Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.04.2021., 18:37   #1111
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
A ja mislio da mene PBZ dere s 20-ak kn mjesečno.

Hvala ekipa, sredit ćemo HPB.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 11.04.2021., 21:04   #1112
Human1
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
A ja mislio da mene PBZ dere s 20-ak kn mjesečno.

Hvala ekipa, sredit ćemo HPB.
I ja plaćam PBZ-u 20-ak kuna mjesečno.
U drugoj banci (ING) nisam već 3 godine platio ni lipice.
Tj, nisam platio već cca 7 godina ništa, osim kreditne kartice. Ali zadnje 3 godine ne koristim njihovu kreditnu, pa nisam platio doslovno ništa.
A koristim njihovu debitnu za plaćanje u dućanima i njihovo internet bankarstvo, njihov token i njihovu aplikaciju za mobitel.
Human1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2021., 21:09   #1113
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Hpb ss debelo najbolje rješenje u hr. Za one kojima bankomat nije blizu, u kombinaciji sa Revolut free dižeš 1700kn na bo kojem bankomatu (osim pbz jer su oni u qrcu).

Nakon hpb kako je već rečeno Erste ima tekući + mobilno bankarstvo + Internet bankarstvo 12kn.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2021., 21:31   #1114
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Hpb ss debelo najbolje rješenje u hr. Za one kojima bankomat nije blizu, u kombinaciji sa Revolut free dižeš 1700kn na bo kojem bankomatu (osim pbz jer su oni u qrcu).
Ovisi koju karticu imaš. Za Revolut kartice s hrvatskim BIN-om ne uzimaju naknadu.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2021., 21:42   #1115
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Bio nekidan u PBZ-u otkazati sve kartice i zatvoriti račune. Nije me ženska ni pitala zašto.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2021., 22:05   #1116
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Niti nesmije pitat, osobni razlozi i gotovo
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2021., 22:12   #1117
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Bio nekidan u PBZ-u otkazati sve kartice i zatvoriti račune. Nije me ženska ni pitala zašto.

Tako ću i ja i 99% u HPB idem na ovo isto što ste mi za staru preporučili.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 11.04.2021., 22:21   #1118
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Lika091 Pregled postova
Niti nesmije pitat, osobni razlozi i gotovo
Moguće. Nisam očekivao da će plakati zamnom, pogotovo otkad plaća ne sjeda kod njih, ali očekivao sam da će bar pitati. Čak mi ovaj put nisu ni pokušali uvaljati Visu premium, koju mi uvijek turaju kad dođem za pult.




Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Tako ću i ja i 99% u HPB idem na ovo isto što ste mi za staru preporučili.
Ja sam u HPB prešao zbog kredita.

Dobro si pobroji sve prednosti i nedostatke u HPB-u, kojih nažalost ima. HPB mi je po mogućnostima na razini 2000. godine kod ostalih banaka. Samo hebiga, dali su mi uvjete za kredit kojima nisu drugi bili ni blizu pa sam prešao kod njih.

Npr, kupnja na rate koja je trivijalnost s PBZ Visom je naučna fantastika za HPB. Virtualni računi, virtualne kartice, apple pay, nedostatak bankomata su samo neki od minusa. Da, sve to mogu mitigirati s Revolutom i Keksom, ali je sve to tlaka i ekstra aplikacija i ekstra kartica više.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 00:14   #1119
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Mene kod HPBa najvise sekira osoblje i njihova (ne)informiranost. U dvije poslovnice mi nijedna osoba nije znala zamijeniti udjele u fondovima. I imaju neka glupa interna pravila te cesto rade po pravilnicima/uvjetima koji su out-of-date.

