Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.02.2010., 10:15   #1
pappo
Registered User
Moj komp
 
pappo's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Thomson ST780 problem

Poz ljudi,

Imam jedan problem sa gore navedenim modemom.Postao sam korisnik iskona prije par dana i sve radi dok ne pocnem igrati neku online igru,tada se modem restarta svako malo.To se dogada samo kad igramo,npr trenutno igram HoN betu i modem se restarta svakih 10min sam od sebe.Zvao sam i sluzbu za korisnike al oni su mi rekli da promijenim kabel,naravno nije pomoglo.Zna li netko mozda sto bi mogao biti problem?

hvala
pappo je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2010., 12:08   #2
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
promjenio si kabel, zovi ih opet
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.02.2010., 12:27   #3
pappo
Registered User
Moj komp
 
pappo's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
ma jesam mrdali su po postavkama opet nista.Spojio sam modem na zasebnu uticnicu sve po starom.Neznam kaj da vise isprobam
pappo je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2010., 17:49   #4
2Crazy
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb, Trnsko
Postovi: 31
prijedog, nazovi ih i pitaj dali ti mogu dati info kakva ti je parica, dali ti mozda veza puca radi lose parice. Ako je sa te strane sve uredu reci im ljepo da ti dofuraju novi modem.
2Crazy je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2010., 20:10   #5
frizbi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: osijek
Postovi: 80
spoji thomsona normalno preko splitera, naravno i telefon...ako imas jos koji telefon u kuci da je spojen direktno u telefonsku utičnicu njega isključi jer zna praviti probleme sa pucanjem veze. ako i nakon toga bude pucanja veze nazovi iskon da ti provjere ispis spajanja, ako imas promet preko iskona a od t-coma infrastrukturu,nazovi tcom pa da ti oni prijave smetnju.
frizbi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na