Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.05.2010., 15:09   #5521
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Ja isto pogledao Shutter island i bio je dobar skoro sat i pol, a onda im malo prica postane suplja i kao sto kaze kolega Fatal predvidljiv kraj. Ipak zanimljiviji od vecine sto sam gledao nedavno.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 12:15   #5522
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Megan Fox je dobila otkaz u Transformers franšizi i nema je u novom/trećem nastvaku. Navodno bude ju zamijenila Rosie Huntington-Whiteley - cura Jasona Stathama i Victoria's Secret model.
oO good newz!

da nebudem ot: pogledo samo the lovely bones fora film, tužna priča u svakom slučaju, samo možda predugo traje, previše ga razvukli, pa dojadi s vremenom..
eee ipogledo sam Clerks 2 - šta reći nego brutala od filma, upišo sam se, bolji mi je od prvog djela, makar nije ni prvi dio loš, a soundtrack mi se takođr sviđa..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 12:46   #5523
Bjukenon
Premium
Moj komp
 
Bjukenon's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
@ Fatal
Meni je film sasvim ok, što se tiče kraja, zbog toga mi je ok jer kraj možeš protumačiti na dva načina, bez obzira što vuče na jedan zaključak, još uvijek je moguć i drugi scenarij, nama se ostavlja na razmišljanje što je bilo...
Koji ti je to film A brilliant mind? Da nisi možda mislio na beautiful mind?
Bjukenon je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 14:39   #5524
Billkita
Premium
Moj komp
 
Billkita's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Čavle, Rijeka
Postovi: 199
Jučer pogleda the departed, dobra radnja, dobri glumci. 9/10.
Billkita je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 14:58   #5525
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Megan Fox je dobila otkaz u Transformers franšizi i nema je u novom/trećem nastvaku. Navodno bude ju zamijenila Rosie Huntington-Whiteley - cura Jasona Stathama i Victoria's Secret model.

Iskreno... žao mi je, nije neka glumica, ali navikao sam na nju u Transformerima.
Mogla je odrapit još jedan film, usprkos tome da ona ne voli Baya, ni on nju.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 15:06   #5526
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:27.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 15:25   #5527
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573



Imho, rekao bi da film toliko vuce na "jedan zakljucak" da je neki drugi scenarij skoro pa nemoguc (naziva ga chuckom, ovaj odmahuje glavom upravitelju sto znaci da opet nije uspio prihvatit realnost, odnosno da ostaje na jos kojoj turi brainwasha



Citiraj:
Koji ti je to film A brilliant mind? Da nisi možda mislio na beautiful mind?
Da, na to sam mislio. Htio sam napisao briljantni beautiful mind pa se pretvorilo u brilliant mind
-->
Citiraj:
Autor Bjukenon Pregled postova
Meni je film sasvim ok,
Nisam nigdje napisao da mi film nije dobar. Radi se o tome sto sam od scorsese-a i di capria(sto u tandemu sto pojedinacno) navikao na bolje.
Citiraj:
što se tiče kraja, zbog toga mi je ok jer kraj možeš protumačiti na dva načina, bez obzira što vuče na jedan zaključak, još uvijek je moguć i drugi scenarij, nama se ostavlja na razmišljanje što je bilo...



Imho, rekao bi da film toliko vuce na "jedan zakljucak" da je neki drugi scenarij skoro pa nemoguc (naziva ga chuckom, ovaj odmahuje glavom upravitelju sto znaci da opet nije uspio prihvatit realnost, odnosno da ostaje na jos kojoj turi brainwasha



Citiraj:
Koji ti je to film A brilliant mind? Da nisi možda mislio na beautiful mind?
Da, na to sam mislio. Htio sam napisao briljantni beautiful mind pa se pretvorilo u brilliant mind
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 15:57   #5528
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157



Imho, rekao bi da film toliko vuce na "jedan zakljucak" da je neki drugi scenarij skoro pa nemoguc (naziva ga chuckom, ovaj odmahuje glavom upravitelju sto znaci da opet nije uspio prihvatit realnost, odnosno da ostaje na jos kojoj turi brainwasha





mislim da se radi o necem drugom. DiCaprio je shvatio šta se ustvari dogodilo, dakle pravu realnost. Ali odlucio se ipak na lobotomiju jer nije mogao nastaviti zivjeti sa realnoscu(smrt žene i djece).Zato namjerno i naziva doktora Chuck kako bi ga lobotomirali.

