Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2012., 18:15   #1
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Company of Heroes 2

Stize nam nastavak nagodinu.



Link1
Link2
Link3

Zadnje izmijenjeno od: BlackDwarf. 04.05.2012. u 21:20.
BlackDwarf je online   Reply With Quote
Staro 06.05.2012., 13:33   #2
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
konačno.ali treba to dočekat.
ako se ne varam postoji neki mod koji pretvara amere u ruse tj totalni sound i skin mod. također sve je po zimi.
evo ga:http://www.moddb.com/mods/coheastern-front
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.05.2012., 14:02   #3
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Vec sam zaboravio na tu igru. Jedna od najboljih ikad, po meni. Jedva cekam.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2012., 14:38   #4
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
A konacno su se sjetili iako ovi linkovi i neotkrivaju bas previse, sad jos kad bi se sjetili fransize Homeworld bilo bi to lijepo....
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 11:30   #5
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
'allelujah !

Ja sam jos do prije par mj. aktivno igrao Blitzkrieg Mod..
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 14:08   #6
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
jel modovi podržavaju steam? tj ako je igra na stemu oće li biti problema. ima li neki postupak.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 15:09   #7
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
primjera ja nisam mogo modove za dow2 pokretat bez originala ovdje mogu,nebi trebalo bit problema,svi imaju svoj short cut.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2012., 16:11   #8
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
@kasper_sky
normalno radi Eastern Front i Blitzkrieg mod na steam

Evo sluzbena stranica donosi vise informacija o coh2.
Bojo sam se nakon trzavica u THQ da ce biti problema ali ovo je odlicna infromacija.
BlackDwarf je online   Reply With Quote
Staro 01.08.2012., 10:24   #9
izi
Premium
Moj komp
 
izi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vinkovci - Slavonski Brod
Postovi: 139
izi je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2012., 10:45   #10
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Odlično
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2013., 06:32   #11
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Da ozivim temu. Krenula je zatvorena beta.
BlackDwarf je online   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 10:53   #12
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ja sam bio jedan od sretnika i dobio sam alphu među onih prvih 1000 ljudi koje su invitali (prošle godine u 11-12 mjesecu), ali ja glupan nisam to još ni probao jer sam zaboravio na test vikend Sva sreća pa key i dalje vrijedi pa ću moć i betu igrat
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 14:31   #13
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
daj isprobaj lupi par SC-a i neki video.
iskreno toliko sam se naigrao coh moda Eastern Front da neznam dali će coh2 biti išta drugačiji. eventualno drugi engine pa drugi naćin pristupa igri itd.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 17:06   #14
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Vec odavno pratim ove najave i Trailer-e; prvi CoH je jednostavno bio brutalna igra od koje se tesko odvojit. Jedva cekam nastavak koji izgleda vise nego obecavajuce. Svakako spada u top 5 najiscekivanijih

Par ideja koje su u najavama:
- vojnici sada koriste cover sistem potpuno drugacije; kada su napadnuti preskacu prepreke i koriste zaklon
- pri jako niskim temperaturama se moze dogoditi da se vojnici smrznu te tako igrac moze osjetiti velike gubitke
- "ambush" se moze postaviti iza zgrade jer view range sada prati ulicu tj. vojnici ne mogu otkriti sto se nalazi iza coska te tako tenkovi mogu upasti u zasjedu AT opreme koja ih razara

