Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.09.2015., 10:20   #2761
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,867
@exa
Mogu reci sa 100%-tnom sigurnošću da ima hdmi passthrought.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 10:49   #2762
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Exa da sam ranije vidio taj Asrock, uzeo bi ga sigurno umjesto Compute sticka.
No, na kraju priče, stick ipak radi odlično.
Gore je Office 2013, Kodi, VLC, Firefox, poslovni softver, i sve radi odlično.

Jedini problem je što, pri streamanju sadržaja s mreže, ima dropove na wifi. Spojen je na 802.11n standard, pokrenem video s mreže težak, ovisno o kompresiji, 2-7GB, zaroka ga na 30mb/s i onda samo stop, jedno 15 sek ništa, nema wifi prometa, pa ga opet zakuca u 30mb/s, pa opet 15 sekundi tišine... Rezultat je stuttering u streamu. Ne znam jel to za reklamaciju ili se da nekako riješiti?
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2015., 10:55   #2763
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,534
A wifi ruter je daleko, signal jacina? Za full hd video ipak treba kabel i tocka. Wifi to gura samo u idealnim uvjetima.
Isprobaj sa nekim mpeg4 video-om do 2gb i radit ce sasvim ok
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 10:57   #2764
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ruter je praktički odmah do sticka. Kada smo probali isti scenarij odvrtiti na Samsung S4, sve je radilo uredno, nije bilo nikakvih dropova u paketima niti stutteringa.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 11:41   #2765
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Jel ikome iz Phoenixa nestalo sve osim NHL opcije? Nemam više phoenix, staehl, crusader i sta je vec bilo...
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 19:06   #2766
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Exa Pregled postova
Nitko ne prica o ovom malom cudu . Cijena nije puno veca od Intel Compute Sticka, a dolazi s 4GB rama i 128GB SSD-om. Ima ga kupiti i kod nas , a ima i jaci model ali kao barebone je cijena malo jeftinija (kad se doda 4GB i SSD cijena skuplja za nekih 200 kuna.
Slabiji je fanless dok ovaj drugi jaci ima venitlator. Postoji jos i verzija s pentium verzije N3700 (nesto slabije od i3 valjda), ali ga nigdje nisam nasao kod nas za kupiti.
Ono sto mene u svemu tome interesira, da li taj mali mini pc ima HDMI passthrought DTS zvuka. Imam stari reciver koji nema HDMI ulaz, pa onda moram imati na HTPC-u ili digitalni opticki audio izlaz kojeg ovaj mali mini pc nema, vec mu treba neki toslink koji ce ukljuci u port gdje je audio jack, ali sam negdje citao da se tako dobije samo stereo. Na sadasnjem HTPC-u 8 godina starom mi recimo ne daje HDMI zvuk na LCD-u, dok na plazmi radi bez problema, pa se bojim da ne kupim macka u vreci , jel ovo malo cudo je jedno 10 puta brze od moje stare kante koje tako reci ne moze niti pokrenuti 1080p (Nvidia 128MB graficka integrirana).
Zapravo ovaj slabiji bi uzeo starcima u spavacu sobu da se maknu od SmartTV-a i HTPC-a gdje stalno gledaju turke pa se ja moram patiti na maloj 42" plazmi u svojoj radnoj sobi gdje nema kucnog kina i gledati crvene tockice na ekranu >_< (pokvaren godinama, ne isplati ga se ni popravljati), a kasnije bi uzeo neki jaci model za sebe, vjerojatno taj N3700.
Vidim po razno raznim portalima da svi imaju problema s tim zvukom, dok im recimo na openelecu za kodi radi sve uredno (ne da mi se gnjaviti s tim malim linuxom jer mi treba i web browsing kojeg openelec nema, bar mislim), pa bi stavio win 7 kao najsigurniji sistem, a ako nema drivera za njega onda win 8.1.
Nije bash pitanje vezano za Kodi, ali vidim ovdje na temi da se najmanje o njemu prica .
Mislim da je ovo još jače, a možebitno i jeftinije (ima i fanless verzija koju ja imam u NAS-u)
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 19:24   #2767
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
spominju nesto o audio passthrough, sto to znaci u stvarnosti, kako da to spojim na receiver direktno onda kroz hdmi?
jer imam zotac CI320 nano i zeza me zvuk, bit ce ca nema taj passthrough
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 19:55   #2768
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Koji addon koristite za crtiće ? Ima li koji vrijedan spomena.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 20:03   #2769
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor mdodig Pregled postova
Imao sam i želju upravljati računalom tj. Kodiem sa daljinskim od TV, i nijedna VGA nema HDMI CEC tako da sam kupio Pulse-Eight adapter.

