Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2010., 22:43   #1
doom206
Dežurno smetalo
Moj komp
 
doom206's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bjelovar/Čakovec
Postovi: 120
Međimursko veleučilište - MEV

Potaknut raspravom iz teme o FOI-u, odlučio sam otvoriti ovu temu. Pošto sam maturant tehničke škole nastavljam studirati u istom smjeru. Odlučio sam se za MEV, smjer inženjerstvo računalnih sustava i mreža. Pohađa li netko taj faks? Zanimaju me informacije iz prve ruke (što mislite o njemu, kakvi su profesori i sl.). Što se tiče studija i svega proučio sam to na službenim stranicama, no ukoliko ima studenata sa tog faksa volio bih da kažu svoje mišljenje i viđenje istoga.
__________________
Onaj tko pita ispadne budala pet minuta, ali onaj tko ne pita ostane budala cijeli život!
doom206 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2010., 14:12   #2
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Ja sam druga godina MEV-a, isto smjer računalne mreže i sustavi. Faks nije loš, profesori nisu loši ali nisu ni top-of-the-line (FTR: zadaci i ispiti iz programiranja i srodnih kolegija su kopipejst s FER-a i TVZ-a ).
Fizika i matematika su lakši nego na FER-u, negdje u rangu s VELS-om.
Imaš 3 roka + dekanski za položiti tako da nije baš dobro turistički izlaziti na ispite, nije ti to VELS.
Ove godine se otvorio i smjer Menadžment turizma i sporta (upisalo se ženski ko u priči ).
Menza (Pilka) nije nešto posebno, ali je 5 minuta hoda od faksa.
Za redovne su sva predavanja od 8 ujutro do pola 3 najkasnije, a pauza za ručak je od 11:10 do 12:00.
Po razredima ima utičnica, pa ako si s lapom nemaš beda gdje se spajati na net.
Budući da je ovo tek 2. godina rada faksa još nisu osposobili WLAN tako da budeš se moral za net spajati kablima, i to se ne možeš u svakoj predavaoni.
Zasad je veza 4 megabitna + admin je limitirao DL za SVE studente na 256kbps, tako da ako se više studenata spoji ispada ko 56k ==> Nema leechinga
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.01.2010., 17:38   #3
doom206
Dežurno smetalo
Moj komp
 
doom206's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bjelovar/Čakovec
Postovi: 120
Care, hvala na odgovoru. Taj studij sam izabrao zbog toga što me zanimaju mreže i želim to studirati. Odlučio sam se na Čakovec jer smatram da je lakše upast tu nego u ZG na TVZ, dobro se snalazim u njemu jer sam često tu, a i još neki osobni razlozi su presudili.
Što se tiče Pilke, par puta sam bio tamo i nisam imao prigovora, tako da mislim da ni sa tim neće biti problema.
Prema odgovoru vidim da si zadovoljan sa faksom, stoga smatram da nisam pogriješio u odabiru. Sve ostalo će se vidjet nakon što upišem. I da... Kad stignem u ČK imaš pifu od mene

Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ove godine se otvorio i smjer Menadžment turizma i sporta (upisalo se ženski ko u priči ).
I like this!
__________________
Onaj tko pita ispadne budala pet minuta, ali onaj tko ne pita ostane budala cijeli život!
doom206 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2010., 17:54   #4
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor doom206 Pregled postova
I da... Kad stignem u ČK imaš pifu od mene
E to sam htio ćuti

I jedan note važan: ako budeš na stanu u Čakovcu, nemoj ni za živu glavu prijavljivati mjesto boravka kao čakovec, dobivao budeš 250 kn na x-ici (Vidim da si iz Bjelovara). Peace and out!
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2010., 12:30   #5
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
pozdrav !

mozete mi reci kakvi su tamo profesori kolko su zahtijevni i kolko traze ?

a da pritom tolko otprilike i daju znanja i materijala ?

DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2010., 18:49   #6
shizofrenia
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Varaždin
Postovi: 0
Wink

Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
pozdrav !

mozete mi reci kakvi su tamo profesori kolko su zahtijevni i kolko traze ?

a da pritom tolko otprilike i daju znanja i materijala ?

Neki traže više neki manje, ali nitko nije uber zahtjevan i najviše ovisi o tebi, ako radiš redovito, hodaš na predavanja i malo se zalažeš nebi trebalo biti problema, odnosno sve se da položiti kroz ta 3 roka.

Zadnje izmijenjeno od: shizofrenia. 30.06.2010. u 21:16.
shizofrenia je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2010., 21:06   #7
shizofrenia
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Varaždin
Postovi: 0
Imam ti ja neke materijale u elektronskom obliku, pa ako hoćeš šaljem

Zadnje izmijenjeno od: shizofrenia. 30.06.2010. u 21:30.
shizofrenia je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2010., 01:46   #8
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,357
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
E to sam htio ćuti

I jedan note važan: ako budeš na stanu u Čakovcu, nemoj ni za živu glavu prijavljivati mjesto boravka kao čakovec, dobivao budeš 250 kn na x-ici (Vidim da si iz Bjelovara). Peace and out!
Mjesto boravka nema nikakve veze sa mjestom prebivališta.
Zakonski on mora prijaviti mjesto boravišta u Čakovcu, bilo da je u domu ili da je u stanu, i to nema nikakve veze sa iznosom na x-ici.

250kn na x-ici imaju studenti koji imaju trajno prebivalište u Čakovcu, drugim riječima, iz Čakovca su.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2010., 02:18   #9
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor shizofrenia Pregled postova
Imam ti ja neke materijale u elektronskom obliku, pa ako hoćeš šaljem
oke moze, imas na pm e-mail, pa salji god imas da vidim o cemu se radi
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 20:43   #10
Sandrica
Registered User
 
Sandrica's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Lepoglava
Postovi: 0
Ei evo upisala sam smijer menađer turizma i sporta,pa me zanima jel faks težak za one koji pohađaju taj smijer... čitala sam malo o tijelesnom,dal se stvarno treba plivat i bavit sportom i ic po natjecanjina i sl. inače sam vanredan student dal ce meni bit teže nego redovnim ili se sve stigne pohvatati čula sam da se druge godine onda odlučujemo za smijer samo turizam ili samo sport... pa ako mi može neko pomoć,nek mi napiše neš o tome pozzić,hvala
Sandrica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.08.2010., 13:15   #11
Lucy
Registered User
 
Lucy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Sandrica Pregled postova
Ei evo upisala sam smijer menađer turizma i sporta,pa me zanima jel faks težak za one koji pohađaju taj smijer... čitala sam malo o tijelesnom,dal se stvarno treba plivat i bavit sportom i ic po natjecanjina i sl. inače sam vanredan student dal ce meni bit teže nego redovnim ili se sve stigne pohvatati čula sam da se druge godine onda odlučujemo za smijer samo turizam ili samo sport... pa ako mi može neko pomoć,nek mi napiše neš o tome pozzić,hvala
i ja sam upisala taj smjer, al redovno...kažu da nije tak teško, al da se treba malo potrudit...al tak ti je svugdje...što se tiče ovog da se na 2 god odlučujemo za odjel turizma ili sporta - koliko sam ja upućena to ti je na zadnjoj godini...tj. trećoj, a ne na drugoj... toliko ti je znam...a ako netko zna još kakve inf. vezano uz tjelesni, nek nam javi..
Lucy je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2011., 12:38   #12
Lucy
Registered User
 
