Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.10.2019., 21:16   #13081
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Ja sam odustao od oleda samo iz straha burn in-a. Sportklub zna bit upaljen od 13h do 22,23h svaku subotu i nedilju. A da cu ustedit nesto vele love, necu. Kupim soundbar i na istoj cifri smo. Da to gara pokriva, nebi se mislija sekunde sta cu kupit. Nismo svi filmofili ili gejmeri. Mene uvati period da gledam serije i filmove, a inda po par m ne pogledam nista. Ima sporta u izobilju i dobrih emisija na history i slicnima.

Zadnje izmijenjeno od: android-split. 01.10.2019. u 21:24.
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2019., 21:25   #13082
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
ja sam išao na rizik od "zapečenja" kod plazme samo zato jer je plazma tad imala osjetno/vidno bolju sliku od bilokojeg LCDa i u SD i u HD signalu u toj klasi. danas, 9 godina kasnije vide se neke sjene ali da bi reko da je to klasički burn-in nebi reko.

ta plazma (42") me 2010 koštala oho-ho manje nego najftiniji OLED danas.
da idem na 10 000+ kn pa da za 2 godine kad izađe gara bude burn-in - nebi riskirao.

osim crne, ne vidim nikakvu prednost OLEDa
al saće me "znalci" popljuvat kao i obično.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2019., 21:50   #13083
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
Da idem na 10000+ kn pa da za 2 godine kad izađe gara bude burn-in - nebi riskira
Nema gare na burn in ni dana. Da je ima, odmah bi uzea oled. Nije mi neka razlika u cijeni
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2019., 22:11   #13084
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Ja sam odustao od oleda samo iz straha burn in-a. Sportklub zna bit upaljen od 13h do 22,23h svaku subotu i nedilju. A da cu ustedit nesto vele love, necu. Kupim soundbar i na istoj cifri smo. Da to gara pokriva, nebi se mislija sekunde sta cu kupit. Nismo svi filmofili ili gejmeri. Mene uvati period da gledam serije i filmove, a inda po par m ne pogledam nista. Ima sporta u izobilju i dobrih emisija na history i slicnima.
Ja sam promjenio misljenje jedno 15 puta, bi nebi oled, isto zbog straha od burn ina, trenutno istražujem nano cell xD
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2019., 23:14   #13085
ID2502
Registered User
Moj komp
 
ID2502's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 65
Dvoumim se između:

Sony KD-49XF7596

LG 49UM7400

Koji ima bolju sliku???Android na Sony-u kakav je???Dovoljno brz ili se vuče ko krepana mačka...
Ako ima ko kakvo iskustvo sa ovim modelima bio bi zahvalan...
ID2502 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2019., 23:37   #13086
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Baci oko na str. Mobilmedia. Imas kod od 10% zaba10

Zadnje izmijenjeno od: android-split. 02.10.2019. u 00:07.
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2019., 07:29   #13087
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Plazma samsung (kojoj su se pojavile crte na ekranu odmah po završetku garancije) je imala upečeno par komada Nickelodeon logo-a (valjda kako su ga micali po ekranu s vremenom) - čik pogodite koji se program najviše gledao



S tim opet da se u isti nisu baš uočavali kod normalnog gledanja programa.
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2019., 08:16   #13088
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,538
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Molim za preporuku cjenovno povoljnog LCD Android televizora dijagonale 32' sukladnog novom sustavu odašiljanja HEVC.
Tražim nešto ne odveć tehnološki zahtjevno, bitno mi je da mogu instalirati KODi.
Hvala unaprijed.
Teško ćeš naći tv od 32" sa Androidom, a i ako nađeš to će biti neka low end marka. A ako je low end onda pitajboga kako to sve skupa radi i moguće da će se vući ko krepana mačka. Radije uzmi neki 32" tv + dodatni android box koji provjereno radi kako spada.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2019., 09:29   #13089
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Evo da javim, uzeo sam Philips 65OLED803 i jako sam zadovoljan. Što se tiče slike pogotovo, kad usporedim sa "starim" Panasonic 55fx700e...jako veliki napredak u tehnologiji. Istina, kad gledam film ili nešto loše kvalitete taj očaj u kvaliteti dolazi još više do izražaja ali to je i razumljivo, ali ako gledam nešto kvalitetno..ono bez rijeci..jednostavno te boje su gotovo kao prirodne. Druga opcija mi je bio QLED ali sam u jednoj trgovini doslovno usporedio istu stvar na dvije televizije (oled i qled) i razlika je nekih 5 do 10% u kvaliteti slike na strani OLED-a.
Ambilight mi je bio na prvu malo čudan ali sad sam se skroz navikao i lajkam. Zvuk je ok ali je mogao biti bolji, u teoriji u budućnosti ću uložiti dodatno u to...sad mi je možda žao što se nisam strpio do Božića i uzeo model 903 jer će vjerojatno biti na nekoj akciji..ali šta je tu je (ovo samo zbog zvuka).
Inaće ovo pišem čisto onako laički...nisam neki tech tv ekspert..dakle moj osobni doživljaj pa ako će nekome sutra pomoći....


