Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.05.2008., 12:01   #1
winter
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
(riješeno) foobar2000 i mijenjanje pjesama

Dakle ,imam foobar2000 0.9.5.3 i hrpu pjesama u njemu...kad stisnem shuffle onda mi promijeni pjesmu,ali mi ne highlighta tu na kojoj trenutno jesam,nego ostane na onoj koju sam u pocetku izbrao...ima li kakav tweak ili dll koji ubacim da mi se to mijena?
winter je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 13:13   #2
lordVerdranius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 309
Ah, dobar player, ali novi Winamp ga je nadmašio...
Foobar 2000 je jedino dobar kada ga se malo modira i izmjeni UI, inače je mutav...
Pređi na novi Winamp, i bok... Ja jesam i nije mi žao, jer ima dobro batchanje mjuze i jednostavno je zakon...
Šteta da Foobar nema već ugrađene neke druge UI-e, a ne samo onaj dosadni i nepregledan bijeli UI... Te ga se onda mora mjenjati, i malo dodavati neke stvari...
Prije dok mi se dalo, sam ga modirao na svoj način, ali sada više mi se neda, jer je izašao novi Winamp, a i lakše mi procesira 200GB mjuze sa jednog diska i 100GB sa drugog... Tako da...
Foobar mi se sviđao zato jer je stvarno bio dobar za raspoređivanje muzike po autorima, naslovima i sl, ali danas... Nije baš... Nažalost... Treba ga upgradeati i zaje*** sa njime...
Zato downloadaj novi Winamp i par plugina i to ti je to
Možda najbolji primjeri za PanelUI kod Foobara:

http://www.youtube.com/watch?v=N7D43-dJMZo
http://www.youtube.com/watch?v=JM1Q5...eature=related

EDIT:
Dobro, možda je novi nešto bolji zbog lakšeg unosa tema, i ostalih dodataka kao vizualizacije, covera i sl. ali opet novi Winamp KICKASS!
lordVerdranius je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.05.2008., 14:50   #3
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor winter Pregled postova
Dakle ,imam foobar2000 0.9.5.3 i hrpu pjesama u njemu...kad stisnem shuffle onda mi promijeni pjesmu,ali mi ne highlighta tu na kojoj trenutno jesam,nego ostane na onoj koju sam u pocetku izbrao...ima li kakav tweak ili dll koji ubacim da mi se to mijena?
Evo mislim da slika sve govori




Citiraj:
Autor lordVerdranius Pregled postova
ali opet novi Winamp KICKASS!
Hell yeah! Jedino sto si promasio temu

Zadnje izmijenjeno od: morph. 26.05.2008. u 15:35.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2008., 17:24   #4
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor lordVerdranius Pregled postova
ali novi Winamp ga je nadmašio...
Nije.
Citiraj:
Autor lordVerdranius Pregled postova
Foobar 2000 je jedino dobar kada ga se malo modira i izmjeni UI, inače je mutav...
Foobar je i zamišljen kao player kojeg si svaki korisnik podesi po svojim potrebama i željema. Za skinove imaš Winamp, pa ih mijenjaj do mile volje.
Citiraj:
Autor lordVerdranius Pregled postova
Šteta da Foobar nema već ugrađene neke druge UI-e, a ne samo onaj dosadni i nepregledan bijeli UI... Te ga se onda mora mjenjati, i malo dodavati neke stvari...
Da, stvarno šteta. Ovak moraš 5min odvojti da složiš setup. S tim da je stvar još jednostavnija s 0.9.5.x verzijama.
Citiraj:
Autor lordVerdranius Pregled postova
Pređi na novi Winamp, i bok.
Ako čovek pita za Foobar, čemu ga ti usmjeruješ na Winamp? Isti si ko oni koji ljude uvjeravaju da je AMD smeće ili da se Intel mora clockati.
Citiraj:
Autor lordVerdranius Pregled postova
jer je izašao novi Winamp, a i lakše mi procesira 200GB mjuze sa jednog diska i 100GB sa drugog.
Na koju foru ti to Winamp lakše procesira? Brže učitava svu muziku koji imaš na diskovima, pa je to odma procesiranje?
Citiraj:
Autor lordVerdranius Pregled postova
ali danas... Nije baš... Nažalost... Treba ga upgradeati i zaje*** sa njime...
Ali danas je još uvijek miljama daleko od Winampa. Ne treba ga nadograđivati niti se zayebavati s njim, ako ga složiš kak spada.
Citiraj:
Autor lordVerdranius Pregled postova
ali opet novi Winamp KICKASS!
Ako ti ne treba dalje od šarenih skinova i playliste nakrcane do bola sa svom muzikom koju imaš.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2008., 15:25   #5
winter
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Ok,Ljudi,hvala puno svima =)
Znam,program je zakon =)
winter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na