Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2014., 17:38   #271
Xizor
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 248
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Pa onda prestani. Bez tih elektroničkih sranja i sličnih poreza na budale. Jednostavno prestani. Nije teško.

Prije sam postavila pitanje za koje mislim da je sasvim na mjestu, a pod upitnik je stavljalo bilo kakvu "korist" od tih sprava. Međutim, obrisano/cenzurirano je. Biti će da netko ovdje ima osobnu korist od propagiranja tih stvarčica u ovom topiku, pa zataškava kriticizam.
Hehe, korist je u tome sto nisam 8 mjeseci zapalio cigaretu te puno me jeftinije izadje financiranje moje ovisnosti. Plus, vec nakon dva-tri tjedna bez cigareta, a na ecig, sam se popeo pjeske na 4ti kat bez da sam se uspuhao. Ako procitas iskustva ljudi, vidjet ces dobar broj koji je isto kao i psycho probao sve da se skine od cigareta i nije islo sve do ecig. Takodjer citirat cu ti jednog gospodina, po vokaciji pulmologa "Neznamo sto radi ecig, ali znamo sto radi cigareta" Gospodin je vlastitom sinu, nakon sto mu je dijagnosticirao KOPB, zabranio cigarete i preporucio prelazak na ecig (posto se sin nikako nemoze ostaviti)

Citiraj:
Autor Enter Sandman Pregled postova
Ja sam isto odustao od pljugi. Oso na duhan pa uzivao dok se mogao nabaviti dobar domaci duhan. Obzirom da to nije potrajalo, reko ajde da probam e pljugu.
Sad sam na njoj vec tri mjeseca i ne bih se vratio na cigarete da me ubijes. Probao zapaliti i muka mi dosla nakon dva dima .
Uglavnom poanta je da kod mene djeluje sto se tice obicnih cigareta, slijedeci korak moze biti samo potpuni prestanak.
Za neke manje upucene, kod nas pocetni setovi kostaju 250+ kn, vani preko ebaya me izasao set 120kn (torbica, punjac, mala bocica za punjenje i naravno pljuga od 1100mAh i 3ml).
Grijaci se ne isplate narucivati izvana pa ih tu kupujem.
Za rezervu narucio malo jacu bateriju od 1600mAh koja je vani 3x jeftinija nego kod nas.
Grijace blebnes sa fasttech, uzmes odmah 10-20komada pa kad stignu stignu. Ispadnu na pola jeftiniji nego tu (zg)
Xizor je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 18:59   #272
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor Xizor Pregled postova
Hehe, korist je u tome sto nisam 8 mjeseci zapalio cigaretu te puno me jeftinije izadje financiranje moje ovisnosti. Plus, vec nakon dva-tri tjedna bez cigareta, a na ecig, sam se popeo pjeske na 4ti kat bez da sam se uspuhao. Ako procitas iskustva ljudi, vidjet ces dobar broj koji je isto kao i psycho probao sve da se skine od cigareta i nije islo sve do ecig. Takodjer citirat cu ti jednog gospodina, po vokaciji pulmologa "Neznamo sto radi ecig, ali znamo sto radi cigareta" Gospodin je vlastitom sinu, nakon sto mu je dijagnosticirao KOPB, zabranio cigarete i preporucio prelazak na ecig (posto se sin nikako nemoze ostaviti)
Ja sam se pušenja ostavila prije par godina. Jednostavno mi se toliko zgadilo da je prestanak bio kao nožem odrezan. Rekoh sebi da mi ne treba taj smrdljivi otrov. I tako je ostalo do dana današnjeg. Najbolji potez u životu. Ako mogu ja, može svatko. Ovo da se "ne može" prestati pušiti i da su e-cigarete jedino rješenje jest notorna besmislica i izlika za slabiće. Poricanje je vražja stvar.