e i što se tiče veličine ekrana mislim da je to stvarno max što ću uzeti i u budućnosti...do sad sam bio pohlepno đubre..pa sam uzimao svako malo veći televizor..mislim da sam krenuo od nekih 70 cm pa sve veće...i svaki put mislim ovo je max..ne treba veći.. kod zadnjeg Panasonica 139 cm mislio sam ovo je stvarno max..ali nije prošlo ni par dana...joooj da je bar 5 cm veći ...Ali uglavnom za moj boravak, udaljenost 2,5 do 3 metra mislim da je ovo stvarno knap...veći bi bio mislim stvarno prevelik...ali tko zna možda ću za misec dana mislit drugacije

Zadnje izmijenjeno od: prowler. 02.10.2019. u 09:42.
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2019., 13:00   #13090
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Citiraj:
Autor ID2502 Pregled postova
Dvoumim se između:

Sony KD-49XF7596

LG 49UM7400

Koji ima bolju sliku???Android na Sony-u kakav je???Dovoljno brz ili se vuče ko krepana mačka...
Ako ima ko kakvo iskustvo sa ovim modelima bio bi zahvalan...
Ja imam sonya 7596

Android je brz i radi dosta fluidno barem meni.

Slika mi je extra, prikaz boje kontrast.


Uglavnom smatram da ces bit vise nego zadovoljan

PS ako nije vec, samo azuziraj ga na android 8.1 imas na sonyevim stranicama jel mu auto update nekim cudom neradi i kaze uvik azuran je software. Uglavnom skines na stik i azuriras preko usb-a.

Poboljsaju se sve opcije masu. Slika, zvuk,brzina androida.
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2019., 22:53   #13091
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Bravo za tebe
Šta gledaš to kad imaš toliko sadržaja za gledat?
I odakle ti da su na maxu hd kanali 640x480? Ne vezano za ovo gašenje sd kanala. Filmovi u toj rezoluciji su smece tesko. Ja imam hd kanale odavno. A sad koja je to rezolucija, nemam pojma. Znam da mi kolega sa posla koji ima kanale one antenske, sta ušteka u zid kabel, sad ima puno bolju sliku nego prije
Treba znati čitati s razumijevanjem, napisao sam NETFLIX i ostali streaming servisi. 4K sadržaja ima, možda ne koliko bi htio, ali svakako ga ima dovoljno da zaokupi svačiji ukus, od serija do dokumentaraca do filmova.
NETFLIX Premium Plan košta 90kn/mj i možeš spojiti 4 korisnika u isto vrijeme. Ima i ovdje na forumu ekipe koja dijeli troškove, a možeš recimo sa obitelji podjeliti i ispadne kud i kamo manje od 90kn po kućanstvu!

Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
tako da LCD itekako ima prednosti pred OLEDom u cijeni. ali kao i u svemu pa tako i ovdje - nek selo vidi da imam OLED.
Ti si stvarno fulao forum, a ne samo temu ako misliš da sam ti se ja time što sam opisao prednosti OLED-a nad LED LCDom htio pohvaliti!
Pa ja imam najjeftiniji OLED koji postoji u 4K verziji ( i dalje je skup, znam, ali daleko je to od onoga što se može kupiti pa čak i u LCD svijetu TV-a)!
Ima ekipe ovdje koji imaju OLEDe od 30kkn+!

Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Ja sam odustao od oleda samo iz straha burn in-a. Sportklub zna bit upaljen od 13h do 22,23h svaku subotu i nedilju.
Nije problem da je OLED upaljen jer ako ne mrdneš daljinac 4h on se sam ugasi (barem je tako na LGu podešeno, a i to možeš sam podesiti) pa onda nema bojazni od burn-ina. Ali naravno da će se burn-in dogoditi ako se TV koristi kao pano za vijesti ili bilo koji drugi sadržaj koji ima neki logo i/ili traku koja se nikada ne makne iz kadra! Čisto sumnjam da sjediš pred TV-om od 13-23 sata i gledaš cijelo vrijeme u TV, ali mi je jasno da ostane upaljen na istom kanalu toliko, samo kažem, svi OLEDi imaju neku vrstu zaštite od burn-ina, a neki i nekoliko njih.

Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
A da cu ustedit nesto vele love, necu. Kupim soundbar i na istoj cifri smo.
Pa bio je nedavno LG55C8 za mislim 9000kn i na tom tv-u su ugrađeni zvučnici jako dobri. Naravno nisu kao soundbar, ali nije ni soundbar kao 5.1 sustav, ali to je druga tema.
Poanta je da OLED ima svoju namjenu, a za sve ostalo tu je Mastercard i LED/LCD TVi.

Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
osim crne, ne vidim nikakvu prednost OLEDa
al saće me "znalci" popljuvat kao i obično.
Znalci te nikada neće "popljuvati" ali mogu te podučiti ili te uputiti na greške ili propuste.
Pošto ja nisam znalac nego entuzijast, ja ću ti dati svoj krati osvrt na prednosti OLED-a pred LED/LCD TV-om, a to nije "samo" prikaz crne.
Iako, najbitnija razlika jest u samom kontrastu koji se postiže time što se svaki pojedinačni pixel može ugasiti i upaliti to nije i jedina razlika.

LCDi imaju TZV zone osvjetljenja.
Kvalitetniji imaju i horizontalne i vertikalne, ali oni koštaju, za istu dijagonalu, minimalno manje ili čak više od ekvivalentnog OLED TVa.
Kvalitetniji imaju svugdje od 100 do 1000 zona osvjetljenja po horizontali i ekvivalentno tome, duplo manje ili više, po vertikali. To je dakako, donekle riješeno sa QLED i NanoCell tehnologijama koje "raspršuju" pozadinsku svjetlost na pojedine pixele koli su manji od standardnih LCDova ali i dalje se oslanjaju na LED pozadinskom osvjetljenju (dakle ne svjetli svaki pixel za sebe kao kod OLED-a) i samim time ovise i o tzv zonama osvjetljenja. Ti TVi su već jako blizu, a neki i skuplji od OLED-a.
Znam da ti ovo ništa ne znači pa ću pokušati opisati na primjeru ili dva:
Zamisli scenu, tamniju, recimo ulazak u karaktera u zatamljeni hodnik i taj karakter je policajac koji drži pištolj i lampu u ruci:

Ekstremni primjer. U ovoj fotki ili situaciji, ćeš na LCDu vidjeti osvjetljenje ove lampe po cijeloj horizontali i vertikali i onda kao da imaš croshair na TVu a ne lika koji drži lampu u ruci pored pištolja. Dok ćeš na OLEDu vidjeti samo u toj točki gdje je osvjetljenje svijetlost i tu je razlika najočitija.
Drugi primjer i najbolji odnosno najčešći jesu scene zvjezdanog neba ili svemir, gdje će LCD čim ima više od 1 ili dva jako ili slabo osvjetljenog objekta na crnoj pozadini, posvijetliti cijelu površinu TVa, dok ćeš na OLEDu moći prebrojati svaku zvjezdu ili planet zasebno i neće sve biti sivo nego crno sa zvjezdama.
Za više i detaljnije objašnjenje, pogledaj par videa od ovog gospodina https://www.youtube.com/user/hdtvtest/search?query=zone
Tu su svi njegovi video uratci koji opisuju što su to Local Dimming Zones ili zone osvjetljenja i koliko ih ima koji model i kako one rade i što rade.
Tih zona na OLEDu nema, ondosno ima ih onoliko koliko ima i pixela jer svaki pixel je sam svoja zona osvjetljenja.
Ono u čemu OLED zaostaje u odnosu na LCD/LED jest jakost svijetla ili ti ga NITS koja također jako pomaže u kvaliteti prikaza kontrasta.


Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Nema gare na burn in ni dana. Da je ima, odmah bi uzea oled. Nije mi neka razlika u cijeni
Uzmi OLED i samo prati preporuke proizvođača za sprečavanje Burn-ina i vjeruj mi biti ćeš zadovoljan. To nisu neke znanstvene fantastike, to je sve ugrađeno u TV a ti samo moraš povremeno pokrenuti jednu od nekoliko opcija koja je još dodatna zaštita, ostalo TV radi sam dok se TV koristi.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2019., 23:09   #13092
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Danas sam malo pogledao uzivo LG 55C9 (2019 OLED) i slika je stvarno vrhunska a i estetski Tv izgleda opako dobro, pogotovo za one koji vole brushed-alu look jer stalak je sad metalni a ne plasticni kao kod 2018 modela .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2019., 23:30   #13093
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Sve stoji. Al zasto taj isti proizvođac koji je fino objasnio kako izbjec famozni BI nije stavio i to pod garanciju? Ja ti prodam auto i kazem slušaj, na ovim gumama imas poseban ugođaj vožnje al moras vozit i svako malo stat i ohladit gume ili ti ja necu garantirat da ces doc citav na odrediste. Mislim, znaju za problem, nauce te kako ga svest na minimum i kazu nema garancije. Poznanik je kupio novo auto koje nije bilo novo. Jos da mi podvale koristen tv sa vec ugrađenim BI. Moras shvatit da je mene (mozda jos nekog) strah tog jer pitaj boga koliko kosta servis toga ako se to i popravlja i onda laj na mjesec. Mozda bi i riskira da je to neka ogromna razlika u slici. Vidljiva oku je, al i dalje je slika top. Cak sam servisima slao upite jel koji brand daje garu na BI koliko sam bio zagrizao. Kako se ono kaže, u strahu su velike oci
Isto tako kad se malo dublje uđe u tematiku korisnika oleda, obicno se spominje netflix, gejming,....nitko ne spominje tv kanale. Koliko sam god ljudi upita u inbox da mi kazu kakva je slika kanala, svi su bili na tragu "ne gledam tv kanale". A ja ih gledam. 98% vremena. Uhvati me period kad nema sporta da pogledam par sezona serije neke u par dana uz koji film. I to je to. Malo sam odužija. Nema veze
👊
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 06:38   #13094
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa onda mislim da treba završit priču u tvom slučaju. OLED nije za tebe, kupi si LCD.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 08:31   #13095
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Apsolutno se slažem
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 10:13   #13096
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Danas sam malo pogledao uzivo LG 55C9 (2019 OLED) i slika je stvarno vrhunska a i estetski Tv izgleda opako dobro, pogotovo za one koji vole brushed-alu look jer stalak je sad metalni a ne plasticni kao kod 2018 modela .
Sad sam malo istražil, pa estetski izgleda isto ko model iz 2018 samo što je stalak metalni... te u specifikacijama britness bolji, drugo ništ značajno.
Sad ga imaju u Elipsu na 2 + 3g.gare do 10.tog, jedino mi je cijena malo... pošto je c8 jeftiniji a ne vidim velike razlike
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 10:23   #13097
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor Redline Pregled postova
Sad sam malo istražil, pa estetski izgleda isto ko model iz 2018 samo što je stalak metalni... te u specifikacijama britness bolji, drugo ništ značajno.
Sad ga imaju u Elipsu na 2 + 3g.gare do 10.tog, jedino mi je cijena malo... pošto je c8 jeftiniji a ne vidim velike razlike
A cuj, naranvo da je skuplji, uvijek kad izadje novi model statom padne cijena (inace ih nebi mogli prodat ) ali ima nekih razlika koje bi mogle biti bitne kansije.

Ovo su glavne razlike:

The LG B8 OLED and the LG C9 OLED deliver very similar picture quality overall. The C9 supports some great new features, including HDMI 2.1, eARC, and HDMI Forum's variable refresh rate technology. Although all of these features don't add much now, they do make the C9 a slightly more future-proof choice.

ovdje vidis komplet usporedbu:
https://www.rtings.com/tv/tools/comp...&threshold=0.1
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 12:00   #13098
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Ne otvaram mi taj link. Stim da sam ja mislil na razlike između C8 i C9
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 12:03   #13099
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Da, sorry podesio sam krivi (b umjesto c8) ali razliek su slicne:

"The LG C9 and LG C8 OLED are extremely similar overall. The C9 we tested had less temporary image retention, but this varies between units, and might not be indicative of the full lineup. The biggest difference between these TVs is the inputs. The C9 has 4 HDMI 2.1 inputs, which for the moment, doesn't add much if anything at all. Once there are HDMI 2.1 sources, the C9 should support a 4k @ 120 Hz input, even at full chroma. The C9 also supports eARC and supports the HDMI 2.1 variable refresh rate technology, which is currently only supported by the Xbox One."

