Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.10.2008., 19:36   #1531
SeaMan
Premium
 
SeaMan's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Spalato
Postovi: 563
Monitor audio br ili rs serija
__________________
faster....faster.....faster..... until you reach the thrill

Zadnje izmijenjeno od: SeaMan. 23.10.2008. u 19:55.
SeaMan je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2008., 19:50   #1532
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
A gle Fleks će ti reći da je loše, a tebi je dobro.
Kupi ono što tebi paše i za što misliš da će ti dobro sjesti...Teško je tu reći, čovjek ima različitu sobu, amplifikaciju, općenito sistem...pa bi kod tebe moglo sasvim drugačije zvučati. Kao što si i sam primjetio

Ja bi još bacio oko na Wharfedale i Epos.
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.10.2008., 23:34   #1533
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ja cu ti reci samo to da ono sto cujes po ''ducanima'' i ''slusaonama'' nema veze sa onim sto cujes kod sebe ili nekog drugog doma.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2008., 01:17   #1534
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Evo da tu pitam...
Koi amp za mission m72 zvucnike do 1200kn?slusam manje vise sve...electro, rock, r&b, prostorija je 18m2...pucajte prijedloge,ak se ne nadje kaj pametnog onda bum Fleksovog slona uzeo.
EDIT: slusam sve sa kompa, makar sve vise flac nego mp3-ce
tech je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2008., 14:23   #1535
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Do koliko kunića?
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2008., 15:06   #1536
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
da 1200kn, napisao je. U to mu ulazi samo moj sony...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2008., 18:05   #1537
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Uf, nisam to viđeo...
A da, Fleksov Sony (koji nije loša kupnja btw) i AV receiveri samo što oni nisu ista klasa (lošija kupnja jel).
Sljedeći na ljestvici je Denon PMA-500AE koji košta oko 1600 kn, za značajno više s obzirom na određeni buđet. No, Sony predstavlja bolju kupnju
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2008., 18:43   #1538
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Swarm dude Pregled postova
Uf, nisam to viđeo...
A da, Fleksov Sony (koji nije loša kupnja btw) i AV receiveri samo što oni nisu ista klasa (lošija kupnja jel).
Sljedeći na ljestvici je Denon PMA-500AE koji košta oko 1600 kn, za značajno više s obzirom na određeni buđet. No, Sony predstavlja bolju kupnju
A vidi sve je to relativno. jedna je stvar samo 100% sigurno, a to je da je stereo pojacalo jedina dobra kupnja. Da bi dobio neki 5.1 receiver koji svira u klasi sonya i ostalih ''jeftinih'' <1500kn pojacala moras poseci duboko u djep. Duboko kao 3k kn. A za te pare se da dobiti tek mrak pojacalo.

Ono sto sam definitivno zakljucio je da nista sto cujes vani nemozes znat kakvo je dok ne cujes doma.

Uglavnom ovih dana bi (kad i ako ulovim vremena) trebao doma dobiti pozamasnu kolicinu pojacala da vidim sto kako svira. Ono sto me fasciniralo nakon par kavica sa audiofilima je to da me svi uvjeravaju da taj moj sony kojeg jelc tako pljuje i izruguje po njima sigurno svira bolje i od denona (to sam i sam cuo), a kazu da i nadovi jeftini nisu neka sreca. Yamahu im nesmijes ni spomentu, pogotovo ne onaj test ax497 koji je dobio 84% u hifi mediji. Naime da je CA sa novim revizijima najbolja kupnja do 2k kn. Sad kome vjerovati - vidjet cu kroz par dana.

Ono sto ti mogu reci je da svi koji su culi sonya kod mene su ostali sokirani kako to ustvari dobro svira. Covjek koji ima marantza 4001 i missione kad je dosao kod mene i sjeo da poslusa je ostao paf i rekao neke detalje ne cujem kod sebe. Vis i to isto bi trebao otic jer me zvao da dodjem po pojacalo da poslusam kod sebe...

Mislim nebi htio nikakve svađe zapocinjat, al kad se sjetim kolko ste pljuvali one moje e640 i sad kad ih usporedim sa boljim zvucnicima i vidim da razlika i nije tolka monstruzna (jedino sto diamodni nisu uopče osjetljivi na smjestaj, dok su jamoti zbog straznjek BR otvora to jako bili). Tak da i sve sto ti neki audiofil kaze treba uzeti sa rezervom...

