Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2005., 01:24   #1
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Angry Sramota na Malti

Dakle tko je gledao tu katstrofu?

Meni je došlo zafitiljit flašu od žuje u telku kad su nam zabili 1:1!!

Treba ih na stup srama na jelačić placu i ljudima davat paradajze da ih mogu gađati, d aim nikad aviše ne padne napamet ovako nešto ponoviti jer ovo nije bila igra.

Umjesto da se to sredi kao što je brazil smazao Čile u pol sata im zabio 4 komad ai ond aigrao kolko treba, a čiel je kudikamo jalča repka od malte i razlika u kvaliteti je bila manja izeđu Brazila i Čile nego između nas i Malte.

uopće ne želim razmišljat što bi bilo da je bila neka još lošija reprezentacija tipa Farski otoci Lihtenstein, Andorra pa sprašili bi nam tri komada, jer bi naši stajali i čekali da im oni napune mrežu.



Ono poslije tekme? Smao par stavri SRAMOTA za cjelu državu, kad je već malteška murija nesposobna treba ih naša dočekat i na sud zbog blaćenja ugleda RH u inozemestvu.

Sad se možemo oprostiti od Eura 2012 kaj smo htejli skup s mađarima organizirat.

Zbog nekoliko stotina debila FIFA bi nam mogla čak i nabit kaznu da nesmijemo sudjelovati čak i ako se kvalificiramo!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 07:04   #2
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
a i ono,da se nezaboravi, kad su kod nas prosle kvalifikacije da se nismo drkali u zadnjoj tekmi il rezigravali s nekim na kraju? KOd nas se uvjek cupaju kose do zadnje tekme a moglo sve vec bit rjeseno!
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.09.2005., 09:50   #3
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Zasto jednostavno kada moze biti komplicirano-to je nas moto.
A oni kreteni od navijaca,ako se tako mogu zvati,treba ih u top staviti.Ali jos smjesnija stvar sta se policija spustila na njihovu razinu.Ebo bas citam:
"Skupina navijača s hrvatskim obilježjima počela je trgati stolice i metalne šipke na stadionu, kao i sve drugo što su mogli, te ih bacati ih na policiju.

Valjda reći da je malteška policija reagirala izuzetno neprofesionalno, pa su tako na čuđenje svih prisutnih počeli bačenim stolicama gađati hrvatske navijače. Bilo je tu i ratobornih navijača Malte, koji su se pridružili policiji u gađanju hrvatskih navijača stolicama."
Mislim nasi su smjesni a ni ovi nisu bas bolji...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 10:01   #4
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,592
Dečki, što se tiče navijača i njihove policije...opče je poznato da su Hrv. navijači urođenici, primitivni kreteni koji nemaju uopče zanimacije za nogomet, nego im je glavni cilj nalokati se, potrgati nešto ili prebiti nekoga!
Ljudi, toga vam "vani" uopče nema, primjer vam je engleska koja za najmanju glupost tolikom svotom novaca kazni nogometni klub da se oporavljaju neko vrijeme!

Na utakmicu nemam komentara, gledao sam malo, ali više nisam imao živaca gledati "gospodu" kako se šeču po terenu! I sad se sjetim jednog od njih (neznam koji reprezentativac), dao je izjavu za novine kako za utakmice protiv Islanda i Malte dobivaju "samo" 15 soma eura po igraču, da je to sramotno za njih, to im je kakti za špeceraj i malo po gradu!
Majke mi, po meni nebi ni za kruh imali....jebo im pas.... a šeču se po terenu ko balerine.....
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 10:18   #5
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Nema srca kod igrača, nema pameti kod navijača...
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 10:21   #6
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
"lako ćemo" razmišljanje nam se obilo o glavu....
ne znam zašto nisu igrali igrači koji uglavnom sjede na klupi...dobili bi priliku za dokazivanje i svi bi je pokušali maksimalno iskoristiti..a ne ovi preplaćeni stupovi....pa i Prosinečki je u svojim "najboljim" danima trčao više od nekih pojedinaca
Mailman je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 10:59   #7
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Mene ovo užasno podsijeća na kvalifikacije za Euro 2000 kad smo morali čupati glavu iz torbe protiv Juge u Zagrebu, i jasno igrali smo nerješeno. Tada je to bila tekma za drugo mjesto sada barem znamo da ak niš drugo idemo u dodatne, ak ne dobijemo švede.