I naravno mislim da je na c9 noviji WebOS tj. verzija 4.5 dok je na c8 verzija 4 (ako nisu upgrejdali i to)?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 12:29   #13100
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Znaci C8, jos kad bi bilo negdje + 3 g.j. ...
Ovaj ARC niti ne znam što je tak da za mene razike minimalne
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 12:30   #13101
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
ARC je Audio Return Channel (to ima i C8) ali ovaj ima noviji standard/model zvani eARC.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 12:31   #13102
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Najveća razlika koliko ja vidim je što C8 nema 3,5mm audio izlaz.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 15:14   #13103
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Dakle, vidio jučer... Philips, nudi 2 + 3 godine garancije ali samo na ambilight televizore i to kupljene nakon 01.10. nabijem ih...a nas smrtnike što smo već kupili tko jebe... I to nude za kupnju do 31.01.2020. ...definitivno sam trebao pričekati Božićne popuste..
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 15:34   #13104
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Napravi registraciju. Možda prođe. Nemaš šta izgubit. Bila je ova reklama vec. Ja sam jednom dobija samsung sluše a datum nije bio u periodu kojem je trebao bit. Poslao racun koji sam imao. Tako da probaš, nemaš šta izgubit, a ti si dan dva ako sam dobro upratija.

Zadnje izmijenjeno od: android-split. 03.10.2019. u 15:41.
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 20:15   #13105
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Nalozim se na Philipsa, iskoci na amazonu ova cisto ok ponuda za 55PUS8804 i onda vidim da i dalje ima stari ovaj P5 procesor, samo su u OLED ubacili novi. Osim toga ima kao ugrađene B&W zvucnike, hvale se sa Dolby Atmos, a svaki review ga posrao . Mislim da cu odustat od Philipsa, eventualno ako ne bude neka super akcija za BF na olede nove
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 20:23   #13106
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Isto tako kad se malo dublje uđe u tematiku korisnika oleda, obicno se spominje netflix, gejming,....nitko ne spominje tv kanale. Koliko sam god ljudi upita u inbox da mi kazu kakva je slika kanala, svi su bili na tragu "ne gledam tv kanale". A ja ih gledam. 98% vremena. Uhvati me period kad nema sporta da pogledam par sezona serije neke u par dana uz koji film. I to je to. Malo sam odužija. Nema veze
👊
HD kanali su super, alidefinitivno ne vrijedi kupiti OLED ako 98% vremena gledaš standardni TV program. Onda je, kako fanATIk piše, za tebe LCD FTW!

Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa onda mislim da treba završit priču u tvom slučaju. OLED nije za tebe, kupi si LCD.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2019., 08:38   #13107
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Jel vrijedi ovo (Grunding GUB8860) :

https://www.displayspecifications.com/en/model/9d0d13c3

3000kn ?

Vidim DVB-T2 ali ne vidim HEVC. Krivo gledam, ili ?
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2019., 09:09   #13108
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Chandler Pregled postova
Jel vrijedi ovo (Grunding GUB8860) :

https://www.displayspecifications.com/en/model/9d0d13c3

3000kn ?

Vidim DVB-T2 ali ne vidim HEVC. Krivo gledam, ili ?
Ima HEVC aka H.265. Piše ti dolje niže.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2019., 11:18   #13109
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Tražim monitor otporan na udarce.
Ne bi baš rekao industrijski, ali da je čvršći nego standardni tj da ima ono staklo preko ekrana.
Najbolji primjer toga je ovo.
Gdje da gledam i što da kupim?
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2019., 11:24   #13110
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Nalozim se na Philipsa, iskoci na amazonu ova cisto ok ponuda za 55PUS8804 i onda vidim da i dalje ima stari ovaj P5 procesor, samo su u OLED ubacili novi. Osim toga ima kao ugrađene B&W zvucnike, hvale se sa Dolby Atmos, a svaki review ga posrao . Mislim da cu odustat od Philipsa, eventualno ako ne bude neka super akcija za BF na olede nove
Ja imam TV sa tim starim procesorom i za motion je recimo odličan.
Ima (barem na OLED-u) samo problem sa tamnim gradijentima, taj dio su recimo popravili u 804 TV-u, pa pretpostavljam da je do proca i da je bolji.
Ali i ovaj stari P5 (od prošle godine) je isto jako dobar.
Elven je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na