Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2007., 12:46   #61
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
nije jos receno ofišl
računaj 30% jača nego za cod2, jer jos se nezna oce li bit i dx7 ili samo dx9 :/
al ugl HEEEBENO mi se svidja sto je slicnija css-u
<333333
samo mislim da ce mi se vuc jako na ovom smecu mom
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2007., 18:55   #62
Pygm4li0n
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Požega
Postovi: 54
pa sta je ovo da ovaj topic chmulji ovak' zaboravljen ?!

Ja si ne mogu pomoci da od ovih prominentnijih 'igrica' nekako najvishe iscekujem dan, kad cu sa novim COD'om zarazit metabolizam mog' sobnog' radijatora

vec se vidim kak' u Ghilliu k'o stepski vuk chuchim negdje u visokoj ukrainskoj travi i uz perk Iron lungs vrebam nekog' trigger happy rushera

Grafika na mahove, u nekim gameplay trailerima izgleda gotovo fotorealistichna! a vecina filmova koji se mogu naci online su snimani sa xbox'a, pa vjerujem da sto se tice vizualnih stimulija, na PC'u stvari mogu biti samo Bolje..

sto se tice optimizacije, mislim da ce igra biti iznenadjujuce rastezljiva za hardware, jer se radi u ispoliranom dx9, a ne jednom u nizu vista marketinskih fazona.

Po onome sto sam citao, cini se da ce biti ukljucen neki dx7, dx8 mode za starije strojeve, a neki testeri su potvrdjivali da igra u punom sjaju doslovno leti na Hi-End stroju sa 8800GTX (sto i nije za cudit' se) dok se na isto nebih kladio za npr. Krajzis, ali o tom' po tom'..

u svakom' slucaju, za Xmas se opasno bacam u troshak
Pygm4li0n je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2007., 19:29   #63
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
codhr.com
pa se informiraj o novinama
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2007., 03:20   #64
Pygm4li0n
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Požega
Postovi: 54
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
codhr.com
pa se informiraj o novinama
ma znam ja kako doci do infoza, i za to koristim ugl. planet cod i official site (koji i nie bash nesh)

nego nije mi jasno, da u 10 dana praktichki ni'ko ne dobije poriv da lupi nesh na ovom topicu.. a navodno tol'ki ljudi igraju cod..

p.s. na codhr se 'novine' trenutno mrijeste k'o jegulje
Pygm4li0n je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2007., 21:18   #65
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
No dobro jel netko zna kada ce se moci to isprobati hebemu sve??????????????????
Di je demo?????
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2007., 23:19   #66
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
postoji beta .. ali trenutno samo za xbox .. mi na PC-u moramo čekati službeni datum izdavanja koji je čini mi se u 11. mesecu ..
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2007., 03:07   #67
Pygm4li0n
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Požega
Postovi: 54
http://callofduty.totalgamingnetwork.com/
Evo tu imate counter, pa 'ko voli odbrojavanje

i najnovija vijest je da ce se i cod4 moci pocuclati preko STEAM-a
Pygm4li0n je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2007., 06:07   #68
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Pygm4li0n Pregled postova
http://callofduty.totalgamingnetwork.com/
Evo tu imate counter, pa 'ko voli odbrojavanje

i najnovija vijest je da ce se i cod4 moci pocuclati preko STEAM-a
Prekrasno, samo 2 mj.... :-/
Nadasve iznenadujuce igra izgleda ali moram priznati faliti ce mi puskice
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2007., 07:42   #69
Pygm4li0n
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Požega
Postovi: 54
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Prekrasno, samo 2 mj.... :-/
Nadasve iznenadujuce igra izgleda ali moram priznati faliti ce mi puskice
meni cak odgovara da taj counter curi sto duze, jer za cod4 imam u planu R680 + Barcelona combo, a to nebu tamo negdje do 1. mj.

kmee! docekat' cu baby Jesusov geburtstag razoruzan
Pygm4li0n je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2007., 00:39   #70
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
E ovo se isplati kupit...
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2007., 17:38   #71
Destructo
Premium
Moj komp
 
Destructo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Internet
Postovi: 124
Ako još niste, pogledajte ovaj članak o Call of Duty 4 multiplayeru.
Kratak sadržaj:
-lista oružja koja će biti u igri
-XP, nagrade i kill streaks
-novost - perks (posebne sposobnosti, jedinstvene za vaseg lika)
--npr. last stand perk (imate sansu kad ste kriticno ranjeni, pistoljem se osvetiti protivniku)
-vrste gametype-ova
-mape i ostale informacije

Link: Call of Duty 4: Modern Warfare - Multi-Player preview

Pozdrav!
Destructo je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2007., 20:08   #72
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2007., 14:37   #73
Jelan@
kaj blejiš?
 