I kao slag na tortu - ne daju mi otvoriti SS jer imam jedan "aktivan" racun koji ne mogu zatvoriti.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 08:21   #1120
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Preporuka Banke

Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
Ako moze ugovoriti SS kod HPBa to joj je najbolja opcija.
Kod ZABE je Platni asistent 30 kuna koji uključuje:
- tekući + žiro
- m-zaba + e-zaba
- 5 besplatnih transakcija online + 2 u poslovnici
- besplatni charge MC - često budu popusti 10 ili 15 posto u webshopovima i uz to 0.2% cashbacka

Tekući + devizni uključuje. Žiro je dodatnih 5 kn još.
I MC ima godišnju članarinu 50 kn koju si naplate.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 12.04.2021., 08:45   #1121
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Standardna MC u aktivnom asistentu sigurno nema nikakvu članarinu.
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 09:05   #1122
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor the.elles.d Pregled postova
Standardna MC u aktivnom asistentu sigurno nema nikakvu članarinu.
Pogrešno. Nema naknadnu za upisninu i prvu godinu članarine. Nakon prve godine članarina se naplaćuje 50 kn.
Pogledaj na listi transakcija Mastercarda. Onda su neke magije i vradžbine da mi se svakog 27.10. naplati s opisom članarina.

Čak ti i na stranicama piše sljedeće "Do 31. prosinca ugovorite bez upisnine i članarine za prvu godinu korištenja"
https://www.zaba.hr/home/standardna-mastercard-kartica
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 09:27   #1123
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
To je ako se karticu uzima bez paketa.
A u pakete (lepeze i aktivni asistent) je uključena i ne košta ništa.
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 10:00   #1124
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
tako je, MC je bez članarine u platnom asistentu
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 10:40   #1125
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Fakat je. Mea culpa momci.
Meni cijelo vrijeme krivo vode karticu, rekli mi sad preko e-zabe. Al normalno, da riješiš do kraja moraš ić u poslovnicu.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 17:25   #1126
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
jedna mala digresija, da izrazim nezadovoljstvo oko nečeg

baš sam se vozikao nešto ovih dana po naplatnim kućicama, i imam običaj platit karticom, većinom je to osoba unutar kućice koja mi doslovno iz ruke želi uzet karticu i onda pol minute u kućici imat ju sa svim brojevima i CVV etc.

svaki put sam zamolio da nebih davao karticu, nego želim uređaj da mi izvuče van, što su i napravili, al ispadneš fakat bad guy jer im vidim u tonu i pogledu ''koji k ti sad glumiš''

ok, postoji 2 step verifikacija i sve, al fakat ne želim davat karticu nekom u kućicu, zašto uopće uzimaju kad je kartica u pitanju, meni je to stvarno čak i nepristojan momenat - uzimanje kartice, možda sam totalno u krivu al bilo bi kul da to nitko ne radi
__________________

Zadnje izmijenjeno od: mamutarka. 26.04.2021. u 18:46.
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 17:30   #1127
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
nema ti sta biti neugodno, od kada su se pojavile beskontaktne kartice preporuka izdavaca kartica je da ih se uopce ne daje nikome u ruke

Citiraj:
Beskontaktno plaćanje daje vam punu kontrolu i štiti vaše podatke. Vaša kartica ili uređaj nikada ne napuštaju vašu ruku, čime se smanjuje rizik od gubitka ili krivotvorenja. Svaka transakcija zaštićena je jedinstvenom enkripcijom. Također, sigurni ste od dvostruke naplate - neovisno o tome koliko puta dodirnete POS uređaj, transakcija će se provesti samo jednom.
to sto su neke drzavne firme malo zaostale u srednjem vijeku pa radnici nisu prosli obuku, to je drugi problem.....
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 20:17   #1128
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
To mi je jedino vrh na Demerju. Pukneš karticu unutra ~1,5 sekundi kasnije već je vani i vozi dalje miško.
makar, nije to samo na naplatnim kućicama čak, ima i hrpa dućana di nemaju "moderni" oblik plaćanja karticama - da imaju POS uređaj negdi blizu pozicije kupca nego moraju vuć onaj nastavak za beskontaktno plaćanje (Plodine ).
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 20:59   #1129
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ENC majka, kakve kartice, koja je ono godina?
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 09:21   #1130
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Šta sad Zaba kenja ukida m-novčanik, plaćanje mobitelom na Adnroidu? Šta će preći na Google Pay ili?
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 09:30   #1131
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Te njihove obavijesti treba stvarno čovjek 10x pročitati da shvati što u njima piše. Ja sam m-novčanik koristio samo kad sam trebao limite mijenjati

Spominje se Google Pay da...

