Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.02.2017., 13:04   #2551
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Uff, nije me bilo 2 dana i haos

Ovako:
  1. Na refurbished grafi koju je buraz dobio od ADM-a je stavljena naljepnica sa novim SN-om za koji na kutiji na garantnom listu piše da je proizveden 2016. i da ima 36mj. garancije.
  2. Na nalogu servisa piše da je proizvod zamjenjen za identičan (nije ali ajmo reć da su grafe slične)
  3. Burazu je rečeno da uz ovu grafu ide nova garancija

E sad, meni je svejedno, burazu je svejedno, ali ako ova grafa krepa u dogledno vrijeme nadam se da neće bit problema oko garancije, iako poučen životnim iskustvom mislim da je sve moguće osim samoubojstva iz zasjede.
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2017., 13:17   #2552
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ako dolazi do zamjene ide novo jamstvo, RMA i non RMA proizvodi NEMAJU isto trajanje jamstva ergo nisu isti proizvodi, a niti jedan dobavljač ti neće na RMA proizvod dat isto jamstvo kao i za novi proizvod.

Ide novo jamstvo ali RMA proizvod nema isto trajanje kao novi proizvod, osim ako trgovina ne želi riskirati sa reklamacijom i snosit teret popravka u slučaju kvara tog RMA proizvoda.
Zašto pišeš stvari koje nemaju veze s vezom?
Ti pričaš o refurbished proizvodu koji se nalazi u slobodnoj prodaji, taj proizvod možda i neće imati isto jamstvo kao novi artikl, ali to je nebitno.
ZAKON kaže da jamstvo mora ići ispočetka ako je došlo do zamjene artikla.
I sad ti pričaš što se trgovini isplati i da ti sigurno neće dati novo jamstvo, koga briga jel im se isplati, smiju ti dati refurbished ali ti moraju dati novo jamstvo.

Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Uff, nije me bilo 2 dana i haos

Ovako:
  1. Na refurbished grafi koju je buraz dobio od ADM-a je stavljena naljepnica sa novim SN-om za koji na kutiji na garantnom listu piše da je proizveden 2016. i da ima 36mj. garancije.
  2. Na nalogu servisa piše da je proizvod zamjenjen za identičan (nije ali ajmo reć da su grafe slične)
  3. Burazu je rečeno da uz ovu grafu ide nova garancija
Eto, sve je rečeno, zakon je ispoštovan, jamstvo teče ispočetka iako je refurbished.
panasonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2017., 20:08   #2553
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
Pozz, prije nekih tjedan i pol mi usred rada riknula MSI R9 380 4GB Gaming koja je kupljena u ADM-u, nakon što sam se uvjerio da je problem u grafi kontaktirao sam ADM i poslao im grafu na reklamaciju, to je bilo prošli petak, evo danas je četvrtak i pošto mi još ništa nisu javljali (osim da je paket stigao i da je proslijeđen na servis) danas sam im se javio mailom i pitao ih dali ima kakvih novosti, ovo sam dobio kao odgovor:

"Poštovani,

vaša kartica je kod uvoznika, oni vrše testiranje i rade popravak/zamjenu,
s obzirom da je vaša kartica zastarjeli model, teže ju je nabaviti te
vas odmah obavještavam da će se ova reklamacija odužiti
predviđeni rok je 30 dana"

Nije vraga da će sada zbilja otezati to 30 dana? Jel ima tko slično iskustvo?
Još uvijek ništa, evo sad će biti mjesec dana kako sam im poslao grafu na reklamaciju

