Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 24.07.2014., 14:48   #991
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Moguce da je greska, ne zovi :P Meni je bio "promo" paket tv-a produzen 3 mjeseca jos nakon promo perioda od 3 mjeseca, i onda sam zvao radi neceg drugog, i skuzili su i makli to ))))) Nije da nesto gledam tv pa da me briga, ali eto
Nisam nikakve naknadne troskove dobio radi tog. Eto, ja bi da sam na tvome sutio
sandokan111 je offline  
Staro 24.07.2014., 15:28   #992
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
e zato i pitam. onda nemam namjere zvati SZK do daljnjeg
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.07.2014., 16:21   #993
msp-2
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: karlovac
Postovi: 38
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
e zato i pitam. onda nemam namjere zvati SZK do daljnjeg
Upravo to i
msp-2 je offline  
Staro 24.07.2014., 16:59   #994
Apsurdistan
Registered User
Moj komp
 
Apsurdistan's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Gdje je more bistrije od naroda
Postovi: 35
ako su računi isti,boli te pi-pi....i ne zovi,ako otkriju i pitaju zašto nisi prijavio kažeš da si seljak s planine i da nisi ni skužio
__________________
Apostol
Apsurdistan je offline  
Staro 24.07.2014., 23:22   #995
Mac_F
Pauk mrežar
Moj komp
 
Mac_F's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb (Bjelovar)
Postovi: 267
Op op, izgleda da su i meni bumpali brzinu na ~10Mbit. Ne bi bilo loše da tako i ostane ako se račun ne promjeni. Nekako mi se H1 sve više i više sviđa
__________________
PCAP or it didn't happen
Mac_F je offline  
Staro 29.07.2014., 10:17   #996
borlic5
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: opatija
Postovi: 79
Dali netko zna h1 na području Rijeke/Opatije koristi svoju infrastrukturu ili preko t-coma za običan dsl ??
borlic5 je offline  
Staro 29.07.2014., 11:41   #997
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
10mbps nije greska vec neki promo period. (da se deca navuku na mast ) Bil je pop-up o tome na njihovim stranicama tokom 5. mj. i mislim da traje do 30.9..
Overclock je offline  
Staro 29.07.2014., 13:06   #998
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Evo tocno godinu dana se ja borim sa H1 i jos mi nisu popravili ni net ni tv.

Preko 10 prijava kvara, zamjenili su mi 3 rutera, novi H1 prijemnik, ja kompletno novu instalaciju od kutije provukao i dzaba, mrzne slika, nestane,daljinski ne reagira net puca, ping skace u nebo, konstantne rekonekcije itd itd. Odbili su mi zalbu jer sam radio 5 mjerenja hakometrom umjesto 7 jer ta dva dana nisam mogao mjerit jer nisam kuci. Cini mi se da je problem ili u parici ili u onoj "razvodonoj kutiji" na sred ulice al cini mi se da je H1 nesposoban a tcom boli ona stvar sto je to neispravno jer se ovi neznaju dogovoriti s njima da mi to provjere. Sto mi je ciniti osim da odem iza u vrt i nalozim i taj h1 prijemnik i onaj fritzbox ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 29.07.2014., 13:53   #999
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Za ciniti ti je ono sta ti je pravno moguce, u sljedecih godinu dana 7 dana napravit mjerenja umjesto 5 i raskinut ugovor, te probat nac providera koji ce to moc rjesit, tcom ili bnet recimo.
sandokan111 je offline  
Staro 29.07.2014., 14:09   #1000
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nemogu napraviti mjerenja za h1tv koji nikad nije radio dobro, a net jedan radi super onda 4 dana ne radi dobro onda pukne 10 puta pa ga ja manualno resetiram pa onda opet radi dan dva dobro.Sutra bi se vratio na tcom da mogu pa makar i za 50 kn vise.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.07.2014., 16:05   #1001
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nemogu napraviti mjerenja za h1tv koji nikad nije radio dobro, a net jedan radi super onda 4 dana ne radi dobro onda pukne 10 puta pa ga ja manualno resetiram pa onda opet radi dan dva dobro.Sutra bi se vratio na tcom da mogu pa makar i za 50 kn vise.
Džizus pa ti još nisi riješio problematiku. Ja bi skrenuo