Ono tech sto ti ja mogu ponuditi je da ti jedan dan dofuram svog sonya na slusnu probu. I to ne pod uvjetom da ga kupis, jer ja ni neznam dal cu ga prodavati dok ne cujem ovo ostalo, nego samo da vidis dal je to nesto sto zelis.

ja sam sa ampom zadovoljan, mislim da je bila dobra kupnja i da je to definitivni best buy. nad kosta 800kn vise i po nekima je vise reklamiran nego sto vrijedi, denon nije vrijedan nekog spomena, a ovo sve ostalo je preskupo. Pa ti budi pametan.

Na audiofilu gdje ekipa kao ''kuzi'' postavis to pitanje sto kupiti do 1500kn, svi ce ti reci skupi jos tolko, onda kad kupujes za 3000kn ti kazu muzika pocinje na 1000€. Imho moje misljenje je (a naslusao sam se svega skupoga) je to da tamo vlada koncentracija malo bolesnih ljudi koji vise nisu u sferi normalnih. Ok ima tamo stvarno na mjestu ljudi, ali velicina koja je glasna i koja pise po forumu stvarno nije normalna. Od drzaca kablova, ampova od 10 000kn i zvucnika sa finisem od mahagonija...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2008., 23:24   #1539
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Fleks budemo vidli...Vidjet cu jos kako i kamo sa parama, Zasada sam gledao nekog second hand NAD-a 315bee i to je zapravo to sto mi se svidjelo, jos bi morao onog denona negdje cuti(ako je vrijedan toga), yamaha neznam kako bi svirala(isto sumnjam da bi mi se svidjelo)...
tech je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2008., 00:31   #1540
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 673
Fleksiću takvog "Sloniya" mi ima brat. Krepal mu transformator, primar... bilo je na nekoj
fešti i zalijalo se bambusom.
Uglavnom uzeo sam bratu 350VA toroid. Elektroliti su deklarirani na 50V pa je prema njima
uzet trafo sa malo većim naponima nego po difoltu. Uglavnom on ima i "Sloniyeve" zvučnike
SS-MF600H, samostojeći trosistemci. Uglavnom sad je pojačalo puno bolje zvčnici mogu još
glasnije svirati a da ne odu u kliping. Stvarno je žalosno koliko slaba napajanja ugrađuju neka/mnoga
pojačala.....
Cijela investicija je došla oko 350kn + novi jači osigurač, jer je stari pregoril dok sam prvi put palili pojačalo.
Veći trafo povuče malo više sruje prilikom paljenja i magnetiziranja.

Ak neznaš kaj da kupiš promjeni si trafoja u "Sloniću" i dobil buš novi boost snage.
Imaš 2 žice na preimaru i 5 na sekundaru za prelemiti. Razmisli i o tome.

A ak premjniš kondiće koji su deklarirani na 50V sa onima od 63V može uzeti i još jači trafo te ujedno sa
većom voltažom. Evo ti još više snage.... Ovak nabrijani "Slonić" pojede i prepeće kineskog lampaša
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2008., 00:53   #1541
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor NJUNJO_HR Pregled postova
Fleksiću takvog "Sloniya" mi ima brat. Krepal mu transformator, primar... bilo je na nekoj
fešti i zalijalo se bambusom.
Uglavnom uzeo sam bratu 350VA toroid. Elektroliti su deklarirani na 50V pa je prema njima
uzet trafo sa malo većim naponima nego po difoltu. Uglavnom on ima i "Sloniyeve" zvučnike
SS-MF600H, samostojeći trosistemci. Uglavnom sad je pojačalo puno bolje zvčnici mogu još
glasnije svirati a da ne odu u kliping. Stvarno je žalosno koliko slaba napajanja ugrađuju neka/mnoga
pojačala.....
Cijela investicija je došla oko 350kn + novi jači osigurač, jer je stari pregoril dok sam prvi put palili pojačalo.
Veći trafo povuče malo više sruje prilikom paljenja i magnetiziranja.

Ak neznaš kaj da kupiš promjeni si trafoja u "Sloniću" i dobil buš novi boost snage.
Imaš 2 žice na preimaru i 5 na sekundaru za prelemiti. Razmisli i o tome.

A ak premjniš kondiće koji su deklarirani na 50V sa onima od 63V može uzeti i još jači trafo te ujedno sa
većom voltažom. Evo ti još više snage.... Ovak nabrijani "Slonić" pojede i prepeće kineskog lampaša
Pa ko kaze da sony nema snage? Mislim ok, nema. I nad 315 i CA a340 i marantz 4001 su sa svojih 2x40 deklarirane JACI od ovog sonya (din i jos na 4 ohma. dakle cirka 2x25 uvrh glave da se deklarira ko ostali), ali to nije bit. Mislim snaga pojacala. Sto je to? Kupis u chipoteci 2x400w za 500kn pojacalo pa je kifla...

