Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro Jučer, 19:51   #14371
WindEmperor
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Nije se ni prošle godine moglo raskinuti radi ovoga poskupljenja.
Ja sam prosle godine u 2.mjesecu raskinio ugovor bez problema. Ovo je bilo u emailu:

>"S obzirom na spomenute promjene, imate pravo na raskid ugovora bez naknade u roku od dva mjeseca od primitka ove obavijesti. Sve navedene izmjene u cijelosti će biti objavljene 10. siječnja 2023. na internetskoj stranici A1.hr, a u slučaju dodatnih pitanja, slobodno nas kontaktirajte na 0800 900 830 ili provjerite više detalja na internetskoj stranici"
WindEmperor je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 20:05   #14372
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
evo telemachove ponude od prije 2 dana:

EON TRIO FULL
- 200+ kanala (120+ HD) i 9,000+ naslova u video klubu
- EON Smart Box i mobilna aplikacija, preko koje se možete registrirati na do 5 uređaja a istovremeno gledati na 3
- Download/upload brzine do 1 Gbps/500 Mbps
- Fiksna telefonija koja omogućava neograničene pozive prema mobilnim i fiksnim mrežama unutar RH te fiksnim brojevima u United Group mreži
- 35,90€ (ili 34,40€ za mobilne pretplatnike)

EON TRIO PREMIUM
- 210+ kanala (130+ HD), uključujući HBO i Cinemax kanale, i 24,000+ naslova u video klubu
- EON Smart Box i mobilna aplikacija, preko koje se možete registrirati na do 5 uređaja a istovremeno gledati na 3
- Download/upload brzine do 1 Gbps/500 Mbps
- Fiksna telefonija koja omogućava neograničene pozive prema mobilnim i fiksnim mrežama unutar RH te fiksnim brojevima u United Group mreži
- TIDAL glazbeni servis, dostupan za aktivaciju i korištenje do 31.03.2024. za 0€/mj.
- 44,90€ (ili 42,90€ za mobilne pretplatnike)

Prvih 12 mjeseci bi plaćali 1€/mj.

Mala+ pretplatu zadrži dok god ide ,trenutno nema jeftinije,nove tarife su osjetno skuplje kod svih operatera
Treba naglasiti da ovih prvih 12 mj po 1 € je samo na njihovoj infrastrukturi.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 20:07   #14373
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor WindEmperor Pregled postova
Ja sam prosle godine u 2.mjesecu raskinio ugovor bez problema. Ovo je bilo u emailu:

>"S obzirom na spomenute promjene, imate pravo na raskid ugovora bez naknade u roku od dva mjeseca od primitka ove obavijesti. Sve navedene izmjene u cijelosti će biti objavljene 10. siječnja 2023. na internetskoj stranici A1.hr, a u slučaju dodatnih pitanja, slobodno nas kontaktirajte na 0800 900 830 ili provjerite više detalja na internetskoj stranici"
To je bilo kad su mijenjali uvjete poslovanja i u njih ubacili mogučnost poskupljenja radi inflacije. Kad je bilo samo poskupljenje, onda nije bilo mogučnosti raskida, jer već to bilo u uvjetima poslovanja.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 22:30   #14374
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,561
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
To je bilo kad su mijenjali uvjete poslovanja i u njih ubacili mogučnost poskupljenja radi inflacije. Kad je bilo samo poskupljenje, onda nije bilo mogučnosti raskida, jer već to bilo u uvjetima poslovanja.
treba naglasiti da u to doba se nije znalo koliko će biti poskupljenje, jedino je bilo jasno da će svi ići sa poskupljenjima,raskidati onda ugovor je moglo i znaćiti zaj..,
u tom trenu su bili najeftiniji,a telemach najskuplji,a sad je obrnuto,kako oni prvi najavljuju poskupljenje vjerojatno će ovi drugi bar za 1% manje poskupiti.
da nevelim da ima tu i skrivenih poskupljenja poput dodatnog plačanja stb 4eura što je prije ulazilo u cijenu.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 13:07   #14375
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Izračunao sam sve popuste koje imam i uračuno navodno 6,9% poskupljenje i ispadne točno 11,4 % veći račun. Toliko da znate pravi iznos poskupljenja. Da se ne iznenadite.
Stipest je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na