Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.06.2008., 16:29   #1
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Malu pomoć u vezi DVB-T molim...

Dakle, znam da postoje već srodni threadovi, no nisam uspio pronać nigdje u njima ono što me zanima i sorry ak sam previdio.

Naravno, radi se o HRT HD prijemu i adekvatnoj kartuši.

E sad. Što točno mora imati kartica da bi se dotični HRT HD mogao pratiti?

Bacio sam oko na Leadtekovu DVB-T DTV 1000S, te za nju na stranici piše da podržava MPEG 1/ 2 /4 i da je HDTV capable.
http://www.leadtek.com/eng/tv_tuner/...&pronameid=382

No, listam predzanji broj BUG-a i lijepo piše za dotičnu da ne može prikazivati HRT HD.

Što točno propuštam u priči? Ak može netko onak, laički...
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 16:46   #2
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
znam da postoje već srodni threadovi, no nisam uspio pronać nigdje u njima ono što me zanima i sorry ak sam previdio.
Mislim da valjda na svakom threadu piše o tome. Sve sumnjam da si uopće ijedan pročitao...

Moraš imati na umu da u BUG-u nisu previše istraživali kako koja kartica radi sa drugima programima, već su uzeli ono što su dobili uz karticu i gledali jel može hvatati HD ili ne.

Fora je u tome da vjerojatno svaka TV kartica može prikazivati HD, ali problem se javlja što malo softvera dopušta da se mijenjaju potrebni codeci za gledanje HD-a (zato većina ljudi javlja da čuje zvuk ali ne vidi sliku). A pak, neće svaka kartica raditi sa svim programima...
U tom je cijela priča. Softver poput DVB Viewera/Dream-a ima opcije da se omogući vanjskim codecima (Cyberlinkov iz PwerDVD-a ili CoreAVC) da preuzmu ulogu, no ne radi svaka kartica sa njima.

Al velim, to je napisano (Jelc je valjda 10x puta to govorio) na skorom svakom većem topiku za TV kartica, HRT HD ili slično...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2008., 16:49   #3
mirek
Premium
Moj komp
 
mirek's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Koliko sam ja skuzio, ti mozes imati zapravo bilo koju BDA TV karticu. Mozda sve nije tocno, pa neka me netko ispravi.
Ako imas BDA karticu onda mozes koristiti aplikacije za gledanje TV-a koje su za te genericke kartice tipa DVBViewer, Media Portal, ProgDVB.
E sad, da bi gledao HRT HD, onda moras imati i nesto sto ce ti dekodirati mpeg4. DVBViewer recimo moze uz adekvatne codec-e (Core AVC ili Cyberlink) otpakirati to i na taj nacin mozes gledati HRT HD.
Ovo sto na kartici pise da je mpeg2 i mpeg4, to vjerojatno znaci da ti ne treba poseban software, vec da to kartica radi hardware-ski.
Ako dobro znam mpeg4 se dijeli na mpeg4-2 i mpeg4-10(H.264), pa onda ta tvoja kartica podrzava mpeg4-2, no ne H.264 (koji emitira HRT) i stoga neces moci tom karticom gledati HRT HD.

malo kasnim :-)
mirek je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 17:21   #4
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
hm, ako se ne varam- leadtek navodi soft, a ne hard
podrsku za mpeg 4?
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 18:56   #5
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
Jel moze neko napisat sta su rekli u Bug-u za AVERMEDIA DVB-T Super 007 ??
Ili skenirat pa postat ovdje
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 19:01   #6
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Šprdali su se na naziv, dodijelili joj Best buy nagradu uz obrazloženje da iako se nigdje na kutiji ne spominje HD, da su oni mogli i gledati i snimati HD kanale kod nas. Softver dobar, daljinac solidan, cijena odlična. Ako nemaš posebnih zahtjeva - kupuj.

Tako oni kažu...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 20:31   #7
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
Kako nema oznaka HD?

Ja isao u HG danas kupit ju i ima samo jedna i ta je rezervirana...jebemu...I onda se vracam po heinzlovoj i reko da svratim u optimum medjutim preselili su se i onda me murja halta dolje....pas mtr
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 20:58   #8
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Mislim da valjda na svakom threadu piše o tome. Sve sumnjam da si uopće ijedan pročitao...
Moram se složit sa navedenim...samo smo nas dvojica pisali o tom sto puta.
I još hrpa forumaša...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 22:20   #9
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
Jel mi mozes molim te pogledat u tablici kartica prva je ova aver media 007(best buy), a zadnja terratec 2400 (nas izbor).E sad, ja imam skinut skenirani bug i onaj prvi stupac na kojemu pise kaj je kaj nemam, nego mi tek krece od kvacica i krizica, pa me zanima za sto aver media u drugom retku ima
X a terratec ima kvacicu, i jedino je u tome bolji....Ako gledam po prijasnjim stranicama onda bi na tom mjestu trebalo stajai HD kompatibilnost, koju avermedia ima i cak su i stavili kvacicu tamo di je svaki model zasebno a ovdje su na kraju stavili krizic da kao nije...Ili u drugom retku stoji nekaj drugo?
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 22:23   #10
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Ma ok, nismo se razumjeli. Mene je više zanimalo objašnjenje za konkretan slučaj sa ovom Leadtekom. I svaka čast dečkima za odgovor, no još mi nije jasno može li ona prikazat HRT HD ili ne. Jasno mi je ovo sa hardverskim enkoderom no LEADTEK kaže: software feature : MPEG 1/2/4. Dakle - ono što nisam našao u dosadašnjim threadovima jest taj detalj koji bi mi pojasnio ono što ne razumijem - zbog nedostatka koje karakteristike kartice BUG kaže da dotična ne može prikazat HRT HD, ako Leadtek kaže da podržava HD i soft enkoding MPEG4 što bi po onom što sam shvatio iz ostalih threadova trebalo omogućit prijem HRT HD-a?
Možda propuštam očito, ili mi je već odgovoreno - no opet mi nije jasno, so help the id10t.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2008., 22:27   #11
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Jedina razlika jest taj drugi redak, HD kompatibilnost gdje je kod Avermedia ima X, a Terratec kvačiću.
No, kod opisa Avermedie, pored HD je kvačica, tako da - ili su to dva različita pojma (tipa, da je jedno da su oni obećali da može HD, a drugo ako nisu - da li ipak nekako može prikazati HD).
Uglavnom, vele da ta Avermedia 007 može prikazivati i snimati HD kanale (sad, jel to MPEG2 tj. HD Promo ili MPEG4 HD Discovery sa Croatela, ne znam).

EDIT:
Citiraj:
Mene je više zanimalo objašnjenje za konkretan slučaj sa ovom Leadtekom. I svaka čast dečkima za odgovor, no još mi nije jasno može li ona prikazat HRT HD ili ne. Jasno mi je ovo sa hardverskim enkoderom no LEADTEK kaže: software feature : MPEG 1/2/4. Dakle - ono što nisam našao u dosadašnjim threadovima jest taj detalj koji bi mi pojasnio ono što ne razumijem - zbog nedostatka koje karakteristike kartice BUG kaže da dotična ne može prikazat HRT HD, ako Leadtek kaže da podržava HD i soft enkoding MPEG4 što bi po onom što sam shvatio iz ostalih threadova trebalo omogućit prijem HRT HD-a?
Možda propuštam očito, ili mi je već odgovoreno - no opet mi nije jasno, so help the id10t.
Slušaj, hardverski enkoder sumnjam da postoji na toj kartici, jer to obavlja CPU ili grafička (ako ima HD akceleraciju). Softverski je bitno, da se u Leadtekovom programu može sa njihovim kodekom ili ubacujući alternativni vanjski (tipa cyberlinkov ili CoreAVC) u opcijama, gledati HD. Znači, bilo bi ok ako kartica ima BDA drivere da može raditi sa 3rd party programima (tipa DVB Viewer) gdje se sigurno mogu porihtavati posebno codeci za MPEG2, za H.264 i slično. Treća je stvar, što se ipak treba malo potruditi oko tih opcija, ako već kartica može raditi sa 3rd party programima. To se rijetko kome danas da, jer svi žele gotovo i bez po muke. Ali, takvi će morati biti i spremni eventualno platiti malo više za karticu.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 22:28   #12
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Pobogu čovječe...pusti ti kaj je Bug napisao...uzmi npr. DVBViewer, instaliraj PowerDVD (sa podrškom za BR i HD DVD) i gledaj kaj hoćeš...

