Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.04.2009., 21:36   #121
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Kaj da kažem, čitao sam ovaj post onako "malo" iznenađen

Ajd sad moja 2 iskustva kad već svi pišu...prvi put kupio grafu kod njega prošlo ljeto (8800gts 512), grafa drugi dan riknula ja ga zovem objasnim on kaže pričekaj da mi dođe nova pošiljka, ja ajde ok, i čekam tako tjedan do dva otprilike novu grafu i vidim niš od toga i tražim pare nazad, tu počne lagano zavlačenje sa raznim pričama (sad ne sječam se više detalja), i tako dan za dan prođe 3 tjedna i ja mu šaljem pm na Hardveraj forumu i tražim pare odmah na što on meni pa kaj nisi reko da ti nije bed pričakat pa sim tam, na kraju stisnem malo i kaže on može pare nazad i to riješimo relativno brzo, iskeširao je svu lovu. Naravno ispričao se zbog čekanja i obečao kod iduće kupovine popust itd. Uglavnom bio sam tolerantan jer to mu je bio početak taman, čovjek sa foruma pa ajde progledaš mu kroz prste, kod preuzimanja grafe popili cugu i malo popričali...eto ako su ona 2-3 odgađanja sa njegove strane bila zaista kako je rekao onda mu nemam što zamjeriti

Drugi put smo se slučajno vidli ove početkom godine u Linksu, kupovao ja hard i na izlasku naletim ne njega, opet malo popričali i tako dođemo do toga da mi je on ponudio monitor Samsung T220, rekao uzmi ga i isprobaj ako ti bude odgovarao plati ako ne vrati mi ga kroz par dana i sve 5, a dobiješ i poust zbog onoga sa grafom, ja ono ostao zapanjen, na kraju ništa od toga jer sam odgodio kupnju monitora ali takva ponuda se samo može poželjeti.

Eto to je to od mene, uh nemrem vjerovat da bi Darko tak nekaj napravio ali ak je istina onda koji je to k*** od trgovine i čovjeka
Lud76 je offline  
Staro 04.04.2009., 21:48   #122
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ja s nijim isto imam samo rijeci hvale, sve sto sam snjim dogovarao, sve je bilo ok, uvijek je ispostovao dogovoreno, s tim da se uvijek prakticki radilo o sitnicama, ali ovo svakako nije lijepo, i kao sto smo zakljucili, s ovim je izgubio dosta ljudi..
srale7 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2009., 22:09   #123
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
Citiraj:
Autor A-V Pregled postova
Ne bi volio da sad ja ovdje ispadnem mulac jer sam platio unaprijed.

Nisam ni znao da postoji opcija da se plati pri dostave konfiguracije?! Do sada svako računalo koje sam do sada kupovao (otprilike 4 različita shopa tokom zadnjih 10 godina, uključujući i HG Spot) i u svakom sam morao unaprijed platiti. Gdje se to plaća konfiguracija (pogotovo ovakva) nakon sastavljanja (pri isporuci) - idem odmah tamo? Možda kad su u pitanju gotove konfiguracije koje su pre-made i kao takve se nalaze u cijeniku, ali ne i kada radiš konfiguraciju "from scratch"...
iskreno, ja uglavnom konfiguracije slažem sam, ali zadnju koju sam uzeo složenu u linksu "from scratch" pred cca godinu dana sam platio prilikom preuzimanja. nakon sastavljanja, znači.

ponavljam, nije mi jasna opcija avansnog plaćanja računalnih komponenti kod OZBILJNE informatičke firme. pa nisi kupovao nikakvu egzotiku. ako trgovina toliko ovisi o tome da neće imati kome prodati jedan komplet komponenata za jednu konfiguraciju, onda neka zatvori dućan. još i razumijem nekakvu rezervaciju ili avans u iznosu parsto kuna, ali 100% avans ne.