Jelan@'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
joj,pa to mi je tatica obećao kupiti tolko sam visila na cod2 da je stari počel to igrat i navukel se ,onda je u pcplayu procital da dolazi cod4 i odmah mi je rekel " jelenče moje,mi to kupujemo " ,a ja sam rekla " da tatica "
__________________


MBO Abit Fatal1ty An9 32x nForce 590 SLI,serial ATA II,RAID,7.1sound,DDR22x1Gbps,FireWire,ATX2
Gigabyte Radeon x1900xtx 512MB DDR x 2
AMD Anthlon 64 x2 4600+
Kingmax 1GB DDR2 667 MHz x2
HDD WD Raptor 36 GB, serial ATA, 10.000 o/min., 16 MB cache + 2x HDD HITACHI 250gb,serial ATA-II,7.200o/min, 8mb cache
Logitech 2.1
Midi Tower,Chieftec black
Controlled by HIPER 670 W




xx





Jelan@ je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2007., 15:59   #74
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
-.-

rofl
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 03:08   #75
Pygm4li0n
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Požega
Postovi: 54
Citiraj:
Autor Jelan@ Pregled postova
joj,pa to mi je tatica obećao kupiti tolko sam visila na cod2 da je stari počel to igrat i navukel se ,onda je u pcplayu procital da dolazi cod4 i odmah mi je rekel " jelenče moje,mi to kupujemo " ,a ja sam rekla " da tatica "
mislim da je nakon ovog' antologijskog posta, zauvijek redefiniran pojam; 'Sugar daddy'

btw jel' ovo sto cuci pod stalkerom a) tvoj komp, ili b) taticin ?

u slucaju da je tocan odgovor na pitanje pod slovom a) zanima me koliko ti imas god. ?

u slucaju da je pod slovom b) odgovor na prethodno pitanje me sasvim neznatno manje zanima
Pygm4li0n je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 11:14   #76
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
daj se nemoj upucavat ^^
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 12:18   #77
Jelan@
kaj blejiš?
 
Jelan@'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Citiraj:
Autor Pygm4li0n Pregled postova
a) tvoj komp, ili b) taticin ?
a je ,stavljala bi komp od svog tatkolice na forum ccc...
ovo je moja mala beba tamo dolje,a godiste sam 89' pa si zbrajaj > kalkulator ovde
__________________


MBO Abit Fatal1ty An9 32x nForce 590 SLI,serial ATA II,RAID,7.1sound,DDR22x1Gbps,FireWire,ATX2
Gigabyte Radeon x1900xtx 512MB DDR x 2
AMD Anthlon 64 x2 4600+
Kingmax 1GB DDR2 667 MHz x2
HDD WD Raptor 36 GB, serial ATA, 10.000 o/min., 16 MB cache + 2x HDD HITACHI 250gb,serial ATA-II,7.200o/min, 8mb cache
Logitech 2.1
Midi Tower,Chieftec black
Controlled by HIPER 670 W




xx





Jelan@ je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 12:24   #78
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
VOLIM TE
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 12:28   #79
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Jelan@ Pregled postova
ovo je moja mala beba tamo dolje,a godiste sam 89' pa si zbrajaj > kalkulator ovde
Ovo je ne pretpostavljam.Pygm4li0n više sreće drugi put

Citiraj:
Autor Hrconja
VOLIM TE
M&D definitivno
žile je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 12:36   #80
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
daj odite na kavu
sam pazi da te ova ne izgrize
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 13:18   #81
Jelan@
kaj blejiš?
 
Jelan@'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
daj odite na kavu
..ili po ljekove..
__________________


MBO Abit Fatal1ty An9 32x nForce 590 SLI,serial ATA II,RAID,7.1sound,DDR22x1Gbps,FireWire,ATX2
Gigabyte Radeon x1900xtx 512MB DDR x 2
AMD Anthlon 64 x2 4600+
Kingmax 1GB DDR2 667 MHz x2
HDD WD Raptor 36 GB, serial ATA, 10.000 o/min., 16 MB cache + 2x HDD HITACHI 250gb,serial ATA-II,7.200o/min, 8mb cache
Logitech 2.1
Midi Tower,Chieftec black
Controlled by HIPER 670 W




xx





Jelan@ je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 13:22   #82
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
vis, vis, cim se netko zanima za jelenu odma mijenja avatara
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 13:32   #83
Jelan@
kaj blejiš?
 