"Poštovani
Nažalost još nikakve promjene. Na online sustavu piše da je naručena ali očito još nije stigla.
Lp
Boris
"
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 20:10   #2554
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Jesi im rekao da ti stalno slažeš konfe u njihovoj trgovini i da si na bugu i pce?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 20:23   #2555
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Jesi im rekao da ti stalno slažeš konfe u njihovoj trgovini i da si na bugu i pce?
Should i laugh or something? Slažem najčešće u Futuri i ADM-u (nekada prije i u Centro.hr dok su imalo daleko najpovoljnije cijene), i?
Možeš uopće objasniti smisao svog posta?
Jel neko tjera ikoga da kupuje tamo gdje ja složim?
za rezliku od nekih ne forsiram niti jedan dućan, i sam kupujem u različitim trgovinama, a s tobom se uopće ne planiram upuštati u ikakva rasprave, ti guraj koga želiš, nije me briga, ja složim konfu i postam ju na forum, a gdje će ju netko kupiti i dali će uopće poslušati moj savjet me uopće ne zanima, jer meni ni u džep ni iz džepa. (ali nije to tako kod svakoga, zar ne? )
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 20:24   #2556
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pa ja ti samo pomažem Napomeni im, reci da si razočaran, i da nemre to tako... pa ćeš vidjeti kako se stvari riješavaju

sav si mi neki negativan...joj joj :P
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 20:44   #2557
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Pa ja ti samo pomažem Napomeni im, reci da si razočaran, i da nemre to tako... pa ćeš vidjeti kako se stvari riješavaju

sav si mi neki negativan...joj joj :P
pa u ovoj temi se barem smije i napisati nešto negativno, dok se recimo u jedanoj drugoj temi negativni komentari odmah brišu, a osobe koje su je postavila budu prozivane, popljuvane i spopada ih se na PP
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 20:47   #2558
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Ma sram ih bilo... evo šaljem zagrljaj da ti ne bude teško

Ali stvarno, sada bez šale, daj stisni to malo..ak moš prema meni biti jak, daj onda budi i prema svojoj grafi. Jer znam da je 30 dana puno i da se to može prije riješiti.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2017., 13:07   #2559
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Nista ja prema tebi nisam bio "jak", ti si poceo podbadati sto nekada slozim prijedlog konfe kod njih, ja sam samo odgovorio na to

Pa i ganjam ih stalno, sto si mislio da im saljem mailove sa laticama ruze ?
Zadnji odgovor je:

Poštovani

Ukoliko nemaju karticu na lageru, nema pomoći. Čeka se da kartice stignu. U slučaju da nema takve dobit ćete adekvatnu zamjenu.

Lp


Razumijem donekle i njih, oni su svoje odradili, dalje je na dobavljacu, drugi je problem taj sto je R9 3xx serija vec starija pa ih nema na lageru.

Ali nema veze, ima jos 15-tak dana do isteka "razumnog roka", ako do tada ne dobijem grafu ili ponudu za zamjenu onda cu poduzimati daljnje korake.

Zadnje izmijenjeno od: ibme74. 01.03.2017. u 13:17.
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2017., 09:46   #2560
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
I, jel sve na kraju dobro prošlo s grafom? Niša se nejavljaš...
FRipper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2017., 08:09   #2561
Blatobran
Premium
Moj komp
 
Blatobran's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Zagorje / Texas
Postovi: 64
Evo jednog "super" iskustva s ADM-om

Narucim kuciste i maticnu kod njih (lijepo pise dostupno), napravim narudzbu, platim, da bi mi covjek iz ADM-a bez "oprostite" ili bilokakvog obzira prema kupcu rekao "matičnu ploču dobivamo danas iza 17h, ali kućište je nedobavljivo", malo cudno, al reko dobro posaljite onda samo maticnu, na sto mi on odgovara da posto sad racun ne prelazi 2000kn da budem morao platiti postarinu, pa sam im fino napisao neka storniraju narudzbu i vrate pare (jer su se mogli bar udostojit poslat maticnu na svoj racun), nakon ignoriranja mojeg maila (ovo pisem jer je prethodnih par mailova doslo u roku od par minuta) nekoliko sati dolazi odgovor da je narudzba stornirana i da ce mi vratit pare sto se danas ujutro i desilo

Eto tolko od mene o ADM-u, uglavnom od mene nebudu dobili ni lipe vise
__________________
boom
Blatobran je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 08:45   #2562
Doc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
Nista ja prema tebi nisam bio "jak", ti si poceo podbadati sto nekada slozim prijedlog konfe kod njih, ja sam samo odgovorio na to

Pa i ganjam ih stalno, sto si mislio da im saljem mailove sa laticama ruze ?
Zadnji odgovor je:

Poštovani

Ukoliko nemaju karticu na lageru, nema pomoći. Čeka se da kartice stignu. U slučaju da nema takve dobit ćete adekvatnu zamjenu.