Znam da idem u oftopik, ali pozelenim kad čujem te pušačke racionalizacije.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 19:14   #273
Xizor
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 248
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Ja sam se pušenja ostavila prije par godina. Jednostavno mi se toliko zgadilo da je prestanak bio kao nožem odrezan. Rekoh sebi da mi ne treba taj smrdljivi otrov. I tako je ostalo do dana današnjeg. Najbolji potez u životu. Ako mogu ja, može svatko. Ovo da se "ne može" prestati pušiti i da su e-cigarete jedino rješenje jest notorna besmislica i izlika za slabiće. Poricanje je vražja stvar.

Znam da idem u oftopik, ali pozelenim kad čujem te pušačke racionalizacije.
Tko je rekao da se nemoze prestati. Prijatelj in question je imao problema s prestajanjem, ja nevidim nista lose u tom da postoje razna pomagala za prestajanje. Ovdje se govori o ovisnosti, nemojmo se zavaravati. Ljudima TREBA nikotin. I s heroina se moze skinuti samo "snagom volje" sto cemo sad zabraniti klinike za odvikavanje i sl? Prema dosadasnjim pokazateljima ecig je najbolje od takvih pomagala. Sto onda s oprostenjem seres po tome?

EDIT: Naravno ukoliko netko uopce zeli prestati s nikotinom. Cuo sam i nekoliko ljudi koji su sasvim zadovoljni ecigom i ne namjeravaju se skinuti s njega. Itekako su sretni sto su se rijesili cigareta though

Zadnje izmijenjeno od: Xizor. 08.09.2014. u 19:22.
Xizor je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 19:31   #274
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor Xizor Pregled postova
EDIT: Naravno ukoliko netko uopce zeli prestati s nikotinom. Cuo sam i nekoliko ljudi koji su sasvim zadovoljni ecigom i ne namjeravaju se skinuti s njega. Itekako su sretni sto su se rijesili cigareta though
Npr. ja.
Ja sam prešao na e-cigarete jer mi je bilo previše skupo kupovati kutiju svaki dan. Ne trujem nikoga oko sebe više, ne smrdi mi kuća, imam više energije, osjetim mirise, apetit se vratio... kao kad sam prestao pušiti prije par godina.
Počeo ponovno iz dosade. Potrošim oko 2ml tekućine na dan. Često i manje. Treba mi nešto što se dimi/pari i da nešto mrdam po rukama . Nikotin mi ni ne treba toliko.
Znam da sam ovisan, ali barem sada ne trujem ostale oko sebe.

EDIT:
Korisnici e-cigareta bi trebali pripaziti da ne pare u hladnom okruženju. Može vam se vlaga kondenzirati u dišnim kanalima. Meni se to desilo jednom i od tada izbjegavam parenje na hladnom.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 19:49   #275
Tarjan
Premium
Moj komp
 
Tarjan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 94
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Ja sam se pušenja ostavila prije par godina. Jednostavno mi se toliko zgadilo da je prestanak bio kao nožem odrezan. Rekoh sebi da mi ne treba taj smrdljivi otrov. I tako je ostalo do dana današnjeg. Najbolji potez u životu. Ako mogu ja, može svatko. Ovo da se "ne može" prestati pušiti i da su e-cigarete jedino rješenje jest notorna besmislica i izlika za slabiće. Poricanje je vražja stvar.

Znam da idem u oftopik, ali pozelenim kad čujem te pušačke racionalizacije.
Ovi izljevi žući samo potvrđuju onu da su najagresivniji protivnici pušenja bivši pušači. Možda zavist spram onih koji još uvijek uživaju duhan
__________________
baaaa baaaa ba ba
Tarjan je online   Reply With Quote
Staro 09.09.2014., 11:00   #276
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Ma ja nemam problema s prestankom,prestajao sam već,nisam imao "fizičkih i psihičkih" problema,"kriza"...ali problem je bio u tome da jednostavno sam htio opet pušit,što zbog stresa-posla,što zbog gušta.

