Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.01.2011., 11:23   #1
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Najavljen Prototype 2



13.12.2010.
Uz sve ostale nastavke hit naslova, na ovogodišnjim VGA awardsima najavljen je i nastavak za sandbox hit, Prototype. Objavljen je i prvi trailer u kojem je, koliko vidimo, prikazano i nekoliko scena gameplaya, a sama bi igra trebala izići tijekom 2012. godine, stoga, načekati ćemo se.




Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 14.01.2011. u 11:39.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2011., 12:39   #2
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Jedinica je bila igra koju sam probao bez ikakvog oduševljenja i na kraju je ispala kao vrlo dobra igra, tako da jedva čekam nastavak.

Malo čemo predugo čekati za nastavak ipak, tek tokom sljedeče godine izlazi. Šteta.

Također, malo mi je glupo da je sad glavni plijen Alex Mercer, glavni protagonist originala.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2011., 12:44   #3
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Jedinica je bila igra koju sam probao bez ikakvog oduševljenja i na kraju je ispala kao vrlo dobra igra, tako da jedva čekam nastavak.

Malo čemo predugo čekati za nastavak ipak, tek tokom sljedeče godine izlazi. Šteta.

Također, malo mi je glupo da je sad glavni plijen Alex Mercer, glavni protagonist originala.
Da, istina. Ja sam nedugo ju prošao, i to nisam ni čuo za nju, našao je na gamespotu, ajde da vidim... I igra ispala super... Sloboda kretanja, i sve.. Ali kako se bližio kraj tako mi je sve manje i manje bila zanimljiva, zbog navale policije i zombija.. Ali na kraju sam prošao i gledam na nju s smiješkom na licu
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2011., 16:12   #4
roflcopter000
Registered User
 
roflcopter000's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Vukovar
Postovi: 54
slazem se alex mercer je prefora, i sta sad moram bit neki negro da ga ubijem, to je malo glupo.
__________________
Small words from a small mind. The even now your demons think of nothing but how best to cook you when you have outlived your usefulness. You are a fool among untold numbers of fools. The Imperium will show you no mercy, only death Heretic.

roflcopter000 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na