Hm da Prosinečki je je stvarno znao više trčat od ovih jučer.

Ono što se meni čini da nam apsolutno fali jedan "režišer" u sredini terena koji će moći loptu prebaciti prema napred,netko koga će duplirati . Ono jučer je izgledalao kao da hrpa osnovnoškolaca napikava nogač na livadi u parku.

Još uvjek sam napižđen..
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 08.09.2005. u 13:33.
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 11:10   #8
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Originally posted by Isus
sada barem znamo da ak niš drugo idemo u dodatne ak ne dobijemo švede.
A koja je ono brija da dvije drugoplasirane ekipe idu direktno na prvenstvo po nekakvom scoreu
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 11:11   #9
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Isus
jer ono jučer je izglčedlao ko da hrpa osnovnoškolaca napikava nogač na livadi u parku.
S jedinom razlikom sto neki od njih, u najboljem slucaju, imaju srednju skolu. Makar trogodisnju...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 11:14   #10
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
ma njima fali netko da se dere na njih na terenu majku im umišljenu, golobradu, djetinjastu. to se repka samo koristi nebili se mozda zaradilo koji mulijun više, da se dobro proda, jebo narod i državu i repku. I onda odigraju onako protiv Brazila, i svi kontamo, hebote, opet smo najaci i onda naravno po dobrom hrvatskom obicaju useru i sefa i stanicu i majku im j.....

E stvarno gamad. Ja da sam izbornik, kakav CAtez, PM-e, mrs na polje trcanje tjedan dana prije tekme....
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.09.2005., 11:25   #11
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Citiraj:
Originally posted by Isus
Ono što s emeni čini da nam apsolutno fali jedan "režišer" u sredini terena koji će moći loptu prebaciti prema napred, jer ono jučer je izglčedlao ko da hrpa osnovnoškolaca napikava nogač na livadi u parku.
Po meni fali 2 režisera. Prvo mi nije jasno zakaj Ivan Leko sjedi na klupi. Onda mi nije jasno kaj debeli glumi u toj ekipi.
Pa on čovječe ima razdoblja "nevidljivosti" koja traju po pola sata. On odigra 3-4 lopte na utakmici i ostatak ga jednostavno nema!
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 12:20   #12
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Pantera-N
Dečki, što se tiče navijača i njihove policije...opče je poznato da su Hrv. navijači urođenici, primitivni kreteni koji nemaju uopče zanimacije za nogomet, nego im je glavni cilj nalokati se, potrgati nešto ili prebiti nekoga!
Ajde malo pripazi na jezičinu.
Očito da nisi gledao utakmicu.

Osim toga-nemoj generalizirati i sve navijače častiti takvim izrazima jer nisi u pravu.

A to vrijedi i za ostale, otkud vam pravo da zbog grupe navijača serete po svakom tko ode pogledati tekmu????:confused:
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 12:23   #13
nikola-m
Premium
 
nikola-m's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: river una
Postovi: 412
Za nevjerovati kako je trener pogriješio. Jerko Leko i Klasnić sjede na klupi dok se na terenu blamiraju redom: Šerić na boku (niti jednog prodora ni centaršuta), Babić u sredini terena (puno je bolji na boku), tatin sin (nije odigrao nakon gola 2 dobre lopte) i Boško (70 minuta ga nisam vidio s loptom). 100 x UŽAS.
nikola-m je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 12:42   #14
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Sve ste već komentirali. Ja imam samo za reći: I onda neš pil?
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 13:24   #15
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by ZED-M
A koja je ono brija da dvije drugoplasirane ekipe idu direktno na prvenstvo po nekakvom scoreu
Drugoplasirani s najviše bodova.
A posto postoje grupe s 9. reprenzentacija to ne možemo biti mi.

Kaj se tiče navijača jasno ne generalizirati od nekih 400tinjak koji su bili tamo jedno 100-150 je radilo sranja.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 13:36   #16
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Originally posted by Darth Vader


E stvarno gamad. Ja da sam izbornik, kakav CAtez, PM-e, mrs na polje trcanje tjedan dana prije tekme....
Ja da sam trener, svi do jednoga bi mi plivali s Malte do Hrvatske! Kraj njih dva kajića da ih štite od morskih nemani
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 18:50   #17
Ramone
DDR RAM1
 
Ramone's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Koprivnica/Zagreb
Postovi: 180
Nogomet:
Dobro veli nikola-m! Apsolutno se slažem.

