Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.11.2005., 00:22   #1
Laki TC
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1
Keeway exceed 200

Ljudi dobrodošle su mi bilo kakve informacije o ovom motoru, nameravam da ga kupim a ne bacaju mi se pare ako je bolja solucija da kupim nešto matorije a od proverenog proizvođača...Bilo kakva sugestija je dobrodošla...hvala
Laki TC je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 01:14   #2
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Odgovorio sam ti na mail!
marac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2005., 11:23   #3
Laki TC
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1
Zahvalnica i hvalospev

Hvala Marac drugarčina si...
Laki TC je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 14:25   #4
Tommek
Premium
 
Tommek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ..
Postovi: 1,314
My opinion

Evo ti moje mišljenje:

Općenito kineski motori su loši, isto ko i auti. U autoklubu ti je nedavno bilo o keewayu 150 nezam točno kojim modelom, čini mi se da u prošlom broju autokluba pod pisma, a tip je keeway opisao ovak, nakon 800km počela krckanja u prednjem kotaču, ne priznaju garanciju, nakon 1500km motor više nije jarko crvene boje nego je neka crvena koja više podsjeća na bijelu i sl. stvari.

Kineski motori su ti kao i sva kineska roba "lutrija", bilo ti je isto i s onim njihvoim autom koji je trebao doć na eu tržište (adac test ocijenio s 0 bodova tj. test sigurnosti) tak da šta će ti auto kod kojeg pri 60 nemožeš preživjet frontalni sudar.

Moja preporuka ti je da rađe kupiš neki rabljeni motor, al da je marka (imaš ih dosta po oglasnicima, ako hoćeš novi čekaj do 3mj. druge godine pa će ti se prodavat prošlogodišnji salonski modeli). Za Hondu, yamahu, suzuki kawasaki i sl. ćeš lako nać dijelove i za 10godina a za kineza nemožeš ni sad nać.
Tommek je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 19:46   #5
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Re: My opinion

Citiraj:
Originally posted by Tommek
a tip je keeway opisao ovak, nakon 800km počela krckanja u prednjem kotaču, ne priznaju garanciju, nakon 1500km motor više nije jarko crvene boje nego je neka crvena koja više podsjeća na bijelu i sl. stvari.


Citiraj:
Za Hondu, yamahu, suzuki kawasaki i sl. ćeš lako nać dijelove i za 10godina a za kineza nemožeš ni sad nać.
Ako govorimo za Keewaya onda je stanje s dijelovima jedno od najboljih na trzistu uopce. Nema cega nema, max rok isporuke 2 dana. Pitanje je sta ce biti za par godina ali sada je stanje s dijelovima izvrsno.

Inace se slazem da je bolje uzet nesto rabljeno nego kineza, ne zbog toga sto je nekvalitetan engo radi toga sto se pojavljuju svakve musice koji novi motor nebi smio imat.
marac je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 20:49   #6
KUš
Registered User
 
KUš's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zapresic
Postovi: 14
bas frend uzeo neki dan pa cemo neki test nabacit
__________________
The hardest thing about dying is, knowing you'll never see the light of day.
You ripped my heart out, you tore my eyes out, now you're gonna pay
I'll stab you one time.
I'll eat your heart out so you feel my pain.
Don't you know that I always see you in all of my dreams?
I wanna kill you. I wanna kill you. Now I'm insane.
KUš je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 23:47   #7
Laki TC
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1
Slušajući sve komentare taj exceed mi se cini kao žešće đubre tako da se ipak šaltam na yamahu xt ili tenere mozda tdr250 ako nađem...Ako imate neke sugestije na šta treba obratiti pažnju pri kupovini dobrodošle su...pozdrav svim cro bajkerima iz ns-a...možda se i vidimo na nekom susretu
Laki TC je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2005., 13:25   #8
Tommek
Premium
 
Tommek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ..
Postovi: 1,314
Savjet

Yamaha XT ti je odličan izbor (vjerojatno ciljaš na xt600 jer slabije xt su ti ispod 94.godine).
A kaj se tče tdr250 teško da ćeš nać al imaš sad novu yamahu tricker 250, pouzdani četverotakni motor, i nova ti je 30-35 000kn
Tommek je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2005., 17:20   #9
Laki TC
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1
Raspolažem sa skromnih 2000 eura a želja mi je da imam neki offroad sa bar 35-40 konja da li je to uopšte moguće a da se ne zakopam u popravke....
Laki TC je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2005., 21:05   #10
Tommek
Premium
 
Tommek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ..
Postovi: 1,314
Hah za 2000eur rabljeni motor se eventualno isplati kupit od nekog koga poznaješ inače dobiš vreću bez dna koja će te kroz 2god stajati 6000€
Tommek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.11.2005., 23:28   #11
Laki TC
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1
Pa šta mi je činiti onda Exceed?
Laki TC je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2005., 19:19   #12
Tommek
Premium
 
Tommek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ..
Postovi: 1,314
E jesi čudan gledaš offroad s 35-40konja a gledaš exceed s nekih (cca 10-15konja).
Nađi hondu xl (od 90. nadalje) ili xt350 (prodaje se trenutno jedna za 2200€ 95.god. s akrapovićem i anlaserom )
Tommek je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2005., 20:39   #13
Laki TC
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1
E pa hvala na savetu ali i pošao sam od exceeda pa se završilo na xt-u tako da sad više ni ne znam malo mi je nezgodno pošto sam u novom sadu ali sugestije su mi u svakom slučaju dobro došle da vas nisam pitao verovatno bih se vec nervirao na keewayu ovi ovde na našim forumima ko da rade za njih svi kao nešto hvale ma kinezi su to... našao sam xt 600 93 god za 2300 to mi je povoljno ali to je ijedino što sam našao...šta xl jel to 600 kubika
Laki TC je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2005., 22:57   #14
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Citiraj:
Originally posted by Laki TC
E pa hvala na savetu ali i pošao sam od exceeda pa se završilo na xt-u tako da sad više ni ne znam malo mi je nezgodno pošto sam u novom sadu ali sugestije su mi u svakom slučaju dobro došle da vas nisam pitao verovatno bih se vec nervirao na keewayu ovi ovde na našim forumima ko da rade za njih svi kao nešto hvale ma kinezi su to... našao sam xt 600 93 god za 2300 to mi je povoljno ali to je ijedino što sam našao...šta xl jel to 600 kubika
Neznam kakvo je stanje sa servisnom mrezom Keewaya kod vas u Novom sadu, u Hrvatskoj tocnije u Karlovcu postoji odlican servis.

Ukoliko je servis kod vas takodjer dobrar onda mozes slobodno uzet Keewaya inace ces zazalit sto si ga ikada kupio.
marac je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2005., 23:04   #15
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
lupam bezveze... ali XTjku ili Africa Twina ako nadjes... to je nepoderivo...
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na