Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.07.2015., 10:12   #61
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
U manje od dan vremena taj oglas ima sljedece:

Citiraj:
Oglas prikazan: 536 puta
Jebote, ako se ikad odlucim na prevare, iskljucivo cu 'prodavati iPhone
Mileni je offline  
Staro 06.07.2015., 10:20   #62
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Boduli (otočani) su najzajebaniji, računaju da su sigurni na svom malom "ostrvu"

PS Očito je da su prevarantima ove "otočke adrese" samo paravan za muljanja na daljinu, pa pripazite

EDIT Mileni moraš hitno minjat zg adresu "bikoz of bizmis"
BTW tko zna koliko ih je i koliko će još ljudi zavaljat taj lik
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2015., 10:29   #63
Perestrojka
CNE @ Verne global DC
Moj komp
 
Perestrojka's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Reykjavik, Iceland
Postovi: 493



Boduli (otočani) su najzajebaniji, računaju da su sigurni na svom malom "ostrvu"

PS Očito je da su prevarantima ove "otočke adrese" samo paravan za muljanja na daljinu, pa pripazite

EDIT Mileni moraš hitno minjat zg adresu "bikoz of bizmis"
BTW tko zna koliko ih je i koliko će još ljudi zavaljat taj lik


Pa vidis po slikama da je lik muljator, ko jos slika u rezi 400x300, bikoz 2015.ta. Idem ga bas nazvat, posto Rab poznajem ko oko u glavi, pa da ga malo cimam
-->
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova



Boduli (otočani) su najzajebaniji, računaju da su sigurni na svom malom "ostrvu"

PS Očito je da su prevarantima ove "otočke adrese" samo paravan za muljanja na daljinu, pa pripazite

EDIT Mileni moraš hitno minjat zg adresu "bikoz of bizmis"
BTW tko zna koliko ih je i koliko će još ljudi zavaljat taj lik


Pa vidis po slikama da je lik muljator, ko jos slika u rezi 400x300, bikoz 2015.ta. Idem ga bas nazvat, posto Rab poznajem ko oko u glavi, pa da ga malo cimam
Perestrojka je offline  
Staro 06.07.2015., 10:41   #64
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Perestrojka Pregled postova
Pa vidis po slikama da je lik muljator, ko jos slika u rezi 400x300, bikoz 2015.ta. Idem ga bas nazvat, posto Rab poznajem ko oko u glavi, pa da ga malo cimam
Ajde baš, suzu mu poljubim
burmuz je offline  
Staro 06.07.2015., 10:58   #65
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
BTW tko zna koliko ih je i koliko će još ljudi zavaljat taj lik
BTW ako ikad saznate adresu moj poznanik iz krim polis izgara od želje da takve scima jer su i njega dok je još bio nevini mladić (davne 2005.godine) izuli za 1000 kuna. Mislim daje bio Siemens M55 predmet zajeba.

__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Staro 06.07.2015., 10:58   #66
Perestrojka
CNE @ Verne global DC
Moj komp
 
Perestrojka's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Reykjavik, Iceland
Postovi: 493
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Ajde baš, suzu mu poljubim
"Kadesi co! Ca ima, eli bi se mogli nac u Palitu (centar), tamo negdje oko sejst?"

"Mogli bi, samo ne sada, nazvat cu te ja kasnije."

Lik je po glasu / govoru pravi Rabljanin, nema sta xD + cim sam pitao da se nadjemo promjenio je tonalitet glasa u "onaj" - "hehehe, samo ti daj, mene nes sjebat ®kroejsa "
Perestrojka je offline  
Staro 06.07.2015., 11:24   #67
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Katastrofa.. Inače naišel sam na takve oglase sa diskontnim cijenama, uglavnom spika ide, ja njemu lovu (on negde van grada radi, nema za nazad kući, pa da mu uplatim) a on meni pošalje mob...

Dva put prijavil fejk oglas i maknuli su ga...

Sad se nemrem setit koji mob je bil u pitanju, al znam da je bil dobrano ispod cijene..
Treba pazit, jedina i jedina glavna i alternativna opcija je, predaja na ruke, il eventualno prek posrednika (frend, bratić, kolega i sl.)..

Ostale svjetske gluposti, ti meni uplati, ja tebi pošaljem ne igraju...

I istina je za ono, svemir je beskonačan kao i ljudska glupost!
zvonac je offline  
Staro 06.07.2015., 11:27   #68
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Perestrojka Pregled postova
"Kadesi co! Ca ima, eli bi se mogli nac u Palitu (centar), tamo negdje oko sejst?"

"Mogli bi, samo ne sada, nazvat cu te ja kasnije."

