Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2017., 00:33   #121
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Da si narucila preko uzija danas bi ovaj post pisala sa lg g6 128 giga
Dečki tamo sve mogu naručit samo treba pitat.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2017., 07:15   #122
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Dodatna memorija u mobitelima je neisplativa u usporedbi sa dodatnom microSD karticom. Za 50€ nabaviš karticu od 128Gb, a za tu lovu ne možeš dobiti ni dodatnih 64Gb u samom mobu.

btw, j ane znam gdje si ti to tražila jer po Nabavi, L6 se može nabaviti na brdo mjesta
https://www.nabava.net/search.php?q=lg+g6&s=4

A ovo je vjerojatno najpovoljniji
https://hr.mobileshop.eu/phableti/lg...870dsu-zlatni/

ili još bolja opcija G6 32Gb + microSD 128Gb (link imaš gore)
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 11.09.2017. u 07:26.
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2017., 20:23   #123
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Da podjelim svoja iskustva sa servisom NeutrinoMobile.

Kupio Huawei Nexus 6p kod njih prije godinu i pol dana, baterija se naglo počela prazniti radi otprilike niti sat i pol korištenja mobitela i mob se gasi nakon što dođe na 20%.
Ostavio kod njih 10.11.2017. oni su prvo dva do tri dana petljali oko njega softwerski jer ga ne smiju otvarati i naravno nisu ništa uspljeli da bi ga nakon toga poslali na centralno skladiše kod dobavljača/servisera u Njemačku (kad sam pitao naziv dobavljača da ga probam kontaktirati da ubrzam stvar rekli su mi da ne smiju dati njegov naziv).

Nakon toga svaki tjedan ih zovem da pitam ima li šta novo i do sada ništa, prvo su bili korektni i rekli da se čeka otprilike od 14-20 dana (najduže) na povratnu informaciju od centralnog servisa. Prošlo je skoro mjesec dana i nikakvog odgovora od njih (premda je na centralnom servisu oko tri tjedna) rekli mi danas da će ih probati kotaktirati da li imaju novih informacija ali da su njima ruke vezane jer oni čekaju povratnu informaciju. Na to sam odgovorio serviseru da to nije moj problem i da sam bez uređaja skoro 30 dana i da ne znam što se dešava.

Na kraju došao sam do zaključka da je bolje kupovati preko amazona jer su cijene niže, a osim toga čekanje na servis je kraće (odmah ga šalješ centralnom servisu) i imaš direktan kontakt sa serviserom.

Lekcija naučena više neću kupovati u NeutrinoMobile. Moram napomenuti da su serviseri pristojni i uvijek probaju sve lijepo objasniti ali opet mislim da nije normalno da budem 30 dana bez uređaja, a da povratno ne dobijem nikakvu informaciju o procesu tj. što se dešava sa servisom mojeg uređaja.

Zadnje izmijenjeno od: Verbum. 07.12.2017. u 20:31.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2017., 11:06   #124
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ocito nisi citao moju sagu s njihovim servisom kazem, badava garancija ako si mjesec i pol efektivno bez mobitela
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 21:57   #125
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
nastavak sage... s obzirom da odkad je mamin redmi 3s ostao kod njih zbog kvara i uzet 4a, decki su izlogirali mi account na 3s-u (account broj 1) i u istoj sekundi se na 4a izlogirao drugi account djelomicno, i svako malo je skakala notifikacija da se ulogira (pali ekran mobitel sam zbog toga). kad se pokusas ulogirati, ne prihvaca password.

i tako sam ja to odnio na servis, reko flashaj ga... kazu decki, ovi noviji modeli, cak i ako ga flashas, ostane isti mi account gore... probali oni, normalno preko sms-a resetira password i ukuca novi i izbaci da je netocan... a s tim istim passwordom se na mi stranicu preko tog istog mobitela najnormalnije ulogiras i vidis podatke od mi accounta.

uglavnom, da skratim pricu, ja ostavio njima mob na servisu zajedno sa sim karticom, brojem moba, gmailom, lozinkom za gmail, konakt svojim brojem moba, sve...
proslo tjedan dana, ni traga ni glasa... dodjem danas tamo kad ono - inventura. pokucam, srecom covjek tamo i kazem mu da ako nisu nist uspjeli bar da mi sim karticu daju. i da mi covjek... decko koji s takvim stvarima ima najvise iskustva je dobio gripu i da racunam da nece kroz sljedecih tjedan dana biti gotov.