-->
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Nisam nigdje napisao da mi film nije dobar. Radi se o tome sto sam od scorsese-a i di capria(sto u tandemu sto pojedinacno) navikao na bolje.





Imho, rekao bi da film toliko vuce na "jedan zakljucak" da je neki drugi scenarij skoro pa nemoguc (naziva ga chuckom, ovaj odmahuje glavom upravitelju sto znaci da opet nije uspio prihvatit realnost, odnosno da ostaje na jos kojoj turi brainwasha





mislim da se radi o necem drugom. DiCaprio je shvatio šta se ustvari dogodilo, dakle pravu realnost. Ali odlucio se ipak na lobotomiju jer nije mogao nastaviti zivjeti sa realnoscu(smrt žene i djece).Zato namjerno i naziva doktora Chuck kako bi ga lobotomirali.

bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 15:59   #5529
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485



mislim da se radi o necem drugom. DiCaprio je shvatio šta se ustvari dogodilo, dakle pravu realnost. Ali odlucio se ipak na lobotomiju jer nije mogao nastaviti zivjeti sa realnoscu(smrt žene i djece).Zato namjerno i naziva doktora Chuck kako bi ga lobotomirali.

Upravo to.



Nije htio nastavit živjet kao čudovište, kao i što je i rekao.

-->
Citiraj:
Autor bAKa-47 Pregled postova



mislim da se radi o necem drugom. DiCaprio je shvatio šta se ustvari dogodilo, dakle pravu realnost. Ali odlucio se ipak na lobotomiju jer nije mogao nastaviti zivjeti sa realnoscu(smrt žene i djece).Zato namjerno i naziva doktora Chuck kako bi ga lobotomirali.

Upravo to.



Nije htio nastavit živjet kao čudovište, kao i što je i rekao.

__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 16:36   #5530
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157



Nije htio nastavit živjet kao čudovište, kao i što je i rekao.




tako je...al navodno u knjigi nema tog djela. Odnosno drugaciji je završetak. Baš cu malo potražiti

-->
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Upravo to.



Nije htio nastavit živjet kao čudovište, kao i što je i rekao.




tako je...al navodno u knjigi nema tog djela. Odnosno drugaciji je završetak. Baš cu malo potražiti

bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 17:31   #5531
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Stižu novi i opakiji Decepticoni i novi Autoboti, a oni postojeći budu dobili nadogradnju.
Nadam se da čemo konačno vidjeti Soundwavea u nekoj večoj ulozi.

"Novi i opakiji" - možda ću morati proširiti svoju kolekciju opakih ( 1 , 2 ) TF-ova

I naučiti više transformirati MixMastera ( 3, 4, 5) bez pomoći youtuba
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 19:32   #5532
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573



Nije htio nastavit živjet kao čudovište, kao i što je i rekao.

pa nisam uopce skuzio tu recenicu kad sam gledo. sad sam vidio da postoji

Citiraj:
Autor bAKa-47 Pregled postova



tako je...al navodno u knjigi nema tog djela. Odnosno drugaciji je završetak. Baš cu malo potražiti





Istina. Ubacena je ona recenica koju nisam skuzio. Kaze:The book ends with Laeddis again assuming his alternate moniker and mind of Teddy Daniels and seemingly headed towards the unavoidable lobotomy. However, the film ends differently, with Laeddis asking his doctor (and fake US Marshall partner), “Would you rather live as a monster or die as a hero?” Doesn’t sound so ominous, but fans of the book will realize this raises questions on whether Laeddis regression is involuntary or intentional? I’d say at this point I’m leaning on the side of intentional. Tu je i ostatak:http://www.andyatthemovies.com/2010/...island-ending/

-->
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Upravo to.