Lik je po glasu / govoru pravi Rabljanin, nema sta xD + cim sam pitao da se nadjemo promjenio je tonalitet glasa u "onaj" - "hehehe, samo ti daj, mene nes sjebat ®kroejsa "
Jbg više mi je komedija sad nego tragedija. No grizao sam se 2 dana. Nadam se da će murja nešto napraviti, makar mi ne vratili novce, samo da ga uhvate. Imam neku vezu pa postoji neka šansa da me neće ignorirati.
burmuz je offline  
Staro 07.07.2015., 01:29   #69
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Perestrojka Pregled postova
Pa vidis po slikama da je lik muljator, ko jos slika u rezi 400x300, bikoz 2015.ta. Idem ga bas nazvat, posto Rab poznajem ko oko u glavi, pa da ga malo cimam
Poštenjačina ima neki stari mob. (s kojim je uslika), "bikoz" of geypohne prodaja

http://www.njuskalo.hr/iphone-6-plus...oglas-15894236
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Staro 07.07.2015., 07:50   #70
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Jbg više mi je komedija sad nego tragedija. No grizao sam se 2 dana. Nadam se da će murja nešto napraviti, makar mi ne vratili novce, samo da ga uhvate. Imam neku vezu pa postoji neka šansa da me neće ignorirati.

Dobro, pobogu, na stranu ova kretenčina od prevaranta koja sa Rabom ima veze kao i ja sa Sejšelima, ali koji klinac ideš
ovakve stvari već drugi!!! put pisati javno na javnom forumu?
 
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.07.2015., 08:53   #71
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
svi vi koji uplaćujete nekom unaprijed na njuškalu ste mulci i točka.drugo je ovdje i kad se radi o starijim članovima a povjerenje gdje svaka bagra otvori račun...mislim ono
microsoft66 je offline  
Staro 07.07.2015., 09:30   #72
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
svi vi koji uplaćujete nekom unaprijed na njuškalu ste mulci i točka.drugo je ovdje i kad se radi o starijim članovima a povjerenje gdje svaka bagra otvori račun...mislim ono
Nažalost, istina.

I sto je jos najgore, uvijek ce se i tu na forumu (gdje smo nažalost svi svjedoci razno raznim prevarama koje su de događale na našoj tržnici, njuskalo da ne spominjem)pojavit netko tko ce mrtvo hladno uplatiti 3k kn za Iphone6 Plus 64 gb, dok je paralelno najjeftiniji polovni na njuskalu 4700kn (16 gb)
__________________

srale7 je offline  
Staro 07.07.2015., 10:25   #73
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Perestrojka Pregled postova
"Kadesi co! Ca ima, eli bi se mogli nac u Palitu (centar), tamo negdje oko sejst?"

"Mogli bi, samo ne sada, nazvat cu te ja kasnije."

Lik je po glasu / govoru pravi Rabljanin, nema sta xD + cim sam pitao da se nadjemo promjenio je tonalitet glasa u "onaj" - "hehehe, samo ti daj, mene nes sjebat ®kroejsa "

Evo, sad, i ja,.
"Pozdrav, evo, ja sam tu u Barbatu, pa bih da se nađemo u gradu, kod autobusnog, da pogledam.."

-"javit ću vam ako ga ne prodam do sutra!"

sa drugog broja :
"Ja sam tu u Loparu, da se nađemo kod Padove(hotel), da pogledam.."

"..tu.tuuu..prekid veze".
 
Staro 07.07.2015., 10:26   #74
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
ja kupujem mobitele na njuškalu od kad je ajfona, znači 2008., i svaki put je obavezna primopredaja i da ej uređaj vakumiran, nikad problema nikakvih jer ih ni nemože bit na taj način. Skuplje me dođe ali sam bar siguran, a opet nije ko u dućanu.
__________________
mamutarka je offline  
Staro 07.07.2015., 11:01   #75
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Boduli (otočani) su najzajebaniji, računaju da su sigurni na svom malom "ostrvu"
Daj ne generaliziraj, otac mi je s Raba, pošteno zaradio penziju sad je upravo
dolje

Nego, idemo dalje, malo zabave:

--tu,tuuuu
-Da?
"Poštovanje, zovem u vezi Iphonea."
Da?
"Evo ja sam tu u Stinici, pa mogu trajektom do Mišnjaka (trajektna luka na Rabu) , pa se nađemo da pogledam Iphone"
-klap, biip, tu, tu...

 
Staro 07.07.2015., 11:06   #76
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Sanogo Pregled postova
Ma sve je to užas, Overseas se kao hvali sa svojom zaštitom i onda kada se malo prolistaju njihovi opći uvjeti poslovanja:

http://www.overseas.hr/osnovne-infor...oslovanja.aspx

Članak 10.
Dopunske usluge

10.1. Pošiljatelj prigodom predaje pošiljke može zahtijevati od Pružatelja usluge da se pošiljka uruči primatelju uz prethodnu naplatu otkupnog iznosa od primatelja u kor