odem ja u shop i trazim zamjenski mob... s obzirom na prijasnji fijasko, pitam dal mogu pogledat mob da ne bi i ovaj bio na patternu zakljucan s obzirom da je povrat od kupca... isprobam, nije... (dobio ulefone armor - zidarski mob , kineska verzija CAT-a)... i dodjem ja tako u stan u zg-u, otvorim kutiju kad nema punjaca... natrag u shop i kazem im da nema punjaca, decko dopise na RMA da ne bi bilo problema prilikom vracanja... odem natrag doma, hocu stavit punit mobitel, nejde unutra kabel, ne mozes zbog utora do kraja zastekati... opet natrag i objasnim u cem je stvar, daju mi drugi mob, sony xperia m5. sav sretan dodjem doma, kad hocu stavit (vec rezanu na manje dimenzije) sim karticu, nejde nutra, ide nano-sim.....

i kaj sad napravit? ak ju izrezem jos, trebat ce mi adapter kad dobijem natrag 4a. ak ju ne izrezem, ne mogu ju koristit u zamjenskom...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 22:18   #126
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
ak ju izrezem jos, trebat ce mi adapter kad dobijem natrag 4a.
A to je problem radi čega? Tih adaptera imaš na svakom koraku i koštaju 2 kune.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 22:25   #127
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
problem je toga da ce ostat goli chip na sim kartici, ako ce uopce i tak stat... skakljiv je to posao... (chip je od obicne sim kartice, nikakvi micro/nano sim-ovi)
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 22:39   #128
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Ne kužim te baš, pa nećeš ti rezati tu karticu, odeš kod operatera i besplatno ti daju novu sim karticu koja bude pripremljena za kidanje na nano sim/micro sim dimenziju.
Otkineš si nano sim i još si ostaviš onaj okvir od micro sim kojeg kasnije iskoristiš kao adapter.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 23:35   #129
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
treba vidjet koliko to traje i da li je to uopce izvedivo, s obzirom da se radi o bonbon-u, koji nema svoje poslovnice per se, mozda u t-comu, ili moram narucit online....
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 23:37   #130
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
U svakom T-Comu ili na štandovima Bonbona dobiješ praznu sim karticu i nazoveš te ti prebace broj po serijskom kartice.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.01.2018., 23:43   #131
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
nije moja kartica, od majke je. a dal joj mogu i sadrzaj telefonskog imenika klonirat nekak?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2018., 23:54   #132
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Prijavi se sa google računom i sinkroniziraj kontakte na novom mobu
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 14:27   #133
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
bio u t-comu, zatrazio novu karticu.... kaze covjek, bit ce aktivirana kroz 5-10 min... dodjem ja doma, proslo sat vremena, karticai dalje na radi.... kontaktiram bonbon na fejsu, kazu, u prosjeku je kroz 20 min aktivirano, ali moze potrajati i do 24h... nek restartam mobitel svakih pola sata.... proslo 18+ sati, kartica i dalje ne radi. kaze mi SZK bonbona probaj karticu u drugom mobu... i probam u svom redmi3s i fakat kartica normalno radi.. pa sunce ti jebem i neutrinu, dobio sam dosad 3 zamjenska mobitela i sva 3 se nisu mogla koristit:

1. bio zakljucan patternom proslog korisnika
2. je dosao bez punjaca i nije se mogao puniti standardnim punjacem
3. ne radi utor za sim kartice...

pa dobro kaj ja moram dijagnostiku svakog mobitela tam pred njima napravit da bi mogao dobit mob koji se actually moze koristit? uzas. uzas! UZAS!
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 20:48   #134
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Da updejtam temu sa novostima vezanim za reklamaciju mojeg Nexusa 6p.