Ovo je vrhunska kombinacija i više se nikada neću vratiti na media player tipa WD TV.
Jel ima koja mana preko tok adaptera kontrolirati PC/KODI. Koliko brzo reagira input?
Svida mi se ideja, ali mi se ne daje 350 kn pa skuzim da to nije to.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 20:14   #2770
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Jel ima koja mana preko tok adaptera kontrolirati PC/KODI. Koliko brzo reagira input?
Svida mi se ideja, ali mi se ne daje 350 kn pa skuzim da to nije to.
Što nije bolje preko mreže koristiti

https://play.google.com/store/apps/d...mote.xmbc.kodi

ili

https://play.google.com/store/apps/d...dgetfree&hl=hr

na mobitelu ili tabletu?
segregator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2015., 20:45   #2771
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
Zašto bi vezivao htpc za mobitel, kad mogu sve u kodiju kontrolirati daljinskim od televizije.
Ej, ljudi. Nakon WD TVa, mede8er, laptopa spajanog na TV, dreamboxa gdje je svako uređaj imao svoj daljinski ili nedaj Bože tipkovnicu, sada na kauču imam SAMO daljinski od TV i s njim upravljam svime sto koristim ))
Zvuk, input, titlovi, sve.
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 20:47   #2772
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
na kojem uredjaju?

a ova app za kodi, preko nje i browsas filmove i sve, kuzis, nije samo da koristis kao klasicni daljinski, nego ti je popis filmova u njoj sa thumbovima, itd.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 20:49   #2773
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Jel ima koja mana preko tok adaptera kontrolirati PC/KODI. Koliko brzo reagira input?
Svida mi se ideja, ali mi se ne daje 350 kn pa skuzim da to nije to.

Ne upravljaš pcem već samo kodijem.
Nemam lag, tj isto mi je upravljam li kodijem ili TV programima.
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 20:50   #2774
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Jel ikome iz Phoenixa nestalo sve osim NHL opcije? Nemam više phoenix, staehl, crusader i sta je vec bilo...
Njet, imam ih sve...
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 20:51   #2775
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor mdodig Pregled postova
Zašto bi vezivao htpc za mobitel, kad mogu sve u kodiju kontrolirati daljinskim od televizije.
Ej, ljudi. Nakon WD TVa, mede8er, laptopa spajanog na TV, dreamboxa gdje je svako uređaj imao svoj daljinski ili nedaj Bože tipkovnicu, sada na kauču imam SAMO daljinski od TV i s njim upravljam svime sto koristim ))
Zvuk, input, titlovi, sve.
Zato što je besplatno i možeš jednim daljincem upravljati svime (ovisno o tv-u i mobitelu/tabletu, doduše)
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 20:52   #2776
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Zato što je besplatno i možeš jednim daljincem upravljati svime (ovisno o tv-u i mobitelu/tabletu, doduše)

Mogu li upravljati TVom?
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 21:10   #2777
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor mdodig Pregled postova
Mogu li upravljati TVom?
Ja svojim TV-om upravljam preko IR porta, a KODI-em na Mygica androidu preko wifija znači 1 mobitel, ali 2 aplikacije.
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2015., 01:07   #2778
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ja svojim TV-om upravljam preko IR porta, a KODI-em na Mygica androidu preko wifija znači 1 mobitel, ali 2 aplikacije.