Navijači:
Pantera-N odkud ti to da vani nema nereda? Moram te pitati jesi ti bio na kakvoj ino" tekmi pa znaš iz svog vlastitiog iskustva?
Po ovome što si napisao lako mogu zaključiti da sve tvoje spoznaje o navijačima crpiš iz medija. Samo bih te želio upozoriti da prije nego što se odlučiš na nekakvo gostovanje u "miroljubivu zemlju" obrati pažnju na cenzuru. Dakle, u j**enim stranim zemljama (gdje je sve tako sjajno i idilično) kad se dogodi navijačko divljanje – sutradan naslovnice novima neće puniti slike nereda uz poruke: "Mi Englezi/Talijanji/Poljaci/Turci smo divljaci iliti balkanci". Nego će to jednostavno ignorirati, neće to dalje propagirati, već će zataškavati...

Sa domaćim stanjem si upoznat: kad se neko sranje dogodi o tome se piše 2 tjedna – a čuje se mišljenje blagajnica, predjesdnika, policije, teta u vrtiću, nadbiskupa – samo od onih koji trebaju i znaju o biti problema – njihovih izjava nigdje nema....
O tome da su Englezi rješili huliganizma – apsolutno nije točno. Doduše maknuli su ga van stadiona, no i kad se kojim slučajem nešto dogodi – to se ne prikazuje na TV (kako bi svi pomislili jao kako je tamo lijepo a ne ko kod nas na Balkanu...)

Neki od primjera "vani gdje toga nema" su u prvom redu: Engleska (naročito niže lige), Talijani (posebice gradski derbiji), cijela luda Turska, Grčka, Poljska, Rusija, Švabe se također vole međusobno pošibat (ddr<->bdr), Švicarci, Portugalci, Makedonci, Česi (najjači su Praški derbiji), Bugari (koji se šoraju čak i na reprezentaciji), Španjolci, BIH, SiCG... (ispričavam se ako sam nekog zaboravio)

Svi pljuju po navijačim (opravdano?) zbog nereda na Malti – a jako malo zna što se zapravo tamo događalo. Jako me ljuti što sad svi linčuju, svi kukaju što se tamo divljalo i potrgalo stadion, ružna slika o nama u Europi....bla,bla... Ma zboli me i za stadion i za Europu...

Žao mi je jedino: Kad studenti dobivaju batina, kad se oštećuju auta s krivim tablicama, kad imaš krivi naglasak, kad imaš zabranjeni šal, kad konkretno dobiješ batina od "brata Hrvata" u gradu gdje igra tvoj klub (s time da nikog ne vrijeđaš) – TAJ PROBLEM NE POSTOJI u Hrvatskoj i javno se prešućuje, o tome novine ne pišu....
No kad neki Mađar, Delija ili Maltežanin dobije batina – tek onda je to problem o kojem valja rapsravljati... Znači u Hrvatskoj je bolje biti strani huligan nego miroljubivi i najnormaliji domaći građanin??
Ramone je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 19:53   #18
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Citiraj:
Originally posted by Ramone
Nogomet:
Dobro veli nikola-m! Apsolutno se slažem.

Navijači:
Pantera-N odkud ti to da vani nema nereda? Moram te pitati jesi ti bio na kakvoj ino" tekmi pa znaš iz svog vlastitiog iskustva?
Po ovome što si napisao lako mogu zaključiti da sve tvoje spoznaje o navijačima crpiš iz medija. Samo bih te želio upozoriti da prije nego što se odlučiš na nekakvo gostovanje u "miroljubivu zemlju" obrati pažnju na cenzuru. Dakle, u j**enim stranim zemljama (gdje je sve tako sjajno i idilično) kad se dogodi navijačko divljanje – sutradan naslovnice novima neće puniti slike nereda uz poruke: "Mi Englezi/Talijanji/Poljaci/Turci smo divljaci iliti balkanci". Nego će to jednostavno ignorirati, neće to dalje propagirati, već će zataškavati...

Sa domaćim stanjem si upoznat: kad se neko sranje dogodi o tome se piše 2 tjedna – a čuje se mišljenje blagajnica, predjesdnika, policije, teta u vrtiću, nadbiskupa – samo od onih koji trebaju i znaju o biti problema – njihovih izjava nigdje nema....
O tome da su Englezi rješili huliganizma – apsolutno nije točno. Doduše maknuli su ga van stadiona, no i kad se kojim slučajem nešto dogodi – to se ne prikazuje na TV (kako bi svi pomislili jao kako je tamo lijepo a ne ko kod nas na Balkanu...)

