Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.12.2018., 11:02   #1
Luka2580
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Križevci
Postovi: 37
Punkbuster problemi

Pozdrav
Imam velikih problema sa punkbusterom u Battlefield 4
Naime prije par dana radio sam upgrade racunala, i stavio sam nove windowse (10 pro)
Nakon instalacije par igrica i samim tim Bf4, imam velikih problema sa punkbusterom
Napravio sam sve moguce po svim mogucim tutorijalima sa youtube automatski update punkbustera, rucni update punkbustera, reinstalacija punkbustera, nadogradanja directx-a (makar on bas nema previse veze sa pb) dopustio sam punkbuster u firewall-u, vec nisam znao sta bi pa sam vec i u antivirusnom programu oznacio pbsvc i komplet battlefield 4 mapu di je instalacija da ga antivirus "ne dira"
I opet izbaciva, evo bas jucer sam igrao 2 sata bez problema, (inace uvijek izbaci odma za 2 minute max) i rekoh ajde idem sad ugasiti pc, ponovo upalit pa da vidim
I da ugasio sam pc, ponovo upalio, pokrenuo Bf i naravno baca opet nakon 2 minute
Skuzio sam da u Services punkbuster mi je non stop iskljucen i zaustavljen kao
I kada ga hocu rucno pokrenut nekad ga pokrene, a nekad izbaci gresku kao " The specified service has been marked for deletion"
Jednostavno nema vise toga tutorijala na youtube i opcenito teme na internetu koje nisam napravio
Ako jos netko zna neku foru neka napise, jer ja vise stvarno neznam sta bih
I da reinstalacija igrice ne pomaze, imam ju na orginal cd-u, dizao sam s cd-a, skidao sam direkt s origina, ista stvar
Ozbiljno razmisljam opet o reinstalaciji windowsa, inace cu sve slupat
Luka2580 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2018., 11:32   #2
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Probaj za svaki slucaj skroz iskljuciti/ugasiti antivirus pa vidi oce li te izbacivati...
Toncek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na