To je ono sto sam odmah vidio i zapamtio
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2013., 16:03   #15
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
molim zatvaranje teme, pošto igra još nije izašla te otvaranje teme kad igra izađe pošto mlaćenje prazne slame nema smisla
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2013., 16:53   #16
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Skida se beta. Isprobavam navečer
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2013., 19:11   #17
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
molim te nemoj zatvorit temu.
drugo cover i ambush sistem LIKE
treće daj startaj betu više i daj slike i dojmove you lucky bastard
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2013., 11:52   #18
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Evo ukratko. Krenimo od postavki igre. Malo me začudilo što nema toliko grafičkih postavki kao prvi dio, ali pošto je to još beta i to early beta, možda dodaju još pokoju opciju jer nema ni postavki za kontrole još. Što se samo tehničke izvedbe tiče, postoje dropovi u performansama, ali ne uzimam im to za zlo jer moj komp nije nešto (ali ima i veze s njihovom stranom jer i u meniju zna zastekat) Grafika je na nekim mjestima fenomenalna, dok na nekima faila, tako da je nakon pocetnog dojma misljenje malo splasnulo :/ I animacije kao da su renderirane sa 20 fps max -.-
Što se samog gameplaya tiče; krenimo od zimskih uvjeta. Ne znam da li je to poznato ili ne (ne pratim baš previše razvoj igre), vojnici se mogu smrznuti na vojnom polju, također i njihova sama borbena efikasnost opada što su temperature sve više ispod nule. Kako bi spriječili smrzavanje, možete se skempat sa grupicom vojnika uz vatricu ili ih staviti u vozilo, građevinu itd. Hodanje po velikome snijegu drastično otežava kretanje vaših vojnika kao i vozila. Sljedeća stvar koja me se dojmila je led, naime led moze puknuti pod velikim pritiskom te bivate oštećeni za svoje vojnike ili tenkove ili bilo koju drugu jedinicu koja propadne u ledenu vodu. Posljednja stvar koja se tiče zime u igri je da vaši tragovi vojnih jedinica ostaju u snijegu te omogućavaju protivnicima da vas prate ili napadnu iz zasjede (uz korištenje leda može biti kobno).
Cover, koji je već u jedinici predobro izveden, ovdje je dignut na jos višu razinu. Kao što je i prije bio slucaj i ovdje su 3 vrste covera; ajmo ih podijelit na low, medium i heavy level. Kameni zid je naravno najteže probiti, dok kao i prije iza drvene ograde se nije pametno predugo zadrzavati. Krater vas štiti sa svih strana (punih 360 stupnjeva), ali nije da ste neuništivi pošto ste i dalje na otvorenome. Ali taj dio otvara zanimljivo iskorištavanje okoliša; s tenkom spucajte u daljini u pod ili dinamitom raznesite i napravite si cover usred ničega Dalje flanking, kao što je već netko iznad spomenuo, moguće je preskočiti pojedine objekte (ograde, zidove...) i time si napraviti shortcut te lakše flankati protivnika (koristi se Vault ability pjesadije).
Gradnja baze/a i objekata po mapi je isto kao i prije. Imate svoje osnovne vrste jedinica i sa njima gradite i popravljate objekte. Postoje dvije vrste građevina, Production buildings i Field deffences (mislim da sam naziv dovoljno govori koje je za što). Upggrade objekata je naravno i dalje prisutan. Jedino što nisam siguran da je prije bilo, je da kad izgradite neki objekta, u samom meniju sa desne strane na dnu postoji tab sa kojim bilo kada možete pristupiti željenom objektu te npr. narediti proizvodnju novih jedinica (nije ih potrebo ručno selektirati na mapi ili bindati na tipku) ili vidjeti trenutni queue izgradnje.
I sada na Line of Sight dio. Ovime sam jednostavno oduševljen. Dakle, vaši vojnici, tenkovi, ostala vozila ne mogu vidjeti iz uglova zgrada, visokih zidova, itd. Sve što je vise od vaših jedinica onemogućuje im da vide što se iza tog objekta nalazi. I sada onaj najbolji dio, LoS je dinamičan, što znaci da možete raznjeti neku zgradu, napraviti rupu u zidu, uništiti tenk i vidjet ćete što se nalazi iza, isto tako i sam dim eksplozije ili bombi blokira vid što mi je za neku strategiju predobro. Ovaj dio je jednostavno predobro odrađen te zahtijeva pažljivo pozicioniranje i kretanje po mapi.
Commanderi su naravno i dalje pristuni te u beti možemo birati izmedju njih petero, od kojih su 2 zakljucana dok se ne dodje do levela 13 i 17.
Interface je jednostavan i ujedno vrlo detaljan, tako da na tome području nemam apsolutn nikakvih zamjerki, sve je na svome mjestu.
Sama igra za sada djeluje kao nadogradnja jedinice na skoro svakome segmentu (kažem skoro jer nisam igrao puno).

