Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.12.2018., 22:09   #9391
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343

Ste dobili opciju aktiviranja Turbo 100 na Moj HT-u?
I tamo zaglavi na
Spremate se aktivirati opciju Turbo+ 100

Cijena: 0 kn/mj. U redu
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2018., 22:26   #9392
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
I meni to stoji,sad pogledao.
Tako i meni samo zaglavi.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.12.2018., 00:17   #9393
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Legenda kaze 2035 g. agoo jos stisce damu daju 100.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 01:57   #9394
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
To imam već mjesecima i nekad čak i prođe narudžba, al se naravno neaktivira
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 03:17   #9395
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Kao što već rekoh... FTTC je nedovoljno razvijen i premalo korisnika ima mogućnost imati praktički vlastiti DSLAM u zgradi/kući (i optiku do njega)... a o ovom g.fast da i ne govorimo. Neće pustiti 100/20 preko bakra dok ne budu to mogli izrealizirati barem nekom određenom postotku stanovništva. Zato se ciljaju neboderi i velike zgrade po velikim gradovima jer je tamo puno ljudi, ali bez puno kopanja ili pentranja po stupovima neće biti dovoljan % za pustiti stvar u promet. Ne znam zašto se trudite uopće klikati po tome "aktiviraj" kad se to neće dogoditi u dogledno vrijeme...

Frend traži DSL već 2 godine od T-coma i nemože ga dobiti, jedino neki mini paket preko 4G, ali to je banana s obzirom na lokaciju i limit prometa. Kad ne mogu riješiti tako "jednostavne" stvari kako da ponude 100 mbit kad u nekim slučajevima ni žicu ne možeš dobiti...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 10:09   #9396
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Kao što već rekoh... FTTC je nedovoljno razvijen i premalo korisnika ima mogućnost imati praktički vlastiti DSLAM u zgradi/kući (i optiku do njega)... a o ovom g.fast da i ne govorimo. Neće pustiti 100/20 preko bakra dok ne budu to mogli izrealizirati barem nekom određenom postotku stanovništva. Zato se ciljaju neboderi i velike zgrade po velikim gradovima jer je tamo puno ljudi, ali bez puno kopanja ili pentranja po stupovima neće biti dovoljan % za pustiti stvar u promet. Ne znam zašto se trudite uopće klikati po tome "aktiviraj" kad se to neće dogoditi u dogledno vrijeme...