Lp


Razumijem donekle i njih, oni su svoje odradili, dalje je na dobavljacu, drugi je problem taj sto je R9 3xx serija vec starija pa ih nema na lageru.

Ali nema veze, ima jos 15-tak dana do isteka "razumnog roka", ako do tada ne dobijem grafu ili ponudu za zamjenu onda cu poduzimati daljnje korake.
Kolega jel stigla ta grafa koju čekaš već 100 dana na servisu? Daj informacije, jesi dobio kakvu 470-tku ili nešto slično?
Doc je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 08:46   #2563
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Blatobran Pregled postova
Evo jednog "super" iskustva s ADM-om

Narucim kuciste i maticnu kod njih (lijepo pise dostupno), napravim narudzbu, platim, da bi mi covjek iz ADM-a bez "oprostite" ili bilokakvog obzira prema kupcu rekao "matičnu ploču dobivamo danas iza 17h, ali kućište je nedobavljivo", malo cudno, al reko dobro posaljite onda samo maticnu, na sto mi on odgovara da posto sad racun ne prelazi 2000kn da budem morao platiti postarinu, pa sam im fino napisao neka storniraju narudzbu i vrate pare (jer su se mogli bar udostojit poslat maticnu na svoj racun), nakon ignoriranja mojeg maila (ovo pisem jer je prethodnih par mailova doslo u roku od par minuta) nekoliko sati dolazi odgovor da je narudzba stornirana i da ce mi vratit pare sto se danas ujutro i desilo

Eto tolko od mene o ADM-u, uglavnom od mene nebudu dobili ni lipe vise
i di je tu problem?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 09:03   #2564
Blatobran
Premium
Moj komp
 
Blatobran's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Zagorje / Texas
Postovi: 64
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
i di je tu problem?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Tebi ocito nema problema, al meni takav odnos prema kupcu nije prihvatljiv, nakon kupnji iz mnogih HR ducana i inozemnih, od ADM-a imam osjecaj ko da ih boli ona stvar.

Tipa primjer je Amazon.de koji za bilo koju njihovu gresku se ispricavaju i pokusavaju ispraviti gresku u cim kracem roku (nabava nove robe, slanje nove robe, povrat novca za shipping...) a ADM ima stav nemamo i gotovo.

A i tema se zove "Iskustva s IT trgovinama", a ovo je moje iskustvo s ADM-om i moje misljenje o njemu, pa postuj tudja misljenja i imaju svoje.
__________________
boom
Blatobran je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 09:10   #2565
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
@Blatobran - Ha cuj, valjda im je Shipping u "Texas" skup pa nisu mogli o svom trosku ?

Salu na stranu ali da slazem se d aje moglo bolje da se iskomunicira tj. po meni problematika je bila u WEBu koji nije dobro refreshao stanje zaliha. Da si znao da nema na stanju vjerojanto nebi ni bilo tog problema jer bi izabrao nesto drugo ili krenuo trazit dalje.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 09:14   #2566
Blatobran
Premium
Moj komp
 
Blatobran's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Zagorje / Texas
Postovi: 64
Upravo to

Samo da su poslali maticnu o svojem trosku nebi propali (35kn), a lijepo bi se vidlo meni ko kupcu i osjecil bi se cjenjeno.

Nisam ja sad rekel da su najgori ikad nek niko ne kupuje, samo sam podijelil svoje iskustvo.
__________________
boom
Blatobran je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 10:40   #2567
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
ADM nikad nema updateanu stranicu, ocito vise ljudi dode kad misle da je raspolozivo, kao ja po napajanje koje su rekli telefonski da je na stanju i za 2 min kad sam doso nije bilo ipak na stanju.