Nije htio nastavit živjet kao čudovište, kao i što je i rekao.

pa nisam uopce skuzio tu recenicu kad sam gledo. sad sam vidio da postoji

Citiraj:
Autor bAKa-47 Pregled postova



tako je...al navodno u knjigi nema tog djela. Odnosno drugaciji je završetak. Baš cu malo potražiti





Istina. Ubacena je ona recenica koju nisam skuzio. Kaze:The book ends with Laeddis again assuming his alternate moniker and mind of Teddy Daniels and seemingly headed towards the unavoidable lobotomy. However, the film ends differently, with Laeddis asking his doctor (and fake US Marshall partner), “Would you rather live as a monster or die as a hero?” Doesn’t sound so ominous, but fans of the book will realize this raises questions on whether Laeddis regression is involuntary or intentional? I’d say at this point I’m leaning on the side of intentional. Tu je i ostatak:http://www.andyatthemovies.com/2010/...island-ending/

Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 19:40   #5533
Bjukenon
Premium
Moj komp
 
Bjukenon's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Nisam nigdje napisao da mi film nije dobar. Radi se o tome sto sam od scorsese-a i di capria(sto u tandemu sto pojedinacno) navikao na bolje.
Niti sam ja rekao da ti misliš da je film loš, samo izrazih svoje mišljenje

Da, Beautiful mind je jedan od boljih filmova koje sam gledao...
No, ima jedan stariji film koji ste vjerojatno gledali, History of the World Part I, ima odličnog humora, sprda se sa svim i svačim, redatelj Mel Brooks, kralj
Bjukenon je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 21:08   #5534
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506



Upravo je ta recenica najvaznija: "Which would be worse, to live as a monster or to die as a good man?" za shvacanje filma i mislim da prilicno nedvosmisleno kazuje da ce ako napravi lobotomiju u trenutku smrti biti nesvjestan zla koje je ucinio, a ako je ne ucini morat ce zivjeti sam sa sobom do kraja zivota sto je ocigledno preveliki teret za njega. Dosta je ljudi preskocilo tu recenicu i na kraju ostalo bez pravog kraja.



Nevezano uz Shutter Island



Pogledao sam previse filmova i sada me nazalost niti jedan vise ne moze impresionirati. Ima tko neki kultni, zaboravljeni, podcijenjeni film za preporuciti?

-->
Vezano uz Shutter Island



Upravo je ta recenica najvaznija: "Which would be worse, to live as a monster or to die as a good man?" za shvacanje filma i mislim da prilicno nedvosmisleno kazuje da ce ako napravi lobotomiju u trenutku smrti biti nesvjestan zla koje je ucinio, a ako je ne ucini morat ce zivjeti sam sa sobom do kraja zivota sto je ocigledno preveliki teret za njega. Dosta je ljudi preskocilo tu recenicu i na kraju ostalo bez pravog kraja.



Nevezano uz Shutter Island



Pogledao sam previse filmova i sada me nazalost niti jedan vise ne moze impresionirati. Ima tko neki kultni, zaboravljeni, podcijenjeni film za preporuciti?

Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 22:10   #5535
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a



Točno to. Kraj je bio sve samo ne dvosmislen. Ono kaj meni totalno nije jasno je to da je on poludio zbog toga kaj je ubio ženu (koja mu je ubila djecu), a ne zbog gubitka djece. Ali ajde da je doživio totalni mentalni kolaps ima smisla. Ali to da se lik na kraju filma ide "ubit" jer ne želi živjeti sa pomisli da je ubio ženu (koja mu je ubila djecu). Onak. Koji q Trebam knjigu pročitati.