da se razumijemo, ne opravdavam tu ni hardveraj, ni kupca. ali kupac koji tek tako ostavlja lovu je lakovjeran kupac. tako ti i ja mogu pokupiti lovu i složiti konfiguraciju bez da uložim ijedne svoje lipe. samo pokupim rabat bez rizika...
mymoon je offline  
Staro 04.04.2009., 22:10   #124
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor A-V Pregled postova
Njegovo ime i prezime je ionako javna stvar jer se nalazi na njegovoj web stranici. Stvarno ne znam zašto bi te zanimalo moje ime i prezime...
Ne zanima me tvoje ime, niti njega branim. Kad je vec to isao napraviti znao je da ce se procuti i na forumu i da mu ljudi nece vise vjerovati. Zao mi je da si na takav nacin prosao, nisam to ocekivao od njega ali moras biti uporan da dobijes svoje - ili uplaceno ili novac. Ja govorim o tome da ako bilo tko proziva javno nekoga zbog bilo cega, opravdano ili ne, fer je i da se sam predstavi. Hoces li se predstaviti ili ne, to je tvoja stvar.
Njegovo ime je javna stvar na njegovoj stranici, ne ovdje

Citiraj:
Samo ti posluj i dalje s njime, nemam baš ništa protiv...

Citiraj:
Uostalom i ja budala pa idem išta i pisati, možda bolje da svatko nauči na svojoj koži...

Evo, ispričavam se svima koji imaju pozitivno mišljenje i prijateljske odnose s dotičnim shopom i njegovim vlasnikom, očito imam neki uvrnuti princip poštenog poslovanja gdje nakon 3 tjedna želim nešto što sam masno platio unaprijed...

Signing off...
U redu je da si napisao, upozorio ostale. Beshtya je ovime izgubio ljude sa ovog foruma kao musterije
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline  
Staro 04.04.2009., 22:27   #125
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Ja jednostavno ne kužim kako si Beshtya aka g. Tubić može nešto takvo dopuštati. Imao sam sličan problem s njim i napisao sam ga već u nekoj od tema sa Harverajem. Trebao sam dust filter od 92mm i uplatio sam ga unaprijed (sića, nevažnih 20tak kn). Čekao sam ga dobrih 4 tjedna.Isto tako sam razmjenjivao mailove sa dotičnim i dobivao uvjeravanja da je na carini, pa da nešto nije u redu, pa da je stiglo al da nije stigao filter itd. Rekoh sam sebi pa nemožeš biti tako glup, ako već nisi dobio reci to i razumijet ću.
G.Tubić kad ste otvorili shop i kad sam ja imao ovih problema s vama bio sam realan i razumio sam da nemate sve i niste bog da bi imali sve kad se sjetite, al nakon neznam ni sam kolko već radite, valjda godinu dana da još niste sami sa sobom raskrstili da kažete kupcu mogu i nemogu onda kvragu sve.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline  
Staro 04.04.2009., 22:31   #126
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Mene je nekih dva mjeseca vozao za vendetu... on za dva tjedna ce, drugi tjedan ce, samo sto nije.... Nisam nista uplatio, ali opet, gubio sam vrijeme beze.. mogao sam odmah kupiti nesto drugo drugdje.
Neprofesionalno.


Steta, jer mogao je imati stalnog kupca.. A vjerujem da je puno kupca izgubio takvim politikama i bez da uzmemo OP-a u obzir...
Alfa_R je offline  
Staro 04.04.2009., 22:31   #127
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Citam i nevjerujem. Ako je ovo stvarno istina onda je garant izgubio dosta musterija.
Ja sam s njim poslovao i bilo je sve ok. Par mjeseci nije bilo vijaka koje sam narucio (neznam jel muljao ili ne), al kad sam slijedeci put kupovao kod njega, sve smo rijesili. Jednostavno ne mogu zamisliti da je takvo nesto napravio.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline  
Staro 04.04.2009., 22:31   #128
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
da se razumijemo, ne opravdavam tu ni hardveraj, ni kupca. ali kupac koji tek tako ostavlja lovu je lakovjeran kupac. tako ti i ja mogu pokupiti lovu i složiti konfiguraciju bez da uložim ijedne svoje lipe. samo pokupim rabat bez rizika...
Nije lakovjeran kupac, nego je kupac koji je otišao u Hardveraj jer se dobro izreklamirao na PCekspertu. Jel sad jasnije. I ja sam uplatio na povjerenje jer sam smatrao da je čovjek ok. Sve što si mu poslao na PM odgovorio bi promptno. Prijatelj je sa članovima foruma koji su među adminima/moderatorima foruma. Zar to nije dovoljna preporuka da čovjek neće zahebat?

