Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.03.2023., 12:34   #1
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
Pitanje vezano za ugovor

Bok,

naime zvao me je HT agent, i rekao da mi je optika dostupna

i dali želim preći na optiku

naravno ja sam pristao s obzirom na trenutne brzine MAXadsl-a

i putem pošte, ali i na web stranici moj hrvatski telekom pod

dokumente imam pdf: OBAVIJEST O PRIHVAĆANJU ZAHTJEVA I POTVRDA O SKLOPLJENOM UGOVORU

u kojem između ostaloga piše:

Dodatne informacije i upute: U roku od najviše 30 dana od dana prihvaćanja Vašeg zahtjeva, javit će Vam se naše stručno
osoblje radi dogovora o posjetu i instalaciji tražene usluge.

mene zanima što ako oni mene ne spoje na optiku u tom roku ?

jer je sa današnjim danom prošlo 30 dana, danas je zapravo 31 dan.

i čudom baš danas opet zove agent iz HT-a, i pita dali mi želimo

još uvijek optiku ???

mi velimo da naravno da želimo

i onda kaže on dobro, sljedeći tjedan će doći tehničar i sve spojiti

naravno to je više manje istina, jer vrlo blizu mene vidim svaki dan

tehničare koji još nekaj podešavaju na jednom većem ormariću.

ali da se vratimo na moje pitanje, ako mene sljedeći tjedan spoje

to će biti cca 5-6 dana više od roka, pa me zanima

dali ja imam pravo tražiti novčanu naknadu na temelju toga što me

nisu spojili u roku ?

hvala
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 13:11   #2
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Pitanje vezano za ugovor

Pravno ces se ganjati jer te nisu ostetili po nicemu. Niti si platio niti si ostao bez neta. S druge strane prihvatio si uvjete od 30 dana. Ne vjerujem sa mozes to dobiti ali probaj

Zadnje izmijenjeno od: Bruno_Rv. 03.03.2023. u 13:38.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 03.03.2023., 14:40   #3
On1X
noob in da game
Moj komp
 
On1X's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: karlovac
Postovi: 137
Potpisao u 11. mjesecu zahtjev za optiku kod HT-a, spojili u 1. mjesecu sa stupa na tavan kuce optiku i do danas nista. Chatao s njima par puta, kao poslat cemo tehnicara, pa ce vas nazvat da se dogovorite i tako svaki put. Jucer sam ih ponovo kontaktirao i kao da im pise u sustavu da je 15.03.2023. krajnji datum zavrsetka radova na mojoj adresi. Nazalost nemam drugih opcija inace bi ih otkantao jos davnih dana.
On1X je online   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 16:05   #4
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
dali ja imam pravo tražiti novčanu naknadu na temelju toga što me

nisu spojili u roku ?

hvala
Naravno da nemas, nis se nije desilo tragicno osim sto malo kasni instalacija. Mozes odustati.
Sto nisi nedavno pitao istu stvar za mobilnu pretplatu ili tako nesto?

EDIT: Lol http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3652750
Ti bas zelis tuziti telekome i natezati se s njima?

Zadnje izmijenjeno od: rendula. 03.03.2023. u 21:58.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 20:54   #5
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 495
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
mene zanima što ako oni mene ne spoje na optiku u tom roku ?
jer je sa današnjim danom prošlo 30 dana, danas je zapravo 31 dan.
Ako te brine raskid ugovorne obveze, tek plaćanjem prvog računa to potvrđuješ. To im stoji u općim uvjetima. Znači ako ti se nešto ne sviđa u prvim danima korištenja, možeš raskinuti bez penala.

Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
dali ja imam pravo tražiti novčanu naknadu na temelju toga što me nisu spojili u roku ?
Naknada je propisana samo ako bi ostao bez usluge kod prijelaza. Ovako ništa.
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2023., 09:24   #6
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Naravno da nemas, nis se nije desilo tragicno osim sto malo kasni instalacija. Mozes odustati.
Sto nisi nedavno pitao istu stvar za mobilnu pretplatu ili tako nesto?

EDIT: Lol http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3652750
Ti bas zelis tuziti telekome i natezati se s njima?
naravno da ne

nego me malo živcira da ne mogu ispuniti obečano u ugovoru, a
recimo ako imaš dug od 1 lipe, onda te automatski isključe

Citiraj:
Autor Blagus Pregled postova
Ako te brine raskid ugovorne obveze, tek plaćanjem prvog računa to potvrđuješ. To im stoji u općim uvjetima. Znači ako ti se nešto ne sviđa u prvim danima korištenja, možeš raskinuti bez penala.