A vidi kod mene - grmljavina prije cca mjesec dana, crkne ruter, naravno subota navečer, u utorak dobijem novi.
Sad u subotu opet grmljavinsko nevrijeme, opet zvekne grom kraj kuće i opet pregori ruter, u ponedjeljak (jučer), odmah dobijem novi, prije nego svi susjedi na tcomu koji još ni danas nisu riješili ništa, samo im je rečeno da je pun teren iste problematike i da se strpe. Nakon odlaska majstora jučer, skužim da je i mrežni ulaz u stb u banani, tj da stb radi, ali nema veze s ruterom, zovem odmah szk, i sutra stiže novi stb.
Nakon početnih začkoljica, ažurni su skroz i sve se rješava vrlo brzo i kako treba.

A ovo kod tebe, vidi ak možeš doći do kakvog terenca pa da ti napravi mjerenja - na stupu vanjskom, na kućnom priključku (obično na tavanu), te na samoj tel. utičnici u kući. Kod mojih je nakon dugo traženja, i pucanja veze sasvim random, ali vrlo često, a nakon promjene neispravnog kabela između bandere i kuće, te između 2 susjeda ispred, i dalje s vremena na vrijeme pucala veza, nađen kvar utičnice te je nakon zamjene iste problem riješen.

Btw, sedam uzastopnih hakom mjerenja si mogao odraditi i preko teamviewera biseru, nisi morao biti kod kuće svih sedam dana....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 29.07.2014., 16:43   #1002
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Džizus pa ti još nisi riješio problematiku. Ja bi skrenuo

A vidi kod mene - grmljavina prije cca mjesec dana, crkne ruter, naravno subota navečer, u utorak dobijem novi.
Sad u subotu opet grmljavinsko nevrijeme, opet zvekne grom kraj kuće i opet pregori ruter, u ponedjeljak (jučer), odmah dobijem novi, prije nego svi susjedi na tcomu koji još ni danas nisu riješili ništa, samo im je rečeno da je pun teren iste problematike i da se strpe. Nakon odlaska majstora jučer, skužim da je i mrežni ulaz u stb u banani, tj da stb radi, ali nema veze s ruterom, zovem odmah szk, i sutra stiže novi stb.
Nakon početnih začkoljica, ažurni su skroz i sve se rješava vrlo brzo i kako treba.

A ovo kod tebe, vidi ak možeš doći do kakvog terenca pa da ti napravi mjerenja - na stupu vanjskom, na kućnom priključku (obično na tavanu), te na samoj tel. utičnici u kući. Kod mojih je nakon dugo traženja, i pucanja veze sasvim random, ali vrlo često, a nakon promjene neispravnog kabela između bandere i kuće, te između 2 susjeda ispred, i dalje s vremena na vrijeme pucala veza, nađen kvar utičnice te je nakon zamjene iste problem riješen.

Btw, sedam uzastopnih hakom mjerenja si mogao odraditi i preko teamviewera biseru, nisi morao biti kod kuće svih sedam dana....
Ovo sam predvidio ma neznam, jebu me ko malu budalu, al morat cu usnajpat negdje tcomov kombi i platit covjeku samo da skinem te majmune s qrca...
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 29.07.2014., 19:21   #1003
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nemogu napraviti mjerenja za h1tv koji nikad nije radio dobro, a net jedan radi super onda 4 dana ne radi dobro onda pukne 10 puta pa ga ja manualno resetiram pa onda opet radi dan dva dobro.Sutra bi se vratio na tcom da mogu pa makar i za 50 kn vise.
Sto nije radilo dobro? Zrnati se slika? I meni se to desi nekad.

Pa sad stalno bude bas 5 dana da ne radi i onda 6ti da radi? Vise to izgleda kao da si ti ofrlje shvatio, ali takva je realnost, moras postupit onako kako ti je pravno zadano, inace nikako van ugovora.
sandokan111 je offline  
Staro 05.08.2014., 19:36   #1004
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Pozdrav svima jedno pitanje.

