Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2010., 23:47   #271
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
al koliko sam ja upoznat ako oni nemaju fizicki dokaz, tj. potpis ili sliku prekršaja što mogu? tako bi mogli sjedit u kafiću cijeli dan i zapisivat tablice
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 00:29   #272
The Pill Man
Premium
 
The Pill Man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 325
Po tebi, ako nekog mrkneš pred policajcem, to nema veze jer on nema dokaz. Da, tu je njegova riječ protiv tvoje ali zato i idu po dvojica!!
__________________
Pill Man
The Pill Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.06.2010., 00:41   #273
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Ne znam stvarno što napraviti u takvoj situaciji jer su i mene na sličan način htjeli nasamariti.

Išao sam na granični prijelaz, ali ne u drugu državu nego na kućice s moje strane nešto napraviti. Taj prijelaz je bio blokiran zbog seljaka i čuvala ga je policija koja je stala taman iza semafora prije granice. Naravno, ja se zaletio na zeleno koje se nije ni počelo gasiti i stao točno kod njih da bi oni meni rekli kako je prolaz blokiran i kako sam prošao kroz crveno!!!

Nisam znao što bih sa sobom, para mi izlazi na uši, svakakve misli mi prolaze kroz glavu, ne znam da li ga opaliti vratima od auta ili sjesti i plakati jer ostajem bez vozačke i ujedno bez posla - oduzimanje vozačke/auta mi je kao da mi noge odrežeš. Na kraju smo razmijenili par rečenica, prvo sam se opravdavao jer nisam prošao kroz crveno pa onda kao priznao "krivicu", ali se ispričao za "pogrešku" i kako mi je to zadnji puta. Na kraju mi smrad uzme vozačku, nakon minute se vrati i kaže da mu se gubim s očiju.

Od tada do danas je prošlo nekoliko mjeseci i, da kucnem od drvo, nisam dobio nikakvu kaznu, a nadam se da ni neću.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 00:44   #274
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor The Pill Man Pregled postova
Istina, potpisao nisam ništa, niti su mi nudili, a i da jesu neznam bih li potpisao (neću potpisat da sam kriv kad nisam).
Mala digresija - potpisao ne potpisao, isto je. Ne znam odakle ta "fama" o tome da je bitno ne potpisati.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 00:45   #275
The Pill Man
Premium
 
The Pill Man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 325
Nije valjda da nema dovoljno prekršaja za punjenje proračuna pa ih sada treba još i izmišljati?

Pa zašto onda uopće daju na potpis ako je svejedno?
__________________
Pill Man
The Pill Man je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 01:03   #276
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Ima jedan zgodan članak iz Zakona o sigurnosti prometa na cesti što mnogi vozači ne znaju:
"Policijska uprava ili postaja koja tijekom obavljanja poslova nadzora utvrdi da je počinjen prekršaj za koji je propisana samo novčana kazna u utvrđenom iznosu do 1.000,00 kuna, u slučajevima kada prekršajem nije izazvano ometanje ili ugrožavanje drugih sudionika u prometu, odnosno ako je prekršaj osobito lake naravi a počinitelj nije prije činio slične prekršaje može umjesto novčane kazne sudioniku u prometu izreći mjeru usmenog ili pisanog upozorenja."

Samo pazite da ne napravite prekršaj u sljedećih 365 dana. Jedini problem u ovom članku vidim iznos do 1.000,00kn jer očito da isto nije izmjenjivano kada su se povećavale kazne za prometne prekršaje.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 01:11   #277
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor The Pill Man Pregled postova
Pa zašto onda uopće daju na potpis ako je svejedno?
Zato jer je to zapisnik kojim se (kao i kod svakog drugog zapisnika) predviđa potpis obaju strana, no ukoliko jedna od strana ne želi potpisati, policajac samo navede "ne želi potpisati" i to je to. Nema nikakvih posebnih posljedica, posebno ne nekih "izvlačenja" ili nešto slično. Kao što ni potpis ne znači "priznavanje krivnje".
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 01:21   #278
The Pill Man
Premium
 
The Pill Man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 325
Citiraj:
Nema nikakvih posebnih posljedica, posebno ne nekih "izvlačenja" ili nešto slično. Kao što ni potpis ne znači "priznavanje krivnje".
Svakako, ako je svejedno, ja ne potpisujem. Što je sigurno, sigurno je.
__________________
Pill Man
The Pill Man je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 01:25   #279
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor The Pill Man Pregled postova
Svakako, ako je svejedno, ja ne potpisujem. Što je sigurno, sigurno je.
Pitanje je jedino što će sudac za prekršanje misliti o nekome tko "ne surađuje".
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 01:30   #280
The Pill Man
Premium
 