Puca meni ona stvar za snagu. Zvuk gledaj, zvuk.

a za feste i poljevanje bambusom imam malo jacu opremu (dva stupa svaki 2x20cm sa hornom i pasivni horna woofer 40cm velki ko vešmašina i prikladno pojacalo), al to nije za slusanje muzike
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2008., 01:34   #1542
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 673
jasno je meni kaj ti očeš reći....
Evo danas sam bil na Audio Video show-u u Sheratonu. Malo sam napojil uši i napasal oči.
Koje su to tam perverzije... Dojmilo me se dok su puštali muziku sa gramofona. Tri sam
poslušal. Nisam mogel vjerovati da su tak dobro svirali. Jedan gramofon je sviral
na oni zvučnicima koji šire zvuk 360 stupnjeva. Za drugi se ne sjećam više. Zvuk
super. Ujedno su i ploče bile očuvane pa nije bilo pucketanja. Treći je sviral na
nekim sjajnim crnim stupovima čija prednja ploča nije okomita već je nakošena prema
zadnjo stranici. Tu ploča nije bila baš očuvana i bilo je malo pucketanja ali zvuk i dalje
odličan....

Jedino mi je smješno kakave se muzika sluša tam . Sve puno vokala jazza bluza
rocka. klasike kombinacije svega....
Ali na žalost nisam nigde čul tamburaše. To je vjerojatno zato jer možda ni nema
dobrih snimaka albuma, koncerata.. Meni je to žal jer moram ih puštati

Kablovinje neću ni spominjati...... Sado mazo, domine i slično su kamilica naspram ovog
kaj High End HI-FI nudi.... perverzija.

Evo ja sam si kupil "retrivera" Marantza SR4600 i sad sam u nabavki nekih zvučnika.
Dvojba su mi Diamondi 9.1 ili 9.3 ili Kef iQ3. Muzika: Bogdan, i ostali tamburaši,
zatim koncerti hardstyla, neki izođači su Techoboy, Zany, Pavo... Obzirom da sam
sviral dost dugo klavir, sve dok nisam došel u ZG i prestal, volim i takve skladbice poslušati. Naravno nikaj bez Klubbheadsi i club dance glazbe...
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2008., 01:35   #1543
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Znam da ne spada baš pod ovu temu ali zanima me, jer znate možda ikakve DJ forume i takve spike s opremom.

Ili još bolje, konkretnije, proizvođače koje se bave baš razglasom na party-ima tipa US-Blaster? Speakerboxovi i to...


Nemojte me odmah popljuvat
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 15:57   #1544
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
da li je tko kad cuo za ovu zvucnu?

Onkyo Wavio SE-200
@McG
maloprije sam se sjetio da je netko sa foruma kupio nesto takvo ali nisam znao da je tocno to.hvala
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805

Zadnje izmijenjeno od: micek_kc. 28.10.2008. u 16:20.
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 15:59   #1545
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 19:16.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 18:24   #1546
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
da li je tko kad cuo za ovu zvucnu?

Onkyo Wavio SE-200
@McG
maloprije sam se sjetio da je netko sa foruma kupio nesto takvo ali nisam znao da je tocno to.hvala
Da nema slucajno gdje ovdje uzeti? To je THE zvucna.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 18:46   #1547
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Da nema slucajno gdje ovdje uzeti? To je THE zvucna.
Ja sam nasao di ima za 100€

al ipak mislim da cu uzeti ovo:

http://www.project-audio.com/main.ph...=boxes&lang=en

to mozda cak ovaj tjedan narucim.

marak neznam zasto jos me kompa dal uzet onu emu koju newals ima...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 19:09   #1548
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Ovaj vikend ću najvjerojatnije započeti sa još jednim novim projektom - izradom open baffle subwoofera.
Uzor su mi Wharfedale SFB/3 i slični open baffle zvučnici.
Kao driver upotrijebit ću Monacor SP-252C 25 cm woofer. Qts mu je 0.41 a po tvrdnjama proizvođača optimiziran je za free-air tj. open/infinite baffle upotrebu.
Okvir će biti od iverice, koji će biti dodatno ojačan i otežan kako bi poboljšao rezonatna svojstva okvira.
Najvjerojatnije će zvučnik biti boje palisandra, kao i DIY uradak koji sam prezentirao ovdje prije...nekog vremena.
Open baffle zvučnici nemaju veliku bas ekstenziju, ali zato nemaju kutijaste koloracije i po tome su zanimljive ljubiteljima hi-fia.
"Bas kontroler" kako nazivam kompleks aktivne skretnice/pojačala i pripadajućih napajanja će biti u eksternom kućištu. Aktivna skretnica je gotova, rez se nalazi na 150 Hz a gušenje je 18 dB/oktavi. Pojačalo je ~10W pa ću ga po potrebi zamijeniti/upotrijebiti ako ne budem zadovoljan. Moram još sve isprobati i/ili popraviti greške i napraviti kućište za to.
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 20:32   #1549
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ja sam nasao di ima za 100€

al ipak mislim da cu uzeti ovo:

http://www.project-audio.com/main.ph...=boxes&lang=en

to mozda cak ovaj tjedan narucim.

