Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2019., 14:42   #6661
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Ma kanal je zakuratz, nemojte me krivo shvatiti I ne mogu ga sprijeciti da mi iskace u recommendationima argh!

Ne znam, nisam nikad bio na nogometnoj tekmi niti znam kako bi ovo trebalo izgledati, samo mi je upalo (kao trn) u oko. Sad si mislim, mozda ima upaljen onaj scene optimizer pa ga to zeza.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2019., 14:52   #6662
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ma kanal je zakuratz, nemojte me krivo shvatiti I ne mogu ga sprijeciti da mi iskace u recommendationima argh!

Ne znam, nisam nikad bio na nogometnoj tekmi niti znam kako bi ovo trebalo izgledati, samo mi je upalo (kao trn) u oko. Sad si mislim, mozda ima upaljen onaj scene optimizer pa ga to zeza.
Mozes!

Stisni tri tockice pored thumbnaila u recomendations, i ima opcija!

Na kompu to moraš odradit

Tako se meni bili zakacili neki indijski kanali, izludio bio.
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2019., 14:58   #6663
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Sve jasno, radim to svakih 4-5 dana... dodje mi nesto kao religiozni ritual kada nedjeljom upalim yt i provrtim prvih 20 videa - hide, not interested, next To su muke za neku novu temu lol
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2019., 08:30   #6664
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2019., 16:12   #6665
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Eto, danas upogonio i restorao data na Galaxy S9+, pa da ne duljim, ukratko svoje subjektivno mišljenje u usporedbi sa S7 ću nadrljati. Često nisam imao imao stari mobitel kad je došao novi, ali ovog puta imam i S7 i S9+ pa sam mogao usporedno štoljati po oba. Neću stavljati da je veliki plus brži procesor i više RAM-a jer ni S7 nisam po tom pitanju iskorištavao do krajnjih granica, ali se podrazumjeva to da je S9+ "jači".

S9+ over S7:
- audio output: tu je S9+ 5 svjetlosnih godina ispred S7; stereo zvučnici, čist zvuk, bass... naspram onog malog kreštavca na S7 S7 ima OK zvuk, no može se sakriti ispred S9+
- software: kod same instalacije se dosta toga može ne-instalirati te kasnije deinstalirati, manje bloatwarea nego na S7 (valjda ovisi od regije do regije)
- baterija: mobitel sam upalio sa 37% baterije, SmartSwitch je radio prebacivanje sa S7, plus štelanje appova i postavki; do 1% sam imao 3 sata i 7 minuta SOT-a. OK, na S7 je baterija degradirala nakon 3 godine, ali S7 ni kao nov nije postigao takve rezultate, bio je jako blizu u cca 10%
- prednja kamera: jednostavno miljama bolja od prednje kamere na S7 (osobno ne koristim jer se ne naslikavam, ali valja spomenuti).
- glavna kamera: jasno, 2 su bolje nego jedna, no ovdje nije razlika kao kod prednje tj drastično je manja razlika. ima više modova, super slow-mo i takvi featuri. bolja je, ali nije ni blizu bolja onako kako je na S7 bila bolja od S5 u 2-godišnjem razmaku. Preko vikenda ide u malo žešći field test po vani, ali za sada ovako "iz nutra" mislim da je tako.

S9+ i S7 u egalu:
- ekran: ja bih rekao osim u veličini, sama kvaliteta slike i svjetlina su tu negdje; vrhunska na oba uređaja
- R/W microSD kartica: brzina pristupa i pisanja je isto tu negdje

S7 over S9+:
- kompaktnost: osobno, S9+ mi je malo prevelik (vjerojatno stvar privikavanja no svejedno), iako imam šapu, ono kako sam ophodio notifikacije na S7, teško mi ih je izvesti jednom rukom na S9+
- home button: iz jednog jedinog raloga mi fali - dual klik i pokretanje kamere
- prokleti edge ekran: koliko god mi dobar S9+ bio, ovaj edge ekran je totalno nepotrebno sranje na uređaju. Iako S7 ima radijus na kraju, ali je mila majka naspram ovog spiganog dreka.

Sad ovo nema veze sa uređajem, ali sad moram kupiti barem 7 USB-C kablova jer nigdje nemam niti jedan

Ako netko nađe korisno ovo trkeljanje, biti će mi drago. Ako netko misli da ništa od navedenog nije točno, BMK vrijedi li skoro novi S9+ u jednadžbi "S7 3 godine star + cca 2000 kn"? Prosudite sami. Meni i da (skoro puna garancija, nova baterija) i ne (edge ekran, mali pomaci ka boljem kod main kamere). Obzirom da sam na S7 izdržao 3 godine bez potrebe upgradea, vjerojatno i ovaj bude doživio istu sudbinu

Bez obzira na novi uređaj, još uvijek tvrdim i mislim da je S7 itekako funkcionalan i dobar uređaj te bad MoFo koji "pomera dupad" i dalje nakon 3 godine, koliko god to nekom bilo mrsko, teško ili smiješno za čuti
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2019., 16:30   #6666
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Jel ti smartswitch povukao postavke quick settingsa u status baru i mozda postavke notifikacija (tipa ako si gasio prikaz notifikacija na aod-u ili mjutao neke notifikacije koje su po defaultu sa zvukom)?

Vidim isti su ti dojmovi kao i kod mene s prijelazom na N9. Samo meni ne fali toliko home button (double power ti lansira kameru), a ni edge mi fizicki ne smeta (cak stovise, mnogo ga koristim) osim sto razhebe prikaz i lomi svjetlo kad nesto gledas.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2019., 16:39   #6667
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Brko,kameru možeš pokrenuti ako brzo stisneš power button dva puta dok je ekran ugašen
Ako misliš na to..
amerix je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2019., 16:42   #6668
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,882
Blizu sam odluke da preskocim i ovu generaciju smartfona iako me privlači s10. Nedostaci su mi "sporo" punjenje i izostanak novog ufs.a. Imam s7, baterija još rula i ne pokazuje neke znakove posustajanja ali negdje sam pročitao da je zamjena pod garantnim rokom jeftinija. Gdje to odraditi (ovlasteni servis) i koliko košta? S7 je kupljen u Tele2.
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2019., 16:42   #6669
DiRT
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj komp
 
DiRT's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,168
Pa reprogramiraj si bixby button za otvaranje kamere.
__________________


KOMP:
CPU: Intel Core i7-7700
COOLER: SCYTHE Mugen 3 rev. B
MBO: MSI B250 GAMING M3
GPU: ASUS Dual Radeon RX 6650 XT OC Edition 8GB GDDR6
RAM: Kingston HyperX Fury (2x8GB) 2133MHz@2400MHz CL16 DDR4
SSD: Samsung 840 Pro (128GB),
Samsung 970 EVO Plus (2TB)
HDD: WD1003FZEX (1TB), WD20EZRZ (2TB)
externi HDD/SSD: Transcend StoreJet 25D3 (500GB), Seagate Basic Portable Drive (1TB), WD My Passport (1TB), WD My Passport (2TB), WD Elements (2TB), Verbatim Vx500 external SSD (240GB), Kingston XS1000 external SSD (1TB)
PSU: Corsair 650W RM650, 2019, 80 PLUS Gold
MONITOR (TV): Dell G2724D + Dell U2414H, Samsung UE55NU8002TXXH
Samsung QE43Q60AAUXXH
Philips 43PUS8506/12
OS: Windows 10 Pro 64-bit
KUĆIŠTE: Antec 300, 2xSCYTHE Slip Stream 120mm (500rpm, 7.5 dB)

TIPKOVNICA: Logitech K800 Illuminated Wireless
MIŠ: Logitech G502 Proteus Spectrum RGB + SteelSeries QcK Edge - Medium, Logitech MX Master 3 Wireless Black, Logitech M590 Silent Wireless
ZVUČNICI: Logitech Z-5500 (S/PDIF) + Logitech Bluetooth Audio Receiver, MAGNAT Monitor Supreme 202 Black 2-way bass reflex bookshelf speakers, MAGNAT Monitor Supreme Center 252 Mocca
SLUŠALICE: Logitech Zone Vibe 100 Wireless, Xiaomi Redmi Buds 5 Pro, Mi True Wireless Earbuds Basic 2, Sennheiser CX 3.00, AKG Samsung Galaxy Earbuds, AKG Y500 Wireless
MOB: Samsung Galaxy S10e Black, 6/128GB + Samsung microSDXC 256GB EVO+ / Samsung Galaxy S7 Black, 4/32GB + Samsung microSDXC 64GB EVO+ / OnePlus Nord 2 5G Gray Sierra, 8/128GB / Huawei P50 Pro Golden Black, 8/256GB

