Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.06.2021., 19:49   #1231
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Da baš gledam, sad je na PS4 recimo na 30 fpsa ali maknuli skoro sve pješake i promet i igra je mutnjikava.
Bolje se nemojte mučiti, za oivu vam igru treba minimum nova konzola ili dobar PC da bi mogli igrati u miru i da to izgleda kako treba. Za RT preko 1080p i to uz DLSS treba ninđa PC.

A igra i nije ispala baš ono što se mislilo tipa Wild Hunt koji je igra generacije i koju svakome preporučam tako da se stvarno ne treba mučiti s igranjem.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2021., 20:02   #1232
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Meni je igra jako dobra, istina nisam se ni nadao nešto jer su mi njihove igre tek iznad prosjeka. Meni je ovo bolje od Witchera, više mi paše balde runner/deus ex filing nego fantazijske bajkovite priče.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 20.06.2021., 18:25   #1233
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Šteta kvariti gameplay iskustvo s takvom osakaćenom PS4 verzijom.
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 20:20   #1234
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
20. lipnja zadnji post u ovoj temi. Igru sam kupio prije izlaska, ako ne računam diablo i starcraft serijal, valjda jedina ikad. Prvi put instalirao igru prije par dana. Jebiga, usro sam se čitajući salvu sranja po igri... ne znam je li do toga što je vani već v1.3 ili što god, ali evo - dogurao sam do dijela nakon pljačke (koji su igrali znat će) i jedino što mogu zaključiti je da je svijet ošo u kurac big time... majke ti jebem, igram igre na PC-u skoro trideset godina... zadnjih 10-15 godina naigrao sam se tavkih govana da to nije normalno. Call of duty serijal, far cry, AC, pičke matere... da se razumijemo, ima u spomenutim serijalima i dobrih igara, ali jeba mi pas da ako sve pozitivne aspekte tih igrara zbrojim, a zanemarim sranja, ovih prvih par sati cyberpunka 2077 ih pojede za doručak. Da, imao sam jedan CTD do sad, jednom mi je Jackie prošao kroz auto, ali c'mon...

sve je otišlo u kurac, to je jasno, ali sada i gaming. jebeni fortnite-ovi i pičke matere... kad ekipa sere po igri kao što je cyberpunk, ali im je ok idiotizam poput gore spomenutog hračka, onda znaš da nekaj ne valja...

jebem ti sve...

sorry na rantu, ali fakat sam očekivao govno od CP-a... drago mi je da sam bio u krivu
IGoR_2803 je online   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 20:29   #1235
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Igra je i dalje u top 3 igre kaj sam igral u zadnjih 5 godina, ak ne i dulje.

Bilo je problema i bugova jer sam ju igral za release i spiskal pol godišnjeg na nju, ali ono, would do it again
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 20:35   #1236
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Da igra je vrlo dobra, ipak na kraju dosta se umanji dojam kad vidiš koliko je kratka osnovna priča te da se igranje različitim likovima ne razlikuje. To me najviše razočaralo, trebala su to biti tri različita prelaska sa tri različite priče. Teška laž.
Ipak odlična atmosfera, glavna priča, sporedne misije, zvuk, grafika, napucavanje...sve je to izvrsno.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 20:36   #1237
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
I ja sam trenutno u fazi prelaska, 18h odigrano, i iskreno, tjeram se da završim i jedva čekam da završim. Ni jedna scena u igri mi nije ostala u sjećanju, misije su površno napisane, likovi nezanimljivi, grad dosadan, dodatni sadržaji samo filleri bez neke konkretne vrijednosti. Nije da rantam, igra mi je jednostavno prosječna, ni blizu proizvoda kojeg su najavljivali.
I to što kažeš, 20.6.zadnji post u temi ti pokazuje koliko je igra upečatljiva. Po meni je dovoljno ispeglana da bi svatko mogao igrati uz svega par bugova, ali ljudi su jednostavno nastavili dalje i zaboravili da ova igra postoji. Ja sam prije ove igre prešao Resident Evil Village, to je igretina, napeta i atmosferična od početka do kraja, igrao sam je samo 3 dana jer se nisam mogao odlijepiti. Nastavak ću kupiti čim izađe, a Cyberpunk izbrisati sa diska i iz pamćenja.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2021., 20:37   #1238
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Ja sam sad htio pocet i onda vidim da su sad zasrali lokve i jos par grafickih glitcheva i sad cekam da poprave....opet