Gledam na e-cigaretu kao zamjenu za otrov u cigaretama,želim prestat zbog trovanja,ne želim prestat zbog "gušta",uz kavu itd...pa bi taj "gušt" tražio u e-cigareti,koja je sigurno manji otrov.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2014., 19:47   #277
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 598
Ja sam na bijelom marlboru jedno 6 godina pušim pola kutije dnevno, nekad se zalomi i kutiju.

Koji set bi preporučili a da nije skupa? Kako se time barata? Gdje i koliko često bi trebao kupovati nove bočice ??
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2014., 19:52   #278
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Ja sam se pušenja ostavila prije par godina. Jednostavno mi se toliko zgadilo da je prestanak bio kao nožem odrezan. Rekoh sebi da mi ne treba taj smrdljivi otrov. I tako je ostalo do dana današnjeg. Najbolji potez u životu. Ako mogu ja, može svatko. Ovo da se "ne može" prestati pušiti i da su e-cigarete jedino rješenje jest notorna besmislica i izlika za slabiće. Poricanje je vražja stvar.

Znam da idem u oftopik, ali pozelenim kad čujem te pušačke racionalizacije.
Svaka ti cast. No imaj na umu da neki jednostavnu nemaju ni karaktera da prestanu (kao npr. ja), ili pak ni ne zele prestati (vidi vraga, ponovno ja).

Samim time, ne shvacam sta zelis ovim trolanjem postici?

Bavim se redovito sportom, i uvijek sam bio i bit cu nadam se top fit. No od kad sam cigare bacio i presao na elektroniku, dozivio sam renesansu sto se sportskog dijela zivota tica.

Ali i svega ostaloga. I zasto to tebe onda tocno smeta? Bacila si cigarete? Svaka ti cast jos jednom. Nas ostale pusti da uzivamo i trujemo se kako god nam volja i zelja. Valjda to nije toliko tesko?
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2014., 19:54   #279
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
Ja sam na bijelom marlboru jedno 6 godina pušim pola kutije dnevno, nekad se zalomi i kutiju.

Koji set bi preporučili a da nije skupa? Kako se time barata? Gdje i koliko često bi trebao kupovati nove bočice ??
Vec ovdje imas sve odgovore. Malo prelistaj. No najbolje ti je nabaviti neku twisticu sto se baterije tice, npr. ego-c twist. A za atomizer (dio gdje ide tekucina i iz cega paris) nabavi si npr. kangertechov pro tank mini 3.

Sto se tice tekucina, tu je jedini 'zeznuti' dio. Ne odgovara svakome isto. Tu ces nazalost morat malo experimentirati.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2014., 23:14   #280
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 598
Mileni jel ovo dovoljno?

ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2014., 23:54   #281
Xizor
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 248
Tako nesto i ja koristim. Meni sasvim odgovara i mislim da je dobar value for money. Ne zaboravi samo punjac za bateriju

Kao sto rekoh ja trosim oko 1ml tekucine dnevno (24mg nikotina), tako da jednostavnom matematikom vidimo da bocica traje oko 10 dana.

Barata se tako da okrenes miniprotank naopacke, odsarafis dio gdje je grijac. Napunis tekucinu, pazeci da ne prijedjes vrh "dimnjaka" (tu je jedina boljka, nemozes iskoristiti cijeli kapacitet protanka, uvijek ostane praznog). Zasarafis grijac nazad, zasarafis atomizer na bateriju. Stisnes dugme i povuces

EDIT: Tekucine su stvarno osobna preferenca, meni je zasad najbolji Gold Ducat
Xizor je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2014., 00:00   #282
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 598
Ma nije mi problem taj refill tolko za okuse kupovat, već čitam da te grijače treba često mijenjat Koliko u prosjeku traju??