Imam H1 na liniji u Zadru i istekao mi je ugovor. Prvo da kažem da u 2 godine nisam imao jedan problem s njima, jednom su mi mijenjali modem na moj zahtjev i to je sve.
Imam paket 3Mbit za 100kn koji su sad digli na 5Mbit za 120kn.

Zvao sam službu za korisnike, istekao mi je ugovor u 5. mjesecu i pitam kao što se nudi za produživanje na 2 godine, a neka ženska kao nekim bezobraznim tonom da se ne nudi ništa, da mogu potpisat ugovor za ovo isto što sad imam bez ikakvih pogodnosti. Ja kažem ok, daj mi 6 mjeseci 10Mbit vezu i potpisat ću na 2 godine jer mislim ostati na H1 dulje vrijeme, ona kaže nažalost nema tu informaciju.

Jel ima tko kakvih informacija da će biti što nakon ovih promo 10Mbit 30.9? Da se prijetim ili da ih zivkam svaki dan ili nešto treće?


Jedno nevezano pitanje, jel ima netko Annex M i fritzbox?
sipe je offline  
Staro 11.08.2014., 18:27   #1005
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Kako mi je ponuda od H1 trenutno najbolja prešao bi na njih. zanima me par detalja.
1) VDSL2 kako funkcionira? Ako sam do sada imao besprijekornu vezu (1,36mbit upload) na običnom adslu da li je to nekakva garancija da bu i ovo radilo besprijekorno ili skroz drugi sistem?

2) TV je klasičan IPTV? Znači sve kaj sam imao za amis bit će isto za ovo naravno sa h1 opremom?
New One je offline  
Staro 12.08.2014., 00:10   #1006
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
1. Mozda, mozda ne Jesi vidio bas da ti je h1 vdsl dostupan? Ali vjerojatno 90% da ce bit sve ok

2. Pa nece bit isto, bit ce h1 IPTV. Razlikuju se programi i dosta drugih stvari sto je ukljuceno u ponudu vec. Tehnologija je ista jeli..

Kako to da se mices s amisa? Oni su po meni najjaci operater.

Kad vec postam, mala pohvala h1. Imao sam neki problem gdje je nestalo veze na jedno 10 sati (od navecer do ujutro) i sami su mi umanjili racun za taj nedostatak. To mi se nije dogadjalo na tcomu.
sandokan111 je offline  
Staro 12.08.2014., 00:38   #1007
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Amis je bog isus među operaterima! Korisnička služba čisti mrak kako su mi rješavali nekakve egzotične manevre. MRAK!
Ali, kako sada stvari stoje i do 100kn je H1 jeftiniji, nije baš za odbaciti. Čak i neke sitnice bolje.
Sve ovisi kak bu se za mjesec dana sve razvilo, ali želim ovu opciju istražiti a kako vidim ljudi jako zadovoljni.
New One je offline  
Staro 12.08.2014., 09:08   #1008
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Citiraj:
Autor sandokan111 Pregled postova

