Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.02.2011., 10:32   #1
llepu
Premium
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: VG
Postovi: 67
Trznica opet

Dobar dan

moram reci da sam razocaran s time sto ne mogu ici na odjeljak "Trznica". To kaj morate biti clan 3 mjeseca i imati min. 50 postova je jedan od najglupljih uvjeta koje sam vidio na forumima.

Pa eto ako vec ne vjerujete "novim pridoslicama" jer cemo vas mi prevariti ili ne znam kaj, mogli ste nam bar dat mogucnost kupnje od vasih "provjerenih" clanova.

Kaj vi stvarno ocekujete da cu ja cekat 3 mjeseca da bi mogao kupiti neku komponentu koja mi danas-sutra treba?!?

Predlazem da maknete tu zabranu jer smatram da ne koristi nikome, niti kupcu niti prodavatelju.

lijep pozdrav,
D.

Zadnje izmijenjeno od: llepu. 26.02.2011. u 11:01.
llepu je offline  
Staro 26.02.2011., 10:40   #2
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 673
Imaš Bug forum, newse, njuskalo. Ljudi koji postaju tu znaju i na nekim od tih mjesta
još staviti oglas. Tak da dok ne zadovoljiš uvijete da vidiš tržnicu snađi se na ovaj gornji
način.
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2011., 10:46   #3
llepu
Premium
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: VG
Postovi: 67
Oprostite ali ne razumijem.


Dali mi mozete objasniti svrhu te zabrane?
llepu je offline  
Staro 26.02.2011., 10:49   #4
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 336
-pa to ti je više-manje zato jer ima ekipe koja se samo prijavi na forum da bi nesto prodala i jos k tome ili nekog s*e*u ili prodaju neispravne stvari...I zato kao sta je kolega gore rekao ovo nije samo forum za prodaju i kupnju stvari,za takve stvari postji njuskalo,newsi i ostalo....
Arsenal-fan je offline  
Staro 26.02.2011., 10:50   #5
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Dali ti pustas svakog u kucu/stan?

E pa tako je tu, gazda reko tako ce bit i tako je. Za ostalo postoji www.vodovod.hr pa se zalis upravi.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 26.02.2011., 11:01   #6
llepu
Premium
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: VG
Postovi: 67
@ Arsenal-fan, hvala, shvacam kaj zelite reci.

Za ovaj forum sam cuo preko preporuke prijatelja i stvarno ima milijun dobrih tema tu.

Ali ovo sa trznicom....

Na kraju krajeva mene osobno to nece sprijecit jer mi nije problem otici do prijatelja i preko njega vidjet kaj se na forumu nudi, problem nastaje u jednoj nelogicnosti koja narusava cijelu sliku foruma.
llepu je offline  
Staro 26.02.2011., 11:03   #7
kassad
marked one
Moj komp
 
kassad's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ck
Postovi: 220
citiram tora

"PCE nije tržnica, niti je cilj da to bude."
kassad je offline  
Staro 26.02.2011., 11:06   #8
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Tržnica je samo sporedna stvar ovog foruma i s obzirom na ne tako davnu p*zdariju, postala je privilegija. Da vidiš što se piše u temi Prljavi, zli i neodgovorni trgovci, sve bi ti bilo jasno.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 26.02.2011., 11:14   #9
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor llepu Pregled postova
Dobar dan

moram reci da sam razocaran s time sto ne mogu ici na odjeljak "Trznica". To kaj morate biti clan 3 mjeseca i imati min. 50 postova je jedan od najglupljih uvjeta koje sam vidio na forumima.

Pa eto ako vec ne vjerujete "novim pridoslicama" jer cemo vas mi prevariti ili ne znam kaj, mogli ste nam bar dat mogucnost kupnje od vasih "provjerenih" clanova.

Kaj vi stvarno ocekujete da cu ja cekat 3 mjeseca da bi mogao kupiti neku komponentu koja mi danas-sutra treba?!?

Predlazem da maknete tu zabranu jer smatram da ne koristi nikome, niti kupcu niti prodavatelju.

lijep pozdrav,
D.
Moram priznati da nikako ne razumijem ove "došao sam i odmah bi mijenjao poredak" stavove, otvaranje tema s namjerom mijenjanja pravila, čuđenje što nešto na ovom svijetu nije po tvojoj volji itd.
Što bi ti rekao da ti ja dođem doma u tvoje dvorište i počnem protestirati jel eto, nedaš da ti u dvorištu nastupi moj frend s cirkusom i medvjedom koji pleše?

Po n-ti put; naš forum naša pravila. Za sve ostalo pravac Markov trg, smislite neki prikladnu parolu (npr. go away day after yesterday), ispište je na plakat i udri.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na