I što sad s Hardverajem?!
Ovdje je dobio takvu antireklamu da ti mozak stane te smatram da mu ni dosad posao nije išao neš bajno, al nakon ovog... no comment
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline  
Staro 04.04.2009., 22:48   #129
Cele303
Banned
Moj komp
 
Cele303's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 337
Ja osobno imam pozitivno iskustvo sa Hardverajem ali objektivno u ovom slučaju nisam na ničijoj strani...

Činjenica je da većina trgovina ili web shopova nema hardware koji prodaje u dućanu, po takvom principu funkcionira i Diskont24, platiš unaprijed, oni robu naruče od uvoznika i kupac ju primi ili osobno ili poštom...

Zajeb je kad imaš web shop koji nudi sve i svašta pa se može dogoditi da je neka konkretna komponenta nedostupna u tom trenutku ali tada se ponudi nešto drugo u tom iznosu što Hardveraj nije napravio a s druge strane kupac je napravio propust što se ne brine za svoj novac, račun se ne može ispostaviti unaprijed, izlazna faktura se napravi na osnovi ulazne, a uplata po ponudi znači da je hw dostupan ukoliko ju je ovlaštena osoba napravila i poslala a ne na temelju košarice sa web shopa i većina uvoznika daje barem malenu odgodu plaćanja na temelju zadužnice pa se hw naruči, proda i plati nakon prodaje... Sve u svemu crnjak...

Zato su web shopovi sranje i kupovina po cijeloj Hr je sranje, uđeš u lokalni dućan, zatražiš, primiš u ruke i platiš, ako nemaju pričekaš dok ne stigne pa tada platiš... Kada pogledam na podforumu s konfiguracijama složene ponude mi padne mrak na oči, od 10 komponenti bude bar 5 različitih dućana zato da bi se uštedilo 5%, sve je to super dok radi, šta poslije kad crkne, slanje poštom po cijeloj HR pa čekaj nečiju milost jer ne možeš svako malo u dućan otići gnjavit oće li to...

Samo moram priznat da sam ispriku na temu smrti i pogreba u obitelji već čuo od kolege koji je mjesec ili dva bezuspješno pokušavao kupiti zvučnu karticu koju je Hardveraj jedini u HR imao na cjeniku ali je na kraju odustao... Ako mu je ta isprika univerzalna nečiji otac se u grobu okreće i to je žalosno...
Cele303 je offline  
Staro 04.04.2009., 22:48   #130
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Prijatelj je sa članovima foruma koji su među adminima/moderatorima foruma.
A sa kojim je to adminima/modovima prijatelj?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2009., 22:52   #131
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
A sa kojim je to adminima/modovima prijatelj?
Pa ja sam Buljo cuo da te vi dva best friends
srale7 je offline  
Staro 04.04.2009., 22:55   #132
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Cele303 Pregled postova
Samo moram priznat da sam ispriku na temu smrti i pogreba u obitelji već čuo od kolege koji je mjesec ili dva bezuspješno pokušavao kupiti zvučnu karticu koju je Hardveraj jedini u HR imao na cjeniku ali je na kraju odustao... Ako mu je ta isprika univerzalna nečiji otac se u grobu okreće i to je žalosno...

