Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2011., 01:24   #331
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
6850 sa gigom meme mora vozit na high bez problema.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2011., 23:11   #332
roflcopter000
Registered User
 
roflcopter000's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Vukovar
Postovi: 54
preso igru, nevjerovatno kratko i glupav kraj(a i prica nije nesto bolje),
igra se na hardu moze prijeci bez problema sa ekstenzivnom uporabom wingsticksa i eksplozivnim mecima u shotgunu
pola stvari nema smisla koristit, igra je zapravo tunel sa podrucjem po kojem se mos vozikati
5.4/10 zbog fora pjesme na kraju
__________________
Small words from a small mind. The even now your demons think of nothing but how best to cook you when you have outlived your usefulness. You are a fool among untold numbers of fools. The Imperium will show you no mercy, only death Heretic.

roflcopter000 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2011., 14:23   #333
gringo88
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 53
Citiraj:
Autor roflcopter000 Pregled postova
preso igru, nevjerovatno kratko i glupav kraj(a i prica nije nesto bolje),
igra se na hardu moze prijeci bez problema sa ekstenzivnom uporabom wingsticksa i eksplozivnim mecima u shotgunu
pola stvari nema smisla koristit, igra je zapravo tunel sa podrucjem po kojem se mos vozikati
5.4/10 zbog fora pjesme na kraju
Ma ja nemam niti namjeru ovo završiti. Igrao sam kratko reda radi. Daleko je Id od slave koju su imali u Doom/Quake danima. Vidjelo sa da će igra bit osrednja još od prvih gameplay trailera.

Oni su kao neki FPS bogovi a niti ragdoll ne mogu napraviti kako spada. shotgun isto jadan kao i u Doom-u 3.
gringo88 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2011., 23:08   #334
roflcopter000
Registered User
 
roflcopter000's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Vukovar
Postovi: 54
Citiraj:
Autor gringo88 Pregled postova
Ma ja nemam niti namjeru ovo završiti. Igrao sam kratko reda radi. Daleko je Id od slave koju su imali u Doom/Quake danima. Vidjelo sa da će igra bit osrednja još od prvih gameplay trailera.

Oni su kao neki FPS bogovi a niti ragdoll ne mogu napraviti kako spada. shotgun isto jadan kao i u Doom-u 3.
nema tu ragdolla kolko sam ja vidio, samo death animacije
__________________
Small words from a small mind. The even now your demons think of nothing but how best to cook you when you have outlived your usefulness. You are a fool among untold numbers of fools. The Imperium will show you no mercy, only death Heretic.

roflcopter000 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 19:24   #335
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Imam problem s igrom, radi super, sve odlicno, 60fps cijelo vrijeme na max, 4x AA, ništa dirano samo patch instaliran, zamuljane texture zanemarujem a nit ih ne skuzim kad igram neko vrijeme, problem je jedino šta se igra zmrzne svaki put nakon kojih... 45 min igranja, u čemu je problem? temp su sve kako trebaju biti, problem je u igri, netko ima kakvu ideju kako slozit to ?
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2012., 00:43   #336
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Imam tehničkih problema s igrom (kako neočekivano ), uglavnom igra je original i normalno sam je igrao s bivšom HD6870, bilo je problema s teksturama no to je bilo riješeno s novim driverima. Sada je ponovo instaliram i krenem igrat s HD6790 i nakon intro scene imam doslovce manje od jednog fps-a. Stvar je u tome što sam probao apsolutno svako riješenje koje postoji no ništa mi nije pomoglo pa ako se ko siječa da je riješio točno ovaj problem i na koji način bio bih zahvalan jer mora da sam nešto propustio. Zadnja verzija 12.1 drivera je u pitanju.

EDIT: Nakon višednevnog istraživanja nekako uspijo riješiti problem. Sva ostala riješenja koja inače pokazuju rezultate u ovom slučaju nisu pomogla. Uglavnom, neke serije grafičkih kartica tipa HD4730, HD5830, HD6790... neće apsolutno nikako raditi sve dok im se u potpunosti ne isključi Catalyst AI i ne ubaci atioglxx.dll (isključivo 11.6 ili 11.8 verzija) u igrin folder.

Zadnje izmijenjeno od: doky. 31.01.2012. u 18:53.
doky je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na