Sent from my RMX2001 using Tapatalk
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 05:27   #1239
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
Ja sam je odigrao odmah po izlasku, bila mi je dosta dobra i to je to, shift+delete.
Nije da ima išta ponudit nakon 1 igranja.
Ali mislim je ponovno odigrat nakon jedno godinu dana+ kada sve popeglaju i dovedu u red....ako ikad.

Ali dobro, nebi ja SP igre uspoređivao sa tim MP hit igrama koje većinom lupaju klinci ala Fortnite, meni je isto bedasta, ali to su trendovi i ukusi određenih generacija.
Nemoj biti zadrt i furat tu spiku da je trava bila zelenija u ''tvoje doba''.
Ukusi i trendovi se mjenjaju sa generacijama i to je tako.
Live and let live.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 07:14   #1240
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
I ja sam trenutno u fazi prelaska, 18h odigrano, i iskreno, tjeram se da završim i jedva čekam da završim. Ni jedna scena u igri mi nije ostala u sjećanju, misije su površno napisane, likovi nezanimljivi, grad dosadan, dodatni sadržaji samo filleri bez neke konkretne vrijednosti. Nije da rantam, igra mi je jednostavno prosječna, ni blizu proizvoda kojeg su najavljivali.
I to što kažeš, 20.6.zadnji post u temi ti pokazuje koliko je igra upečatljiva. Po meni je dovoljno ispeglana da bi svatko mogao igrati uz svega par bugova, ali ljudi su jednostavno nastavili dalje i zaboravili da ova igra postoji. Ja sam prije ove igre prešao Resident Evil Village, to je igretina, napeta i atmosferična od početka do kraja, igrao sam je samo 3 dana jer se nisam mogao odlijepiti. Nastavak ću kupiti čim izađe, a Cyberpunk izbrisati sa diska i iz pamćenja.
Ista situacija i kod mene, krenuo i jednostavno se nisam mogao natjerati dalje, dosadna priča, dosadni likovi, dosadne misije... Witcher 3 sam odigrao s guštom do kraja i odradio manje više sve side misije i opet bi ga igrao. CP jednostavno nema to nešto, jbga.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 18:32   #1241
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Kupio igru prvi dan, igrao par dana, obrisao i zaboravio.

Ode 300kn u vjetar.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 19:33   #1242
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Meni je ostala u lijepom sjećanju.

Odigrat ću je sigurno opet kad dođe neki dlc. Samo drugim stilom borbe.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 20:16   #1243
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
20. lipnja zadnji post u ovoj temi. Igru sam kupio prije izlaska, ako ne računam diablo i starcraft serijal, valjda jedina ikad. Prvi put instalirao igru prije par dana. Jebiga, usro sam se čitajući salvu sranja po igri... ne znam je li do toga što je vani već v1.3 ili što god, ali evo - dogurao sam do dijela nakon pljačke (koji su igrali znat će) i jedino što mogu zaključiti je da je svijet ošo u kurac big time... majke ti jebem, igram igre na PC-u skoro trideset godina... zadnjih 10-15 godina naigrao sam se tavkih govana da to nije normalno. Call of duty serijal, far cry, AC, pičke matere... da se razumijemo, ima u spomenutim serijalima i dobrih igara, ali jeba mi pas da ako sve pozitivne aspekte tih igrara zbrojim, a zanemarim sranja, ovih prvih par sati cyberpunka 2077 ih pojede za doručak. Da, imao sam jedan CTD do sad, jednom mi je Jackie prošao kroz auto, ali c'mon...

sve je otišlo u kurac, to je jasno, ali sada i gaming. jebeni fortnite-ovi i pičke matere... kad ekipa sere po igri kao što je cyberpunk, ali im je ok idiotizam poput gore spomenutog hračka, onda znaš da nekaj ne valja...

jebem ti sve...

sorry na rantu, ali fakat sam očekivao govno od CP-a... drago mi je da sam bio u krivu
respect....isto preordao igru odigrao ju čim je izašla,igra je bolja za 15 puta od svih igra koje si nabrojao ako ne i 20 samo niko nema muda to otvoreno reci,još jednom svaka čast
ps.vjerojatno se nemogu ubacit u mindset ljubitelja ubisoft i EA igara,neznam!!
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!