Kad vec postam, mala pohvala h1. Imao sam neki problem gdje je nestalo veze na jedno 10 sati (od navecer do ujutro) i sami su mi umanjili racun za taj nedostatak. To mi se nije dogadjalo na tcomu.
Meni su zbog toga sto su zagubili nalog za Albis, sami umanjili racune jer nisam mogao par dana koristiti iptv. Tekom, jel... Tak da nije sve kako neki misle. Vise su mi fer (blago receno) bili oni nego Optima, i Iskon, i to prije neg su postali "ista firma".
A i za H1 se svasta da cuti...
sale001 je offline  
Staro 12.08.2014., 13:29   #1009
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor sale001 Pregled postova
Meni su zbog toga sto su zagubili nalog za Albis, sami umanjili racune jer nisam mogao par dana koristiti iptv. Tekom, jel...
Fino, znaci da su promjenili. Ja sam imo 3 mjeseca problema i tek nakon dosta emailova i prijetnji da cu se maknut su mi umanjili racun, kao jeli dobra volja.
sandokan111 je offline  
Staro 12.08.2014., 14:40   #1010
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nakon trakavice i agonije s ovim poluproizvodom od usluge famoznog H1, zovem danas sluzbu za korisnike koja mi ponudi downgrade brzine jer moja parica nemoze podrzati trio bit uslugu. Oni su to u vise navrata provjeravali i nakon godinu dana !!!! ( isprika na usklicnicima) su shvatili da parica ne valja. Racun za prosli mj su mi smanjili za 1 kunu, rijecima jednu kunu , zbog nastalih smetnja . Posto nisu u stanju ispuniti uslugu imam pravo na raskid ugovora bez placanja penala putem pisanog prigovora kojeg cu veceras slozit kad budem hladne glave i odma se vracam na t com makar 100 kuna vise placao. Bjezite od ovih sarlatana i nesposobnjakovica, a sigurno je da od mene nece cuti niti jednu pohvalu. Sljam i od firme i od usluge, zao mi samo tih ljudi u SZK koji moraju slusati sranja zato jer je (samo moj primjer) : H1 nesposoban provjeriti paricu u 365 dana : Kata jebena strofa
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 12.08.2014., 16:47   #1011
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ja sam zato pričekao jer mi je smrdilo na prevaru. Sve nešto super brzine i cijene a ono banana u pakija. Ostajem ja na Amisu.
Tvrdi je offline  
Staro 12.08.2014., 17:10   #1012
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ostani i zabetoniraj se ako mozes, prevrsili su svaku mjeru.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 12.08.2014., 17:27   #1013
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ostani i zabetoniraj se ako mozes, prevrsili su svaku mjeru.
Rekoh ti na mob već, al ponovit ću.
Tebe je uhebao tvoj mili tscum a ne h1, jer su te skinuli s tvoje parice kad si odlazio od tscuma, i prebacili na drugu za h1, očigledno lošiju.
Ja za h1 imam samo riječi hvale, jer u godinu i sitno otkad sam se prebacio, svaki problem je rješavan jednako brzo kao i na tcomu, ako ne i brže, da ima nebuloza, tipa one da ne daju username i password za pristup netu svom pretplatniku kako bi ga zaštitili od samog sebe i zloupotrebe, ima, ali s tehničke strane niti jedna jedina zamjerka - sve se rješava odmah, plus što ne moram drančit ništa nego već 2-3 mjeseca unatrag samoinicijativno smanje račun za usluge za period nekorištenja usluge (u 6om mj kad mi je krepao ruter i bio sam nekoliko dana bez neta/tva/telefona, umanjenje cca 25kn, za prošli mjesec ista stvar jer je opet krepao ruter nakon grmljavinskog nevremena, opet umanjenje 15ak kn), dok sam se sa tcomom morao borit sa 10 poziva na szk za takve sitnice.
Da ne spominjem kalvariju sa linijom kod staraca gdje sam živio do 2008.e, gdje je kvar otklonjen nakon cca 8 GODINA pisanja pritužbi, žalbi, nazivanja szk, prijetnji..... Tscum naravno u igri.
Tebi sam rekao, ti si pehist, kojeg prati ona - što može poći po zlu, poći će. Rekoh ti, adresiraj bijes i srdžbu na tscum koji ti je 'uzeo' paricu koja valja i uvalio smeće od parice, jer oni iznajmljuju paricu h1 telekomu na korištenje
Tako da ako ti ostane sad ista parica i kad prijeđeš natrag na tscum, nećeš si ništa riješit ni sa tih 100kn skupljeg plaćanja istog dre.a
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 12.08.2014., 19:21   #1014
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Tako je, t com boli ona stvar sto kad sam ja otisao s njih, oni su uzeli moju odlicnu paricu i dali neku sljam na koristenje ovima, a ja ponavljam vec XX puti, placam H1 i njihovu uslugu a oni se kao davatelj usluge moraju(uvjetno receno, ako zele da ja i ostanem njihov korisnik) izboriti s tcomom da meni kvar bude otklonjen tako sto ce zatraziti novu paricu kao sto za kolegu i jesu a za mene ih boli kifla i uvjek me odjebu s istim odgovorom i s onih dvome "maloljetnih" tehnicara sto mi svaki put skrate zice telefona za 1 cm i kazu to je to. Ja kad se vratim na tcom u roku dva dana cu se izboriti za novu paricu, u to budi siguran. A za ovo smanjenje racuna bolje neka se ne blamiraju, 1 kuna na 365 dana, akcija i pol.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 13.08.2014., 04:53   #1015
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Ovo je primjer pravilno usmjerenog bijesa

