Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.07.2010., 23:46   #91
express94
Registered User
Moj komp
 
express94's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Opuzen
Postovi: 14
Ma, drago mi je da valja.
express94 je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 08:20   #92
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Pa baš je zvuk i taj filing kaosa kopirani iz BF-a, ono granata ili RPG rokne i sve se ori i zagluši, isto k'o i u BF-u. Jedino nema prašine kao u BF-u

Još kad dođe na inačicu igre za prodaju, vjerujem da će biti i bolje.
Ma no,ne samo to,već mi zvukovi imaju previše bass-a,sve je nekako prigušeno.Mape su linearne i dosadne,nema baš opcija za trčkaranje okolo,exploranje,itd.
Atmosfera mi je apsolutno bez veze,baš zbog zvuka i ono,snajper ima šiltericu i drži snajper koji je veći od njega.
Zvuk u BC2 mi je ne znam,najbolji koji sam ikada čuo u bilo kojoj igri,atmosfera,sve,stvarno su si dali oduška i baš sam gledao jednu snimku gdje su baš prčali kako su na zvuk potrošili puno vremena da dočaraju sve to skuhano i da se dobije neki osjećaj modernog ratovanja.
MOH je nekako 'na brzinu' skuhan i čini mi se da nisu baš puno obrađivali zvuk,jer je sve to nekako 'sirovo' i 'masno'.
I to mi smeta.Jedino mi je kul menu i glazba u glavnom meniju.
Mortar pada svakih 2,331646 sekundi i ne znam,dosadna mi je igrica.
Odigrat ću SP i ne sumnjam u SP,ali MP mi zbilja sucka.
Od objektiva do objektiva ima razlike 50ak metara,s tim da praktički ideš jednom putanjom,te atmosfere nema i to sveukupno automatski izbacuje proizvod van igre,odnosno van utrke za nekom nagradom što se MP igara tiče.
Skinovi likova su mi presmiješni u MOH-u,pogotovo kad vidim Talibana kako trči sa pištoljem.Ono,imam osjećaj da gledam čobana sa dugom devetkom.
Američki vojnici pak,trče sa sunčanim naočalama i izgledaju toliko opasno da ih djeca u vrtiću gađaju špekulama.
Deathmatch je bezobrazno dosadan i glup,a ovaj mod sa objektivima je ne znam,isto smeće?
Ne znam,4,5/10.
Stvar ukusa,vjerujem,ali eto,moje mišljenje na koje imam pravo.Odigrajte,pa zaključite sami.

Dajem plus na grafiku (nije bajna,ali je sasvim oke) i optimizaciju,te glazbu u glavnom izborniku.

EDiT: Da,bez veze mi je RPG,imam osjećaj kao da igram CoD.No,iskreno i šalu na stranu,CoD 4 mi je bolji nego novi MoH.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2010., 05:43   #93
white.banana
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Kroejša
Postovi: 107
neznam dali itko treba key ili slicno, http://www.diabolic-servers.com/foru....php?f=27&t=48 , vjerojatno ce djeliti keyeve uskoro, barem tako kaze moh banner.

edit: počeli djeliti. potrebna registracija na forumu.

Zadnje izmijenjeno od: white.banana. 09.07.2010. u 13:14.
white.banana je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2010., 15:20   #94
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Imam jedan key viska pa ko prvi na PM njegov je
edit:
nema vise keya

Zadnje izmijenjeno od: veve. 10.07.2010. u 16:56.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2010., 23:27   #95
roflcopter000
Registered User
 
roflcopter000's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Vukovar
Postovi: 54
Razmisljam da pre-orderam igru,ali ne bih se htio zaletit samo kao sto je bio slucaju sa MW2.Pa ako mi netko moze posudit beta key na par sati da probam igru i odlucim bit cu mu zahvalan
__________________
Small words from a small mind. The even now your demons think of nothing but how best to cook you when you have outlived your usefulness. You are a fool among untold numbers of fools. The Imperium will show you no mercy, only death Heretic.

roflcopter000 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2010., 23:53   #96
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Ako se nekom ne sviđa ili je jednostavno voljan posudit key, može me cimnut na PM.
Ne da mi se zafrkavat s onim fejsbuk glupostima da bi došao do key-a.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2010., 14:53   #97
Dzoni-GS
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Beograd
Postovi: 4
Dobili smo detalje o Limited Edition-u!