Zadnje izmijenjeno od: Badboy. 08.09.2021. u 20:23.
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 20:23   #1244
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Badboy Pregled postova
respect....isto preordao igru odigrao ju čim je izašla,igra je bolja za 15 puta od svih igra koje si nabrojao ako ne i 20 samo niko nema muda to otvoreno reci,još jednom svaka čast

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
Ajde, ne pretjerivati.

Jedno je tvrditi da je TEBI igra dobra, drugo je prozivati nas i govoriti da nemamo muda ili da lažemo jer se ne slažemo s tobom.

Igra ti je dobra? Super, igraj ju.
Meni igra nije sjela, 15 puta bolja od AC serijala? Ajde, molim te.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 20:26   #1245
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ajde, ne pretjerivati.

Jedno je tvrditi da je TEBI igra dobra, drugo je prozivati nas i govoriti da nemamo muda ili da lažemo jer se ne slažemo s tobom.

Igra ti je dobra? Super, igraj ju.
Meni igra nije sjela, 15 puta bolja od AC serijala? Ajde, molim te.
dobro da u pravu si,al samo jedno pitanje dali ti je dobar stalker serijal recimo?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 20:48   #1246
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Badboy Pregled postova
dobro da u pravu si,al samo jedno pitanje dali ti je dobar stalker serijal recimo?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
Nikada nisam igrao Stalker, ni jedan.

Znam, ne znam što propuštam, ali nisam nikada našao snage odigrati ga kasnije.
Kada je Stalker izašao, nije mi bio dostupan (što zbog slabog PC-a, što zbog drugih čimbenika), kasnije ga nisam nikada odigrao, činio mi se outdated i nikada da se toga primem kako treba, a sam sebi govorim da hoću.

Ali gledao sam često streamere, gledao druge kako igraju i sviđalo mi se.

Volim taj štih igara.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 21:01   #1247
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nikada nisam igrao Stalker, ni jedan.

Znam, ne znam što propuštam, ali nisam nikada našao snage odigrati ga kasnije.
Kada je Stalker izašao, nije mi bio dostupan (što zbog slabog PC-a, što zbog drugih čimbenika), kasnije ga nisam nikada odigrao, činio mi se outdated i nikada da se toga primem kako treba, a sam sebi govorim da hoću.

Ali gledao sam često streamere, gledao druge kako igraju i sviđalo mi se.

Volim taj štih igara.
igram pc igre isto 20god,a pitam zato jer imam frendove koji isto igraju bar 20g i događa se to da ti ljudi koji gotive recimo AC i far cry itd..jednostavno ne vole igre od cd p. stalker serijal,tak da sam stekal dojam da takve igre jednostavno voliš ili ne,nema to nikakve veze sa bugovima i količinom novca ili marketinga uloženog u njih,cyberpunk je odlična igra samo se malo treba potrudit ju igrat

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 21:13   #1248
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Sigurno ću joj dati šansu ako dobim volju ponovo, jednog dana.

Za sada, od mene veliki prst dolje, možda zbog cijelog razočaranja oko silnog hipe-a i onoga što smo dobili. Platili Audi A8, dobili Multiplu.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 22:16   #1249
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,159
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Sigurno ću joj dati šansu ako dobim volju ponovo, jednog dana.