-->
Kaj se tiče shuttera




Točno to. Kraj je bio sve samo ne dvosmislen. Ono kaj meni totalno nije jasno je to da je on poludio zbog toga kaj je ubio ženu (koja mu je ubila djecu), a ne zbog gubitka djece. Ali ajde da je doživio totalni mentalni kolaps ima smisla. Ali to da se lik na kraju filma ide "ubit" jer ne želi živjeti sa pomisli da je ubio ženu (koja mu je ubila djecu). Onak. Koji q Trebam knjigu pročitati.

  Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 22:31   #5536
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415



On je kao trebal izaći van jer je na kraju priznal da je ubil ženu 52' No kad su se vani ispred vrata razgovarali on i Chuck opet je bil(ili se pravil) onaj drugi i veli da treba otići sa otoka jer da se tu nekaj opsano događa. I onda Chuck pogleda prema glavnom psihijatru i kimne s glavom"NE, NIJE SE IZLJEČIL" I onda veli, "kaj bi bilo bolje, živjeti ko čudovište ili umrjeti ko dobar čovjek?" Kaj je po meni diliema, jer onda Chuchk skuži da je normalan al nemre više živeti s tim da je ubil ženu a žena njegovu djecu i svojevoljno ide da mu rasturiju lubanju u onaj svetijonik. Jer ga tada Chuck zove s nevjericom Teddi....
ja sam to tak skužil




Al film je čisto u redu, ko i onaj krvavi dijamat od lea.
-->
Pa kaj nije na kraju filma "shutter island" bilo ovak...



On je kao trebal izaći van jer je na kraju priznal da je ubil ženu 52' No kad su se vani ispred vrata razgovarali on i Chuck opet je bil(ili se pravil) onaj drugi i veli da treba otići sa otoka jer da se tu nekaj opsano događa. I onda Chuck pogleda prema glavnom psihijatru i kimne s glavom"NE, NIJE SE IZLJEČIL" I onda veli, "kaj bi bilo bolje, živjeti ko čudovište ili umrjeti ko dobar čovjek?" Kaj je po meni diliema, jer onda Chuchk skuži da je normalan al nemre više živeti s tim da je ubil ženu a žena njegovu djecu i svojevoljno ide da mu rasturiju lubanju u onaj svetijonik. Jer ga tada Chuck zove s nevjericom Teddi....
ja sam to tak skužil




Al film je čisto u redu, ko i onaj krvavi dijamat od lea.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 01:15   #5537
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Pogleda i ja Shutter Island

Ne znam, malo puno misterije za moj gušt, meni film isto ima smisla do jedno pola, a onda kreće vrtlog ludila koji mi se baš ne dopada, al ajde, sve u svemu dobar film.
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 09:57   #5538
s4vgR
Premium
 
s4vgR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
mene je malo razočarao film.
s4vgR je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 11:45   #5539
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506



Meni je na kraju najvise krivo sto je doktor ostao neopravdano zakinut za veliko postignuce na podrucju lijecenja psihickih bolesnika te sto ce masa ljudi ici direkt na lobotomiju, a nece ih se probati sa tom nekonvencionalnom metodom lijeciti. Naravno da se radi o istinitom slucaju...

-->
Malo jos o shutteru...



Meni je na kraju najvise krivo sto je doktor ostao neopravdano zakinut za veliko postignuce na podrucju lijecenja psihickih bolesnika te sto ce masa ljudi ici direkt na lobotomiju, a nece ih se probati sa tom nekonvencionalnom metodom lijeciti. Naravno da se radi o istinitom slucaju...

Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 13:14   #5540
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Malo o efektima u Shutter Islandu

http://www.fxguide.com/article609.html

Pogledao jucer, mučo dobar film. Bas po mom ukusu
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 14:12   #5541
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573



Jeli to onaj film kad se Mojsije spusta sa 3 ploce x 5 zapovijedi pa kaze: Bog vam je dao ovih 15 (onda mu ispane jedna ploca)...10 zapovijedi ?

Ako je, to sam gledao valjda sa 9, 10 godina i bilo mi je extra. Samo, malo me strah sad pogledat da ne pokvarim dojam, iako je ono gore jedino cega se sjecam iz filma

Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Nevezano uz Shutter Island



Pogledao sam previse filmova i sada me nazalost niti jedan vise ne moze impresionirati. Ima tko neki kultni, zaboravljeni, podcijenjeni film za preporuciti?