Nakon što sam 10.11.2017. predao mobitel reklamacijski zahtjev je konačno riješen 3.1.2018. Trebalo im je skoro dva mjeseca da ga rješe, za to vijeme svakih tjedan dana zvao sam servis da mi daju informaciju što se događa. Prvih mjeseca dana nisu mi ništa rekli tj. rekli su da ništa ne znaju i da će znati kada se uređaj vrati. Nakon što je prošlo mjesec dana i nakon što sam ih zvao barem 4-5 puta reagirali su tako da su konačno kontaktirali centralni servis u Njemačkoj da ustanove što se dešava i kada se može očekivati servis uređaja. Konačno je došla povratna informacija od centralnog servisa iz Njemačke nakon još tjedan dana čekanja da je uređaj bio "zagubljen" kod njih i da će ga sada servisirati.

Nekon cca mjesec i pol iz Neutrino servisa su javili da ću dobiti zamjenski uređaj i da je uređaj na putu. Nakon toga 03.01.2018. zovu me iz Neutrino dućana da je mobitel popravljen da je promijenjena matična i da dođem po njega. Pitam ih da li imam novu garanciju pošto je promijenjena matična i IMEI broj oni odgovaraju da nemaju pojma i da zovem servis. Servis se ne javlja jer im je 03.01.2018. počela inventura. Nakon što isti taj dan testiram mobitel i skužim da je baterija i dalje katastrofa (u prvih 10 minuta lakog surfanja opadne za 10%) te da se i dalje gasi kada dođe na 20% odlučim sljedeći dan otići direktno u servis i pitati ih tko je lud jer na reklamacijskom zahtjevu piše da je baterija otišla, a oni mjenjaju matičnu.

Dođem u Neutrino servis sutradan (04.01.2018.) i još uvijek traje inventura te mi mobitel zaprimaju ponovno, pitam ih da li su ga testirali on kaže da nije imao puno vremena za testiranje i da ga je napunio do kraja i vidio da radi i to je to. Pitam ga pa zar ga nisu ovi u Njemačkom servisu testirali serviser iz Neutrina ih opravdava da oni imaju 15 minuta vremena da testiraju svaki popravljeni mobitel i da u tome moraju tesirati sve: ekran, mikrofon, zvučnik itd... Skužim da nema smisla više raspravljat kažem mu da više nikada neću kupovati u Neutrinu i pitam da li ću morati ponovno čekati dva mjeseca na popravak. On kaže da če ga ovaj put oni pregledati te da ako ustanove da je i dalje neispravan da će mi se javiti.

Zovem ih danas da vidim da li ima novosti i nitko se ne javlja, nazovem veleprodaju koja je na istoj adresi da pitam zašto se tamo nitko ne javlja na što mi jedna gospođa odgovara da im je vjerojatno inventura.

Eto tako čekam dalje da mi konačno poprave mobitel sada sam puna dva mjeseca bez njega. Naučio sam jednu važnu lekciju, a to je da više u Neutrinu sigurno neću kupovati. Nadam se da će ovo isto tako nekome pomoći da vidi šta ga čeka ukoliko mu se mobitel pokvari i slučajno bude one marke koji oni šalju u centralni servis.

Javim naknadno (nadam se) kraj ove sage.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2018., 00:38   #135
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Moj sad vec bivsi n6p nakon 20mj se gasi na 20-30% i baterija je generalno oslabila. Gore uvijek zadnji softver (oreo trenutno). Kad sam ga prodao nakon 12ak mj. radio je super na nugatu. Definitivno bi na tvom mjestu ocekivao zamjenu baterije umjesto maticne.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2018., 11:59   #136
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
nastavak sage... s obzirom da odkad je mamin redmi 3s ostao kod njih zbog kvara i uzet 4a, decki su izlogirali mi account na 3s-u (account broj 1) i u istoj sekundi se na 4a izlogirao drugi account djelomicno, i svako malo je skakala notifikacija da se ulogira (pali ekran mobitel sam zbog toga). kad se pokusas ulogirati, ne prihvaca password.

i tako sam ja to odnio na servis, reko flashaj ga... kazu decki, ovi noviji modeli, cak i ako ga flashas, ostane isti mi account gore... probali oni, normalno preko sms-a resetira password i ukuca novi i izbaci da je netocan... a s tim istim passwordom se na mi stranicu preko tog istog mobitela najnormalnije ulogiras i vidis podatke od mi accounta.

uglavnom, da skratim pricu, ja ostavio njima mob na servisu zajedno sa sim karticom, brojem moba, gmailom, lozinkom za gmail, konakt svojim brojem moba, sve...
proslo tjedan dana, ni traga ni glasa... dodjem danas tamo kad ono - inventura. pokucam, srecom covjek tamo i kazem mu da ako nisu nist uspjeli bar da mi sim karticu daju. i da mi covjek... decko koji s takvim stvarima ima najvise iskustva je dobio gripu i da racunam da nece kroz sljedecih tjedan dana biti gotov.

odem ja u shop i trazim zamjenski mob... s obzirom na prijasnji fijasko, pitam dal mogu pogledat mob da ne bi i ovaj bio na patternu zakljucan s obzirom da je povrat od kupca... isprobam, nije... (dobio ulefone armor - zidarski mob , kineska verzija CAT-a)... i dodjem ja tako u stan u zg-u, otvorim kutiju kad nema punjaca... natrag u shop i kazem im da nema punjaca, decko dopise na RMA da ne bi bilo problema prilikom vracanja... odem natrag doma, hocu stavit punit mobitel, nejde unutra kabel, ne mozes zbog utora do kraja zastekati... opet natrag i objasnim u cem je stvar, daju mi drugi mob, sony xperia m5. sav sretan dodjem doma, kad hocu stavit (vec rezanu na manje dimenzije) sim karticu, nejde nutra, ide nano-sim.....

i kaj sad napravit? ak ju izrezem jos, trebat ce mi adapter kad dobijem natrag 4a. ak ju ne izrezem, ne mogu ju koristit u zamjenskom...

danas me zvali iz servisa da su oni sve probali i da nisu uspjeli rjesiti problem. ja pitam dobro i kaj sad to znaci? nista, dobit cete mobitel nazad i probajte kontaktirati xiaomi support, da vam oni maknu account....
ne znam kojim rijecima bi izrazio vise nezadovoljstvo njihovim uslugama...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2018., 22:16   #137
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Moj sad vec bivsi n6p nakon 20mj se gasi na 20-30% i baterija je generalno oslabila. Gore uvijek zadnji softver (oreo trenutno). Kad sam ga prodao nakon 12ak mj. radio je super na nugatu. Definitivno bi na tvom mjestu ocekivao zamjenu baterije umjesto maticne.
Zamjenili bateriju ovaj put direktno u Neutrino servisu (nisu ga opet slali vani). Pokupio ga danas i mobitel za sada radi kao novi, baterija nakon prvog punjenja na 100% ima za sada 2 sata screen on time-a i na 70% je.

Ako ovako ostane raditi baterija biti ću prezadovoljan, neka mob izdrži još godinu i pol i super. Nadam se da je moja saga sa Neutrinom završila.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 20:38   #138
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Nažalost tu priči nije bio kraj sa mojim Nexusom 6p kupljenim u Neutrinu. Nakon što su zamjenili bateriju i vratili mi mob primjetio sam da mi 4g ne radi. Prvo sam mislio da je do postavki ili do sim kartice. No, nakon što sam istestirao mob sa 3 sim kartice skužio sam da je ipak do njega.

Odnio u ponedjeljak ponovno (treći put) mobitel na servis. Danas sam ih zvao da vidim kakva je situacija sa mobom i potvrdili su mi da 4g ne radi te da su ga ponovno poslali u glavni (centralni servis) njihovog dobavljača u Njemačku. Vjerojatno ću opet čekati oko mjesec dana dok ga ne poprave ili se odluče što će sa njime i ne dođe ponovno nazad u servis u Hr.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 11:03   #139
Persifonija
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2018
Lokacija: mordor
Postovi: 3
Znači samo jedna rečenica: IZBJEGAVATI U ŠIROKOM LUKU!! Neću ovdje o razlozima jer ima ovdje vidim njihovih dežurnih branitelja...
Persifonija je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 11:15   #140
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Sa time baš ništa nisi rekao...

Sam ti slobodno napiši svoje iskustvo.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 11:27   #141
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Pa trkeljalo se ovdje da zašto se kupuje iz Kine kad ovi daju "naš" serivs. Naš Naš Naš Naš...Sad vidimo da je to kujac od servisa jel te ebu mjesecima s poporavcima i kaj sad?

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 01.02.2018. u 11:37.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 23:08   #142
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Nekako smrdi servis u "Dojčland" koji traje preko mjesec dana. Da nema neka Njemačka pokrajina u Kini? 😀

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 20:46   #143
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Evo samo da javim da je trakavica sa Neutrinom konačno završila. Prosli tjedan sam im uputio pismeni prigovor, ponovio kako je tekao cijeli postupak servisa/reklamacije i zatražio zamjenu proizvoda za novi proizvod ili povrat novca.
Nakon jednog dana dobio sam povratno e-mail da je prigovor prihvaćen i da će mi biti izvršen povrat novca. Danas novci sjeli na račun.

Na kraju je moja trakavica sretno završila ali u tom cijelom procesu je dosta vremena suludo izgubljeno i tko zna što bi bilo da im nisam uputio pismeni prigovor, tako da i dalje preporučam da se kod njih ne kupuje.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 21:02   #144
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Verbum Pregled postova
ali u tom cijelom procesu je dosta vremena suludo izgubljeno i tko zna što bi bilo da im nisam uputio pismeni prigovor
Ne, pravo pitanje je "što bi bilo da si im puno ranije uputio prigovor?".
Nego čekaš i šutiš.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2018., 09:37   #145
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Poštovanje,

odigrala se iduća situacija. U Neutrinu je prije dva mjeseca kupljen Huawei mobitel koji je odnesem na službeni servis. U servisu je rečeno da je mobitel orginalno kupljen preko T-coma u Njemačkoj 2017. godine i aktiviran u Portugalo. Serviser mi je dao te informacije i u papirnatom obliku. Zanime me mogu li nešto poduzeti? Tipa kome prijaviti to? Očito je da nisu prodali novi mobitel.
udarnik60 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2018., 09:42   #146
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Citiraj:
Autor udarnik60 Pregled postova
Poštovanje,

odigrala se iduća situacija. U Neutrinu je prije dva mjeseca kupljen Huawei mobitel koji je odnesem na službeni servis. U servisu je rečeno da je mobitel orginalno kupljen preko T-coma u Njemačkoj 2017. godine i aktiviran u Portugalo. Serviser mi je dao te informacije i u papirnatom obliku. Zanime me mogu li nešto poduzeti? Tipa kome prijaviti to? Očito je da nisu prodali novi mobitel.
Valjda se prvo javiš Neutrinu, pa vidiš što će oni reći na to.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2018., 09:45   #147
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Prodali su ti mob namjenjen za strano trziste i trebao si ga slati njima, pa ga oni dalje salju, a ne nositi izravno nasem servisu. Nisi prvi kojeg je nas huawei otkantao jer mob nije za hr nego eu trziste

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=7655

Dogodilo ti se ono sto sam napisao u zakljucku posta
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 13.12.2018. u 09:51.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2018., 09:56   #148
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Prodali su ti mob namjenjen za strano trziste i trebao si ga slati njima, pa ga oni dalje salju, a ne nositi izravno nasem servisu. Nisi prvi kojeg je nas huawei otkantao jer mob nije za hr nego eu trziste

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=7655

Dogodilo ti se ono sto sam napisao u zakljucku posta
hvala
udarnik60 je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2018., 23:37   #149
peruneph
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Moslavina
Postovi: 18
Sestri se brickao redmi 4 kupljen prije godinu dana u Neutrinu, a pametna je izgubila račun. Ima samo original kutiju. Što mislite, hoće li ga uzeti na popravak pod garancijom bez računa? Pretpostavljam da mogu u svojoj bazi naći sve izdane račune.


Ako je istina što ovdje piše bi morali:
https://www.hcl.hr/forum/hardware/ga...a-kupaca-u-rh/

Zadnje izmijenjeno od: peruneph. 16.12.2018. u 23:50.
peruneph je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 00:25   #150
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
imaš ti pravo tražiti svašta druga stvar je mora li trgovac udovoljiti tvojim idejama - u to spada i kopija računa osobito kad niti znaš datum niti možeš dokazati kupnju baš kod njih
Munjara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na