Neki od primjera "vani gdje toga nema" su u prvom redu: Engleska (naročito niže lige), Talijani (posebice gradski derbiji), cijela luda Turska, Grčka, Poljska, Rusija, Švabe se također vole međusobno pošibat (ddr<->bdr), Švicarci, Portugalci, Makedonci, Česi (najjači su Praški derbiji), Bugari (koji se šoraju čak i na reprezentaciji), Španjolci, BIH, SiCG... (ispričavam se ako sam nekog zaboravio)

Svi pljuju po navijačim (opravdano?) zbog nereda na Malti – a jako malo zna što se zapravo tamo događalo. Jako me ljuti što sad svi linčuju, svi kukaju što se tamo divljalo i potrgalo stadion, ružna slika o nama u Europi....bla,bla... Ma zboli me i za stadion i za Europu...

Žao mi je jedino: Kad studenti dobivaju batina, kad se oštećuju auta s krivim tablicama, kad imaš krivi naglasak, kad imaš zabranjeni šal, kad konkretno dobiješ batina od "brata Hrvata" u gradu gdje igra tvoj klub (s time da nikog ne vrijeđaš) – TAJ PROBLEM NE POSTOJI u Hrvatskoj i javno se prešućuje, o tome novine ne pišu....
No kad neki Mađar, Delija ili Maltežanin dobije batina – tek onda je to problem o kojem valja rapsravljati... Znači u Hrvatskoj je bolje biti strani huligan nego miroljubivi i najnormaliji domaći građanin??
upravo tako i vani ima nasilja mozda cak vise nego ovdje,samo se o tome ne pise,a i ako se pise pise se u nekim lokalnim novinama tako da to nista ne dode do nas.Ma toga svagdje ima tko i malo prati nogomet to mu je jasno.Da ne mislite ja naravno nisam za to...
A ljudi koji su isli na maltu nisu bili huligani mozda par komada.Nitko nejde na maltu razbijati to se radi negdje drugdje ali sigurno ne na malti...
Sljedeci put bi im mogla stvarno ekipa otici tamo pa im razbiti pol malte,sve se bojim da bi se to moglo dogoditi.Ne bi nis od ovoga bilo da oni imaju policiju.Mogli su sa smrkom ih smiriti ubaciti specijalce(a valjda ih imaju) unutra,njih 100kom i to je to...a to sta oni to nisu ocekivali to je njihov problem.Jos uz to su novinare tukli...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 20:56   #19
Bart
PC maher
Moj komp
 
Bart's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: N.Gradiska
Postovi: 272
Velika većina naših navijača je otišla na Maltu
navijati pošteno i časno (sumnjam da većina ide potrošiti nekoliko kila kuna da bi na Malti potrgalo stadion i zaglavilo u buksi), medjutim nakon onakve utakmice vjerujte i ja bih popizdio, možda ne da bih trgao stolice ali u datom trenutku kad te masa povede...
Naravno izričito sam protiv bilo kakavog nasilja i treba ga sankcionirati maximalno, ali mislim da niti incident nebi bio niti približno tako velik da se Malteška policija ponijela profesionalno i kvalitetno to spriječila.
Što se tiče novčane kazne za naš nogometni savez, mirne duše bi treneru i svim igračima uzeo pola dnevnica i namirio koliko toliko sredstava.
Katastrofa od nogometa, što kaže narod čisti seoski krpiguz!
Bart je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 22:40   #20
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Originally posted by Ramone
Nogomet:
Dobro veli nikola-m! Apsolutno se slažem.

Navijači:
Pantera-N odkud ti to da vani nema nereda? Moram te pitati jesi ti bio na kakvoj ino" tekmi pa znaš iz svog vlastitiog iskustva?
Po ovome što si napisao lako mogu zaključiti da sve tvoje spoznaje o navijačima crpiš iz medija. Samo bih te želio upozoriti da prije nego što se odlučiš na nekakvo gostovanje u "miroljubivu zemlju" obrati pažnju na cenzuru. Dakle, u j**enim stranim zemljama (gdje je sve tako sjajno i idilično) kad se dogodi navijačko divljanje – sutradan naslovnice novima neće puniti slike nereda uz poruke: "Mi Englezi/Talijanji/Poljaci/Turci smo divljaci iliti balkanci". Nego će to jednostavno ignorirati, neće to dalje propagirati, već će zataškavati...