Ne znam kakav ti je Lynch? Mene je svaki njegov rad pozitivno iznenadio (dobro, dune mi je li-la, i s tim da eraserhead jos nisam gledo). Ako nisi pogledaj blue velvet, mullholland drive, elephant man, wild at heart, straight story, lost highway i nesto valjda najludje sto sam gledao, inland empire Tu je i, moja THE serija twin peaks.

Nevezano za lyncha, ako nisi svakako pogledaj Chinatown, Delivereance, The Sting...

Btw, upravo nabavio dokumentarac How weed won the west Sad cekam pravu priliku da ga pogledam
-->
Citiraj:
Autor Bjukenon Pregled postova
No, ima jedan stariji film koji ste vjerojatno gledali, History of the World Part I, ima odličnog humora, sprda se sa svim i svačim, redatelj Mel Brooks, kralj



Jeli to onaj film kad se Mojsije spusta sa 3 ploce x 5 zapovijedi pa kaze: Bog vam je dao ovih 15 (onda mu ispane jedna ploca)...10 zapovijedi ?

Ako je, to sam gledao valjda sa 9, 10 godina i bilo mi je extra. Samo, malo me strah sad pogledat da ne pokvarim dojam, iako je ono gore jedino cega se sjecam iz filma

Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Nevezano uz Shutter Island



Pogledao sam previse filmova i sada me nazalost niti jedan vise ne moze impresionirati. Ima tko neki kultni, zaboravljeni, podcijenjeni film za preporuciti?

Ne znam kakav ti je Lynch? Mene je svaki njegov rad pozitivno iznenadio (dobro, dune mi je li-la, i s tim da eraserhead jos nisam gledo). Ako nisi pogledaj blue velvet, mullholland drive, elephant man, wild at heart, straight story, lost highway i nesto valjda najludje sto sam gledao, inland empire Tu je i, moja THE serija twin peaks.

Nevezano za lyncha, ako nisi svakako pogledaj Chinatown, Delivereance, The Sting...

Btw, upravo nabavio dokumentarac How weed won the west Sad cekam pravu priliku da ga pogledam
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 14:23   #5542
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Ako je, to sam gledao valjda sa 9, 10 godina i bilo mi je extra. Samo, malo me strah sad pogledat da ne pokvarim dojam, iako je ono gore jedino cega se sjecam iz filma
Takodjer sam ga gledao ko balonja i nedavno sam ga pogledao opet i nije mi pokvarilo dojam, dapace
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 16:30   #5543
sncL
Player
Moj komp
 
sncL's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 24
The Tournament (2009)
http://www.imdb.com/title/tt0471041/

The Book of Eli (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1037705/

Good Luck Chuck (2007)
http://www.imdb.com/title/tt0452625/

Ovo filmove se isplati pogledati
__________________

sncL je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 21:37   #5544
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Zadnja 2 koja sam pogledao su:

Dear John (2010) - odličan, baš po mom ukusu, vrijedi pogledat apsolutno.

Kick Ass (2010) - malo dječja spika, al film je čisto dobar =)
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 23:21   #5545
Bjukenon
Premium
Moj komp
 
Bjukenon's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Ako je, to sam gledao valjda sa 9, 10 godina i bilo mi je extra. Samo, malo me strah sad pogledat da ne pokvarim dojam, iako je ono gore jedino cega se sjecam iz filma
To je taj film, ima par legendarnih scena, istina je da je drugačije kad ga gledaš stariji, ali svejedno je odličan!
Bjukenon je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 23:35   #5546
Bjukenon
Premium
Moj komp
 
Bjukenon's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Usput, još tri meni odlična filma na istu foru, sa većinom istom glumačkom ekipom:
1.The princess bride
2. Spaceballs
3. Robin Hood: Men in tights

Tim redom ih i tretiram po kvaliteti...
Bjukenon je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 23:43   #5547
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Ne znam kakav ti je Lynch? Mene je svaki njegov rad pozitivno iznenadio (dobro, dune mi je li-la, i s tim da eraserhead jos nisam gledo). Ako nisi pogledaj blue velvet, mullholland drive, elephant man, wild at heart, straight story, lost highway i nesto valjda najludje sto sam gledao, inland empire Tu je i, moja THE serija twin peaks.