I ne kužim dal postoje više verzija ego-c twista? Anyvape i Joyetech??
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2014., 00:33   #283
Xizor
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 248
Meni sa ciscenjem i dry burnom traju sigurno 3 tjedna prije no sto ih zamijenim. Po netu ima protank grijaca za 10ak kn po komadu tako da mi to i nije neka stavka. U Zg su oko 20-25kn

Ima vise proizvodjaca same baterije, joyetech su uglavnom sasvim ok baterije koliko cujem

EDIT: preporucam stainless baterije, meni se boja pocela guliti jako brzo tako da sam ju na kraju sam sastrugao

Zadnje izmijenjeno od: Xizor. 10.09.2014. u 00:39.
Xizor je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2014., 09:56   #284
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 598
jbt kupim nešto i za tri tjedna više ne valja xD Moram si dobro izračunat isplativost jer nije da to mogu kupiti na svakom koraku, a kad se sjetim kolko je poštarina dođe mi muka.
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2014., 16:05   #285
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Pozdrav,

naručio bi starom e cigaru, na kraju sam se odlučio za dotičnu http://www.halocigs.com/g6-white-starterkit.html. Dosta je hvaljena i trebala bi biti kvalitetna.

Htio sam vas pitati koje halo tekućine da mu nabavim?
On je baš okorjeli pušač (preko 30 godina, zadnjih valjda 10 godina je na bijelom ronhilu) i volio bi da mu kupim neku koja će ga najviše podsjećati na pravu cigaru. Tako da se ne obeshrabri odmah u startu i odmah vrati na klasične cigare.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2014., 17:47   #286
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
ivosimec, to ce ti biti odlicno za pocetak. Vecina kasnije predje na modove, ja sam se pak sa modova vratio na te neke osnove. Jednostavnije je sve, ne da mi se vise zahebavati sa ecigaretama, zelim samo pariti

P.S.
Mada ti preporucujem da krenes sa duhanskim tekucinama za pocetak. Probaj od joyetecha cigar tekucinu, odlicna je. Barem meni.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2014., 18:53   #287
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
jel probao tko kokos okus?

Ja naručio ovo :




Molim komentar jel sve ok!!!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 10.09.2014. u 19:04.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2014., 16:21   #288
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Evo stigla ecigara...moram ovako bumpat s duplim postom da se skuži

Imam pitanje,uzeo sam ovu tekucinu http://www.elixireliquids.com/media/...a_nicotine.jpg

Jel se to mjesa s necime ili direkto sipam? Jel tekucina od 18mg nikotina prejaka? Imam jednu od 9,jednu od 18...druga tekucina je ova http://svijet-pare.com/ostale/25-coconut-kokos.html
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2014., 18:33   #289
Xizor
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 248
Pusio sam kutiju crvenog Marlbora dnevno i koristim 24mg tekucinu i nije mi prejaka. Doduse, vjerojatno cu ipak smanjiti na 18mg. Zasad sve tekucine na koje sam ja naletio su ready made. Znaci ulijes i vozi
Xizor je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2014., 18:36   #290
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Evo stigla ecigara...moram ovako bumpat s duplim postom da se skuži

Imam pitanje,uzeo sam ovu tekucinu http://www.elixireliquids.com/media/...a_nicotine.jpg

Jel se to mjesa s necime ili direkto sipam? Jel tekucina od 18mg nikotina prejaka? Imam jednu od 9,jednu od 18...druga tekucina je ova http://svijet-pare.com/ostale/25-coconut-kokos.html

sve ok, natoci i pari, ak ti je prejaka ubaci ovu 9 etku
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2014., 19:15   #291
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 598
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Evo stigla ecigara...moram ovako bumpat s duplim postom da se skuži

Imam pitanje,uzeo sam ovu tekucinu http://www.elixireliquids.com/media/...a_nicotine.jpg

Jel se to mjesa s necime ili direkto sipam? Jel tekucina od 18mg nikotina prejaka? Imam jednu od 9,jednu od 18...druga tekucina je ova http://svijet-pare.com/ostale/25-coconut-kokos.html
I kako ti se čini parenje? tj razlika između prave i ove elektroničke?
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2014., 20:26   #292
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Pa nema apsolutno nikakve veze s pravim cigarama i naravno nije to to... Uzeo okus marihuane i naravno odvratan je,također nema veze sa...stavio sad kokos i puno je bolji okus,a osjeti se i da je jača...ono,fora mi je sad "pušit" uz komp dok ovo pišem,jer inače se puši samo na balkonu.