Svaka roba ima svog kupca.
Isprobao sam više načina upravljanja, pa i logitech harmony univerzalac za više uređaja, ali ništa mi se nije svidjelo kao ovo što sada koristim.
Ako poželim uvijek mogu instalirati te upravljače na mobitel, ali kad je mobitel na punjaču, ako ja razgovaram a netko želi baš taj tren smanjiti ton ili promijeniti kanal, kako onda? Kako djeci objasniti da mobitel koriste kao daljinski, ali ne smiju instalirati igre (jer tada ne bi nikada došao do mobitela)? Da ne spominjem da je to još jedan uređaj koji treba puniti svaki ili svako drugi dan (kao da mi i ovako nije dosta kabela koji stalno vise sa zidova)

Od cijele priče s mobitelom, mi se najviše sviđa mogućnost upaliti playlistu dok je tv ugašen. I to je to
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2015., 10:14   #2779
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Citiraj:
Autor mdodig Pregled postova

Svaka roba ima svog kupca.
Isprobao sam više načina upravljanja, pa i logitech harmony univerzalac za više uređaja, ali ništa mi se nije svidjelo kao ovo što sada koristim.
Ako poželim uvijek mogu instalirati te upravljače na mobitel, ali kad je mobitel na punjaču, ako ja razgovaram a netko želi baš taj tren smanjiti ton ili promijeniti kanal, kako onda? Kako djeci objasniti da mobitel koriste kao daljinski, ali ne smiju instalirati igre (jer tada ne bi nikada došao do mobitela)? Da ne spominjem da je to još jedan uređaj koji treba puniti svaki ili svako drugi dan (kao da mi i ovako nije dosta kabela koji stalno vise sa zidova)

Od cijele priče s mobitelom, mi se najviše sviđa mogućnost upaliti playlistu dok je tv ugašen. I to je to
Daj malo pojasni taj Pulse Eight.
Probao sam koristiti HDMI CEC, ali nije najbolje podržaj od Kodi-a tj. OpenELEC-a, tako da sam odustao.
Npr. radilo je normalno na TV-u, kada prebacim na HDMI (Kodi) radilo je (nekada i nije), ali ako hoću pogledati TV u međuvremenu pa se vratiti na Kodi, to više nije radilo.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2015., 16:26   #2780
nansale
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 153
Kako napraviti hard/factory reset, MK809 je u pitanju..naime imam prikopčanu Logitech K400 tipkovnicu koja odjednom više ne radi.

Restart nije pomogao, baterije su nove u tastaturi pa bih probao sa resetom.
nansale je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2015., 20:04   #2781
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,534
Imas u android postavkama factory reset kao i svaki mob
Btw kodi 16.x je vec vani, alfa/beta
Poceli i oni stancat, nekad bila dugo 11/12 verzija a sad smo vec na 15.1 stable
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2015., 18:16   #2782
nansale
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 153
Da ali ne radi tipkovnica a daljinski nemam.
Zanima me jel ima fizicka tipka/utor/rupica ili nesto slicno za reset
nansale je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2015., 19:05   #2783
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
posto sam totalno ispao iz stosa sa android tv stickovima zanima me sto je trenutno najjeftinije da mogu normalno vrtiti youtube, eventualno kodi, iako nije toliko vazan ako je velika razlika u cijeni.

dali se moze kontrolirati preko moba nekako umjesto tipkovnice i misa?