Nevezano za lyncha, ako nisi svakako pogledaj Chinatown, Delivereance, The Sting...
Lynch mi je odlican, jedan od drazih redatelja, a pogledao sam sve osim Eraserheada jer nisam jos pronasao pravi momenat da ga pogledam posto uvijek nastojim za takve filmove pronaci pravu inspiraciju jer se bojim da mi se ne svidi, te Inland Empire jer mi ga prijatelj, klanatelj Lynchu, ne prestaje sa povecom dozom cinizma preporucavati, a tada znam da je bolje da bjezim

Ove ostale sam pogledao...svaka preporuka topa 250 je redudantna

Hvala na preporukama, barem si me jos jednom podsjetio da je krajnje vrijeme da se posvetim Eraserheadu, milom ili silom
Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2010., 00:31   #5548
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Prije nego ocjenim sljedeći film, moram reći da sam vrlo kritičan vezano za filmove, pošto sam ih pogledao mali milijon. U prosjeku pogledam ih 10 tjedno.

Također, za mene je odličan film onaj koji u sebi sadrži djelove stvarnog života bilo doslovno ili u nekom prenesenom značenju i koji u sebi sadrži puno poruka. Film koji čovjeka nadahne na bilo koji način, apsolutno bilo koji način (pa makar i najbanalniji da nekome npr pokloniš smiješak, pažnju, zagrljaj... da budeš bolji, svjesniji života, itd... itd itd itd bla bla....). Taj isti film treba dotaknuti duh, dušu i tijelo. Matrix i dalje smatram velikim remek djelom, velikim filmom, odličnim iako ga 95% ljudi neće doživjeti i shvatiti... (dvije riječi: braća Wachowski), ali onaj mali dio ljudi koji shvate što su Wachowski napravili i što se krije iza samog filma, razumjeti će me.

Pošto sam se sada dotaknu Matrixa, unaprijed želim reći da se nemojte ni truditi me pitati što točno mislim, o čemu govorim, jer Matrix nije film kojega nekome možeš objasniti (što se zaista krije iza Filma), to je jednostavno film koji ili znaš ili ne znaš. Tipa ili znaš da Bog postoji, ili ne znaš. (to mi je sad palo na pamet, kao usporedba koja mi se čini jednaka shvaćanju Matrixa).

Da ne duljim dalje, sljedeći film dobiva ocjenu 10/10, uz puno poruka, itd itd, volim kad tako dobar film ima još i začin: "based on true story". To volim zato što je takav film dostupniji masi, poruke su jasne te se ne kriju iza izmišljenih likova, radnji, simulacija, paravana, politike, itd itd itd... Nađite savršenu riječ koja to opisuje, trenutno je ne mogu naći

Znači, film je: Defiance (2008)

Zaista odličan film!

Još jednom, ocjena 10/10, preporuka!
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2010., 01:17   #5549
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
Upravo se vratio s Kick-ass-a i bilo je Kick-ass ;D
Definitivno nisam ovo ocekivao od filma, iznenadjen sam koliko je dobro ispao ;D ( osobno misljenje naravno, ovo moram naglasit jer su gore bile prijetnje i tako ;D )
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2010., 04:25   #5550
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
meni je shutter island ODLIČAN film. (takodjer se slazem sa svrshetkom "die as a good man")

nije samo zabava za 90 minuta kao vecina danasnjih filmova (da, roboti, željezni covjek i sl), nego bash pravi uzitak za pogledat. josh jedna cista 10ka za scorsesea.

pogledao sam i book of eli, cist ok (brzo prodje vrijeme)
danij3l je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na