Frend traži DSL već 2 godine od T-coma i nemože ga dobiti, jedino neki mini paket preko 4G, ali to je banana s obzirom na lokaciju i limit prometa. Kad ne mogu riješiti tako "jednostavne" stvari kako da ponude 100 mbit kad u nekim slučajevima ni žicu ne možeš dobiti...
Krenit će oni sa tim sigurno 100% da kroz 2019godinu ponude veće brzine preko FTTC i FTTB/FTTdp konfiguracija mreže postepeno prvo pa onda i masovnije. Pa ljudima po većim gradovima već su počeli ubacivat letke da od sljedeće godine mogu imat do 500Mbps (očito G.fast kreće komercijalno 2019/2020 sigurno) jer se ne spominju u tim letcima radovi u stanovima korisnika nego samo zamjena modema. A isto tako postoji vrlo velika mogučnost da kroz 2019/2020 godinu i A1 Bnet krene sa nadogradnjom na EuroDOCSIS 3.1 gigabitni koaksijalni internet. E sad oni u T-comu tvrde da su sa tom novom generacijom mreže (FTTH/FTTC/FTTB/FTTdp) pokrili preko 58% korisnika u Hrvatskoj.
Ja se samo osobno nadam u mom slučaju da će u mom naselju u ZG di ima dosta zgrada i dosta mladog stanovništva ta dva FTTC kabineta koja imamo produžit tu optiku iz njih u same zgrade jer samo sa Vectoringom će teško parirat Bnet gigabitnom docsis 3.1 internetu u budućnosti, jer tu jedino može parirat G.fast i FTTB/dp konfiguracija a nikako FTTC kojeg sad imamo. Jer nama zgradama već postoji Bnet infrastruktura tako da taj FTTC neće bit dovoljan u tržišnoj borbi sa A1 Bnet jedino FTTB može ravnopravno tu se kačit.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 10:28   #9397
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
tu si u pravu, ali mislim da bnet nema u svim dijelovima grada jednako kvalitetnu i brzu infrastrukturu. korisnici se znaju zaliti da u vecernjim satima osjete zagusenje veze i da te vece brzine tipa 120mbit i vece imaju tek kad su vecinom svi na poslu
animATrIx je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 11:20   #9398
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 811
Da to su trenutno mane DOCSIS 3.0 hardwarea ali sa dolaskom DOCSIS 3.1 ta zagušenja u večernjim satima tj. prilikom surfanja velikog dijela korisnika na istoj infrastrukturi bi trebala biti riješena.
Iako po mom mišljenju kako god okreneš FTTH, FTTB i FTTP su superiornije a i jeftinije opcije od HFC-a i DOCSIS 3.1. Tako da ne znam što je bilo nekadašnjem VIP-u i B-netu da grade uopće takvu infrastrukturu kad su u većini zemalja operatori počeli odustajati od te tehnologije u to vrijeme.
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 11:27   #9399
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Zato što je lako spojit na zgradu. Dovučeš optički kabel do zgrade i stanove spojiš preko postojećeš koaksijalca. Nema bušenja.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 11:56   #9400
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 811
Kod HFC infrastrukture optika dolazi samo do uličnog ormarića a od tog ormarića pa do samih korisnika u zgradama ide koaksijalni kabel tako pokrivajući veći kvart istim HFC čvorom. Što znači da u nekim slučajevima gdje tog kabla nema, isti se mora postavljati u DTK od ormarića do zgrada kao što je u mojoj zgradi napravljeno.

Iskreno ne znam slučaj gdje ima da je optika dovučena do zgrada pa da do korisnika ide preko postojećeg koaksijalca ili naknadno provučenog.
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.12.2018., 13:26   #9401
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Zato što je lako spojit na zgradu. Dovučeš optički kabel do zgrade i stanove spojiš preko postojećeš koaksijalca. Nema bušenja.
ali primjer dosta zgrada barem u osijeku je da su busili vertikale i vukli koaksijalce do stanova isto kao sto HT radi optiku. pozitivno je sto je njihov sistem puno brzi od obicnih parica jer su hfc ormarici uvijek u kvartu, ali ako imas fttc u blizini, dodje ti na isto, ali jedina prednost ht-ovog rjesenja je sto nema zagusenja linije bez obzira koliko imas korisnika
animATrIx je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 13:55   #9402
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Dslam ima ograničenje, 1gbit uplink.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 14:10   #9403
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Si siguran. To je malo
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 14:37   #9404
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Si siguran. To je malo
Ma može dslam ići sa najnovijom nadogradnjom gdje je to potrebno i do 10gbit uplink tako da ova priča da je ograničen samo na 1gbit nije istina.

Evo vam link pa se malo proučite kako to funkcionira iako se netreba sa tim zamarat bitno je da je tehnologija otišla naprijed i sve je moguće i nema ograničenja više nikakvih.

http://portal.adtran.com/pub/Library...L_Breakout.pdf
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 16:34   #9405
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Govorim kako je bilo pred malo i kako je vjerojatno i dalje tako, osim na optici gdje na olt ide 10gbit. Naravno da se može staviti drugi sfp modul pa da onda ide 10 gbit/s.

Moguće da su ovi gfast fttb dslam-ovi na 10gbit, ali prije će biti da je ograničen broj 10gbit portova na switchu u većim centralama pa stavljaju 1gbit/s.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 16:46   #9406
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor .Delboy Pregled postova
Govorim kako je bilo pred malo i kako je vjerojatno i dalje tako, osim na optici gdje na olt ide 10gbit. Naravno da se može staviti drugi sfp modul pa da onda ide 10 gbit/s.

