Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.01.2024., 10:29   #6691
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
...Ali ono sto je zanimljivo uredno su taj model ispravili na svojoj sttanico i sad ne stoji top nego smalll traces of use, hahahahha. Koji pokvarenjaci. Nevjerovatno.

ovo je od modela do modela kolko sam ja shvatio. znaci oni imaju po jedan komad i navedu condition. ja sam isto bio uzeo x280 small traces of use. samo taj je bio available u tom trenu.

srecom trazili su potvrdu od mene i poslali mi slike. u tom trenu kad su me to pitali, na sajtu se pojavio jos jedan x280 top condition, za 50e vise. otkazao ovaj prvi i uzeo taj top condition.

i osim baterije sam manje vise zadovoljan iako iskreno vidi se da to nije to vise kao nekad. imam prastari e125 sa kojim nikad nikakvih problema nisam imao, izrada je top, nije ni izlizan ni nis nakon svih ovih godina, a dosta sam ga koristio. naravno bat mu je otisla skroz, al to je ocekivano.


neznam zasto ti ne odg na meilove, meni su uredno to odradili.


vjerujem da ce ti odg., bar se nadam. javi.


geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 11:34   #6692
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Ja sam prevashodno htio t480s, cijena mu odlicna i tu stoji da je small trace of use. Onda procitah da ne treba uzimati te kod njih nego samo top condition i to je bio jedini razlog sto sam odabrao t490s gdje sam i izgubio neke stvari koje ima t480s (tj45, prosiriv RAM). Ne radi se uopce o tih 50-70 eura ali se radi o tome da su ljudi ocito varalice. Jer ova promjena opisa na shopu nakon mojih mailova ocito sve govori a pri tome meni nece da odgovore na prituzbu. Jednom rjecju PREVARANTI.
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 12:22   #6693
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
nemoj odustati i pricekaj dan dva pa opet posalji nesto. siguran sam da ce se rjesiti.
uostalom imas garanciju i pravo povrata. problem je sto ces spusiti na dostavi, al to je tak.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2024., 19:58   #6694
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nemam modern standby. Gledam ko tele i ne vidim niti jednu opciju vezanu za power states.
Pod config-power imam speedstep, adaptive thermal mngmt, cpu power mngmt i disable built-in battery. Nema ništa drugo.
Probaj kroz TBCT, sleep state se zove...

__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2024., 19:42   #6695
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Kako (cime) mogu skinuti ove dvije naljepnice a da ne izgrebem?
Ljudi nemojte kupovati online od ovih ljudi, ovaj moj laptop je toliko ofucan i unisten da je to nevjerovatno.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b353ade436.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8ac6fb6153.jpg

Zadnje izmijenjeno od: redscro. 07.01.2024. u 18:29. Razlog: Smanji slike
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2024., 22:25   #6696
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Ak si toliko nezadovoljan laptopom najbolje je da ga prodaš dalje pa makar i popušio koji euro nego da se nerviraš svaki dan.
Nalje skineš noktom i tipke opereš 98% alkoholom.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 00:08   #6697
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Mene bi bilo strah originalnog layouta ispod DE naljepnica/jezika, jel znas koji je? Da ti ne izroni neki skandinavski ili sl... Ajde barem te ne moze zadesiti AZERTY
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 02:07   #6698
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Mene bi više nervirale ove naljepnice nego sve ostalo

Prema onim slikama…to je rabljeni laptop u skroz dobrom stanju. T seriju nisam vidio u boljem osim ako nije nov novcat. Nitko takav laptop ne kupi da mu stoji doma pod staklenim zvonom. Od onog što mi prođe kroz ruke, T serija u stanju kakvom bi ti očito htio je 1 od 100. Znala je nekad naletiti veća količina onih koji ne mrdaju iz ureda pa su u savršenom stanju, ali je baterija mrtva.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 06:51   #6699
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Moj isto ima ogrebotine i tipkovnica ne svijetli 100%, znaci nije top.
Skini naljepnice