Nisam puno igrao jer sam to isprobavao danas ujutro u noc oko 03:00

Btw ljudi koji su igrali malo više kažu da je igra dumbed down verzija jedinice, da su neke stvari previse pojednostavili. Ja sam više proučavao što se sve može graditi i isprobavao taj LoS sistem.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 06.04.2013. u 16:11.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2013., 15:53   #19
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Ima li itko još koji key viška za betu?
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 11:40   #20
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Bas nemam srece. Svi su razgrabili key. -.-
BlackDwarf je online   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 12:40   #21
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Probajte ovdje, iako je lako moguće da su pokupljeni:
http://www.curse.com/betas/company-of-heroes-2
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 12:50   #22
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Ja cu postati malo screnova kad uhvatim vremena.Uglavnom,kao sto kolega kaze COH 2 je dumbed down verzija jedinice nazalost. To ne mora biti toliko losa stvar ,ali ja sam navikao da bude komplicirano,pa vise volim taj micro management koji u biti i daje prednost u strategiji i igri i jasno istice pocetnika od iskusnog igraca.

Ovako se sve nekako svodi ,odaberi i posalji,a jedinice ce sve ostalo raditi same. Ne svidjaju mi se ni te gluposti tipa da se pojavi brojac koji odbrojava pocetak vremenskih nepogoda.

Odbrojava minutu i onda krene mecava i morate sve jedinice skloniti u zaklon,kucu,vatru jer im se spusta temperatura.Bezveze. /Cinik mod activated/Valjda je i u drugom svjetskom ratu bio brojac koji je odbrojavao minute prije mečave./end

Druga stvar je sto su oklopna vozila totalno prejadna i nedaju nikakvu takticku prednost. Pancera ce vam doslovno zgaziti u roku od par sekundi jer ga i MP4 pjesadija moze unistiti. I treca stvar je ta,sto je igra prebrza.

U jedinici je rat isao u etapama.Znaci prvo ide borba pjesadijom,skrivanje iza ograda,kuca,žbunja,zauzimanja taktickih tocka,i eventualno traje do razvoja teske artiljerije i tenkova,a da bi dosli do te faze oba igraca moraju biti iskusna,u protivnom igra je vec zavrsavala nakon 10-15 minuta.

Ovdje je sve nesto isforsirano,prebrzo dodjete do tenkova koji uopce nemaju takticu prednost.Ali to je beta,vidjet cemo.Ako ovako ostane ja ostajem na jedinici.

















Zadnje izmijenjeno od: Romano.Cule. 07.04.2013. u 13:13. Razlog: nadopuna
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 12:59   #23
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
@fler rano jutros pokusao ali sve razgrabljeno.

ali ipak sam dobio preko bug foruma
BlackDwarf je online   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 13:48   #24
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Navodno se radi i na multiplayeru koji bi trebao bit vrhunac igre; kako glasine kruze navodno je prvi CoH MP iskljucen i sada se fokus prebacio na CoH 2 MP koji bi trebao biti puno organiziraniji te duze potrajati.... nadajmo se da je istina i da ce bit nesto konkretno od svega toga
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 14:00   #25
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Nije iskljucen ,nego se gase Relic serveri nakon akvizicije THQ-a od strane Sege i multiplayer prebacuju na steamworks od Valve-a.To znaci da ce multiplayer biti jos bolji i realno gledajući vječan jer ce biti hostan na njihovim serverima.Hvale vrijedan potez.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 15:36   #26
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Obrisao sam betu. Ništa posebnog, prvih par minuta igra izgleda kao da je sve awesome, ali nakon malo više igranja se počinju viđat propusti. Inače može se postaviti brzina igre, po defaultu je stavljeno na fast mislim.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2013., 13:28   #27
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ajde dok jos ima. Free beta keyevi: FB link
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2013., 14:47   #28
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
jesam skidam. hope its good.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2013., 14:49   #29
barbir
Registered User
Moj komp
 
barbir's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Žrnovnica
Postovi: 40
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ajde dok jos ima. Free beta keyevi: FB link
Zahvaljujem!! Napokon neka korist od FB-a
barbir je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2013., 21:08   #30
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
neću skidat,nego

1se mogu ugasit ti vremenski uvjeti u opcijama??
2valjda ima i mapa bez snjega,ali sa kišom blatom??
demetrius je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na