Moguće da su ovi gfast fttb dslam-ovi na 10gbit, ali prije će biti da je ograničen broj 10gbit portova na switchu u većim centralama pa stavljaju 1gbit/s.
Da slažem se i smatram da će vrlo vjerovatno za G.fast stavljat kao i ove za optiku od 10gbit/s....a ne ove 1gbit/s
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2018., 19:59   #9407
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
A da li netko zna kakva je situacija sa starim zgradama (građenim prije 1900.) gdje baš i nema mogućnosti za bilo kakve kerefeke, a kamoli dovlačenje optike do zgrade bez da se raskopa pola ulice?

Mi tu u centru Rijeke nemamo ni Bnet ni optiku niti je u planu postavljanje ičega iako ih molimo već godinama. Ne isplati im se za zgradu od 20-tak stanova dovoditi bagere, još kad uzmete u obzir da će od 20-tak stanova možda njih 5-10 uzeti optiku ili Bnet... nema računice... ima još zgrada okolo, ali sve su podzemni kablovi postavljani pred tko zna koliko godina i tko zna kako su postavljani kad nema DTK šahti osim na glavnoj ulici. Mislim da ćemo do 2039. imati nešto brže od bakra...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2018., 14:06   #9408
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Lightbulb G.fast

Rjesenje je A1 optika preko stupa ili krova. Ili FTTC na pocetku ulice.

btw
Ja imam AdTran G.fast CPE

Inace ako vas zanima o G.fastu...
Pilot uvjeti za G fast - veleprodaja dopuna 21 11 2018
Citiraj:
Predviđeno Testno razdoblje za privatne korisnike traje najranije od 05. ožujka 2018. za adrese iz Priloga 1, objavljene 05.
siječnja 2018., .... ... a za privatne i poslovne korisnike od 21. prosinca 2018. za
adrese iz Priloga 1,do komercijalnog uvođenja predmetnog tehničkog rješenja od strane HT-a
,
o čemu će HT pisanim putem obavijestiti operatora korisnika

Testno tehničko rješenje je G Fast u FTTB konceptu što predstavlja hibridno rješenje iz portfelja pristupnih mreža nove
generacije (NGA mreže), u kojem se koristi svjetlovodna mreža do zgrade, a tek u zadnjem segmentu pristupa koristi se
bakrena mreža i to kućna instalacija tipične duljine 50m. G.Fast je nova širokopojasna xDSL tehnologija za bakrene parice
definirana ITU-T G.9701 preporukom. Takvo rješenje omogućuje pružanje vrlo visokih pristupnih brzina ('optičke' brzine),
uz korištenje postojeće bakrene instalacije koja dolazi do stana krajnjeg korisnika te stoga nema potrebe za dodatnim
radovima u stanu krajnjeg korisnika u svrhu izvođenja svjetlovodne kućne instalacije. Kod krajnjeg korisnika je potrebna
instalacija G.Fast modema koji radi u bridge modu, a iza njega ide standardna CPE oprema na kojoj su konfigurirane sve
usluge.

Bitstream usluga putem Testnog tehničkog rješenja bit će dostupna operatorima korisnicima za ograničeni broj krajnjih
korisnika (dalje u tekstu:
Testni korisnik/ci) na području
Grada Zagreba,
Splita,
Rijeke,
Šibenika,
Dubrovnika,
Vinkovaca,
Osijeka,
Pule,
Slavonskog Broda
Varaždina


čija se pretplatnička terminalna oprema nalazi na lokaciji koja je u dosegu Testnog tehničkog rješenja.
Inicijalni popis adresa na kojima bi bilo dostupno Testno tehničko rješenje naveden je u Prilogu 1 ovih Posebnih uvjeta

