila ali nije to to, umiranja iza zaklona zasad koliko sam odigrao NEMA... zvukovi u igri su malo tupi, ali stignu srediti, svi zvukovi su izmjenjeni, a oni koji nisu, bit će...
tu je topic, ima i slika http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igr...w=flat&page=93
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 14:38   #73
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Nije loše, nije loše. Šta nitko na PCE ne igra BF4? šteta
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 18:23   #74
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Nije loše, nije loše. Šta nitko na PCE ne igra BF4? šteta
Ne,dodjela keyeva za alphu nije išla po veteran statusu bf franšize, nego totalno random, i eto od cca 50 ljudi sa pce koji igraju bf3, nitko nije dobio bf4 alphu
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 21:19   #75
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Kako loše, trebalo se to bolje org. da po veteran statusu idu keyevi za alphu. Ali, jbg, čekat ćemo betu
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 21:38   #76
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
ma jebeš veteran status kad dobijes koji oces kad im posaljes request, ja reko doslovno čovjeku na chatu da mi da veteran najveci koji moze i gg
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 21:41   #77
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Reko si čovjeku na chatu da ti da najveći koji može
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 22:05   #78
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Hahahahhahahah
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 22:52   #79
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
ne spemajte
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 22:56   #80
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Kakav je shotgun?

Da li netko može prenijeti info na Bugu?
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 23:20   #81
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Uzimati bilo kakve informacije sa Bug foruma jednako je suicidu.
Boze sacuvaj.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 23:28   #82
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
To razumijem, ali interesira me kako ponaša u BF4. Pošto nemam alphu.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2013., 20:46   #83
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
new battlelog features

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2013., 21:57   #84
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
izgleda poprilicno obecavajuce. Makar mi nema smisla igrati na kompu i onda na tabletu neke stvari radit...jedino kad nemas pristup PCu.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2013., 14:00   #85
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
Battlefield 4 gets DX11.1; DX11.1 Will Improve CPU Performance

http://www.guru3d.com/news_story/bat...rformance.html
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2013., 00:59   #86
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2013., 18:45   #87
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Preorderao sam šugavi Battlefield 4 sa China Rising expanzijom.I sad vidim da ima još jedna expanzija koja se zove SECOND ASSAULT. Jel trebam dva puta preorderati da bi dobio i tu drugu expanziju ili je moram kupiti za 150 kuna kad izadje igra ?! Oprostite mi na cinizmu ali sam poprilično popizdio kako me prave majmunom jer igra jos nije ni izasla,a vec neka dva DLC-a.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2013., 18:48   #88
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
A šta si drugo očekivao? Morat ćeš uzet i tu novu expanziju posebno nakon šta izađe igra. Kolko mi se čini, China Rising ide na šemu B2K.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2013., 18:52   #89
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
O jebem te živote.Ne gine mi dupla smjena.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2013., 19:43   #90
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
ma nisu problem ti silni DLC-i. čovjek bi rado kupil kvalitetan komad igre sa zabavnim multiplayerom. problem je da se ti DLC-i bez problema izbacuju, a u isto vrijeme se nemogu/ne želi osigurati serveri bez cheatanja, bugova i boljeg autobalansera.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na