LAPTOP:
(Lenovo ThinkPad E560)
CPU: Intel Core i3-6100U
MBO: -
GPU: Intel HD Graphics 520
RAM: 2x4GB DDR3L 1600MHz
SSD: Kingston A400 480GB
OSTALO: 15.6-inch HD TN

PC POSAO:
(HP Z2 Tower G4 Workstation)
CPU: Intel Core i7-8700K
MBO: HP 8455
GPU: Nvidia Quadro P2200 5GB
RAM: 1x16GB DDR4
SSD: Samsung 512GB
HDD: WD 1TB
MONITORI: 2 komada HP Z27 27-inch 4K UHD
PERIFERIJA: Logitech K750 Solar Wireless, Logitech MX Master 3 Wireless Graphite

LAPTOP POSAO:
(Apple MacBook Air 13.6-inch M2 8/256GB MLXY3CR/A Silver)

(HP ProBook 450 G7)
CPU: Intel Core i5-10210U
MBO: HP 86A0 (U3E1)
GPU: Nvidia GeForce MX250
RAM: 1x8GB DDR4
SSD: 512GB
OSTALO: 15.6-inch FHD IPS, Backlit Keyboard
DiRT je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2019., 17:00   #6670
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Jel ti smartswitch povukao postavke quick settingsa u status baru i mozda postavke notifikacija (tipa ako si gasio prikaz notifikacija na aod-u ili mjutao neke notifikacije koje su po defaultu sa zvukom)?
Ne, to sam ponovno morao ručno.

Citiraj:
Vidim isti su ti dojmovi kao i kod mene s prijelazom na N9. Samo meni ne fali toliko home button (double power ti lansira kameru), a ni edge mi fizicki ne smeta (cak stovise, mnogo ga koristim) osim sto razhebe prikaz i lomi svjetlo kad nesto gledas.
Valjda ćemo se naviknuti.

Citiraj:
Autor amerix Pregled postova
Brko,kameru možeš pokrenuti ako brzo stisneš power button dva puta dok je ekran ugašen
Ako misliš na to..
Jes, toooooo. Haala.

Citiraj:
Autor DiRT Pregled postova
Pa reprogramiraj si bixby button za otvaranje kamere.
Hvala, eto ne treba, pwr btn radi
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.03.2019., 19:16   #6671
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Blizu sam odluke da preskocim i ovu generaciju smartfona iako me privlači s10. Nedostaci su mi "sporo" punjenje i izostanak novog ufs.a. Imam s7, baterija još rula i ne pokazuje neke znakove posustajanja ali negdje sam pročitao da je zamjena pod garantnim rokom jeftinija. Gdje to odraditi (ovlasteni servis) i koliko košta? S7 je kupljen u Tele2.
Sto se tice sporog punjenja, osobno mi ne smeta i mislim da to zasigurno pridonosi trajnosti baterije, ali ko voli nek izvoli... Anyway, sef kineskog odijela Samsunga je najavija na twitteru da ce softverski otkljucati brze punjenje jer navodno hw nije limitacija kod s10/s10+ modela. Kazu da ce omoguciti 25w, identicno kao sto s10-5g model ima out-of-the-box. Usto, koga zanima fotkanje po noci, najavili su update kamere kojj ce doniti dedicirani night mode...

Edit: "Galaxy S10+ Snapdragon & Exynos Review: Almost Perfect, Yet So Flawed"
- Anandtech nastavlja pricu od prosle godine, sd vs exynos plus mnogi drugi detalji vezani uz s10 koje drugdje necete naci...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 29.03.2019. u 20:16.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2019., 21:52   #6672
Doom
Émile Flournoy
Moj komp
 
Doom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Okokolo Pule
Postovi: 1,498
S6 sa kvalitetnom Polarcell baterijom starom par mj.

-Ima cca tjedan dana da se reboota kada ujutro gasim Plane mode.
Nakon reboota izabaci poruku da je baterija na 15%, mada je napunjena.

-Maloprije izleti poruka da je baterija na 1%, u trenutku spajanja na USB da prebacim fotografije.

svaki put napravim wipe cachea i to ga smiri na neko vrijeme.
Sada kada je kapacitet bio prijavljen na 1%, nakon wipea skočilo na 32 i mob normalno radi.


Može li biti softverski problem i što provjeriti, ili otkazuje elektonika na bateriji ?
-------------------------------------------------------------

edit: Pinterest-ove notifikacije su bile uzrok. Nakon disablanja, nikih problema to date.