Sa domaćim stanjem si upoznat: kad se neko sranje dogodi o tome se piše 2 tjedna – a čuje se mišljenje blagajnica, predjesdnika, policije, teta u vrtiću, nadbiskupa – samo od onih koji trebaju i znaju o biti problema – njihovih izjava nigdje nema....
O tome da su Englezi rješili huliganizma – apsolutno nije točno. Doduše maknuli su ga van stadiona, no i kad se kojim slučajem nešto dogodi – to se ne prikazuje na TV (kako bi svi pomislili jao kako je tamo lijepo a ne ko kod nas na Balkanu...)

Neki od primjera "vani gdje toga nema" su u prvom redu: Engleska (naročito niže lige), Talijani (posebice gradski derbiji), cijela luda Turska, Grčka, Poljska, Rusija, Švabe se također vole međusobno pošibat (ddr<->bdr), Švicarci, Portugalci, Makedonci, Česi (najjači su Praški derbiji), Bugari (koji se šoraju čak i na reprezentaciji), Španjolci, BIH, SiCG... (ispričavam se ako sam nekog zaboravio)

Svi pljuju po navijačim (opravdano?) zbog nereda na Malti – a jako malo zna što se zapravo tamo događalo. Jako me ljuti što sad svi linčuju, svi kukaju što se tamo divljalo i potrgalo stadion, ružna slika o nama u Europi....bla,bla... Ma zboli me i za stadion i za Europu...

Žao mi je jedino: Kad studenti dobivaju batina, kad se oštećuju auta s krivim tablicama, kad imaš krivi naglasak, kad imaš zabranjeni šal, kad konkretno dobiješ batina od "brata Hrvata" u gradu gdje igra tvoj klub (s time da nikog ne vrijeđaš) – TAJ PROBLEM NE POSTOJI u Hrvatskoj i javno se prešućuje, o tome novine ne pišu....
No kad neki Mađar, Delija ili Maltežanin dobije batina – tek onda je to problem o kojem valja rapsravljati... Znači u Hrvatskoj je bolje biti strani huligan nego miroljubivi i najnormaliji domaći građanin??
Konačno neko ima i djeli moje mišljenje,pa u Italiji su žešće frke nakon utakmica.A ono na Malti,pa šta sad dogodilo se sranje,pa...To uopće nije nikakva sramota,pa to je normalno.Navodno da je na cjelom stadionu bilo oko 20etak drotova,a poslje su zvali i specijalce i sve policajce iz grada,pa čak i prometne,i neke naoružane do zuba.Znam jednog lika koji je bio tamo pa će mi sve reć kako i zašto.
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2005., 23:48   #21
puta
Premium
 
puta's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 48
Ma da i ja nešto kažem!!!

Nije mi jasno zašto se toliko čudite. Sjetite se Slovenije u Splitu. Dolaze susjedi s 0 bodova na kontu a mi već u Francuskoj kad ono 3:3 i to da su oni vodili.
Sjetite se Latvije u Rigi. Uvjerljivo zadnji a mi jedva 1:0 (Balaban)
Imali smo mi uvijek problema s banana (5,6 i 7 jakosna skupina) državama, ali mi uvijek volimo pocjeniti protivnika i ... LAKO ČE MO!
Nije to samo u nogometu npr. svjetsko prvenstvo u rukometu , prva tekma i poraz od ARGENTINE!!!!!!! ja mislim da je to čak i veče iznenađenje.
Malta ima odličan skor u kvalifikacijama za SP (statistički)
62 1 5 56 21 : 189 i na to još treba dodati 9 0 2 7 pa stvarno fascinantno.

Što se tiče dva najbolja druga. Zbrajaju se bodovi koji ti ostanu a one skupine u kojima je 7 momčadi izbacuje se posljednja i radi se nova tablica. Imamo jako dobre šanse da to ostvarima ali.....

NEREDI!!!! Svi osuđujete naše navijače. Nitko od nas nije čuo zašto su oni to napravili. Dali je neki maltežanin počeo provocirati nakon njihovog gola to znaju samo oni koji su bili tamo , ali nadam se da če mo još vidjeti i čuti drugu stranu priče.