U DVBVieweru označiš da koristi codec od PowerDVD-a i to je sve.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 22:38   #13
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Thanks Vuco! Još jedan question. Ako Leadtek kaže: soft MPEG 4 podrška + HD capable, zašto vanjski software? Mislim, shvatio sam da software kartice mora imat podršku za MPEG4 decod (Leadtek kaže: ima?) i da kartica mora podržavati HD (Leadtek kaže ima). Pa u slučaju u kojem imamo karticu koja out of the box podržava HD te njen origigi software podržava MPEG 4 enkod, čemu točno i zašto služi vanjski soft?
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 22:41   #14
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Vjerujem da je tebi govorio, jer non stop tupiš o BUG-u. BUG sumnjam da je mogao svaku karticu istestirati na duže vrijeme, ali koliko se sjećam, koristili su i DVB Viewer kao vanjsku aplikaciju (valjda jesu, nisam siguran - spominjali ga jesu skupa sa Cyberlinkovim codecom).

Ako oni kažu da ima softverski codec za MPEG4, onda mora raditi out-of-the-box (vjerojatno su oni onda to integrirali u svoj codec). Prošvrljaj malo po googlu pa potraži na stranim forumima kaj vele ljudi.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 22:44   #15
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ja ti samo velim kako se gleda HD, nemam blage kaj su oni pisali i zašto...
Pitaj lika kaj je točno mislio, odeš na njihov forum i pitaš.

http://forum.bug.hr/forum/board/bug/6.aspx?sort=act
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 22:52   #16
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
E pa hebemu, sad ste me skužili. Barem Vuco. Jelc - hebe se meni za Bug. Mene je samo zanimalo zašto netko kaže da ta tv kartica ne može prikazati HRT HD ako proizvođač tvrdi da to treba out of the box. Pa sam se nadao da ćeš mi ti ili netko drugi tko se u problematiku kuži malo više od mene dati neko objašnjenje koje konkretno ukazuje na detalj koji kartici nedostaje a da ga ja osobno nisam uhvatio.
Znači - odgovor je da odgovora nema dok netko tko ima karticu ne kaže vlastita iskustva.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 22:55   #17
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Znači - odgovor je da odgovora nema dok netko tko ima karticu ne kaže vlastita iskustva
Upravo to. Iako, velim, rijetko kome se da malo zafrkavati oko toga, tako da - sve sumnjam da ćeš dobiti info iz prve ruke

Ja ti samo mogu reći da kod mene ništa nije pisalo niti za HD, niti za MPEG4 (bilo soft. bilo hardverski) pa - sve radi kad se malo potrudi. I Croatel i HD promo i obični programi...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 22:59   #18
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
E hvala ti.
BTW. ovoje bila veća muka meni nego vama jer stojim na cesti i pišem s Iphonea pa sorry ak sam malo nerazumljivo pisao. Može lock.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 23:06   #19
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Mene je samo zanimalo zašto netko kaže da ta tv kartica ne može prikazati HRT HD ako proizvođač tvrdi da to treba out of the box.
Pa, ako su sa softom priložili i codec-onda mora sve raditi...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 23:34   #20
istrazitelj
Registered User
Moj komp
 
istrazitelj's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 12
Aver Media 007 garantirano skida i reproducira HTV HD signal na compu sa svojim softverom Aver media centar.
istrazitelj je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2008., 11:31   #21
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Ok, jasno mi je za tu Avermediu - no nigdje je nema. Bit će za 2 tjedna kažu, al meni naravno treba sutra .

E sad, Našao sam ovog Avermedia hybrida:
http://www.avermedia.com/avertv/Prod...Id=16&device=1

... i razlika između nje i dvb-t only super 007 je u tome što ova dvb-t ima ikonicu na kojoj piše mpeg.

http://www.avermedia.com/avertv/Prod...Id=21&device=1

Znači li to da ova druga može i snimat HDTV a prva ne može, radili se o hardverskom dekoderu i može li postojat neka razlika među njima što se tiče prijema HRT HDTV-a, ako netko zna?

A ima i usb varijanta: VOLAR X - http://www.avermedia.com/avertv/Prod...Id=39&device=1

Što je pametnije, bolje uzeti - prvu ili zadnju?

EDIT: Sad je gotovo, uzeo sam Avermedia Hybrid Super 007, ostalo nisam uspio nać... Javim dojmove.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”

Zadnje izmijenjeno od: Kristijan_7. 06.06.2008. u 15:14.
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2008., 10:58   #22
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Ok, jasno mi je za tu Avermediu - no nigdje je nema. Bit će za 2 tjedna kažu, al meni naravno treba sutra .