Za sada, od mene veliki prst dolje, možda zbog cijelog razočaranja oko silnog hipe-a i onoga što smo dobili. Platili Audi A8, dobili Multiplu.
A čuj, kako ko... 😁 Meni je igra super i dobio sam ono što sam i platio ali stalker... Stalker je posebna priča, vanila je outdated ali zato imaš gro grafičkih modova koji je dižu na razinu današnjih igara po pitanju grafike. Mislim da stalker ima jedno od najboljih osvjetljenja dan danas... a o AI da ne govorim, definitivno sada u top 3 po tom pitanju ako ne i prvo mjesto zapravo. Obožavam tu igru, svako malo odigram SOC.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2021., 23:03   #1250
ppm3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 103
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Ista situacija i kod mene, krenuo i jednostavno se nisam mogao natjerati dalje, dosadna priča, dosadni likovi, dosadne misije... Witcher 3 sam odigrao s guštom do kraja i odradio manje više sve side misije i opet bi ga igrao. CP jednostavno nema to nešto, jbga.
Identicno.
Preorder i nakon 15ak h igranja uninstall.
ppm3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2021., 08:08   #1251
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
A čuj, kako ko... 😁 Meni je igra super i dobio sam ono što sam i platio ali stalker... Stalker je posebna priča, vanila je outdated ali zato imaš gro grafičkih modova koji je dižu na razinu današnjih igara po pitanju grafike. Mislim da stalker ima jedno od najboljih osvjetljenja dan danas... a o AI da ne govorim, definitivno sada u top 3 po tom pitanju ako ne i prvo mjesto zapravo. Obožavam tu igru, svako malo odigram SOC.
ista stvar i kod mene,i nemogu shvatit kad neko veli da mu nevalja al je AC recimo vrh.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2021., 08:58   #1252
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ja isto neznam kako netko vise voli cokoladu od vanilije.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2021., 09:01   #1253
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Badboy Pregled postova
ista stvar i kod mene,i nemogu shvatit kad neko veli da mu nevalja al je AC recimo vrh.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
Moraš shvatiti, već sam ti to rekao, ima nas različitih.

Meni su zadnja 3 AC-a odlična.
CP mi nije sjeo.

S druge strane, ekipi odgovara Hobbit ispred LOTR triologije. Ja to ne mogu shvatiti pa se ne upuštam u nekakve rasprave.

100 žena, 200 sisa i 12 pimpeka.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2021., 11:21   #1254
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Eta samo da i ja nadodam daje i meni igra top i da san baš uživa u igri. Bilo je bagova ali mi osobno nisu toliko smetali.
Kad izađe koji novi DLC vjerovatno ću ponovo zaigrat ali uz drugačije odluke.

u svakom slučaju meni osobno igra top i pravo osvježenje.
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2021., 11:30   #1255
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Ja isto neznam kako netko vise voli cokoladu od vanilije.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
dobra,je je netreba se zamarat ukusima..al def (bar ja zakolutam ocima)kad su neki specif naslovi oslovljeni ko top.ne mislim sad na AC.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2021., 14:30   #1256
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
Simpaticno je kako se ne kraju dođe do velikog saznanja da nema smisla raspravljat o ukusima ali zato je prvo i osnovno obavezna potreba dolazit i komentirat u temu kako je igra smece.

Sent from my Poco F3 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2021., 16:54   #1257
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Simpaticno je kako se ne kraju dođe do velikog saznanja da nema smisla raspravljat o ukusima ali zato je prvo i osnovno obavezna potreba dolazit i komentirat u temu kako je igra smece.

Sent from my Poco F3 using Tapatalk
danas je najteže biti objektivan,a prolaze samo trendy igre,max pojednostavljene.
Zato i odigram 1 il 2 igre god.i u njima uživam.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2021., 07:40   #1258
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Igra je trenutno na 50 posto snizenja.uzeo na gog-u.kroz par mjeseci dolazi najveci patch do sad(1.5) i nextgen ver.vjdrujem da ce cdpr to dovesti da bude top igra
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2021., 16:21   #1259
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Igra je trenutno na 50 posto snizenja.uzeo na gog-u.kroz par mjeseci dolazi najveci patch do sad(1.5) i nextgen ver.vjdrujem da ce cdpr to dovesti da bude top igra
Na cdkeys.com se može nabavit za 19 eura, isto GOG verzija.
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2021., 08:34   #1260
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Instant gaming, 16EUR.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na