Lucy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 0
evo..prva godina riješena..
tjelesni- treba preplivat 50 m u bazenu da dobiš potpis i redovno ić na tjelesni..
inače nije teško. osim prava i statistike..
al i to se da riješit..
__________________
be happy...
Lucy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2011., 19:21   #13
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Ma jeste svi neki s tim tjelesnim.Odeš na davanje krvi,par puta tamo presjediš u subotu,popiš 5 kava i popušiš kutiju pljuga i eto tjelesni rješen ako već nemaš potvrdu od kluba da nešto treniraš ( šah ne prolazi, traže baš nešto prljavo )
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 21:33   #14
access
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 0
Hej ekipo, eto i ja sam upisao tj. prebacio se s foi-a na mev, menadžment turizma 2. god. pa ako imate kakve materijale za učit i tako nešto? Inače zaposlen sam i nemogu baš na predavanja i vježbe, čak još nisam ni bio osim na konzultacijama...
access je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2011., 09:05   #15
Nidjo89
Ovisnik o nikotinu
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Međimurje<->Švabija
Postovi: 114
Nisam ni znao da postoji tema za naš "faks"...

Citiraj:
Autor access Pregled postova
Hej ekipo, eto i ja sam upisao tj. prebacio se s foi-a na mev, menadžment turizma 2. god. pa ako imate kakve materijale za učit i tako nešto? Inače zaposlen sam i nemogu baš na predavanja i vježbe, čak još nisam ni bio osim na konzultacijama...
Raspitat ću se kod kolegica (inače sam na računalstvu al je bilo par prijelaza rač->men) pa ti javim.

EDIT: ostavi mail u PMu pa ti pošaljem skripte.
__________________
Više lurkam nego pišem...

Zadnje izmijenjeno od: Nidjo89. 31.10.2011. u 10:14.
Nidjo89 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2013., 22:48   #16
stifmeister
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: *
Postovi: 110
Jel studira tko na ovome računarstvo? Nisam upao u ZG ni VŽ pa mi je Čakovec najbliži. Jel lagan faks?
stifmeister je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 12:18   #17
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor stifmeister Pregled postova
Jel studira tko na ovome računarstvo? Nisam upao u ZG ni VŽ pa mi je Čakovec najbliži. Jel lagan faks?
Ako nisi upo u ZG i VŽ tebi će svaki faks bit težak faks. A ovaj MEV ja ne znam tko može uopće smatrat faksom, nisam ni znao da postoji sve do sad.

Nhf, ništa osobno, ali me sve više živcira to "štancanje" studenata na nekim random faksevima na kojima će naučit točno ništa i diplome će im vrijedit točno ništa.
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 12:44   #18
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
Ako nisi upo u ZG i VŽ tebi će svaki faks bit težak faks. A ovaj MEV ja ne znam tko može uopće smatrat faksom, nisam ni znao da postoji sve do sad.

Nhf, ništa osobno, ali me sve više živcira to "štancanje" studenata na nekim random faksevima na kojima će naučit točno ništa i diplome će im vrijedit točno ništa.
Svaki fakultet je zahtjevan u neku ruku ... tko ne uči neće prolazit (osim ako ima debele odnose s profama).

A što se tiće diploma u Hrvatskoj one ne vrijede ništa bez obzira gdje studirao. Uostalom, vidjet češ to sa svojom građevinskom dok se strpaš na burzu.
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 13:36   #19
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Sudeći po literaturi koju profesori predlažu u svojem programu zaključujem da se radi o smeću od faksa, isto kao i svi ostali faksovi u državi. Godište literature 1990. i 10 godina gore-dole šetanje...

EDIT : RaWeN, kad vidiš tako nešto, odmah znaš na čemu si...
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "

Zadnje izmijenjeno od: m4dm4n. 13.07.2013. u 14:40.
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 13:49   #20
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Na FESB-u se koristi Kulišićev udžbenik iz fizike, koji je jedan od glavnih predmeta, iz 1985. godine. Al ajd, barem se u fizici nije ništa promijenilo zadnjih 50 godina.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 19:21   #21
stifmeister
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: *
Postovi: 110
A ništa onda ću morat upisat MIT kad ova Hrvatska nema pošteni faks.
stifmeister je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 20:07   #22
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Nije toliko bitan fax koji ćeš upisati, kad je u pitanju informatička struka. Tvoje znanje i sposobnost za rad će ovisiti isključivo o tebi i o tome koliko ćeš sam raditi, završio ti FER, FOI ili neko privatno govno. Profesor te tu ne može sam sve naučiti, no razlika je vjerojatno u tome što će te na FERu profesor natjerati da naučiš jer drukčije nećeš proći, a negdje drugdje će to biti labavije, pa će sve biti na tebi.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 21:25   #23
stifmeister
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: *
Postovi: 110
Ma znam. Ja sam zadovoljan i s ovim veleučilištem, da mi se htjelo na FER učio bih više.
stifmeister je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 22:08   #24
stifmeister
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: *
Postovi: 110
Ništa ne piše o školarini osim da izvanredni plaćaju. Redovni onda ne plaćaju?
stifmeister je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2013., 00:48   #25
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Ako je javno učilište, a je, nitko redovan na prvoj godini ne plaća ništa. Dalje plaćaš ovisno o uspjehu, odnosno ako sve redovno polažeš opet ne plaćaš ništa. Potraži kako to konkretno ide, nije teško pronaći.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 01:58   #26
stifmeister
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: *
Postovi: 110
Ok, kužim sve u vezi faksa. Zanima me jel ima Čakovec kakav javni WiFi? Inače ću morat uzet neki bežični stick poput Tele2 CARNet ili tako nešto.
stifmeister je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 18:15   #27
Psycho.
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Karlovac
Postovi: 0
Hej! Za par dana se upisujem kao redovni student na održivi razvoj na MEV. Nisam iz Čakovca, nit sam ikad bila tu i nemam nikog tu da bih mogla saznati nešto o tom faksu. Bi li mi netko htio ispričati malo o tom studiju? Kakvi su profesori? Koji predmet je najteže položiti? Hoću biti jedina žena na održivom? haha Kakva je ekipa na faksu?
Psycho. je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 18:32   #28
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor Psycho. Pregled postova
Hej! Za par dana se upisujem kao redovni student na održivi razvoj na MEV. Nisam iz Čakovca, nit sam ikad bila tu i nemam nikog tu da bih mogla saznati nešto o tom faksu. Bi li mi netko htio ispričati malo o tom studiju? Kakvi su profesori? Koji predmet je najteže položiti? Hoću biti jedina žena na održivom? haha Kakva je ekipa na faksu?
Studijski program "održivi razvoj" je počeo tek prošle godine, pa teško da ćeš saznati nešto korisno. Kako sam imao namjeru surađivati s MEV-om vidio sam izvedbeni program koji je subjektivno ok. Prva godina je uglavnom opći dio: matematika, fizika, jezik, opći tehnički predmeti etc i pretpostavljam da će studenti upravo tu zapinjati. Kao i svugdje - čistka na početku.
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2013., 14:47   #29
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor stifmeister Pregled postova
Jel studira tko na ovome računarstvo? Nisam upao u ZG ni VŽ pa mi je Čakovec najbliži. Jel lagan faks?
Sto se tice tezine nije bas lagan jer je nemoguce prepisivati ni sa salabahtera, a kamoli sa saptanjem jer ti uzimaju papir. A i tako razvrstaju studente da ne sjede jedan pored drugoga nego minimun za dva tri prazna mijesta.
Imat ces upravo ocjene onakve kakve zasluzujes, tj. kako ucis takve su ti ocjene.

Ja sam ti u srednjoj skoli bio maher za salabahtere i to u prvoj klupi ispred profesora, i nisu me nikad skuzili iako su me naganjali ko u srednjem vijeku. Dok su svi ostali ucenici u razredu se zgrazali nad mojim pothvatom jer bi njih redovito skuzili, a mene nikad.
Al ovdje na faksu je skroz druga prica ostavio sam se salabahtera i ocu nesto nauciti i to poloziti pa makar bila i dvojka. Uglavnom ja sam zadovljan sa studijem, sve je onako vise manje kako treba biti.




Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
Ako nisi upo u ZG i VŽ tebi će svaki faks bit težak faks. A ovaj MEV ja ne znam tko može uopće smatrat faksom, nisam ni znao da postoji sve do sad.

Nhf, ništa osobno, ali me sve više živcira to "štancanje" studenata na nekim random faksevima na kojima će naučit točno ništa i diplome će im vrijedit točno ništa.
Danas u hr ti diplome nevrijede nista, mozes si papirom obrisati guzicu bio ti isao na fer ili na medicinski faks ili na neki faks sa sela. Imam hrpu poznanika iz srednje i osnovne koji su zavrsili fer u roku i sada su baustelci ili cuce na burzi pa vidi koliko vrijede diplome sa fer-a u hr !
Bez uvrede to je danasnje stanje u hrvatskoj, jer su i poslodavci isli na faks pa znaju da je faks sprdacina tako da uvijek na razgovoru za posao te pitaju, jel imas bilo kakvo radno iskustvo uz vezi struke ! Ako imas samo papir, a radno iskustvo ni na crno, nula bodova poslodavac ti neda posao !

Ja sam pokusao upasti za Mrsicevih 1600 kn u Ministarstvo obrane i na opcinskom gradanskom sudu u Zagrebu. Iako je jako lijepo pismeno u natijecaju navedeno da netreba radno iskustvo i oni su me na razgovoru za posao bombadirali pitanjima upravo o tome kakvo imam radno iskustvo sastrane !
Onda si mozete misliti koliko Vam diplome vrijede kada su samo prosli ocima da da tu ste zavrsili i isli u taj smijer i odloze sastrane papir i krenu bombadirati pitanjima o iskustvima !
Jer nitko od poslodavaca nezele radnika koji ne zna bas nista raditi !

Danasnji studiji u hr bezobzira na koji faks isli imaju zastarijele programe prema kojem uciju studente.

npr. TVZ ima predmet programiranje u C koji je vec debelo zastario tj. vise nije ta verzija C programiranja aktualna na trzistu programiranja, vec C++ itd.
A na MEV-u imas upravo prema nastavnom programu C++ !

Itd. da sada ne nabrajam, uglavnom u dusu znam sve o TVZ-u i MEV-u ! Cak i njihove afere izmedu profesora.

Kada ides na nastavu TVZ-u, onda zbog nedostatka mijesta ides cak na tri razlicita mijesta (FSB, Vrbik 8 u iznajmljenoj prvoj etazi zelene zgrade, i na TVZ u Konavoskoj 2) i raspred za redovne studente vrijedi cijeli dan tako da je TVZ cista sprdacina od faksa i stojim iza toga jer sam bio medu najredovitijih studenata kroz tri godine.
A profesori su za k..., svako vrti svoje na svoj mlin, tako da kod jednih profesora i kad ucis padas na ispitima jer imas pitanja na kojih nemozes odgovoriti prema materijalima iz predavanja, a vele ti da su ti oni dovoljni. Dok kod drugih profesora pak nista netrebas uciti osim samo prepisivati, i naravno kod trecih ajde kako ucis tako ces poloziti.
Tako da sa TVZ-om uopce nisam bio zadovoljan i ispisao sam se s njega i upisao na MEV i sada sam zadnja godina.
Razlika izmedu MEV-a i TVZ-a je nebo i zemlja u korist MEV-a jer su isto profesori sa MEV-a zavrsili prije studije u Zagrebu, na FER-u, FSB-u i onaj matematicki faks, tako da to nisu profesori sa osnovnom skolom jer su i oni morali negdije zavrsiti da bi mogli biti nastavni profesori.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2013., 15:00   #30
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor DANCI
/cut

Jao, koja klasika od čovjeka,predstavljaš pravi stereotip mladog Hrvata...
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na