The Pill Man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 325
Pa zašto bih trebao surađivati u nečemu gdje me lažno optužuju?!?
__________________
Pill Man
The Pill Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.06.2010., 02:42   #281
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Citiraj:
Autor knocker Pregled postova
al koliko sam ja upoznat ako oni nemaju fizicki dokaz, tj. potpis ili sliku prekršaja što mogu? tako bi mogli sjedit u kafiću cijeli dan i zapisivat tablice
Dali si cuo za izraz "Ovlaštena službena osoba"?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 03:00   #282
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor The Pill Man Pregled postova
Jesu li zapisali podatke sa tablice ne znam, a bi li bilo pametno tražiti na pumpi da spreme video za svaki slučaj-ipak kazna može za par mjeseci a do tada stanje sa-- videom ko zna?
A možeš pogledati imaju li i kamere kod tog famoznog tunela.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 08:52   #283
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 449
Potpisom se ništa ne priznaje ili poriče. Potpis služi samo kao "dokaz" (uvjetno rečeno) da je osoba primila prekršajni nalog. Tko ima prekršajni nalog kod sebe neka pročita što piše ispod mjesta za potpis (Mislim "Prekršajni nalog primio" ili slično). Sa i bez potpisa i dalje ostaju sva prava žalbe i prigovora po zakonu. Istina je da dosta sudaca gleda na to da li je nalog potpisan ili ne. Ako nije, to se zna protumačiti kao odbijanje suradnje ili nepriznavanje postupka/procedure. Ali to je samo njihovo mišljenje. Nitko vas ne može natjerati da nešto potpišete, to je jasno.

U ovom slučaju sa guranjem motora... A što reći. Po meni, to je malo pretjerivanje. Da ste ometali promet ili da je na bilo koji način moglo doći do ugroze bilo koga od sudionika u prometu, onda OK, kazna i bjež sa ceste. Iako mislim da bi samo upozorenje bilo dovoljno. Ne treba pretjerivati, narodu je dosta teško danas i bez kazni policije.

Potpisao nisi ništa jer će lik vjerovatno protiv tebe podnijeti 2 ili više prekršaja što čini stjecaj i podnosi se izvješće o počinjenom prekršaju putem referade za skraćeni postupak direktno prekršajnom sudu. Tada će sud donijeti prekršajni nalog kojeg ćeš dobiti doma i na kojeg ti opet ide rok od 8 dana za žalbu.

Kažeš - lik ne oprašta nikome. Taj stav apsolutno podržavam i smatram da bi takva policija trebala biti - ne opraštaj nikome, niti lokalnim moćnicima niti njihovim sinčićima. Ali isto tako ne treba pretjerivati i glumiti. Lako je nekom utjerati qurac u dupe, to zna svako. Budi čovjek pa pomozi. To je teško...
Ico2005 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 10:21   #284
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Ako znate da niste krivi, obavezno žalba uz zahtjev za suočavanje sa policajcem koji vam je napisao kaznu.
Kad dođete pred sud, ako vam oni i dalje budu htjeli pisat kaznu, a vi ste uvjereni, tj. znate da niste skrivili prekršaj za koji vas se tereti, odbijte odmah tamo plaćanje kazne te tražite da se prekršajni postupak proslijedi višem prekršajnom sudu koji je u zagrebu, i čekajte poziv.
U većini slučajeva to ode i u zastaru, a u ostalim slučajevima opet većinu toga će vam oprostiti.
Jedino što je bitno je da potpišete, jer kazne su pravovaljane sa i bez potpisa, tako da odbijanjem potpisa samo radite protiv sebe.

Mene su jučer sjebali ovi iz t-coma sa plaćanjem parkinga putem sms-a.
Pošaljem poruku, dobijem izvješće da je poruka primljena, ali ne dobijem povratnu poruku sa pinom.
Naravno, pol sata nakon slanja poruke, izlazim od doktora i kazna pod šajbom.
Jutros u 2 mi dolazi poruka od parking automata ali u poruci hrpa ?? naopako.
Zovem parkcom oni me hladno odyebu da to nije njihov problem, nego od t-mobilea koji nije ispoštovao moj zahtjev za pružanjem usluge te da se obratim njima.
Zovem t-com, oni bacaju vrući kesten opet natrag prema parkcomu, i sad su mi toliko digli tlak da ću ovak pod temparaturom i sa upalom pluća ići u t-com i tražit da mi daju formular za prigovor na rad u kojem ću navesti da im slijedi privatna tužba ukoliko ne riješe problem izazvan njihovom krivicom.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 14:08   #285
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Pozdrav, treba mi vaš savjet.Jutros mi je stigao poziv sa prekršajnog suda.Piše da se ja okrivljenik pozivam na ispitivanje dana 06.07.10 zbog prekršaja iz čl.53.st.6.ZSPC.Još piše da mi se u privitku dostavlja i primjerak optužnog prijedloga, da mogu sudu dostaviti i pismenu obranu.
Nikakav primjerak optužnog prijedloga nisam dobio, samo poziv.O čemu se tu radi?Ne znam zašto me zovu.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 14:41   #286
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor članak 53. stavak 6. Zakona o sigurnosti prometa na cestama
(6) Novčanom kaznom u iznosu od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji se
vozilom na cesti u naselju kreće brzinom koja je za više od 10 do 20 km na sat veća od
dopuštene ili prometnim znakom ograničene brzine.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 15:28   #287
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Uh , to je onda bilo prije oko godinu i pol.Vozio sam oko šezdeset i nešto.Žalio sam se i od tada nije ništa stizalo.Sijećam se da sam se bio tek uključio u promet na glavnu cestu i da mi policajac nije uopće ni pokazao uređaj kojim mi je izmjerio brzinu.To sam naveo i u žalbi.Što me čeka i što mi je za činiti.Hvala
HAL 9001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2010., 22:51   #288
The Pill Man
Premium
 
