Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2006., 05:21   #1
Ozy
Spužva Bob Skockani.. :XD
Moj komp
 
Ozy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,685
Mushkin eXtreme Performance XP2-6400

Evo da pohvalim i ovaj članak. Dakle svaka čast na trudu i svemu...

Članak je dobar i fino ga je pročitat,naročito u ovo doba kad ja eto od bola ne mogu ni zaspat dok ne neka tableta ne razriješi...

Postoji jedno ali,u ovom slučaju veliko ALI...nažalost... Pa kako ne želim da to bude tužno,ja ću smijat i okrenut to na smijeh..

Dakle u svakom skoro članku postoji neko ali,ali ovo ili ali ono,a to nije dobro... Znam da su vam sredstva (veoma?) ograničena,ali opet ono...ali...: bonker :
Ja neznam na koliko dugo je vama ustupljena ta memorija od strane Muskina,ali jednostavno mi nije jasno (naročito ako si u ZG...jesi li?) da se nije mogla izvući nečija matična i proc C2D kod vas u lab. Pa i neki drugi grad ako je u pitanju...eto vjerojatno budete obaviješteni i vi unaprijed kad ćete šta dobiti,pa bi sigurno se našao neki dobrovoljac koji bi donio matičnu i proc,stavio kod vas u lab na stol i da se to istestira taj dan...pa fala qurcu ovo je PC Ekspert! forum,gdje dobar dio ljudi,vjerojatno drži komponente više vani nego u kućištu,ili ih makar stalno čupa...

Tako da to ALI stvarno možda nije bilo potrebno i ono u pozitivnome da "bi se vjerojatno bolje ponašala u kombinaciji sa intelovim chipsetom...da si se/ste malo više potrudili,makar ako vam je javljeno prije nego mema jest,a vjerujem da je,to se moglo i ostvariti. Eto,molim te lijepo ovo mi nemoj uzet kao zamjerku,trudim se lijepo vam napisati da to bash i nije o.k. kad se svi vučemo i jurimo za tim Conroe-jcima...hebiga
Normalno da onaj tko kupuje,ako se bude i moglo kupiti kod nas će pogledati lako bilo koji test na netu,ali poanta je da da nam vi,domaći ljudi i PC Ekspertaši pružite najbolji mogući uvid u hardware koji testirate...a ne ono da moramo "prvo" gledat druge sajtove a onda PCE eventualno... : goood :

Da rezimiramo...: Umjesto vrćenja te 3 ploče,trebalo je probati nabaviti C2D i recimo DS4 ili možda P5B...zajam od Linksića,Masnjak nam je ekipa,tri točkice i slične stvari...


Eto,to je to,ali opet svaka pohvala na trudu i trudovima koji su odrađeni,pa ipak koliko toliko falični,nama/meni uvijek dragi vaši testovi. Lijep pozdrav koljega Denis.
__________________
Athlon64 X2 5400BE Brisbane @3000Mhz + KATANA 2 + AirTunel@2x Xilence 120mm
Gigabyte GA-MA78G-DS3H @F4

Mushkin Redline @1000Mhz 5-5-5
XFX 9600GSO @680/1700 || 2000Mhz
Seagate Gonzales 250GB & 320GB && Spinpoint F1 500GB
Coolermaster Elite Power RS460; Sharkoon Silvation; LG GH22NP20/LG GH20NS10/Pioneer DVR107D/Pioneer 216DBK/ Samsung SH-S223F; Logitech MX518; Philips 190P7ES 19" LCD
Ozy je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2006., 22:47   #2
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Ovaj tjedan nam dolazi Core 2 E6300 na stalni boravak u lab pa ćemo nešto iskemijati i s njim.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.10.2006., 03:39   #3
Ozy
Spužva Bob Skockani.. :XD
Moj komp
 
Ozy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,685
O.k. i tnx na odgovoru....
__________________
Athlon64 X2 5400BE Brisbane @3000Mhz + KATANA 2 + AirTunel@2x Xilence 120mm
Gigabyte GA-MA78G-DS3H @F4

Mushkin Redline @1000Mhz 5-5-5
XFX 9600GSO @680/1700 || 2000Mhz
Seagate Gonzales 250GB & 320GB && Spinpoint F1 500GB
Coolermaster Elite Power RS460; Sharkoon Silvation; LG GH22NP20/LG GH20NS10/Pioneer DVR107D/Pioneer 216DBK/ Samsung SH-S223F; Logitech MX518; Philips 190P7ES 19" LCD
Ozy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na