Jelan@'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
zakaj di god da ja postam krene off topic ?
__________________


MBO Abit Fatal1ty An9 32x nForce 590 SLI,serial ATA II,RAID,7.1sound,DDR22x1Gbps,FireWire,ATX2
Gigabyte Radeon x1900xtx 512MB DDR x 2
AMD Anthlon 64 x2 4600+
Kingmax 1GB DDR2 667 MHz x2
HDD WD Raptor 36 GB, serial ATA, 10.000 o/min., 16 MB cache + 2x HDD HITACHI 250gb,serial ATA-II,7.200o/min, 8mb cache
Logitech 2.1
Midi Tower,Chieftec black
Controlled by HIPER 670 W




xx





Jelan@ je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 13:40   #84
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor Jelan@ Pregled postova
zakaj di god da ja postam krene off topic ?


sam da ce igra opet moc bit pokrenuta u dx7 modu da mozemo 500fps-a imat onda ne ginu HS-ovi.

jelena oces na kavu koji dan?
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 16.09.2007. u 13:51.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 14:58   #85
srle
Premium
Moj komp
 
srle's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Pozega/Osijek
Postovi: 195
C/P gamer, Collosus
Citiraj:
Evo ovako da *ukratko* malo napisem dojmove koje sam stekao igrajuci betu:

Grafika je cisto ***eno dobra, texture su ostre i detaljne, dim savrsen, heat effects, explozije znaci the Works cista petica.Cak gledajuci ovako grafiku na Xboxu360 vjerujem da nece trebat neka ubermasina za pokrenut Cod 4 na High details iako svi znamo da ce skoro svi igrati na Medium ili Low cisto zbog vise FPS itd.Lighting je odradjen odlicno i baca donekle na realizam npr picis po dark hodniku i odjednom izletis van na sunce malo je prvo sve bljestavo dok se kao vid ne prilagodi ali nije pretjerano da smeta igracu u gameplayu, uglavnom takvih sitnica ima masu koje igru cine praznikom za oci.

Svi igraci izgledaju pre***eno dobro unutar samog gameplaya i uvijek dodaju ili oduzmu neke sitnice tako da nikad skoro ni jedan igrac ne izgleda isto.Dodajte nenametljivi rank i name tag koji se vidi na frendly igracima uvijek i blizu i daleko neprijateljskog vojnika je relativno lako uociti neprijatelja i ciniti sta spada cak ako dovoljno dugo drzite nisan na neprijatelju vidjet cete njegovo ime tako da uvijek znate sa kim se napucavate.Uglavnom zeleni tag frendly, crveni tag pucaj dok se vise ne mice.

Znaci imamo Us Marines, Russian Specnaz (jes bejbe , i vec standardne Sand Niggere teroriste i svi izgledaju ***eno impresivno, uvijek imaju neka ninja odijela na sebi ono cool faktor cista petica.

Ghillie suit zacudo radi jako odlicno i kad se zalegne igrac u travnate dijelove mape jako ga je tesko uociti ako se ne mice previse. Kemperi rejoice...iako se otkriva polozaj igraca kada puca na razne nacine uz pomoc radara, zvuka i muzzle flasha tako da nije overkill.Ovo je u beti trenutno efikasno jedino na Overgrown mapi jer jedina ima travnate dijelove.

Sto se tice mapa, za sad mogu reci da sam dosta zadovoljan, veliki plus mi je to sto su sve 3 mape vece nego mape u codu 2 sto po meni jako dobra stvar, vise varijacije, vise dinamike, manje onog *znam 4 pozicije napamet i tu kempam dok nesto ne prodje*Ljudi se dosta vise krecu i na TDM i na Tactical igri iako ima kempera jednostavno ,spawning je tako napravljen da se akcija uvijek odvija po cijeloj mapi a ne samo na odredenim tockama sto mi je super jer odredeni dijelovi mape su lijepo napravljeni i uvijek postoji vise nacina kako doci do jedne lokacije a da ne moras bas svaki put uletit u gnijezdo kempera koji su se ukopali na neko mjesto.Spawn koliko za sad vidim jako dobro rijesen rijetko se desi da se spawnas i da popijes metak iste sekunde poslije (znamo dobro kako je nekad igrat cod 2 tdm ili nedaj boze DM)

Svidja mi se to sto ako recimo na bilo kojoj mapi zelis doci na neku lokaciju u vecini slucajeva mozes doci nekom alternativnom rutom i nemoras ici *bas tamo* da bi dosao do zeljenog mjesta nego ide po principu razmisljaj, riskiraj i snadji se.