Nisu profesionalni



Sent from my D6603 using Tapatalk
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 11:18   #2568
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
pa dobro, posto si bio na 2 minute, izgubio si mozda 5 minuta zivota lol

a sto se tice prijasnjeg komentara, lijepo pise da kupac placa postarinu ako nije preko 2000kn, ne?

bilo bi fora da ducani otvore temu "iskustva sa kupcima", siguran sam da bi se svasta moglo procitati...

inace sigurno sam kupio preko 100 stvari u ADMu, a bogme i u ostalim trgovinama i nigdje nisam imao problema...

jednom sam u fenix webu platio grafu i naknadno su me zvali da ju nemaju, vratili pare i to je to...sto sam ja sad to tocno od njih trebao ocekivati?

ovo sve je samo moje misljenje, naravno...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 11:33   #2569
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
vorda22, ti ne shvacas ocito...
Ako nazoves i pitas da li ima i dodjes - a nema, to je totalno nekorektno.
Mozda je njemu to bilo 2 min, ali isto tako je netko mogao potrositi X kuna i Y sati vremena za doci iz drugog dijela grada i naci se u istoj situaciji.
Isto tako ako narucujes nesto za sto pise da je dostupno, i na osnovu toga racunas koliko ce te sve ispasti, ukljucujuci i postarinu, ali eto.. web nije update-an, pa nema sve.. pa ajde da naplatimo i tu postarinu, posto nasom greskom ipak ne mozemo sve isporuciti.
To je nekorektni odnos prema kupcu.
Da li ima i gorih primjera? Naravno da ima, ali to ne pravda ADM.

Nazalost, tvoj komentar je kao komentar dosta tuljana za npr. Bandica - on krade, ali da nesto i drugima... eto, to ti je u tom rangu.
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 11:51   #2570
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova

Nazalost, tvoj komentar je kao komentar dosta tuljana za npr. Bandica - on krade, ali da nesto i drugima... eto, to ti je u tom rangu.
ne znam zasto si morao pisati ovo sranje na kraju, ali valjda ti znas...


Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 12:28   #2571
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
vorda22, ti ne shvacas ocito...
Ako nazoves i pitas da li ima i dodjes - a nema, to je totalno nekorektno.
Mozda je njemu to bilo 2 min, ali isto tako je netko mogao potrositi X kuna i Y sati vremena za doci iz drugog dijela grada i naci se u istoj situaciji.
Isto tako ako narucujes nesto za sto pise da je dostupno, i na osnovu toga racunas koliko ce te sve ispasti, ukljucujuci i postarinu, ali eto.. web nije update-an, pa nema sve.. pa ajde da naplatimo i tu postarinu, posto nasom greskom ipak ne mozemo sve isporuciti.
To je nekorektni odnos prema kupcu.
Da li ima i gorih primjera? Naravno da ima, ali to ne pravda ADM.

Nazalost, tvoj komentar je kao komentar dosta tuljana za npr. Bandica - on krade, ali da nesto i drugima... eto, to ti je u tom rangu.

bila bi mu fora da je iso motorom kao ja na drugi dio grada , a vani temperature oko nule

jos sam se vraco doma po jos 100kn da uzmem jace napajanje jer mi je bilo hitno

cak i nakon toga je stajalo da imaju na stanju danima
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 12:33   #2572
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ne kužim zašto uopće uplaćujete unaprijed za nešto sa weba (što uglavnom u shopovima nije ažurirarano) kad imate opciju plaćanja pouzećem? Da si odabrao pouzećem, kasnije bi te kontaktirali da to nemaju tj. da ti ne mogu poslat, ti bi odustao i nikom ništa, nikakva vraćanja love i sl.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 12:49   #2573
Blatobran
Premium
Moj komp
 
Blatobran's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Zagorje / Texas
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ne kužim zašto uopće uplaćujete unaprijed za nešto sa weba (što uglavnom u shopovima nije ažurirarano) kad imate opciju plaćanja pouzećem? Da si odabrao pouzećem, kasnije bi te kontaktirali da to nemaju tj. da ti ne mogu poslat, ti bi odustao i nikom ništa, nikakva vraćanja love i sl.
Jer je jednostavnije platit s karticom nego dizat cifre od tipa 2327kn i 52lipe i onda davat dostavljacu koji nema sitnog i tak to

A i taj dio nije bil problem, vratili su mi pare u roku od 24h
__________________
boom
Blatobran je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:32   #2574
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Meni je najveći apsurd današnjice kad ideš platit DEBITNOM karticom(inače uopće ne koristim kredinte), dakle dirketno sa računa, što bi trebao biti jebeni ekvivalent virmanske uplate i gotovine, ali ne, onda trebam pred dućanom zujat okolo i tražit bankomat, dignut 2k kn i onda im to dofurat da bih dobio ovu "gotovinsku" cijenu...