E sad, Našao sam ovog Avermedia hybrida:
http://www.avermedia.com/avertv/Prod...Id=16&device=1

... i razlika između nje i dvb-t only super 007 je u tome što ova dvb-t ima ikonicu na kojoj piše mpeg.

http://www.avermedia.com/avertv/Prod...Id=21&device=1

Znači li to da ova druga može i snimat HDTV a prva ne može, radili se o hardverskom dekoderu i može li postojat neka razlika među njima što se tiče prijema HRT HDTV-a, ako netko zna?

A ima i usb varijanta: VOLAR X - http://www.avermedia.com/avertv/Prod...Id=39&device=1

Što je pametnije, bolje uzeti - prvu ili zadnju?

EDIT: Sad je gotovo, uzeo sam Avermedia Hybrid Super 007, ostalo nisam uspio nać... Javim dojmove.
I jel radi hrt2 u hd-u?

si probo?

aj javi dozivljaje
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 22:36   #23
blaugrana
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Dakle, znam da postoje već srodni threadovi, no nisam uspio pronać nigdje u njima ono što me zanima i sorry ak sam previdio.

Naravno, radi se o HRT HD prijemu i adekvatnoj kartuši.

E sad. Što točno mora imati kartica da bi se dotični HRT HD mogao pratiti?

Bacio sam oko na Leadtekovu DVB-T DTV 1000S, te za nju na stranici piše da podržava MPEG 1/ 2 /4 i da je HDTV capable.
http://www.leadtek.com/eng/tv_tuner/...&pronameid=382

No, listam predzanji broj BUG-a i lijepo piše za dotičnu da ne može prikazivati HRT HD.

Što točno propuštam u priči? Ak može netko onak, laički...
imam gore navedenu karticu i uz dvb viewer ********* 3.92
na core 2 duo 4600
i grafu hd 2600 xt
hrt hd radi uz opterecenje procesora od 2 - 30%
cyberlink codec iz hd pack 1.4 bez instaliranog power dvd-a

dakle, tko misli kupiti ovu karticu neće pogriješiti

Zadnje izmijenjeno od: tor. 18.06.2008. u 10:31.
blaugrana je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2008., 00:02   #24
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Citiraj:
Autor blaugrana Pregled postova
imam gore navedenu karticu i uz dvb viewer ********** 3.92
na core 2 duo 4600
i grafu hd 2600 xt
hrt hd radi uz opterecenje procesora od 2 - 30%
cyberlink codec iz hd pack 1.4 bez instaliranog power dvd-a

dakle, tko misli kupiti ovu karticu neće pogriješiti
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64




Zadnje izmijenjeno od: tor. 18.06.2008. u 10:31.
acer je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2008., 08:25   #25
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
evo kolega je uzeo tu avermedia hybrid 007 i kartica je zakon.

i analogni i digitalni tuner rade super. dobro je sto se moze snimat u svim zivim formatima, mpeg2,4,....

daljinac fino i uredno radi, sopftwer takoder,

slika je odlicna.

topla preporuka
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2008., 10:32   #26
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Citiraj:
Autor blaugrana Pregled postova
imam gore navedenu karticu i uz dvb viewer ********* 3.92
na core 2 duo 4600
i grafu hd 2600 xt
hrt hd radi uz opterecenje procesora od 2 - 30%
cyberlink codec iz hd pack 1.4 bez instaliranog power dvd-a

dakle, tko misli kupiti ovu karticu neće pogriješiti
Prouči pravila malo bolje http://forum.pcekspert.com/faq.php
tor je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2008., 14:27   #27
blaugrana
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Prouči pravila malo bolje http://forum.pcekspert.com/faq.php

Zelio sam pomoci i kao sto vidite to mi je prvi post i poanta je bila da se pomogne svima onima koji su nesigurni i postavljaju ova pitanja jer ne znaju sto kupiti i s cime to upogoniti.
Zadrzati cu se samo na citanju foruma ubuduce.
blaugrana je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2008., 14:33   #28
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Problem je bio u jednoj riječi koju si napisao a takva se ne koristi na forumu.
Nastavi i dalje pisat samo bez spominjanja crackova i sličnog.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na