Crash mapa izgleda kao moderan grad u pustinji koji je donekle u rusevinama sa velikim kraterom u centru di se nalaze olupina helikoptera i rusevine zidova, sve je lijepo okruzeno sa par objekata u koje mozes uci i rokat sa prozora, par balkona, prolaza itd.. Uglavnom neki urbani enviroment koji je lijepo rijesen jer di god se kreces uvijek se mozes negdje sakriti, skloniti popeti, bilo da je to zid balkon prozor rusevina olupina auto itd itd..

Druga mapa je kombinacija nekog otvorenog hangara s jedne strane,i livade sa velikim kontejnerima i tornjem vani, dok vecina mape otpada na dosta veliku jednokatnu halu sa mnogo malih i velikih prostorija i brdo hodnika i vrata.Znaci uglavnom mapa je raj za kempere, sprejere i pumpere, a bacanje granata je cisti gust jer uvijek neki njub naleti .Ovo mi je ujedno i najmanje draga mapa jer po meni nema neku preveliku takticku vrijednost, ali to je dojam koji sam dobio igrajuci sa xbox kontrolerom a ne misem i tastom tako da vjerujem na PCu ce biti vise zabavna.

Treca, najveca od tri i meni najdraza je Overgrown mapa,dosta je velika(veca je i od Brecourta ali sa punooo vise sadrzaja), i po meni je savrsena za snajpanje i medium-long range weapons, ono uglavnom za svakog ima ponesto, sa jedne strane mape se nalazi velika štala i veliki drveni most koji spaja dva dijela mape, sa druge strane ima cesta i dosta dvokatnica di se mozes buksat po prozorima i borit se za cestu, to sve vodi na drugi kraj mape di se nalazi neka benziska pumpa nesto vozila i rupa di se mozes skrivati,sa kontra strane mape se nalazi relativno velika livada na kojoj se nalazi vecina te famozne trave u koju mozes zaleci, iako su stavili koju kucu i garazu na tom dijelu mape da se ipak mozes takticki kretati i sakrivati od kempera koji vrebaju, a u centru same mape nalazi se udubljeno presuseno korito rijeke koje prolazi kroz sam centar mape i preko njega su preko par rupa i kuca spojeni svi dijelovi mape.Akcija je dobra svugdje i fakat covjek nezna di bi prvo krenuo .Za sad toliko o mapama.jednostavno ima detalja koje nemogu sve zabit u rijeci.Uglavnom mnogo bolje nego cod 2.

Dolazimo do oruzja i perkova koja se odkljucavaju tako sto se dizes u ranku koji zahtijeva XP points a to se zaradjuje sudjelovanjem u samoj partiji (vise ili manje se dobije zavisi dali je defeat ili victory), onda krkanjem drugog igraca (10xp za kill, 5 ili 2 ako ste npr dvojica rokala po njemu, a teamate ga je ubio ti si ga ranio pa i ti dobivas nesto za doprinos ) Extra Xp se dobiva ako skenjas helikopter, roknes airstrike, bacis UAV (radar scanner) itd, ili napravis 3,5,7,10 killova zaredom a da ne otegnes papke.Te bonuse cim se dobiju dobro ih je odmah iskoristit jer ako umres ode i taj reward.


Novi Weaponi, Perkovi i attachmenti za weapons se otkljucavaju dobivanjem novih rankova i izvrsavajuci odredeni takozvani Challenge, npr da bi otkljucao Laser sight attachment za oruzje moras ubiti odredjen broj neprijatelja sa tim oruzjem, prvo 25, pa 75 itd itd, pa onda moras zabit odreden broj HSova, ubijanje iz crouch i prone pozicije,uglavnom vise manje stvari koje radis dok igras samu igru i ne forsa igraca da mora radit nesto extra (iako ima i par takvih) nego samo igrati sa specificnim oruzjem kojeg zeli upgrejdati.I tako uglavnom za svaki upgrade na oruzju moras izvrsiti odredenu zadacu.

U beti dostupni attachmenti su Laser sight (dve vrste), Silencer, Grenade Launcher **i nije neki overkill koliko sam mislio da ce biti imas 2 shella i nekad uspijes utrpat nekoga nekada ne** (koji ako se uzme onda mozes imati samo 2 Perka a ne 3) ima jos par weapona specifican attachment ali su zakljucani do full verzije.Uglavnom attachmenti su jako fora i imaju svoju svrhu i funkciju i nisu samo za ukras.

Perkove necu previse opisivati jer bi predugo trajalo, ali uglavnom vec sve vise manje znate, neki su odlicni i koriste u samom fajtu neki nisu i to je to.