Citiraj:
Autor DSA Pregled postova
Kako (cime) mogu skinuti ove dvije naljepnice a da ne izgrebem?
Ljudi nemojte kupovati online od ovih ljudi, ovaj moj laptop je toliko ofucan i unisten
Ajme koliko kukanja ni za sto. Prodaj, vrati, razbij ga cekicem, samo si nemoj skracivati zivot toliko zbog laptopa. To su rabljeni laptopi, ne znam zasto si mislio da ces za 300 eura dobit stanje kao iz ducana. Naravno da ce se vidjet tragovi koristenja kad je laptop.....koristen.
Uzeo sam 5-6 laptopa tamo, od toga 3 razlicita thinkpada i bili su tip top, da, vidjelo se na kucistu da je nosen, vidjelo se na touchpadu da je koristen ali to je normalno, ipak su rabljeni.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 07:11   #6700
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Skini naljepnice
skinuo sam
ali nekako jako slabo svijetli, tako slabo da se ne isplati koristiti

neznam sta se ocekuje za laptope stare 4g+ koji bi trebali biti workhorse

meni nisu bitne ogrebotine, glavno da radi kao urica

ovaj model koji sam uzeo je barem 100e jeftiniji od bilo kojeg drugog shopa

u najgorem slucaju moze se vratiti, ili prodati pa vratis lovu. i das im los review da ljudi znaju da stanje nije tako bajno
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 09:01   #6701
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
@gemmy,


jel imas razine svjetline za namjestit mozda? kod mene su 2.
da nije to bas neko osvjetljenje jer mi sve svjetli oko tipkica, al bolje i to imat kad si u mraku jer pomogne.


testirao sam novu bat koju su mi oni gore poslali. baterija dobra, al evo nocas opet s*anje sa sleep-pm. posisalo sve, a cini mi se da sam ga ostavio na nekih 40ak %. ne kuzim koji klinac je sa tim thinkpadima i tim sleep-om.
nemam apsolutno nista za namjestit u BIOS-u u vezi toga.
u lap su ustekani HDMI, LAN kabel. wifi i BT uvjek na off kad je na stolu. znaci ne kuzim sta mu posise toliku bateriju. cak mu i mali usb hub (mis i tasta spojeni) izvadim kad ide u sleep jer gofno ima lampice u sebi pa rekoh da ne zdere to mozda...
jel moguce da HDMI port mozda zdere ?

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 07.01.2024. u 09:20.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 09:05   #6702
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mene bi bilo strah originalnog layouta ispod DE naljepnica/jezika, jel znas koji je? Da ti ne izroni neki skandinavski ili sl... Ajde barem te ne moze zadesiti AZERTY
Mislim da je laptop za dansko trziste, to mi je izbacilo kad sam pokrenuo upgrade garancije u Vantage. Problem naljepnica nije sto su one tu same po sebi nego sto je osvjeljenje na njima duplo slabije pa je tastatura sarena. Posto vidim da neke nervira sto pisem o laptopu koji sam kupio, evo necu vise. Odlican je.
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 09:20   #6703
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
ma nije da nervira, ali mozda malo pretjerujes. znam, ocekivao si savrsen lap jer pise top cond, ali hebga nije svakome to isto vizualno.
ja sam eto zadovoljan sa dobijenim osim bat i zbog bat smatram da nije trebao bit ocjenjen pod top, al tako je kako je.
i kod mene su nalje i tamo slabije svjetli. nisam ih jos isao skidati jer nemam potrebu za tim.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 10:23   #6704
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
i kod mene su nalje i tamo slabije svjetli. nisam ih jos isao skidati jer nemam potrebu za tim.

Ne kužim kako možeš koristiti laptop s tim naljepnicama preko tipki
Em ružno izgledaju em te tipke ne svijetle dobro. Mislim, ispod su nekakvi hijeroglifi ali i na njima su
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 10:26   #6705
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
uopce mi skoro ne smeta i ne primjecujem, ali kad sam kuci sa lap-om sto je 99% vremena ni ne koristim njegov ekran/tast tak da...
svjetli mi dovoljno kad sam u mraku i kroz nalju da vidim gdje stiskat (imam 2 razine za podesit)
geronimo_2 je offline   Reply With Quote