EDIT:
Razmišljam o Mastercard kartici, primarno za rezervacije smještaja (Booking ili direktno) i plaćanja u inozemstvu (van EU najčešće gdje Maestro baš i ne prolazi često). Trenutno imam samo Maestro i VISA Electron i to s njima nije moguće. Nudi mi se u ZABA-i Mastercard Standard i go!Card (Revolving). E sada, Standard se plaća 150kn godišnje, go! je besplatna. Koliko sam shvatio gđu iz banke:
Citiraj:
Go!card Mastercard kartica za sve učinjene troškove, uključujući i u stranoj valuti tereti račun revolving kredita u kunama, dok Standardna Mastercard kartica tereti inozemne troškove isključivo u eurima i to devizni račun
i
Citiraj:
Ukratko, za plaćanja u zemljama koje su u euro zoni isplativije je koristiti Standardnu Mastercard karticu, a u zemljama ostalih valuta isplativija je go!card kartica
Usto još i piše dokle god se Go! kartica plaća redovito, onda služi i kao kartica sa odgodom plaćanja bez ikakvih kamata.

Tehnički, ako pazim i sve platim dokle treba (vremenski), te dvije kartice su mi jednake. Mimo 150kn članarine.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 01.06.2021. u 09:37.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 09:52   #1132
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,248
Svi koje sam pito su rekli bježi od GO kartice. Moj savjet (nitko me nikad ne slusa, ali nista ne kosta da probam). Ako ti odgoda placanja i rate na kreditnoj NE TREBAJU, tjeraj od mastercarda. Imaš revolut ili neku debitnu, platiš koliko treba, mila majka. Iz opisa sto si gore napisao bi ti i revolut prošao, osim ako servisi ne inzistiraju na kreditnoj. Nisam ih tamo koristio. Nije 150kn katastrofa, ali onak. Ako baš moraš, onda uzmi klasik a ne go.
johnsmith je online   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 10:31   #1133
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Razmišljam o Mastercard kartici, primarno za rezervacije smještaja (Booking ili direktno) i plaćanja u inozemstvu (van EU najčešće gdje Maestro baš i ne prolazi često). Trenutno imam samo Maestro i VISA Electron i to s njima nije moguće.
Ako se ne varam, ZABA je dogovorila Visa kartice, tako da ćeš po sili dobiti zamjenu za svoj Maestro u obliku Visa debitne kartice.

Druga opcija, uzmi Revolut.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 11:13   #1134
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
da, ovo su nove zaba vise https://www.zaba.hr/home/visa-debitn...tekuceg-racuna

svima ide automatska zamjena do sredine kolovoza, nadam se i apple payu
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 11:29   #1135
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Svi koje sam pito su rekli bježi od GO kartice. Moj savjet (nitko me nikad ne slusa, ali nista ne kosta da probam). Ako ti odgoda placanja i rate na kreditnoj NE TREBAJU, tjeraj od mastercarda. Imaš revolut ili neku debitnu, platiš koliko treba, mila majka. Iz opisa sto si gore napisao bi ti i revolut prošao, osim ako servisi ne inzistiraju na kreditnoj. Nisam ih tamo koristio. Nije 150kn katastrofa, ali onak. Ako baš moraš, onda uzmi klasik a ne go.
Revolving kartice su najskuplja opcija, zato tko nema kontrole treba bježati od njih. Kamate su uvjerljivo najveće, a zatezne još gore.

Samo velim, meni je na kartici zmija , kontrole imam poprilično i znam jasno za što mi treba takva kartica.
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ako se ne varam, ZABA je dogovorila Visa kartice, tako da ćeš po sili dobiti zamjenu za svoj Maestro u obliku Visa debitne kartice.
Druga opcija, uzmi Revolut.
Dobra informacija, hvala. Ne znam kako me ta jedina koja me se doista i tiče, zaobišla, a sve ostalo je uredno došlo u inbox ?

Nije niti ženina VISA prolazila čim smo se maknuli iz blizine HR. Npr. u Norveškoj moja Maestro radila, njezina VISA ne. U Australiji nije radila niti jedna (usprkos što je bilo Maestro znaka na uređajima + rekli smo banci da idemo na putovanje i stavili su tamo kvačicu na korištenje van EU), mimo vađenja novca na bankomatima (gdje je njezina RBA VISA bila 10x jeftinija za povući dolare).

