Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2007., 14:34   #1
64VT
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: ZG županija
Postovi: 509
BS + mkv

Kako natjerati bs player da čita mkv, prije je radilo super, ali nakon reinstala vindovsa, više ništa nije kako sam htio. Skinuo sam onu matrosku, niškoristi, skinup sam desetak codec pakova ništa.
Usput, neš sam diro po onome ati contol centru, i sad kad gledam neki film, on mi kopira tu sliku i na drugi ekran i rastegne ju, probao sam stavit default setings ali opet ništa.

MOLIM POMOĆ
64VT je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2007., 22:14   #2
64VT
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: ZG županija
Postovi: 509
baš nitko?
64VT je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2007., 09:47   #3
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Mene je ista kombinacija natjerala preć na MPC. Nažalost to je jedini odgovor koji ti mogu ponudit. I BTW zaboravi codeck packove, ako ne kodiraš divx ne rabe ti. MPC + ffdshow je po meni najbolja kombinacija za reprodukciju svega.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2007., 15:26   #4
64VT
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: ZG županija
Postovi: 509
klasik nema dosta toga kaj mi treba, zumiranje, neke sere s titlovima, i ostale pojedinosti, al kaj je najbolje, prije je radilo, zašto sad neće
64VT je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2007., 17:30   #5
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Na klasiku zumiranje i titlovi rade savršeno (čak i kad su titlovi ugrađeni kao stream u mkv ili ogm kontainer). I sve ostale pojedinosti, čak su i keyboard shortcuti za iste funkcije ako mene pitaš bolje i intuitivnije napravljeni.
A zašto ti ne radi nešto sa bs a prije je radilo? Najvjerojatnije su se kodeci kojih si svu silu vjerojatno instalirao poklali međusobno.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2007., 18:49   #6
64VT
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: ZG županija
Postovi: 509
evo rješio sam, hvala na pokušaju pomoći.
64VT je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2007., 19:05   #7
koletna
Premium
Moj komp
 
koletna's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varazdin
Postovi: 121
Citiraj:
Autor 64VT Pregled postova
Kako natjerati bs player da čita mkv, prije je radilo super, ali nakon reinstala vindovsa, više ništa nije kako sam htio. Skinuo sam onu matrosku, niškoristi, skinup sam desetak codec pakova ništa.
Usput, neš sam diro po onome ati contol centru, i sad kad gledam neki film, on mi kopira tu sliku i na drugi ekran i rastegne ju, probao sam stavit default setings ali opet ništa.

MOLIM POMOĆ
Meni radi s coreavc + neki haali media splitter + ac3 filter
koletna je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2007., 21:12   #8
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor 64VT Pregled postova
evo rješio sam, hvala na pokušaju pomoći.
Inače postoji običaj na ovom forumu kad se traži pomoć i na kraju napisat što je bio problem i kako ga riješit, možda još nekom pomogne, ako tebi već nitko nije znao pomoć...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2007., 16:49   #9
Stormbreaker
---
Moj komp
 
Stormbreaker's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: -
Postovi: 527
ne znam, nikada nisam koristio mkv
Stormbreaker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na