Naknada je propisana samo ako bi ostao bez usluge kod prijelaza. Ovako ništa.
nije mi bitna ugovorna obveza, nego sam ovo pročitao:

Zakonski rok za uključenje je 30 dana i nakon toga kreće pravo na naknadu. Ja sam poslao prigovor t-comu i poslali su mi samo upit na koji broj računa da isplate. I dobio sam punu isplatu, 3600 kn. Usluge i dalje nema na vidiku.

a meni je taj rok od 30 dana prošao.

pa sad ne znam dali da se idem natezati sa HT-om
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2023., 09:41   #7
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Ako mislis da ce proci idi
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2023., 10:52   #8
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
budem sada pričekao da me spoje, rekli su sljedeći tjedan.

onda ću im poslati e-mail, ali potpuno prijateljski pa da vidim

šta će reći.

jer u njihovim Općim uvijetima poslovanja za fiksne usluge

to piše:

.
Ukoliko Hrvatski Telekom ne realizira zatraženu uslugu nakon isteka rokova iz stavka 6. ovog članka, Pretplatnik
ima pravo na raskid Pretplatničkog ugovora bez obveze plaćanja naknade Hrvatskom Telekomu radi prijevremenog
raskida Pretplatničkog ugovora . i pravo na naknadu za kašnjenje u realizaciji usluge predviđenu člankom 14.
stavkom 19. ovih Općih uvjeta


.
U slučaju da Hrvatski Telekom ne realizira Pretplatniku zatraženu uslugu u roku iz članka 3. stavka 6. ovih Općih
uvjeta, odnosno članka 16. stavka 3. Ovih Općih uvjeta, Pretplatnik ima pravo na raskid Pretplatničkog ugovora
bez naplate naknade za prijevremeni raskid ugovora podnošenjem zahtjeva za raskid i pravo na naknadu za
kašnjenje u realizacije usluge u iznosu od dvjesto četrdeset (240) kuna po danu za svaki započeti dan kašnjenja
do dana realizacije usluge. Iznos naknade se obračunava za najviše petnaest (15) dana kašnjenja odnosno prekida
usluge. . Zahtjev za isplatom naknade Pretplatnik može podnijeti korisničkoj podršci Hrvatskog Telekoma u
pisanom obliku (uključujući i elektroničkim putem) na način opisan na Internet stranici Hrvatskog Telekoma
(www.hrvatskitelekom.hr) najkasnije u roku od 30 dana od dana realizacije usluge ili podnošenja zahtjeva za raskid.
Isplata naknade će biti realizirana najkasnije u roku od trideset (30) dana od dana zaprimanja zahtjeva za isplatom.
Pravo na naknadu zbog nepravovremenog prijenosa broja iz stavka 15. i 16. ovog članka, isključuje pravo
Pretplatnika na ostvarivanje naknade zbog kašnjenja u realizaciji usluge opisane u ovom stavku
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2023., 20:25   #9
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 537
Ja isti imam situaciju da sam tražio prelazak na Telemach sa HT-a, 10.1. su mi potvrdili da mi mogu realizirati uslugu (biti će i dalje preko HT-a), nakon što sam im dopstavio onu Izjavu itd...

Kažu da HT jako odugovlači prelazak, onaj rok za uključenje od 30 dana je očito odavno prošao, probati ćemo vidjeti prema članku 67 PRAVILNIKA O NAČINU I UVJETIMA OBAVLJANJA DJELATNOSTI ELEKTRONIČKIH KOMUNIKACIJSKIH MREŽA I USLUGA vidjeti jel se može dobiti naknada, nakon žto me konačno prebace...

Citiraj:
Naknade u slučaju neispunjavanja obveza u postupku promjene operatora
Članak 67.
(1) Krajnji korisnik ima pravo na naknadu u iznosu od dvjestočetrdeset (240) kuna po
danu za svaki započeti dan kašnjenja do dana realizacije usluge ili dana raskida ugovora,
odnosno u slučaju prekida rada usluge uslijed prelaska na novog operatora dužeg od
jednog dana za svaki započeti dan prekida. Iznos naknade se obračunava za najviše
petnaest (15) dana kašnjenja odnosno prekida usluge. Pravo na naknadu zbog
nepravovremenog prijenosa broja isključuje pravo na ostvarivanje ove naknade.
(2) Ukoliko je nepravovremena realizacija usluge uzrokovana nedostupnošću ili
neodazivom krajnjeg korisnika na pozive za instalaciju usluge ili dostavljanje opreme,
krajnji korisnik za navedeno razdoblje nema pravo na naknadu iz stavka 1. ovog članka.
(3) Zahtjev za isplatom naknade podnosi se pisanim ili elektroničkim putem novom
operatoru, najkasnije u roku trideset (30) dana od realizacije usluge ili podnošenja
zahtjeva za raskid.
(4) Isplata naknade će biti realizirana najkasnije u roku od trideset (30) dana od dana
zaprimanja zahtjeva za isplatom naknade.
(5) Novi operator će u roku od sedam (7) radnih dana od dana primitka valjanog
zahtjeva za isplatom naknade obavijestiti podnositelja zahtjeva o načinu isplate naknade.
U slučaju da je kašnjenje realizacije usluge ili prekid pružanja usluge prouzročio
postojeći ili veleprodajni operator, novi operator proslijedit će zahtjev za isplatom
naknade postojećem operatoru zajedno sa svim potrebnim podacima za isplatom naknade
koje je dobio od krajnjeg korisnika u roku od tri (3) radna dana od dana primitka istog.
Postojeći operator će u roku od sedam (7) radnih dana od dana primitka zahtjeva za
isplatom naknade odgovoriti krajnjem korisniku.
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na