Sama oruzja su odlicno napravljena od izgleda pa do zvuka pucanja i recoil je neka zlatna sredina izmjedu cod 1 i cod 2 znaci nije ni too much ali nije ni arkadno ko cod 2 (vidjet cemo kako bude to funkcijoniralo na misu i tasti) uglavnom za sad mi se cini full ok! Ciljanje na veliku daljinu je ovaj put dosta teze nego u cod 2, em zbog ponasanja oruzja em zbog realisticnog vision blura koji je taman, tako kad skenjas nekog na daljinu imas osjecaj nekog ulozenog truda i zadovoljstva jer ipak treba malo vise skilla za takve killove.

Snajper mi je banana igrat na kontroleru jer je full tesko ali tu je standard hold breath i 3 vrste snajpera 1shot1kill (maybe nisam bas testirao) i semi auto snip sa 4-5 rundi za ispucat kad drzis breath, koliko ce ovo sve bit dobro to cemo morati pricekati da vidimo.

Za sad mi je M4-M16 ftw neka zlatna sredina mozes i close i medium i range ako imas skilla :
.
Submashine guns na boxu suxaju za igrat (radi kontrole) sve osim jednog koji je close-medium range weapon.

Lightmashine guns isto ownaju i u rukama specificnog igraca sa odredenim perkovima daje jedan jako dobar *hand cannon* koji moze mesti i biti ***en support.Na PCu ce rulat a tu ga rijetko tko koristi radi otezanih kontrola :S

Hitbox je odlican i za sad nevidim nekakvih djecijih bolesti od kojih je patio cod 2 i pritom nervirao ljude dok igraju.Kad ga resetas nekad treba vise metaka nekad manje, Hs je ***eno dobar (iako ga je tesko zabit sa kontrolerom)

Health regen je isti kao u cod 2, ali ovaj put mi se cini da su produzili malo vrijeme koje ti treba da bi se vratio na full health i to je cisto OK.Malo vise ce ljudi pazit kad igraju i nece srljati ko ludi.

Kretanje, skakanje i sprint je cista poezija u pokretu i tu su obavili ***en posao. Sprint nije overkill ali taman je koristan u onim situacijama di ti treba da nekog stignes, da zgibas ili da jednostavno pretrcis neku lokaciju brzo da te netko ne skine dok prelazis cestu.Nakon sto se istrosi sprint moras cekati odredeno vrijeme da se ponovo napuni i vremenski je po meni taman niti prebrzo niti premalo, isto tako mozes iskoristit sprint ako nije napunjen ponovo do kraja ali onda trcis onoliko koliko si uspio napunit. Ako dobro tajmiras stvar brzo kretanje je ***eno korisna i cool stvar.

Evo toliko za sad neda mi se vise nista pisat upravo sam digo rank na Gunnery Sargeant pa moram malo ic modat wepn
__________________
g2top only!
srle je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 16:56   #86
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Jelan@ Pregled postova
zakaj di god da ja postam krene off topic ?
jer si debela
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 17:15   #87
srle
Premium
Moj komp
 
srle's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Pozega/Osijek
Postovi: 195
Citiraj:
Autor Jelan@ Pregled postova
zakaj di god da ja postam krene off topic ?
ja te volim
__________________
g2top only!
srle je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2007., 17:41   #88
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Destructo Pregled postova
Ako još niste, pogledajte ovaj članak o Call of Duty 4 multiplayeru.
Kratak sadržaj:
-lista oružja koja će biti u igri
-XP, nagrade i kill streaks
-novost - perks (posebne sposobnosti, jedinstvene za vaseg lika)
--npr. last stand perk (imate sansu kad ste kriticno ranjeni, pistoljem se osvetiti protivniku)
-vrste gametype-ova
-mape i ostale informacije

Link: Call of Duty 4: Modern Warfare - Multi-Player preview

Pozdrav!
sve već postoji u Enemy Teritory: Quake Wars... samo što mi se kod nejga ne sviđa neki modernistički pristup oružjima i alijenski izgled vojnika...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2007., 02:07   #89
Pygm4li0n
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Požega
Postovi: 54
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
daj se nemoj upucavat ^^
frconja aj' olabavi..

ja sam odavno upucan, i to aimbotom

a moja fascinacija je cisto socioloske prirode, jer ne naletis cesto na klinku sa crossfire'om

@Jelka, hvala na kaljkulatoru, uspio sam izracunati da si u vrlo 'napetom' razdoblju svog' zivota

ontopic; Srle, gdje je ovaj kolos s Rodosa objavio ovaj svoj 'ukratki' osvrt ?
Pygm4li0n je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2007., 11:35   #90
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
codhr.com narafno
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na