Fuck the sistem

To je nevezano za ADM, ali eto, samo flejmam malo
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:51   #2575
Doc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Vjerojatno banke uzimaju proviziju pa im je bolje da dođeš s solarnim plaćanjem.
Doc je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:58   #2576
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
vorda22, ti ne shvacas ocito...
Ako nazoves i pitas da li ima i dodjes - a nema, to je totalno nekorektno.
Bit će da ti ne shvaćaš očito.
Ako nazoveš i pitaš da li ima, a ne dođeš? Hoćeš da ti trgovac čuva robu za koju si se ti raspitao i da nikome drugome ne prodaje?
O kakvoj korektnosti pričaš?
Ono što je trenutno raspoloživo, ne znači da će biti i za pola sata.

Citiraj:
Isto tako ako narucujes nesto za sto pise da je dostupno, i na osnovu toga racunas koliko ce te sve ispasti, ukljucujuci i postarinu, ali eto.. web nije update-an, pa nema sve.. pa ajde da naplatimo i tu postarinu, posto nasom greskom ipak ne mozemo sve isporuciti.
To je nekorektni odnos prema kupcu.
Ta "problematika" sa dostupno/nedostupno se povlači malo-malo po forumu.
Ne znam šta se svi toliko drže toga što piše na webshopu kao da je to uklesano u kamen. Ako nema onda nema.

Kartice se u pravilu ne terete ako roba nije raspoloživa, ponuda za plaćanje se u pravilu ne šalje dok se ne provjeri raspoloživost, itd.
Ako se nešto i naplati, vrate odmah novac kao što vidimo ovdje.

Kupac se eto našao uvrijeđen što oni nešto nemaju na lageru, što mu zbog toga nisu rekli "oprostite" i što mu nisu ponudili besplatnu dostavu za njegove duševne boli.
Vrhunac svega je njegova rečenica "od mene nebudu dobili ni lipe vise", sve zato što mu nisu htjeli platiti nešto što ne moraju.
Da nije smiješno bilo bi žalosno.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:03   #2577
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
Meni je vise zalosno na kakva go*na su se ljudi navikli, i to smatraju normalnim ponasanjem ducana.
Zato i jesmo gdje jesmo... malo je OT, ali eto.
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:10   #2578
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
Meni je vise zalosno na kakva go*na su se ljudi navikli
Na kakva?
Citiraj:
Zato i jesmo gdje jesmo...
Gdje smo to, a gdje bi trebali biti? I kakve veze trgovine imaju s time?

Ako meni amazon.de tri puta stornira narudžbu i kaže "kriva cijena", jel su i oni govna što mi nisu isporučili po navedenoj cijeni ili barem dali neki poklon i jel cijela Njemačka u k....?
Barem oni imaju milijarde prihoda za razliku od ADM-a pa si i mogu priuštiti da počaste kupca.

Bit će da su si pojednici malo previše umislili oko "svojih prava" i misle da trgovac treba crveni tepih razvuči pred njih, a misle i da je "na zapadu" med i mlijeko.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:27   #2579
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
ponuda za plaćanje se u pravilu ne šalje dok se ne provjeri raspoloživost
jasna stvar. pa onda ne kužim zake je poslana ponuda za plaćanje ako nije prethodno provjerena raspoloživost. jel i za to kupac kriv?
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:29   #2580
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Meni je najveći apsurd današnjice kad ideš platit DEBITNOM karticom(inače uopće ne koristim kredinte), dakle dirketno sa računa, što bi trebao biti jebeni ekvivalent virmanske uplate i gotovine, ali ne, onda trebam pred dućanom zujat okolo i tražit bankomat, dignut 2k kn i onda im to dofurat da bih dobio ovu "gotovinsku" cijenu...

Fuck the sistem

To je nevezano za ADM, ali eto, samo flejmam malo
Kaj je najbolje nekad je tak bilo u ADM-u
Lud76 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na