ON topic, tko jaci, taj tlaci...
sandokan111 je offline  
Staro 13.08.2014., 18:42   #1016
Dac
Premium
Moj komp
 
Dac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 664
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Tebe je uhebao tvoj mili tscum a ne h1, jer su te skinuli s tvoje parice kad si odlazio od tscuma, i prebacili na drugu za h1, očigledno lošiju.
To su i meni napravili kod aktiviranja Optimine linije. Ničim izazvani, da nitko ni ne zna. Sreća da je Optimin tehničar na mojem području ex-tekomovac, dobio otkaz kao tehnološki višak, pa mu nije puno trebalo da skuži igru.
Dac je offline  
Staro 14.08.2014., 09:17   #1017
Chuxonja
Pajcek
Moj komp
 
Chuxonja's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 935
Citiraj:
Autor New One Pregled postova
Kako mi je ponuda od H1 trenutno najbolja prešao bi na njih. zanima me par detalja.
1) VDSL2 kako funkcionira? Ako sam do sada imao besprijekornu vezu (1,36mbit upload) na običnom adslu da li je to nekakva garancija da bu i ovo radilo ?
Udaljenost od centrale ti je jedini limit, mislim da je sve ispod 1000m uvjet da će VDSL2 opće radit.

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nakon trakavice i agonije s ovim poluproizvodom od usluge famoznog H1, zovem danas sluzbu za korisnike koja mi ponudi downgrade brzine jer moja parica nemoze podrzati trio bit uslugu. Oni su to u vise navrata provjeravali i nakon godinu dana !!!! ( isprika na usklicnicima) su shvatili da parica ne valja. Racun za prosli mj su mi smanjili za 1 kunu, rijecima jednu kunu , zbog nastalih smetnja . Posto nisu u stanju ispuniti uslugu imam pravo na raskid ugovora bez placanja penala putem pisanog prigovora kojeg cu veceras slozit kad budem hladne glave i odma se vracam na t com makar 100 kuna vise placao. Bjezite od ovih sarlatana i nesposobnjakovica, a sigurno je da od mene nece cuti niti jednu pohvalu. Sljam i od firme i od usluge, zao mi samo tih ljudi u SZK koji moraju slusati sranja zato jer je (samo moj primjer) : H1 nesposoban provjeriti paricu u 365 dana : Kata jebena strofa
Ak voziš Bit uslugu, znači da nemaš pristup H1 infrastrukturi nego se vučeš preko T-kom vodova. I tu onda nastaju problemi jer ikakav maintnace ide upravo preko t-komovaca koji tu onda maksimalno zajebavaju čim neko nije na njihovim paketima a piči preko vodova.
Chuxonja je offline  
Staro 17.08.2014., 22:25   #1018
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Samo da javim da sam dobio raskid ugovora bez placanja penala. Hvala i dovidenja.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 02.09.2014., 10:45   #1019
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Ja mogu pohvalit h1, evo vec godinu dana radi savrseno bez problema.. 45mbit za god dana mi istjece ugovor pa se nadam da ce opet imat neku akciju za 199kn i 50mbit, nije bas da bi isao na ht, ali imaju dobru ponudu za 251kn i 100/20
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline  
Staro 10.09.2014., 16:46   #1020
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ovdje je bilo kužioca u ove brojke:


Downstream Upstream
SNR Margin (dB): 15.4 20.8
Attenuation (dB): 9.5 2.7
Output Power (dBm): 3.4 0.0
Attainable Rate (Kbps): 22024 1192
Rate (Kbps): 4997 637
MSGc (number of bytes in overhead channel message): 95 10

Što to konkretno znači za moj eventualni prelazak na H1 VDSL od 20 MBit/s?
Brko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na