Koštaće isto kao i obična verzija, a oni koji ga kupe za PS3 dobiće i Medal of Honor: Frontline, koji je 2002. izašao za PS2, Xbox i GameCube.
Dzoni-GS je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2010., 17:39   #98
ezz
Premium
Moj komp
 
ezz's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 297
isprobao sam betu, i mogu rec da je igra tako smece da je to strasno...jedino sta me se dojmilo je kak glatko ide a dobra grafika, ostalo sve nula, recoil ne postoji, sve je zbugano, od menija do ubijanja, tenk je isti ko u bc2, cak imaju i isti ciljanik iznutra samo je ovaj plavi, al ovaj tenk ne funkcionira nikak, tesko se moze nekog ubit,mape su totalno bezveze, nema uopce puno covera, neko te pogodi padas pol dana i gledas animaciju a nisi ni skuzio da je istrosio prvo cijeli sarzer u tebe, izgleda koda te 1 metkom ubio, i jos milion stvari opce mi se neda trosit rijeci... uglavnom koma
__________________
ezz je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 10:15   #99
Chibbo
Registered User
Moj komp
 
Chibbo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Čazma
Postovi: 21
Chibbo je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2010., 18:06   #100
njoka.
Registered User
Moj komp
 
njoka.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 111
Jos od najave novog MoH-a imao sam velika ocekivanja vezana za ovu igru.Kad sam cuo da igru radi EA Los Angeles i DICE mislio sam da ce igra bit odlicna,prakticno novi CoD,ali onda sam nabavio BETA key i jako sam se razocarao.
Igra me je generalno razocarala,ocekivao sam puno vise a na kraju smo dobili 65% BC2 i 35% CoD.Sama BETA ima 2 mape,2 moda,3 klase i nekoliko oruzija sto je ok.Grafika je na razini 2010 godine ,ali ipak nije me impresionirala.Gameplay je ono kljucno u cemu je ova igra trebala briljirat,ali su bas tu ucinjeni najveci propusti.Igra kao da se nije mogla odlucit hoce li biti CoD ili BF,ali ipak gledajuci mape i oruzija stekao sam dojam da su se ipak odlucili za arkadnu varijantu pa sam stoga ovu igru shvatio kao arkadu i tako je promatrao.Gledajuci ga tako vrlo sam razocaran,vojnici su pretromi i nekako cijelo to kretanje je malo ukoceno i nije onako fluidno i lagodno kao u CoDu.Puske su totalno bez recoila,ako su ljudi govorili da MW2 puske nemaju recoil,ovo tu recenicu dovodi na novu razinu.Granate su nekako cudne,meni su izgledale vise kao rukometne lopte nego kao granate,a i premal je domet bacanja.Zvukovi su me razocarali,vidi se da su pokusali kopirati BC2 zvukove,ali ovo nije ni priblizno jednako zvukovima iz BC2.Ubacili su vozila u igru sto je po meni losa odluka,problem sa vozilima je taj sto su mape male pa su vozila vrlo ogranicena.Najveci beta problem je po meni nebalansiranost koja je vrlo vrlo izrazena,to ce se vjerojatno popravit ,ali u beti to stvara velike probleme.Sve u svemu igra je podbacila,ne sumnjam da ce se prodati i da ce pokupit dobre ocjene,ali ako imate izbor izmedju ovoga i BC2 ili eventualno CoD:Black ops,nabavite BC2 ili CoD.Nadam se da ce barem singleplayer prica biti odlicna pa da ce se barem u necemu moci uzivat...

Moja ocjena za betu je 4/10(ispod prosjecno)
__________________

njoka. je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2010., 22:03   #101
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Već tri dana mi se neće connectati kad pokrenem betu, ima li još tko ovakvih problema???

EDIT: Evo baš sam pročitao na službenom forumu da se BETA ugasila 1.8. za PC i PS3...

Zadnje izmijenjeno od: Goranbm. 04.08.2010. u 22:14.
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2010., 22:37   #102
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
I bolje da se ugasila jer nema šanse da konkurira Bad Companyu i Modern Warfareu!
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2010., 17:13   #103
njoka.
Registered User
Moj komp
 
njoka.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 111
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Već tri dana mi se neće connectati kad pokrenem betu, ima li još tko ovakvih problema???

EDIT: Evo baš sam pročitao na službenom forumu da se BETA ugasila 1.8. za PC i PS3...
Vjerujem da nitko ne osjeca zaljenje zbog toga sto se beta ugasila
Valja sacekat jos 2 mj,pa da vidimo da li je SP ista bolji
__________________

njoka. je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2010., 20:20   #104
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2010., 21:21   #105
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Ameri mogu ubijati milione Rusa, Njemaca, Talibana... a sad dok njih neko može ubijati u jednoj igri odmah dižu prašinu. Stvarno čudan narod.
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2010., 21:52   #106
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
Meni se igra užasno dopala...za razliku od pretjeranog BC2 u kojem je sve jednostavno pretjerano...u MoH nekako mi je sve jednostavnije i bolje napravljeno...iako igra nikad neće nadmašiti CoD4...niti će bit ultrafejmus ko BC2 koji se igra ko mutav samo jer "prijatelj" je rekao da je igra uber...pa ajmo hvalit prije nego izađe i tkao igra postane odlična...BC2 me razočarao...pogotovo dok vidim kako slušaju igrače...no ljudi? Uz SVE probleme u igri k