Ako je to istina (a vec dva puta se spominje) to samo po sebi je dovoljan razlog da nikad vise ne poslujem s njima. Mislim, s osobom koja tako nisko i podlo moze lagati o smrti osobe kao izliku za vlastitu nesposobnost se nema sta ni razgovarati, a kamo li trgovati...

Hardveraj ....
Alfa_R je offline  
Staro 04.04.2009., 22:57   #133
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Ne znam sto reci, ja ne pusim te fore, "daj lovu pa ti ja javim kad dodje"....zasto uopce pristajete trgovati na taj nacin, pa da ti je i rodjeni brat?!
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline  
Staro 04.04.2009., 23:01   #134
vedo
FC Bayern supporter
 
vedo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Kutina
Postovi: 454
Moje tj. bratovo iskustvo sa Hardverajem je dosta slično kao i iskustva većine forumaša. Predmet kupnje je bio, toliko opjevani, Accelero S1 Rev. 2. Uglavnom, proizvod je dosta kasnio, rečeno nam je da su problemi sa carinom u pitanju. Zbog same činjenice da je Accelero kod gospodina Tubića bio stvarno dosta jeftiniji nego bilo gdje drugdje, brat i ja smo bili strpljivi i imali maksimalno razumijevanje. Na kraju smo proizvod i dobili tako da smo u konačnici zadovoljni.

Da se kratko osvrnem i na tekst koji je iznio A-V. U cijeloj toj priči me najviše bode u oći, pored laži i zavlačenja, da je gospodin Tubić u cijelu priču upleo smrt svojeg oca koja se kasnije ispostavila kao lažna. Iskreno, uplitanje takvih izgovora u poslovanje mi je degutantno i stvarno ne znam zašto si je dopustio da tako nisko padne. Bilo bi lijepo čuti i njega, ali ovo je i više nego zabrinjavajuće za njegovo daljnje poslovanje i reputaciju.
__________________
Pozdrav!
Vedran

Zadnje izmijenjeno od: vedo. 04.04.2009. u 23:44.
vedo je offline  
Staro 04.04.2009., 23:09   #135
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor Cele303 Pregled postova
Samo moram priznat da sam ispriku na temu smrti i pogreba u obitelji već čuo od kolege koji je mjesec ili dva bezuspješno pokušavao kupiti zvučnu karticu koju je Hardveraj jedini u HR imao na cjeniku ali je na kraju odustao... Ako mu je ta isprika univerzalna nečiji otac se u grobu okreće i to je žalosno...
Znaci nije prvi put? Ma krasno
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline  
Staro 04.04.2009., 23:10   #136
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ali ne mogu vjerovati, da netko moze tako poslovati..prvo dobra reklama preko PCE foruma, a li morao je znati da svaki krivi korak se prikazuje i ovdje, tako da, ne znam tko ce kod njega kupovati ako nece ekipa sa pce..
srale7 je offline  
Staro 04.04.2009., 23:14   #137
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
moram ti priznati imas konjske zivce . .ja kad kupujem komad HW-a poludim ako prodavaca cekam 5 minuta

ps. ajde drugi put molim te malo urednije napisi post (ono koji enter i sl stisni jer sam umro citajuci )
msvrtan je offline  
Staro 04.04.2009., 23:14   #138
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Možda on pod "otac" misli na mjesne župnike i neuobičajeno visoka stopa smrtnosti među tamošnjim svećenstvom objašnjava sve?
Delta S4 je offline  
Staro 04.04.2009., 23:20   #139
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Jel taj Hardveraj bivši Computer shop u Gajevoj iza DM-a ili neki drugi Computer shop koji je nekad postojao u Samoboru?
FitzTN je offline  
Staro 04.04.2009., 23:26   #140
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Jel taj Hardveraj bivši Computer shop u Gajevoj iza DM-a ili neki drugi Computer shop koji je nekad postojao u Samoboru?
Gospodin Darko Tubić je imao computer shop u Samoboru već prije pod nazovim za koji više nisam siguran ( dali je 2D, 3D ili 4D Computer Shop) u ulici Andrije Hebranga.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline  
Staro 04.04.2009., 23:36   #141
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Aha, onda to nije to... Ne sjećam se ničeg u Hebrangovoj, al se sjećam igraonice u Preradovićevoj (kod križanja s Hebrangovom) u kojoj su se davnih dana dilali pirati u SMB.
FitzTN je offline  
Staro 04.04.2009., 23:39   #142
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor pipe Pregled postova
Znaci nije prvi put? Ma krasno
heh, prije par mjeseci je čak na webu bilo i službeno, kao, sve isporuke se odgađaju za nekih tjedan dana zbog smrtnog slučaja.
taman sam kućište htio uzeti i sve fino isplanirao, al ono, ne možeš se ljutiti u takvoj situaciji; sva sreća, pa sam potrošio pare u međuvremenu
fler je offline  
Staro 04.04.2009., 23:40   #143
Cele303
Banned
Moj komp
 
