Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.07.2019., 23:26   #1
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Anker Soundcore Sport

Pozdrav, kupio sam ovaj bluetooth zvučnik. Malen i kompaktan, čvrst i vodootporan, idealan za objesit ga na torbu kad idem pješačiti kroz šumu.
Zvukom sam jako zadovoljan, dosta solidan i jak bez distorzija. Baterija isto tako jako dobra.

E sad dolazimo do problema, a to jest, kad mu baterija padne na oko 30% kapaciteta krene blicati crvena ledica uz već postojeću plavu i tako krene signalizirati da je baterija slaba. To ne bi bio problem da se ne krene periodički oglašavati zvukom sličnim policijskim motorolama i tako prekidati na 1-2 sekunde reprodukciju zvuka koji slušate.
U uputstvima stoji da će se takvim zvukom oglašavati periodički svakih 5 min, ali kod mene nema pravila, nekad svake 3 min, a nekad par puta u 1 min. što je jako frustrirajuće. Problem ne bi bio toliko da se to događa kad baterija padne ispod 5% kapaciteta i stvarno je pri kraju, ali sa 30% baterije na 60-70% glasnoće može on svirati još nekoliko sati bez problema.

Ne mogu da vjerujem da su inženjeri napravili ovakvu glupost, samim tim što za nijedan ostali Anker zvučnik nisam vidio da ima ovako riješeno upozorenje slabe baterije. Gledao sam i pretpostavljam da se takvo zvučno upozorenje ne može isključiti. Ima li još netko isto iskustvo sa ovim zvučnikom???
Pošto je prošlo par dana ozbiljno razmišljam da napravim povrat zvučnika ako ne uspijem ovo riješiti.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2019., 10:56   #2
trex
Premium
Moj komp
 
trex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 649
Vrati to nazad.
Ako će biti problem uhvati se za funkcionalnost signalizacije na 30% kapaciteta koja ne radi po specifikacijama, jer je moguće da neće blagonaklono gledati na tvoj pokušaj vraćanja jer ti se ne sviđa feature.
trex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.07.2019., 12:08   #3
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Citiraj:
Autor trex Pregled postova
Vrati to nazad.
Ako će biti problem uhvati se za funkcionalnost signalizacije na 30% kapaciteta koja ne radi po specifikacijama, jer je moguće da neće blagonaklono gledati na tvoj pokušaj vraćanja jer ti se ne sviđa feature.
Mislim da ne bi trebalo biti problema sa vraćanjem, jer sam uređaj uzeo na daljinu, pa bih trebao imati 14 dana rok za povrat. Pisao sam Ankeru i potvrđuju mi da se zvuk ne može isključiti i da se ispričavaju što nije onako kako piše u manualu(da se oglašava svakih 5 min).
Baš sam gledao i ekipa se dosta žali po amazonu na isti problem, jer zvučnik praktički postaje skoro neupotrebljiv kad krene to zvučno upozorenje. Ni meni nije jasno kako je to nekom palo na pamet da stavi, samo da je sekundu promislio shvatio bi koje komplikacije to povlači.

Barem da drugi znaju pa se ne zalete kao ja, inače šteta, da nema toga bio bi jako solidan zvučnik za malu cijenu. Valjda uče na greškama pa ne vjerujem da će im bilo koji drugi model imati to tako riješeno.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na