Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.06.2013., 10:51   #1
m.blaster
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: ST
Postovi: 4
Hdd za PS3

Pozz.svima
Treba mi pomoc oko odabira 2,5 hdd za playstation 3,kapacitet je 750gb ja sam razmisljao o wd scorpio black,dali je on ok,citao sam par diskusija da je bucan dali je to istina,te koji bi mi vi preporucili.hvala
m.blaster je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2013., 15:39   #2
MMI
Premium
 
MMI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 912
ja imam wd scorpio black 250gb na 7200 u lapu i nit se grije nit je bučan, iz iskustva sa hp laptopima bježi od toshiba hardova 750gb, crkavaju ko ludi. Pošto ga ugrađuješ u ps3 pogledaj samsunge, na glasu su kao najhladniji od svih a to će ti puno značiti jer se ps3 fino zagrijava
MMI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.06.2013., 19:36   #3
zdravko_c
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 524
nedavno me prijatelj zamolio da mu pomognem u odabiru većeg diska za ps3 slim, googlajući došao sam do informacije da ps3 ima problema sa novijim tzv. AF (advanced format, 4K sectori) diskovima, te bi najbolji izbor bio neki disk sa 512B sectorima, na kraju sam mu ubacio unutra Seagate ST9750420AS, 750GB, ( takodjer AF disk, ali sa SmartAlign tehnologijom koja interno emulira 512 bytes sectore), nikakvih problema sa njime, dobar izbor još bi bio WD Scorpio Black WD7500BEKT, ako ga uopće više ima za kupiti, WD Scorpio Black WD7500BPKT bi trebalo izbjegavati što se tiče PS3

Zadnje izmijenjeno od: zdravko_c. 27.06.2013. u 19:46.
zdravko_c je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2013., 21:03   #4
m.blaster
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: ST
Postovi: 4
zdravko:
Bas sam mislija uzet u protisa WD Scorpio Black WD7500BPKT sad si me zabrinija,zasto ga triba izbjegavat?
m.blaster je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 13:21   #5
zdravko_c
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 524
zato što je advanced format disk, PS3 nativno ne podrzava AF diskove, na forumima su ljudi prijavljivali probleme s njima, trzanje i sl., progooglaj malo "ps3 advanced format drive", kad sam slagao prijatelju ps3, i meni je bio isto prvi izbor Scorpio Black zbog 5 god. garancije, ali modela WD7500BEKT nije bilo u trgovinama pa je na kraju unutra ipak završio gore navedeni Seagate
zdravko_c je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 17:25   #6
m.blaster
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: ST
Postovi: 4
malo sam cita sad i nasa sam par inf.o tome,mozes li mi preporucit koji disk da kupim jer ovi koji si ti slaga nema uopce nigdi za kupit,tj koliko sam skuzija ps3 koristi legacy 512B sector size a noviju su ti sa AFD su 4kb srctor size.E sad koji model je ok odabir?
m.blaster je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 18:15   #7
zdravko_c
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 524
seagate-a imaš u protisu , stavio sam ti link na nabava.net u gornjem postu, evo još jednom
ovdje
zdravko_c je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na