Cele303's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 337
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Ako je to istina (a vec dva puta se spominje) to samo po sebi je dovoljan razlog da nikad vise ne poslujem s njima. Mislim, s osobom koja tako nisko i podlo moze lagati o smrti osobe kao izliku za vlastitu nesposobnost se nema sta ni razgovarati, a kamo li trgovati...

Hardveraj ....
Negdje u dvanaestom ili prvom mjesecu ove godine, Auzentech zvučna, poslije je maknuta sa cjenika ali nije bitna sama izlika, bitno je da do izlika dolazi što nije u redu iako kažem da sam ja osobno zadovoljan s trgovinom, kupio sam vodeno hlađenje i bilo je nekih krivih komponenti u pošiljci ali je brzo to riješeno sa poštarinama na trošak trgovine...
Cele303 je offline  
Staro 04.04.2009., 23:59   #144
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,756
Čitam sve ovo i...
nekako mi se stalno vrte pre očima slike Sir Olivera, Grunfa, Bob Rocka i ostatka ekipe.
Izgleda ko pravi TNT web shop
E-mil je offline  
Staro 05.04.2009., 00:06   #145
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova
Čitam sve ovo i...
nekako mi se stalno vrte pre očima slike Sir Olivera, Grunfa, Bob Rocka i ostatka ekipe.
Izgleda ko pravi TNT web shop
Halo bing, kako brat?..... Cijena? Prava sitnica...
Alfa_R je offline  
Staro 05.04.2009., 00:22   #146
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
ma joj navise mrzim cekanje, ako te robe u tom ducanu toga trenutka kad pitam nema onda idem dalje traziti u iducem ducanu i kad obiđem taj krug, i tada nema onda trazim drugu komponentu/uredaj koji ce biti donekle slican prvom kojeg sam mislio kupiti i tu je kraj price

npr. trazim E5300, a nema ga onda trazim E5200 ili E5400 koji je slican tomu kojeg sam namjeravao kupiti necu sad patiti za koju kunu vise manje bolje da to odmah imam pri ruci nego da cekam mjesec dana razmisljajuci iz dana u dan nakon dva tijedna da ipak nebu dosla ta roba

ljudi, moja je preporuka da nenasjedate na koje kakvim narudbama, jer tko zna kad ce u stvarnosti doci u odnosu obecanog datuma, kao u prvom redu gubite zivce bezveze i necete nista ustedijeti time sta cete 100kn imati vise u dzepu u odnosu potrosenih zivaca, ja cu radije bacit 100kn vise pa to imam odmah, nego da sad 100kn ustedim pa se pitam jel bude jednog dana to cudo doslo
DANCI je offline  
Staro 05.04.2009., 00:25   #147
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
ovo je stvarno sramota za taj shop...
__________________
sinke.ZG je offline  
Staro 05.04.2009., 00:27   #148
stopalo9
Premium
 
stopalo9's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 763
Nisam ocekivo ovak nes o Hardveraju
stopalo9 je offline  
Staro 05.04.2009., 00:29   #149
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Eh da, zaboravio sam spomenuti da sam hardveraj odabrao isključivo zbog pozitivnih komentara na ovom forumu.

Zapravo prvo sam ga preporučio bratu koji je ljetos tamo kupio računalo jer nije znao gdje bi, a ja čitao forum ovdje pa rekao - Hardveraj se čine skroz OK, probaj tamo. Dakle, zbog mene je Hardveraj ljetos dobio jednog kupca. I reću ću također da je brat zadovoljan, pa mi je i to dalje bila dodatna preporuka.

Sad se najedanput mnogi javljaju kako su i oni imali ovih ili onih problema. Što ranije niste ništa rekli...

Zadnje izmijenjeno od: A-V. 05.04.2009. u 00:44.
A-V je offline  
Staro 05.04.2009., 00:31   #150
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Ne želim se uplitati i stajati na ničiju stranu,kao niti koristiti teške riječi pošto sam pasivni učesnik u ovome.
I ja sam na gorespomenuti S1 dugo čekao,isto sam unaprijed platio.Međutim nije mi bio od krucijalne važnosti,a dio krivice snosim i ja jer nisam htio platit 50kn pošte,nego pokupit u ZG paket.Na kraju ga nisam niti dočekao,nego je išao storno narudžbe,faktura za Corsair iz siga i to je bilo riješeno u roku par dana,gospodin Darko Tubić mi je zbilja to dostavio,tako da sam i ja u konačnici ipak zadovoljan.
S druge strane,želim istaknuti kako se posao na ovaj način raditi ne može.Rečenicu "nažalost nismo u mogućnosti isporučiti proizvod..." nitko pri zdravoj pameti ne može zamjeriti.Prije godinu dana dok je Hardveraj.hr bio još slatka ideja (kojoj je sljedovalo vrlo brzo otrežnjivanje kada su krenule zajebancije sa carinom), sa Jeltzom sam na žderonjama konstatirao kako taj webshop cigla-i-malter trgovini može biti konkurentan ponudom,uslugom i cijenom.Ništa više i ništa manje.Da usluga treba bit na takvoj pic pic razini da bi pridobilo simpatije kupaca,koji su (myself included), nervozni frikovi koji kada nešto zacrtaju u 5 minuta to treba biti u kompu i pogonu.
Jedino što ću reći jest šteta,85% kupaca su činili sigurno ljudi koji su ovdje sada ovo čitali,većina njih otpada.Pasivni posmatrači i lurkeri na forumu također.
Obrt se ne može voditi na račun nekoliko ventilatora i dijelova vodenog koje nitko drugi nema.
Dalje od ovoga ne bih ulazio u ovu polemiku (osim spama naravno),jedino mislim kako sa gospodinom Tubićem sumnjam da ću više trgovati,ne iz neugodnog iskustva,nego iz poštovanja prema njemu da se ne bih morao natezat s njim dođe li do ovih stvari.S Lynxom jedva čekam da se zakačim,ali za tu makar jednu trgovinu od parsto kuna želim da mi ostane u kakvom takvom sjećanju.

Citiraj:
Autor msvrtan Pregled postova
ps. ajde drugi put molim te malo urednije napisi post (ono koji enter i sl stisni jer sam umro citajuci )
ROFL,danas sam kupio 24" ekran,nisam se pošteno ni priviknuo,dok sam pročito uvodni post skoro sam povratio

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
A sa kojim je to adminima/modovima prijatelj?
Buljo,naj se praviti blentav.Priliku/čast reklamiranja na ovome forumu su imale dosad samo dvije osobe.Znaš ono,ruka ruku mije,partija obadvije
Ne moraš biti nuklearni fizičar da bi znao kako je 2+3=4 i u kojem grmu leži zec.
Tako da,bez uvrede,u ovom postu na koji si ti replicirao,modovi kao skupina čine jednu marginalnu stavku i sitnu ribicu koja nema tu prava glasa.NHF

Zadnje izmijenjeno od: žile. 05.04.2009. u 01:44.
žile je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na