Moram uzet neki okus prave cigare...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2014., 13:50   #293
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ja koristim USA mix sa malo višnje (sam pomješam) i takvu kombinaciju koristim gotovo 3 godine.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2014., 16:25   #294
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
Po meni najbolje "duhanske" tekucine su , iako to nisu klasicne duhanske posto svaka od njih ima jos neki specifican dodatak

Vaping Zone - French pipe
- Old Captian

Inawera - Tobacco C

Flavour Art - Hypnotic Mist

Probao jos neke kao 555 , desert ship i itd ali mi nisu bas sjele
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 15:42   #295
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Dosadio mi je USA mix i apple kombinacija (kombinirao i s višnjom)

Moze neka preporuka sta da uzmem? Ima toliko toga da me glava boli kad biram...

Probao 3 vrste tobacco okusa,imam visnju,jabuku,kokos...
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 21:20   #296
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Bojim se da ti tu ne moze nitko pomoci, jer ukusi su po pitanju ecigareta poprilicno razliciti. Morat ces experimentirati.

Posto vidim da budes i u zg-u, ili pak jesi u zg-u, preporucujem da odes u avenue mall. Imas 30ak tekucina za degustaciju, zaboravih imena proizvodjaca tekucina, no meni je od duhanskih red rider poprilicno legao. Mozda i ponajbolja duhanska tekucina. Ponavljam - meni.

Kod tebe mozda bude totalno suprotno.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2014., 10:53   #297
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Bojim se da ti tu ne moze nitko pomoci, jer ukusi su po pitanju ecigareta poprilicno razliciti. Morat ces experimentirati.

Posto vidim da budes i u zg-u, ili pak jesi u zg-u, preporucujem da odes u avenue mall. Imas 30ak tekucina za degustaciju, zaboravih imena proizvodjaca tekucina, no meni je od duhanskih red rider poprilicno legao. Mozda i ponajbolja duhanska tekucina. Ponavljam - meni.

Kod tebe mozda bude totalno suprotno.
Ma vjerujem da je stvar ukusa,no opet pojma nemam sta bi uzeo od silnog izbora.

Kupio sam sve tekucine u areni,kupio i kangertech evod 2 koji ne radi,čak ni zamjenom grijača nije proradio,ne pari...račun bacio,reklamacija nula bodova.

Idem danas u shopping!
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2014., 11:50   #298
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Meni se recimo dopale joyetechove tekucine. Ako vec zelis prijedlog, evo ti ih par:
good luck, cigar, cherry cigar.

Sve duhanske, sve do jedne odlicne. Od ne-duhanskih preporucujem coca-cola okus, pa mijesati kako si i do sada radio. Pricam iskljucivo o joyetechovim tekucinama. Imas ih online sa 300 mjesta za naruciti, a ima ih cak i po zagrebu kupiti, samo izguglaj jer ne sjecam se gdje ih ima po zg-u kako ih narucujem izvana.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2014., 13:08   #299
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Ajd vi koji to pusite ako more neko napisat nakakvu racunicu, da vidim bas kolko jeftinije ispada. Inace ne pusim puno kutija i pol tjedno...
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2014., 13:27   #300
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
Meni je oko 50kn mjesecno , kuna vise manje ... Naravno ta cijena je ako si radis svoje tekucine .
xPsycho je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na