The Pill Man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 325
Citiraj:
Ako znate da niste krivi, obavezno žalba uz zahtjev za suočavanje sa policajcem koji vam je napisao kaznu.
Kad dođete pred sud, ako vam oni i dalje budu htjeli pisat kaznu, a vi ste uvjereni, tj. znate da niste skrivili prekršaj za koji vas se tereti, odbijte odmah tamo plaćanje kazne te tražite da se prekršajni postupak proslijedi višem prekršajnom sudu koji je u zagrebu, i čekajte poziv.
U većini slučajeva to ode i u zastaru, a u ostalim slučajevima opet većinu toga će vam oprostiti.
Jedino što je bitno je da potpišete, jer kazne su pravovaljane sa i bez potpisa, tako da odbijanjem potpisa samo radite protiv sebe.
Ovo zvuči kao ako oni igraju prljavo igraj i ti.

Citiraj:
A možeš pogledati imaju li i kamere kod tog famoznog tunela.
Išao pogledati i naravno da nema kad meni ide u prilog. Kad mi je prije 3 god. na parkingu trg. centra razbilo auto bila je kamera ali naravno neispravna i opet meni po džepu jer neznam ko je. A na pumpi bila gužva pa sam odlučio pitati ih sutra.

Ma možda mi ništa ni ne dođe, ali ovo je pomalo stvar principa zbog bezobraznog nastupa cajca. Prvo sam pred svijetom na pumpi ispao kao kakav mafijaš u bijegu, a onda mi je pred nosom odjurio da sam ostao kao gov.. na cesti.
Valjda to vježbaju ponašanje pred sezonu da ostave dobar dojam o gostoljubivoj zemlji.

Da sam bar bio u fakin tunelu bilo bi mi manje krivo, ali ovako baš su mi digli živac.
Dosad sam platio nekoliko kazni, bio kriv u nekoliko (hvala bogu) lakših prometnih zbog loše procjene ili iznenadne neispravnosti vozila (blokirala mi pakna na stojci i završio na krovu pri brzini max 60km/h), na fići prije toga (70 godište) bez rikverc svitla u mraku nisam vidio stupić i iskrivio zadnji vezni lim... Bilo je i situacija kad su mi oduzeli prednost pa sam refleksno spašavao život tom dečku, kad su mi došli na semaforu straga i pokušali me kamionom kroz crveno odgurati u križanje jer je čoviku otkazala kočnica...

Zadnjih oko 6 godina nemam ni jedne kazne, što ne znači da nije bilo sitnih prekršaja tipa ograničenje 60 a ja vozio 70, nisam propustio pješaka a ja bio na baotianu
(dilema je ko je tu veći pješak jer sam jedan od rijetkih koji je uspio slomiti vodilicu sajle gasa ali natezajući ju u minimum jer priznam da motore ne znam voziti)
ali su mi tu progledali kroz prste--usmeno upozorenje i sl.

Ali nikad, baš nikad nisam cajcima rekao da nisam napravio glupost kad jesam. Razumijem da su i oni ljudi i pun im kufer natezanja sa kretenima , ali pazite, nismo svi kreteni. Čak, dapače, mislim da je takvih mali broj.
Vozim 16 godina, zadnjih deset imam prosjek od oko 100km/dnevno i naravno da ću doživiti svašta po cesti, ali doista rijetko naletim na ovako bezobrazne cajce i mislim da nisu zaslužili raditi taj posao.
__________________
Pill Man
The Pill Man je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 14:01   #289
anri
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 0
Pozdrav,

Samo kratko pitanje, za pojas se piše prigovor ili žalba? U koliko se primjeraka šalje i na koji način?

Hvala.
anri je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 22:46   #290
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor anri Pregled postova
Pozdrav,

Samo kratko pitanje, za pojas se piše prigovor ili žalba? U koliko se primjeraka šalje i na koji način?