Zadnje izmijenjeno od: Doom. 25.04.2019. u 22:55.
Doom je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 06:14   #6673
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
@Brko ovo za kompaktnost je istina 9+ je ogroman
Obična Devetka je taman za rukovanje jednom rukom - barem meni bio.
Ali navikne se i na ovo...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 07:00   #6674
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Što se tiče sporog punjenja, S10 5G će imati 25W punjač, a uskoro bi mogao postati default kod Samsunga, a navodno bi i ostatak S10 serije trebao biti upgardean

https://www.gsmarena.com/check_out_s...news-36287.php
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 11:23   #6675
Flashbang
Dama
 
Flashbang's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Brko, jesi možda probao Gcam za S9+? Meni je stock app zasad jako dobar i još isprobavam sve opcije pa mi se ne da eksperimentirati.
Flashbang je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 12:14   #6676
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma jok koristio sam taj GCam na S7 dok je bio na Nougatu. Kad se apdejto na Usreo, onda to više nikako nije radilo kako se spada.
Deinstalirao i bok.

Danas idem u malo veći obilazak pjehe pa ću okinuti po prvi puta veću količinu fotki sa S9+. Baš me zanima koliko će slike biti bolje od S7. Više manje iste lokacije fotkanja budu pa će biti lakše za usporediti.

Tako da stock app. Također mi se neda uopće sa time zabavljati.

Jedino kaj nemrem promašiti ovaj gumb na levoj strani koji pali ovog Bixbyja. Mislim da sam ga već 30x stisuno

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 12:33   #6677
Flashbang
Dama
 
Flashbang's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Nabaci koju slikicu ako se sjetiš, baš me zanima koji će biti zaključak.
Skužila sam da više nema onog groznog oversharpeninga kao na S7 (zbog čega sam, uostalom, i koristila GCam) i da su noću bolje slike. Također, live focus mi je pravo otkriće, napokon imam normalne slike svog pesa.
Flashbang je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 14:22   #6678
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ma jok koristio sam taj GCam na S7 dok je bio na Nougatu. Kad se apdejto na Usreo, onda to više nikako nije radilo kako se spada.
Deinstalirao i bok.

Danas idem u malo veći obilazak pjehe pa ću okinuti po prvi puta veću količinu fotki sa S9+. Baš me zanima koliko će slike biti bolje od S7. Više manje iste lokacije fotkanja budu pa će biti lakše za usporediti.

Tako da stock app. Također mi se neda uopće sa time zabavljati.

Jedino kaj nemrem promašiti ovaj gumb na levoj strani koji pali ovog Bixbyja. Mislim da sam ga već 30x stisuno

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Skini onaj bXActions app pa isključi sve...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 23:37   #6679
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Flashbang Pregled postova
Nabaci koju slikicu ako se sjetiš, baš me zanima koji će biti zaključak.
Skužila sam da više nema onog groznog oversharpeninga kao na S7 (zbog čega sam, uostalom, i koristila GCam) i da su noću bolje slike. Također, live focus mi je pravo otkriće, napokon imam normalne slike svog pesa.

Svaki kadar je auto pa zoom 2x auto nešto jesu bolje nego na S7 ali ništa wow i predrastično. Ja zadovoljan


Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Skini onaj bXActions app pa isključi sve...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Tnx, budem se sutra pozabavio time.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 10:08   #6680
Flashbang
Dama
 
Flashbang's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Super su fotke. A kamera nema gdje odmaknuti kad su u pitanju fotke na dobrom svjetlu kao ove, sve je to podjednako i jako dobro na mobovima te kategorije.
Možda ovaj night mode update za S10 dođe i do našeg mobitela.


A što se tiče Bixby gumba, u postavkama sam namjestila da mi se na kratki pritisak otvara kamera.
Flashbang je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 10:21   #6681
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Ima li netko problema sa random resetiranjem S9? S vremena na vrijeme mi se S9 resetira iako ne radim ništa s njime, baterija je dovoljno puna, nije priključen na net,... Stoji mi na ormariću i odjednom čujem da je napravio restart. Full zbunjujuće.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 11:38   #6682
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Flashbang Pregled postova
Super su fotke. A kamera nema gdje odmaknuti kad su u pitanju fotke na dobrom svjetlu kao ove, sve je to podjednako i jako dobro na mobovima te kategorije.
Možda ovaj night mode update za S10 dođe i do našeg mobitela.


