Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2005., 01:24   #1
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Angry Sramota na Malti

Dakle tko je gledao tu katstrofu?

Meni je došlo zafitiljit flašu od žuje u telku kad su nam zabili 1:1!!

Treba ih na stup srama na jelačić placu i ljudima davat paradajze da ih mogu gađati, d aim nikad aviše ne padne napamet ovako nešto ponoviti jer ovo nije bila igra.

Umjesto da se to sredi kao što je brazil smazao Čile u pol sata im zabio 4 komad ai ond aigrao kolko treba, a čiel je kudikamo jalča repka od malte i razlika u kvaliteti je bila manja izeđu Brazila i Čile nego između nas i Malte.

uopće ne želim razmišljat što bi bilo da je bila neka još lošija reprezentacija tipa Farski otoci Lihtenstein, Andorra pa sprašili bi nam tri komada, jer bi naši stajali i čekali da im oni napune mrežu.



Ono poslije tekme? Smao par stavri SRAMOTA za cjelu državu, kad je već malteška murija nesposobna treba ih naša dočekat i na sud zbog blaćenja ugleda RH u inozemestvu.

Sad se možemo oprostiti od Eura 2012 kaj smo htejli skup s mađarima organizirat.

Zbog nekoliko stotina debila FIFA bi nam mogla čak i nabit kaznu da nesmijemo sudjelovati čak i ako se kvalificiramo!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 07:04   #2
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
a i ono,da se nezaboravi, kad su kod nas prosle kvalifikacije da se nismo drkali u zadnjoj tekmi il rezigravali s nekim na kraju? KOd nas se uvjek cupaju kose do zadnje tekme a moglo sve vec bit rjeseno!
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.09.2005., 09:50   #3
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Zasto jednostavno kada moze biti komplicirano-to je nas moto.
A oni kreteni od navijaca,ako se tako mogu zvati,treba ih u top staviti.Ali jos smjesnija stvar sta se policija spustila na njihovu razinu.Ebo bas citam:
"Skupina navijača s hrvatskim obilježjima počela je trgati stolice i metalne šipke na stadionu, kao i sve drugo što su mogli, te ih bacati ih na policiju.

Valjda reći da je malteška policija reagirala izuzetno neprofesionalno, pa su tako na čuđenje svih prisutnih počeli bačenim stolicama gađati hrvatske navijače. Bilo je tu i ratobornih navijača Malte, koji su se pridružili policiji u gađanju hrvatskih navijača stolicama."
Mislim nasi su smjesni a ni ovi nisu bas bolji...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 10:01   #4
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,592
Dečki, što se tiče navijača i njihove policije...opče je poznato da su Hrv. navijači urođenici, primitivni kreteni koji nemaju uopče zanimacije za nogomet, nego im je glavni cilj nalokati se, potrgati nešto ili prebiti nekoga!
Ljudi, toga vam "vani" uopče nema, primjer vam je engleska koja za najmanju glupost tolikom svotom novaca kazni nogometni klub da se oporavljaju neko vrijeme!

Na utakmicu nemam komentara, gledao sam malo, ali više nisam imao živaca gledati "gospodu" kako se šeču po terenu! I sad se sjetim jednog od njih (neznam koji reprezentativac), dao je izjavu za novine kako za utakmice protiv Islanda i Malte dobivaju "samo" 15 soma eura po igraču, da je to sramotno za njih, to im je kakti za špeceraj i malo po gradu!
Majke mi, po meni nebi ni za kruh imali....jebo im pas.... a šeču se po terenu ko balerine.....
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 10:18   #5
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Nema srca kod igrača, nema pameti kod navijača...
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 10:21   #6
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
"lako ćemo" razmišljanje nam se obilo o glavu....
ne znam zašto nisu igrali igrači koji uglavnom sjede na klupi...dobili bi priliku za dokazivanje i svi bi je pokušali maksimalno iskoristiti..a ne ovi preplaćeni stupovi....pa i Prosinečki je u svojim "najboljim" danima trčao više od nekih pojedinaca
Mailman je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 10:59   #7
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Mene ovo užasno podsijeća na kvalifikacije za Euro 2000 kad smo morali čupati glavu iz torbe protiv Juge u Zagrebu, i jasno igrali smo nerješeno. Tada je to bila tekma za drugo mjesto sada barem znamo da ak niš drugo idemo u dodatne, ak ne dobijemo švede.

Hm da Prosinečki je je stvarno znao više trčat od ovih jučer.

Ono što se meni čini da nam apsolutno fali jedan "režišer" u sredini terena koji će moći loptu prebaciti prema napred,netko koga će duplirati . Ono jučer je izgledalao kao da hrpa osnovnoškolaca napikava nogač na livadi u parku.

Još uvjek sam napižđen..
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 08.09.2005. u 13:33.
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 11:10   #8
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Originally posted by Isus
sada barem znamo da ak niš drugo idemo u dodatne ak ne dobijemo švede.
A koja je ono brija da dvije drugoplasirane ekipe idu direktno na prvenstvo po nekakvom scoreu
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 11:11   #9
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Isus
jer ono jučer je izglčedlao ko da hrpa osnovnoškolaca napikava nogač na livadi u parku.
S jedinom razlikom sto neki od njih, u najboljem slucaju, imaju srednju skolu. Makar trogodisnju...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 11:14   #10
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
ma njima fali netko da se dere na njih na terenu majku im umišljenu, golobradu, djetinjastu. to se repka samo koristi nebili se mozda zaradilo koji mulijun više, da se dobro proda, jebo narod i državu i repku. I onda odigraju onako protiv Brazila, i svi kontamo, hebote, opet smo najaci i onda naravno po dobrom hrvatskom obicaju useru i sefa i stanicu i majku im j.....

E stvarno gamad. Ja da sam izbornik, kakav CAtez, PM-e, mrs na polje trcanje tjedan dana prije tekme....
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.09.2005., 11:25   #11
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Citiraj:
Originally posted by Isus
Ono što s emeni čini da nam apsolutno fali jedan "režišer" u sredini terena koji će moći loptu prebaciti prema napred, jer ono jučer je izglčedlao ko da hrpa osnovnoškolaca napikava nogač na livadi u parku.
Po meni fali 2 režisera. Prvo mi nije jasno zakaj Ivan Leko sjedi na klupi. Onda mi nije jasno kaj debeli glumi u toj ekipi.
Pa on čovječe ima razdoblja "nevidljivosti" koja traju po pola sata. On odigra 3-4 lopte na utakmici i ostatak ga jednostavno nema!
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 12:20   #12
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469