tnx
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 11:30   #2784
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Koristim pvr simple za iptv (kupljena list) jel postoji nacin da se u ubrza saltanje izmedju programa i o cemu ta brzina ovisi....o uredjaju o listi ili o kodi-u?
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 11:32   #2785
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Citiraj:
Autor sinke.ZG Pregled postova
Koristim pvr simple za iptv (kupljena list) jel postoji nacin da se u ubrza saltanje izmedju programa i o cemu ta brzina ovisi....o uredjaju o listi ili o kodi-u?
Instaliraj KODI 13.2. on prebacuje brzo. A inaće je do servera problem jer na serveru nebude MIME type dobro postavljen. Ako koristiš to na androidu preporučam IPTV + MXPlayer, on prebacuje brzo bez obzira na MIME Type.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2015., 22:49   #2786
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Kak ubacit listu u mxplayer
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 03:33   #2787
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
U iptv ubacujes listu. Mx player ostavis kao defaultni player
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 11:24   #2788
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
kaj mogu gledati sa tim kodijem. trenutno imam legit preko usa ip adrese netflix, hulu, hbo go, watchespn. da li sa kodijem se mogu pokriti slican raspon programa
  Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 12:29   #2789
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 894
Citiraj:
Autor Exa Pregled postova
Nitko ne prica o ovom malom cudu . Cijena nije puno veca od Intel Compute Sticka, a dolazi s 4GB rama i 128GB SSD-om. Ima ga kupiti i kod nas , a ima i jaci model ali kao barebone je cijena malo jeftinija (kad se doda 4GB i SSD cijena skuplja za nekih 200 kuna.
Slabiji je fanless dok ovaj drugi jaci ima venitlator. Postoji jos i verzija s pentium verzije N3700 (nesto slabije od i3 valjda), ali ga nigdje nisam nasao kod nas za kupiti.
Ono sto mene u svemu tome interesira, da li taj mali mini pc ima HDMI passthrought DTS zvuka. Imam stari reciver koji nema HDMI ulaz, pa onda moram imati na HTPC-u ili digitalni opticki audio izlaz kojeg ovaj mali mini pc nema, vec mu treba neki toslink koji ce ukljuci u port gdje je audio jack, ali sam negdje citao da se tako dobije samo stereo. Na sadasnjem HTPC-u 8 godina starom mi recimo ne daje HDMI zvuk na LCD-u, dok na plazmi radi bez problema, pa se bojim da ne kupim macka u vreci , jel ovo malo cudo je jedno 10 puta brze od moje stare kante koje tako reci ne moze niti pokrenuti 1080p (Nvidia 128MB graficka integrirana).
Zapravo ovaj slabiji bi uzeo starcima u spavacu sobu da se maknu od SmartTV-a i HTPC-a gdje stalno gledaju turke pa se ja moram patiti na maloj 42" plazmi u svojoj radnoj sobi gdje nema kucnog kina i gledati crvene tockice na ekranu >_< (pokvaren godinama, ne isplati ga se ni popravljati), a kasnije bi uzeo neki jaci model za sebe, vjerojatno taj N3700.
Vidim po razno raznim portalima da svi imaju problema s tim zvukom, dok im recimo na openelecu za kodi radi sve uredno (ne da mi se gnjaviti s tim malim linuxom jer mi treba i web browsing kojeg openelec nema, bar mislim), pa bi stavio win 7 kao najsigurniji sistem, a ako nema drivera za njega onda win 8.1.
Nije bash pitanje vezano za Kodi, ali vidim ovdje na temi da se najmanje o njemu prica .
To je u biti Intel Nuc prepakiran. Ja sam sebi trazio neko vrijeme dobar media player i manje vise je sve na androidu a to nije to. Na kraju sam uzeo Intel Nuc i3 koji je punokrvni htpc. Podrzava sve audio formate i pass kroz kodi radi odlicno. Upravljanje ide preko Hp remote control koji se vrlo lako moze programirati po zelji korisnika. Power on/off radi na nuc-u bez problema. Konacno pravi mali kvalitetni player Skuplji je od dosta playera na trzistu ali radi onako kako treba i ima potpunu audio podrsku.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 15:37   #2790
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Citiraj:
Autor Kruno M Pregled postova
U iptv ubacujes listu. Mx player ostavis kao defaultni player
Di skinem iptv....to je naka aplikacija,player? Sta ce mi mxplayer onda ..aj pliz malo vise objasni ak nije problem ....tnx
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na