Hvala.
Sve ovisi od koga si dobio kaznu, dali od policije ili prekrsajnog suda.Sve ti pise na dnu tog dopisa sto si dobio.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2010., 04:15   #291
amilo1538
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Solin
Postovi: 44
Citiraj:
Autor anri Pregled postova
Pozdrav,

Samo kratko pitanje, za pojas se piše prigovor ili žalba? U koliko se primjeraka šalje i na koji način?

Hvala.
Probaj na sudu rješit da ti da samo opomenu, ali pod uvjetom da nisi kažnjavan u proteklih godinu dana.
amilo1538 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2010., 06:45   #292
zwo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kastela
Postovi: 154
Citiraj:
Autor anri Pregled postova
Pozdrav,

Samo kratko pitanje, za pojas se piše prigovor ili žalba? U koliko se primjeraka šalje i na koji način?

Hvala.
Ako si do sad bio već kažnjavan teško da će ti uvažit žalbu.
Inače, pišeš žalbu (imas dosta primjera na netu) i odneseš/ pošalješ u 3 primjerka.
zwo je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2010., 10:39   #293
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor zwo Pregled postova
Ako si do sad bio već kažnjavan teško da će ti uvažit žalbu.
Inače, pišeš žalbu (imas dosta primjera na netu) i odneseš/ pošalješ u 3 primjerka.
Nismo bas pravno podkovaniMozda treba napisati prigovor?Prigovor i zalba su dva razlicita pojma.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2010., 17:28   #294
anri
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 0
Nije isto da, ipak se prigovor piše, jel ima kakve razlike dal šaljem u Policijsku postaju ili Policijsku upravu? Adrese su različite.
anri je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2010., 10:03   #295
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor anri Pregled postova
Nije isto da, ipak se prigovor piše, jel ima kakve razlike dal šaljem u Policijsku postaju ili Policijsku upravu? Adrese su različite.
Saljes onom koji ti je i dostavio, tj. od koga si dobio.Mozes i osobno odnesti.Rok ti je 8 dana ako se ne varam.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 11:40   #296
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Dobio i ja prvu kaznu u mom vozackom stazu

Morao sam ici po neke pare u AM i ostavim auto na sva 4 na autobusnoj stanici di i svi ostavljaju auto i nije me bilo doslovno 2min i vec sam imo na sve 4 gume onaj k... sa cim dizu auto.
Dobio odmah racun na 250kn za "dolazak" Pauka i reko lik da cu jos dobiti i od policije kaznu od 300kn za krivo parkiranje.

Sada me zanima da li se mogu zaliti na ovih 300kn od murije, navest da sam sam student i da mi je to prvi prekrsaj.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 12:01   #297
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Dobio i ja prvu kaznu u mom vozackom stazu

Morao sam ici po neke pare u AM i ostavim auto na sva 4 na autobusnoj stanici di i svi ostavljaju auto i nije me bilo doslovno 2min i vec sam imo na sve 4 gume onaj k... sa cim dizu auto.
Dobio odmah racun na 250kn za "dolazak" Pauka i reko lik da cu jos dobiti i od policije kaznu od 300kn za krivo parkiranje.

Sada me zanima da li se mogu zaliti na ovih 300kn od murije, navest da sam sam student i da mi je to prvi prekrsaj.
A možeš se žaliti, ali... Da li će ti izaći u susret, sumnjam.

Ajd fala bogu da su počeli tamo dizati / naplaćivati...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 12:10   #298
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
A možeš se žaliti, ali... Da li će ti izaći u susret, sumnjam.

Ajd fala bogu da su počeli tamo dizati / naplaćivati...
Inace kad god sam sa curom tam uvijek govorim kak nikad nema pauka da digne te kaj se stalno tam parkiraju i neki put fakat bus mora stat na cesti i onda mi ga skoro dignu

Valjda su poceli kruzit sada okolo AM, jer sam ostavio auto, otiso do bankomata i vratio se i skoro su ga digli.

Znaci da cim sam izaso van oni su dosli iza ugla i poceli ga dizat.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 12:14   #299
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Inace kad god sam sa curom tam uvijek govorim kak nikad nema pauka da digne te kaj se stalno tam parkiraju i neki put fakat bus mora stat na cesti i onda mi ga skoro dignu

Valjda su poceli kruzit sada okolo AM, jer sam ostavio auto, otiso do bankomata i vratio se i skoro su ga digli.

Znaci da cim sam izaso van oni su dosli iza ugla i poceli ga dizat.
Nisi pazio, baš si baksuz.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 12:17   #300
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Nisi pazio, baš si baksuz.
Da bas jesam, a jos imam i godisnju za 1 zonu

izlazim van i vidim pauka i reko ma daj nemoj me *ebat

i izbiju mi 550kn iz djepa
zgmmax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na