A što se tiče Bixby gumba, u postavkama sam namjestila da mi se na kratki pritisak otvara kamera.
Kao što rekoh, zadovoljan sam istima. Probao sam fotkati ispod umjetnog svijetla i sa manje svijetla, tu se već vidi razlika naspram S7. Poprilično su slike "teže" u smislu megabajta. Kad je dobro svjetlo kao jučer, cca 7-9MB dok na S7 nije prelazilo 5MB.

Jedino nisam još video snimao pa ne znam kako to izgleda.

Na S7 sam uvijek koristio 1080P 60FPS postavku. Ovdje koliko vidim ima 4K 60FPS što sigurno neću često koristiti jer mi se već pričinjava koliko je 1s/MB i slo-mo/super slo-mo ću isprobati kad malo zatopli pa skokovi u vodu dođu na red i to.

Sent from Usreo 2nd Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 11:38   #6683
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ima li netko problema sa random resetiranjem S9? S vremena na vrijeme mi se S9 resetira iako ne radim ništa s njime, baterija je dovoljno puna, nije priključen na net,... Stoji mi na ormariću i odjednom čujem da je napravio restart. Full zbunjujuće.
Imam dva komada u kući i nijedan se nije nikad resetirao sam od sebe. Jednom mi je upao u neki airplane mode , kao ima signala a nedostupan dok nisam restartao ali to je to

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 11:45   #6684
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,882
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ima li netko problema sa random resetiranjem S9? S vremena na vrijeme mi se S9 resetira iako ne radim ništa s njime, baterija je dovoljno puna, nije priključen na net,... Stoji mi na ormariću i odjednom čujem da je napravio restart. Full zbunjujuće.
Settings-general management-reset-auto restart

Tu pogledaj dal' ti je namješteno da se resetira sam s vremena na vrijeme
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 12:22   #6685
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
To je bilo to. Svašta. Ne kontam koja je svrha toj funkciji.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 12:28   #6686
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Legende kazu da android ne moze raditi fluidno nakon 100+ sati uptimea i da ga treba restartati. Neka zabacena plemena idu do te krajnosti da tjedno brisu cache. Svi ti pogani obicaji su proizasli iz brisanja batterystatsa nakon fleshanja romova i vjerovanja u duzu autonomiju
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 12:33   #6687
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Svaki kadar je auto pa zoom 2x auto nešto jesu bolje nego na S7 ali ništa wow i predrastično. Ja zadovoljan




Tnx, budem se sutra pozabavio time.
Tu svaki mob radi odlične fotke, daj ti neke fotke u low light uvjetima.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 12:37   #6688
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Legende kazu da android ne moze raditi fluidno nakon 100+ sati uptimea i da ga treba restartati. Neka zabacena plemena idu do te krajnosti da tjedno brisu cache. Svi ti pogani obicaji su proizasli iz brisanja batterystatsa nakon fleshanja romova i vjerovanja u duzu autonomiju
Battery stats su se brisali na HTC Desireu nakon instalacije kuhanih ROMova jer se mobitel znao gasiti sa 47% baterije
Pošto nakon njega nisam koristio kuhane ROMove osim nešto kratko na S3 2014 godine, nemam pojima kako to dalje ide

Clear cache iz recoveryja sam radio na S7 kad je bio upgrade sa MM na N te sa N na O jer mi se nije dalo raditi FC. Što to pomaže na tjednoj bazi ?

Sent from Usreo 2nd Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 13:30   #6689
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Kako to ide dalje? U istoj godini kad smo fleshali po Desireu su cak i googleovci demistificirali taj batterystats i rekli da on ne radi nista osim sto sprema podatke o potrosacima baterije (oni postoci u postavkama baterije koji app je koliko trosio). To nije sprijecilo da se mit odrzi na zivotu jos neko vrijeme Cache i ja ocistim kada napravim clean flash ili major update, bez daljnjeg, nista ne kosta. Al neki ga rade svako malo ne znam zasto.

Al evo device maintenance roknem jednom tjedno, cisto tako

Bas gledam, nisam mob rebootao skoro 30 dana, hoce to tako kad ubijes updejtove koji su mi bili jedini razlog za reboot. Sjecam se S7 (sorry, moram ga spomenuti) je znao imati i po 2 mjeseca uptimea, a mob radi normalno.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 21:42   #6690
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Kaj ste stavljali za astitu ekrana na s9+?

Bio sam uzeo neki nano film za probu, al na kraju nije ispalo dobro... gledam ono staklo kaj se dobije sa lampom, al mi je malo puno dat 50$ .. ak nema nis ok, onda mi je to zadnja varijanta...
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na