NEREDI!! u Europi. Nema ih. Pa neznam ovi u HNS-u valjda gledaju nogomet u nekoj drugoj Europi.
Pred par mjeseci njemci gostuju u sloveniji i demoliraju Celje , u subotu su isto demolirali bratislavu.
Dublin pred par godina : Englezi napravili totalni kažin,
Zambija u subotu:izgubili doma od Senegala i zambijci porazbijali kuče i aute stanovnicima zambije koji su iz senegala... Šta bi Božo Sušec rekao na to.......
Što se tiče klubskog nogometa e to da ne pričamo.

Počelo se u Hrvatskoj puno "tuč" po navijačima, a prvenstveno tu tuču vode pojedini sportski novinari HTV-a i SN-a.Zna se da ljudi odlaze na Maltu i zašto onda naslov u novinama "Srbija prvak Malte" neki njihov malonogometni klub, naslov od par tjedana "Delije dolaze u Zaprešič" i onda sam kontekst članka , dođe ti da doma u sobi zapališ baklju i gađas preko susjeda, čemu to. Naravno izazivaju nas navijače i potiču nas da radimo nerede odnosno da budemo nabrijani, i stalno plaču "nemogu doč na tekmu s ženom i djetetom" bubu
__________________
pitajte Gigu! on bolje zna nego ja!
puta je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2005., 00:10   #22
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by puta
neki maltežanin počeo provocirati nakon njihovog gola
Uuuuu, daj zamisli samo
Pa to je tekma, a ne kino ili kazalište.

Mislim-jaka muda podjebavanja nakon gajbe???

Reći ću ti nešto-da su to napravili negdje u Evropi i spičkali ministra stolicom u glavu, taj ne bi dugoooo izašao iz zatvora.

Da su se pošorali prije ili poslje tekme sa navijačima i murjom još nekak, ovo je bilo totalno nepotrebno.

Kriva je njihova murja za nerede.
Da su imali vod specijalaca koji bi uletio i napravio reda svega toga ne bi bilo.

A sad ćemo mi i mađari dobit prvenstvo za koje se kandidiramo nikad pa ni onda.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2005., 00:43   #23
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
A njihova murija je kriva jer su im nasi javili da dolaze neki ljudi koji su sumnjivi.A ovi su imali 5 drotova na stadionu,ne bi covijek vjerovao ali bilo ih je bas 5(slovimaet)... kod nas ih je vise na jednom krizanju jer je jedan nesposoban sam to srediti ,a kod njih je na tekmi 5 ljudi.Trebali bi i oni ispastati zbog svojih sranja,a mi zbog tih balkansko primitivnih kretena koji nemaju mrvu mozga u glupoj glavi(ne sve koji su bili tamo samo kako i uvijek 10ak%),ali na kraju cemo naravno ispastati najvise mi obicni ljudi koji to gledamo na TVu...
Ma ne treba nas niti izazivati nikakvi novinari SNa i HTVa,dovoljno je da se sretnu tri auta RI-ZG-ST i evo ti sranja,nisu novinari krivi sta se ljudi medusobno ne podnose...iako i oni malo puno seru...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2005., 00:43   #24
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Koju vražu mater neki od vas poravdavate huligane?
Ja sam išo na tekme i one su bio dio ako ne i moj život od 89-90 do neke 97-98 al mi je uvjek bilo krajnje jadno razbijat stadione dvorane a bilo je sitaucija, reći ću samo jednu finale rukometa Badel-i Oni Baskijci, Badel je zgubio i stolci su poletjeli ja sam se pobrao i otišo doma a bio sam u centru i vidio tipa koji je prvi stolac otrgnuo, masa? Ne! Vlastiti odgoj i razum mora biti jači!

Provokacija nakon gola malte? Koje je slijedeće opravdanje?
Maltežani su navijali za Maltu?

Murija je trebala prekinuti to sranje ali krivi su onih 100-150 kaj su započeli srane. Naši su i grali užasno al onda ak nekoga treba uopće tući spusti se naći gospodu koja su si prefina trčat i onda nekog od njih nabijat ako se već mora pribjegavat takvim mjerama iz kamenog doba.

A naše međusobne svađe? Neću niš reć samo me epizoda dugopolej povrijedila jer tako se nisu 90 Delije proganjale!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 09.09.2005. u 00:57.
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2005., 08:54   #25
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Pa kakva je to utakmica bez bacanja stolica i mlaćenja ljudi?!
Dobit ćemo malo kazne,ali opet ćemo mi neko sranje napravit.
Tako je utakmica bila dobra,ali ne nogometno.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2005., 09:33   #26
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Ajde ne serite i ne branite seljačine koje bengalkama, stolicama, kamenjem, razbijanjem auta i tramvaja prazne svoj adrenalin!