Revolut sam prestao pratiti kada sam vidio da su ljudima zaključavali accounte i sve što su imali na njima, prema TOS-u bez dodatnog objašnjenja. No hvala na prijedlogu.

Ne trebam plaćanje na rate, ne trebam niti odgodu plaćanja. Ali npr. idem rezervirati hotel preko neta i jednostavno treba kartica koja može rezervirati sredstva. Onda dođem tamo i platim ako treba i Maestrom. Makne se rezervacija i život ide dalje.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 11:40   #1136
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,248
Nije revolut los ako ne izvodis pizdarije (uplata velike kolicine novaca iz vedra neba i jos NE sa svoje kartice/racuna, nadoplata tuđim karticama, ovo ono).
johnsmith je online   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 15:38   #1137
blue239
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zg
Postovi: 1
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Svi koje sam pito su rekli bježi od GO kartice. Moj savjet (nitko me nikad ne slusa, ali nista ne kosta da probam). Ako ti odgoda placanja i rate na kreditnoj NE TREBAJU, tjeraj od mastercarda. Imaš revolut ili neku debitnu, platiš koliko treba, mila majka. Iz opisa sto si gore napisao bi ti i revolut prošao, osim ako servisi ne inzistiraju na kreditnoj. Nisam ih tamo koristio. Nije 150kn katastrofa, ali onak. Ako baš moraš, onda uzmi klasik a ne go.
Inače se od 01.06. ponovno go!card može ugovoriti u varijanti otplate odjednom što je pretvara u charge karticu s mogućnosti obročnog plaćanja (beskamatanog) na prodajnim mjestima koja to podržavaju.
Znači za one koji nisu u stanju "kontrolirati" revolving opciju to je pristojno rješenje ako se želi imati kreditna kartica bez članarine i kamata na revolving.
blue239 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 21:48   #1138
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,392
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Te njihove obavijesti treba stvarno čovjek 10x pročitati da shvati što u njima piše. Ja sam m-novčanik koristio samo kad sam trebao limite mijenjati

Spominje se Google Pay da...

EDIT:
Razmišljam o Mastercard kartici, primarno za rezervacije smještaja (Booking ili direktno) i plaćanja u inozemstvu (van EU najčešće gdje Maestro baš i ne prolazi često). Trenutno imam samo Maestro i VISA Electron i to s njima nije moguće. Nudi mi se u ZABA-i Mastercard Standard i go!Card (Revolving). E sada, Standard se plaća 150kn godišnje, go! je besplatna. Koliko sam shvatio gđu iz banke:

i


Usto još i piše dokle god se Go! kartica plaća redovito, onda služi i kao kartica sa odgodom plaćanja bez ikakvih kamata.

Tehnički, ako pazim i sve platim dokle treba (vremenski), te dvije kartice su mi jednake. Mimo 150kn članarine.
Mislim da starim članovima ostaje m-novčanik jer mi je to stvarno veliki fail ako budu maknuli.

Po ovome što pričaš, ne treba ti nijedna kreditna kartica. Ako nećeš Revolut, probaj uzeti Keks Pay, spoji je s tekućim ili nekom drugom karticom i to je to.

BTW, ne znam po kakvim ste to hotelima bili, meni su VISA Electron od deviznog i MasterCard od Curvea prolazili svuda gdje sam bio u Europi, Aziji i Africi.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2021., 07:01   #1139
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Mislim da starim članovima ostaje m-novčanik jer mi je to stvarno veliki fail ako budu maknuli.
Mislim da m-novčanik ide ća a da ćemo morat na Google Pay. Što vjerojatno je i dobro, iako mi plaćanje m-novčanikom funkcioniralo besprijekorno. Valjda neće naši dućani imat probleme sa Google Pay.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2021., 14:35   #1140
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Mislim da m-novčanik ide ća a da ćemo morat na Google Pay. Što vjerojatno je i dobro, iako mi plaćanje m-novčanikom funkcioniralo besprijekorno. Valjda neće naši dućani imat probleme sa Google Pay.

Vjerojatno ovisi od moba do moba, ali plaćanje je bilo svjetlosnim godinama od besprijekornog…


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na