Uključenje bitstream usluge putem Testnog tehničkog rješenja moguće je isključivo pod komercijalnim uvjetima na
ukupnu brzinu do 50 Mbit/s / do 10 Mbit/s, nakon čega će tijekom trajanja Testnog tehničkog rješenja svima biti
omogućena maksimalna brzina do 500 Mbit/s / do 250 Mb/s bez dodatne naknade.
https://www.hrvatskitelekom.hr/Resou...=10329&rType=2
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2018., 15:00   #9409
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
Rjesenje je A1 optika preko stupa ili krova. Ili FTTC na pocetku ulice.

btw
Ja imam AdTran G.fast CPE

Inace ako vas zanima o G.fastu...
Pilot uvjeti za G fast - veleprodaja dopuna 21 11 2018

https://www.hrvatskitelekom.hr/Resou...=10329&rType=2
Blago se tebi

Ali ja imam FTTC novi novcati odmah uz moju zgradu gledao sam kad su kopali i dovlačili optički kabel do njega i sve dok ga nisu završili sve sam iz etape u etapu pratio njegovu izgradnju
Znači imam optiku odmah uz zgradu i taj FTTC i sad molim boga da tamo sljedeće sad godine i nama u naselju naprave tu šemu sa FTTB/dp jer kažem ako Bnet u našim zgradama pusti docsis 3.1 i 500Mbps brzine nema šanse da ovi iz t-coma sa samo vectoringom 100Mbps iz tog FTTC preko 17a profila konkuriraju njihovim brzinama od 500Mbps tu kako sam već rekao jedino i samo jedino može bit konkurencija samo taj G.fast tj. da nam dovuku optiku korak bliže i uvedu je u samu zgradu. Jedino bi u tom slučaju bez razmišljanja puno rađe uzeo G.fast nego Bnet docsis 3.1 brzine jer u startu će G.fast imat puno bolje upload brzine nego taj koaks net.A download na G.fastu i docsis 3.1 će bit sličan ali upload pravi bitnu razliku
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 08:12   #9410
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 811
Imam i ja Bnet u zgradi i FTTC izgrađen prije godinu dana.
No ne nadam se skoro ničem novom od ht-a jer ne bi oni gradili fttc da im se natječe sa bnetom vec bi odmah gradili fttb jer već sad preko bneta mogu imati 150mbps dok preko ht na fttc-u imam 45mbps. Uostalom ht nije gradio fttc da dostigne brzine veće od 100mbps već da osigura pojedinim korisnicima brzinu malo iznad minimalnih 30mbps koji su uvjetovani u digitalnoj agendi 2020 i tako sačuva svoj položaj kao operatera koji je osigurao te uvijete na vrijeme.
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 08:22   #9411
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Uskoro mi istječe ugovor za adsl, tv i telefon. Zadnje sam imao ovo za 250kn.
Ima li koja tarifa da ide još i niže? Ili da probam ubaciti neki sportski paket po toj cijeni?