To su PRIMITVNE KUKAVICE!

Ako mi netko digne tlak i dovoljno me razjebe, uredno ću mu smjestiti šaku u zubalo, a ako isti taj bude jači i ima muda vratit će mi na isti način. Poštivam!

Ali da radi toga što me neko razjebo trgam stolce, razbijam tramvaje ili doma ubijem boga u ženi i klincima, e to je stvarno IDIOTSKI, i to stvarno mogu samo IDIOTI!!!
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2005., 12:20   #27
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Originally posted by Mljac
doma ubijem boga u ženi i klincima, e to je stvarno IDIOTSKI, i to stvarno mogu samo IDIOTI!!!
E pa izvini nisu Huligani takve seljačine kako misliš.Zar ti misliš,da svi koji idu na tekme i rade sranja,dolaze doma i iživljavaju se na svojim bližnjima??Ja znam pun ku.. ljudi koji rade sranja po tekmama,dočekuju druge navijače i pošteno ih istamburaju,prisutni su u svakim tučnjavama!Ali svi ti ljudi imaju cure/žene,a neki čak i djecu i nebi im palo napamet da ruku dignu na njih.
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2005., 12:38   #28
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ajde se za promjenu držite malo teme.

Ne govorimo o šoranju navijačkih skupina tu doma nego o tome kako ovo na Malti ni najmanje nije trebalo raditi.

Ljudi su popušili grde kazne, nekoga boli ona stvar za to nekoga baš i ne.
Budući da je Malta u EU-sve će to lijepo otići u računalo pa se ti onda lijepo sramoti na grani kad te počnu pretepavati svaki put kad ideš negdje ili ako te poslovni partner ide provjeriti pa vidi da imaš dosje sa dvije kuke uvjetnog zbog nasilja i huliganstva.

I da, sa takvim dosjeom SVATKO može lagano zaboraviti odlazak na bilo koje sportsko natjecanje izvan RH.

Ima ljudi koji štede i dižu kredu i idu u minus zbog odlaska na tekme jer vole nogomet i repku, sad će najebati svi bez razlike.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2005., 14:29   #29
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Ajde se za promjenu držite malo teme.

Ne govorimo o šoranju navijačkih skupina tu doma nego o tome kako ovo na Malti ni najmanje nije trebalo raditi.

Ljudi su popušili grde kazne, nekoga boli ona stvar za to nekoga baš i ne.
Budući da je Malta u EU-sve će to lijepo otići u računalo pa se ti onda lijepo sramoti na grani kad te počnu pretepavati svaki put kad ideš negdje ili ako te poslovni partner ide provjeriti pa vidi da imaš dosje sa dvije kuke uvjetnog zbog nasilja i huliganstva.

I da, sa takvim dosjeom SVATKO može lagano zaboraviti odlazak na bilo koje sportsko natjecanje izvan RH.

Ima ljudi koji štede i dižu kredu i idu u minus zbog odlaska na tekme jer vole nogomet i repku, sad će najebati svi bez razlike.
U potpunosti se slazem sa svime...
Bas me zanima kako bi moj sef reagirao kad bi trebalo ici odrzat prezentaciju ili na sastanak u Belgiju , Francusku, Njemacku, a mene bi na granici zadrzali jer imam dosje u EU kao "nogometni huligan"...no covjek se pita na sta takvi ljudi koji su u stanju napraviti nered na MALTI misle...ocito na nista....
Maltezani (ta nogometna velesila poznata po svojim zestokim navijacima )su provocirali ...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2005., 19:36   #30
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by s.u.l.e.l.u.s
E pa izvini nisu Huligani takve seljačine kako misliš.Zar ti misliš,da svi koji idu na tekme i rade sranja,dolaze doma i iživljavaju se na svojim bližnjima??Ja znam pun ku.. ljudi koji rade sranja po tekmama,dočekuju druge navijače i pošteno ih istamburaju,prisutni su u svakim tučnjavama!Ali svi ti ljudi imaju cure/žene,a neki čak i djecu i nebi im palo napamet da ruku dignu na njih.
E pa sve ovo što si nabrojao potvrđuje da su seljačine.
Freek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na