Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Igre
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro 15.09.2017., 19:28   #7861
trpi
s ekstraktom kamilice
Moj komp

trpi's Avatar

Datum registracije: Feb 2006
jel se suocio netko sa nestalom ekspanzijom? sve je pocelo nakon jednog updatea mislim origina prije 10ak dana
imam limited edition sve ekspanzije a dogada se:

probao sam update game, repair game, ocistio cookije i sve u browseru, drugi browser, ocistio cache igre, izbrisao xpack1 folder u instalacijskom folderu koji bi trebao biti back to karkand, obratio se EAu promijenili product key

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 21.09.2017. u 21:27.
trpi je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2018., 11:09   #7862
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp

RS_BuRnOuT's Avatar

Datum registracije: Aug 2006
Pozdrav,

ekipa i ja (ima nas 4-5) tražimo kvalitetan BF3 server ili servere, koji su još uvijek živi, imaju neki ajmo reci community tj. stalne igrače i admine koji riješavaju cheatere i delaju reda.

Znam da tražim previše ali unazad godinu dana smo probali 4-5 multiplayer igri i uvijek neke pizdarije. Ili smo počeli igrat prekasno pa su svi vec level 150 od 100 ili ima cheatera a nema admina ili je igra zbugana u nekoj beti pa više fixamo nego igramo.

Kad na to dodamo da svi imamo razne obaveze privatne i poslovne, ostane malo free vremena kad se svi možemo naći. Htjeli bi barem to malo vremena potrošiti na koju kvalitetnu mp rundu u dobroj igri.

BF3 smo svi krenuli igrat od samog izlaska, imamo dobre uspomene na igru pa bi možda ponovo odigrali ako nađemo dobar server.

Tnx
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas

Oglas
Staro 12.09.2018., 11:28   #7863
prileee
laser
Moj komp

prileee's Avatar

Datum registracije: Oct 2009
Nazalost ne mogu pomoc oko bf3 ali da se referenciram na ovo da ste probali 4-5 mp igri:

jeste li isprobali cs:go?

top kompetitivni fps, imas super matchmaking sistem di joinate lobby i nade vam 5v5 mec, nema brige o serverima i takvim problemima. Online ste, pokrenete queue i imate meč spreman za 5 minuta. Također ima sistem od 15 rankova i svrsta vas u rank u koji spadate po skillu i mozete napredovat/nazadovat.
Ima steam prime (verificirani accounti preko sms-a/mobilne aplikacije) i prakticki i nema cheatera. Idealno je sta vas je 4-5 a igra se 5v5 pa nema potencijalnih kancerogenih teammateova iz rusije.

Po meni jedini minus je (ako niste igrali cs do sada) sta cs ima odredenu mehaniku patreba malo "naucit" da se ne moze trcat i pucat, kako recoil funkcionira itd.
Staro 12.09.2018., 14:20   #7864
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp

RS_BuRnOuT's Avatar

Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Nazalost ne mogu pomoc oko bf3 ali da se referenciram na ovo da ste probali 4-5 mp igri:

jeste li isprobali cs:go?

top kompetitivni fps, imas super matchmaking sistem di joinate lobby i nade vam 5v5 mec, nema brige o serverima i takvim problemima. Online ste, pokrenete queue i imate meč spreman za 5 minuta. Također ima sistem od 15 rankova i svrsta vas u rank u koji spadate po skillu i mozete napredovat/nazadovat.
Ima steam prime (verificirani accounti preko sms-a/mobilne aplikacije) i prakticki i nema cheatera. Idealno je sta vas je 4-5 a igra se 5v5 pa nema potencijalnih kancerogenih teammateova iz rusije.

Po meni jedini minus je (ako niste igrali cs do sada) sta cs ima odredenu mehaniku patreba malo "naucit" da se ne moze trcat i pucat, kako recoil funkcionira itd.
CS otpada, bas ta drugacija mehanika ne odgovara vecini.
Tnx na preporuci.
Staro 13.09.2018., 16:04   #7865
trpi
s ekstraktom kamilice
Moj komp

trpi's Avatar

igram gotovo svakodnevno, ziv je battlefield 3 itekako pogotovo navecer, podesi server filtere sto zelis refresh i to je to, evo mojih favoritesa ali keep in mind da sam lone wolf i 95% vremena sam u zraku helikopter ili jet na conquest large, pjeske multiplayer first person shooteri mi nista ne valjaju jos od cod2 i cod4

Staro 13.09.2018., 16:44   #7866
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp

RS_BuRnOuT's Avatar

Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
igram gotovo svakodnevno, ziv je battlefield 3 itekako pogotovo navecer, podesi server filtere sto zelis refresh i to je to, evo mojih favoritesa ali keep in mind da sam lone wolf i 95% vremena sam u zraku helikopter ili jet na conquest large, pjeske multiplayer first person shooteri mi nista ne valjaju jos od cod2 i cod4

Navecer jedino i igramo. Budemo chekirali tvoje servere. Ovaj WBKS mi se cini poznat.

Mi smo vise on ground, pjeske ili tenkovi

Tnx
Staro 24.10.2018., 11:47   #7867
trpi
s ekstraktom kamilice
Moj komp

trpi's Avatar

konacno na vrhu

tko jos aktivno igra ovo nek se javi za zajednicko pwnanje
Staro 10.12.2018., 21:41   #7868
zweitakt
Premium
Moj komp

zweitakt's Avatar

Datum registracije: Oct 2005
molim odgovor na pitanje,ako netko zna?

kada je bf3 izasao, kupio sam rusku verziju i dosao do ranka na kojem sam sad, ne zelim vise rusku verziju, pa me zanima sljedece:

da li je moguce nekako maknut iz origina bf3 na ruskom, kupiti novu verziju na engleskom i zadrzat isti rank?
naime kada deinstaliram postojeci bf3, neda mi kupiti english premium jer stoji da vec imam to???

hvala.

CPU: I7 4790K/noctua nhd-15
MBO:ASUS maximus VII hero
RAM: 2x8 gb kingston 2133
GPU:MSI GTX980ti gaming
SSD:samsung evo 250gb
M/K: Corsair M65,Corsair K70
PSU,CASE,MONITOR:CORSAIR HX850,fractal define r5,Dell U2515

CPU:I5 2500K
MBO:ASUS P8P67 PRO
RAM:2x4GB kingston
GPU:MSI GTX770 gaming
NAMETNIK:MX510
HDD:250GB
PSU:CORSAIR RM650

CPU:I7 3770K
MBO:ASUS sabertooth z77
RAM:2x4 gskill ripjaws
GPU:Gigabyte GTX770 windforce
HDD:300GB velociraptor
PSU:CORSAIR TX650
zweitakt je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2018., 22:03   #7869
trpi
s ekstraktom kamilice
Moj komp

trpi's Avatar

ne možeš tu ništa, vidim opciju jedino da se javiš originu/ea kome već treba i objasniš želju, ponudiš i platiti ako treba pa nek prebace ukoliko imaju te moći
Oglasni prostor
Oglas

Oglas
Odgovori

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno