Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.09.2012., 14:41   #1
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
[Pitanje] Enkapsulacija na Thomsonu TG782

Nisam znao gdje bi postavio ovo pitanje pa ga evo ovde, nije specifično hw kvar pošto ne mogu provjeriti radi li se o tome.

Znači, kao prijedlog rješenja jednog mrežnog problema (probao sam već sve što sam mogao naći na internetu, jedino je ovaj ostao) dobio sam da promijenim način enkapsulacije u postavkama rutera.

Koristim navedeni t-comov ruter. Pa bi me zanimalo, pošto sam pročešljao sve postavke i nisam našao ništa, koju enkapsulaciju koristi kao standardnu i da li ju je moguće promijenit.

Odg može i na pm. Hvala



Edit: vidio sam da se preko user.ini filea moze promijenit što god zaželim, sada koristeći CLI user manual za tg782 sam nasao da se enkapsulacija zadaje preko naredbe "adb ifconfig" i u nastavku encapsulation, sada trazio sam specifično naredbu ifconfig u ini datoteci te sam pronašao encaps $19 u nastavku iste (na više mijesta), sada neznam jel se može preko toga namjestit mod za enkapsulaciju ili ne? Netko sa iskustvom ako ima svoje mišljenje jer ne želim sada kopat po ini datoteci i da nešto krivo podesim pa da mogu ruter u smeće bacit (ionako je za smeće ali što je tu je)

Zadnje izmijenjeno od: R@zzoR. 20.09.2012. u 15:58.
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na