samo bakar je kod mene, nemam mogucnosti ni za vdsl.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 09:50   #9412
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Froxie24 Pregled postova
Imam i ja Bnet u zgradi i FTTC izgrađen prije godinu dana.
No ne nadam se skoro ničem novom od ht-a jer ne bi oni gradili fttc da im se natječe sa bnetom vec bi odmah gradili fttb jer već sad preko bneta mogu imati 150mbps dok preko ht na fttc-u imam 45mbps. Uostalom ht nije gradio fttc da dostigne brzine veće od 100mbps već da osigura pojedinim korisnicima brzinu malo iznad minimalnih 30mbps koji su uvjetovani u digitalnoj agendi 2020 i tako sačuva svoj položaj kao operatera koji je osigurao te uvijete na vrijeme.
Pa ako tome bude tako i ako Bnet kroz 2019/20 godinu uvede Eu-docsis 3.1 i te npr. 500/40Mbps brzine interneta meni u zgradi ja odmah njima prelazim taman mi tu negdje istječe ugovor max3 209kn.Ionako bogu hvala imam izbor a na ht sam prešao prije oko godinu dana sa Bnet-a tako da znam procedure raskida prelazaka i takvih pizdarija sve to prolazim svake dvije godine uopće nije problem
Samo ako HT ostane na FTTC i vectoringu 100Mbps to me neće moć zadržat kod njih samo konfiguracija na fttb i G.fast mogli prevagnut da ostanem kod njih ali vidjet ćemo konkretno u mom naselju u ZG hoće li bit šta od toga.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2018., 12:48   #9413
donatello
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 110
Koliko dugo treba prodajnim predstavnicima da se jave s ponudom kad im se ostave podaci na stranici za narudzbu prodajnog predstavnika na adresu?
donatello je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2018., 12:49   #9414
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Par sati u mom slučaju nove usluge
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2018., 14:45   #9415
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Ja već 4 dana čekam da se netko uopće javi, da bi se dogovorili kad da dođe u firmu, da riješimo produženje ugovora, nove brojeve, nove uređaje, nove usluge, pa ništa. Očekuješ da poslovni korisnici imaju neku prednost, pogotovo kad žele ostaviti brdo novaca, pa eto...

Strpljen spašen...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2018., 23:56   #9416
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,553
ja sam ga čekao oko tjedan dana da se javi mada mi ni on nije mogao ponuditi značajno nižu cijenu tek ona "služba za zadržavanje" i to doslovno u zadnjoj sekundi da su zvali 5 min kasnije danas bi bio na iskonu.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2018., 12:18   #9417
skroby_17
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 67
Meni se prodajni predstavnik javio u roku nekoliko sati od prijave no s obzirom da sam na T-com-u a tražio sam ga one posebne cijene nije mi mogao puno pomoći.

Također sam imao sličnu situaciju tj. da me služba za zadržavanje kontaktirala doslovno 2 dana prije trajnog isključenja svih usluga.

Ukoliko netko treba broj mobitela prodajnog predstavnika neka se javi u PP da ne pišem brojev tu javno. Iako mi nije mogao puno pomoći sa cijenama dečko je stvarno konkretan te ukoliko prelazite na T-com stvarno će pokušati izvuči najbolje
skroby_17 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2018., 02:53   #9418
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
U Rijeci ako je neko voljan plaćam Vam 500mbps internet ali Vama ostaje 200mbps

I naravno da mogu staviti jednu antenu na kuću ili zgradu

svi zainteresirani pp

hvala
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2018., 05:40   #9419
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,553
Citiraj:
Autor skroby_17 Pregled postova
Meni se prodajni predstavnik javio u roku nekoliko sati od prijave no s obzirom da sam na T-com-u a tražio sam ga one posebne cijene nije mi mogao puno pomoći.

Također sam imao sličnu situaciju tj. da me služba za zadržavanje kontaktirala doslovno 2 dana prije trajnog isključenja svih usluga.

Ukoliko netko treba broj mobitela prodajnog predstavnika neka se javi u PP da ne pišem brojev tu javno. Iako mi nije mogao puno pomoći sa cijenama dečko je stvarno konkretan te ukoliko prelazite na T-com stvarno će pokušati izvuči najbolje
neću reći da je itko bio neugodan dapače tonovi razgovora su sa svima bili ugodni samo očito da imaju više instanci sa različitim ovlastima spuštanja cijena ponekad najnižu može predstavnik dat ,ali uglavnom je to služba za zadržavanje kratko prije isteka ugovora i treba se prije dobro informirati što se može dobit jer bar kod mene nudili nisu ništa ali sve što sam tražio dobio sam uglavnom.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2018., 11:18   #9420
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 441
.
Susjedi imaju ruter i mobilni internet na ht-u. Imaju ruter ZTE MF283+ pa me zanima koji je kod njih APN, jel neki na kraju tbox.hr ili internet.ht.hr ili je dobro i jedno i drugo??

.
Filc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na