marak neznam zasto jos me kompa dal uzet onu emu koju newals ima...
Tako sam negdje i procitao, da je cijena 100€. Gdje si vidio?

Ta USB zvijer, to je u Media Audio 740kn? U potrazi sam za zvucnom, a to mi sasvim odgovara: trebam samo stereo, a USB je super jer nemam puno mjesta na ploci.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 21:06   #1550
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
A ovo ti je najvjerojatnije i bolje od zvučne...
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 21:19   #1551
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Sad gledam, u Audio Dreamu ima Kingrex USB zvucna, ali je ona ~1250kn.

Bio sam zagrijan za Kingrex pojacalo koje ima ugradjenu i zvucnu (dakle ide na USB), kosta svega 1600kn, ali su potrebni zvucnici visoke osjetljivosti, minimalno 90dB. Poput ovoga:
http://www.klipsch.com/products/details/b-3.aspx
Ali toga nazalost nema u Hrvatskoj, a ogranicen sam lovom, koliko mi je poznato jedini jeftiniji zvucnici sa visokom osjetljivoscu su Klipschi.

Kod Pro-Ject USB zvucne je super sto nema resampliranja iz 44.1kHz u 48kHz, kao sto vecina zvucnih radi.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 21:34   #1552
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Kolika snaga, 20W na 4 ohma? Pa ne treba ti pretjerano velika osjetljivost. Osim ako misliš tulume organizirati i slično, za slušaonicu do 20 kvadrata sasvim dovoljno po mojoj procjeni.
Ja sam sa Scythe Kama Bay Ampom (ista snaga) tjerao bookshelfove osjetljivosti ispod 90 dB i to vrlo zadovoljavajuće.
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 22:43   #1553
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Da nema slucajno gdje ovdje uzeti? To je THE zvucna.
nasao sam za 200$

da li ovo vrijedi sto?
Auzentech meridian
225$
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 23:07   #1554
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Pored te Onkyo, ne.

200$ je ipak puno, kao sto Fleks rece to bi moralo biti jeftinije, 100€ ili slicno.

@Swarm: ma ok, ali meni se svejedno uzimaju Klipschi. Imam plan kako ih dovesti iz Nizozemske. Par osnovnih bookshelfa me dodje ~100€, sto je bagatela. Osim ako sam krivo shvatio rodjaka.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 23:19   #1555
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
C-Media CMI8788
xplosion --->C-Media CMI8770
i ova koju sam ja nasao je neka modificirana...
http://cgi.ebay.com/Auzentech-Modifi...1%7C240%3A1318
-->
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Pored te Onkyo, ne.

200$ je ipak puno, kao sto Fleks rece to bi moralo biti jeftinije, 100€ ili slicno.

@Swarm: ma ok, ali meni se svejedno uzimaju Klipschi. Imam plan kako ih dovesti iz Nizozemske. Par osnovnih bookshelfa me dodje ~100€, sto je bagatela. Osim ako sam krivo shvatio rodjaka.
ja mislim da je ova meridian puno jaca recimo od xplosion jer je bolji chip gore...bar koliko sam ja skuzio

meridian --->C-Media CMI8788
xplosion --->C-Media CMI8770
i ova koju sam ja nasao je neka modificirana...
http://cgi.ebay.com/Auzentech-Modifi...1%7C240%3A1318
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 23:34   #1556
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Je, jaca je, ali je Onkyo ipak bolji. No, Onkyo je iskljucivo stereo kartica, dok ove Auzentechice imaju i surround primjenu.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 23:37   #1557
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
da, a meni bas treba to...jer bi se to isplatilo kupiti?jer 200 i kusur $ je velika para,plus dostava i carina ako sjedne na to...
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 23:40   #1558
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
IMHO ne. Ipak je to puno love.

Uvijek imas E-MU 1212M ili ekvivalentne Audiophile kartice kao stereo rjesenja.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 23:50   #1559
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
da ali kao sto rekoh meni treba surround...btw da li mozda znas razliku izmedju obicnog xplosiona i xplosiona cinema?
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2008., 00:37   #1560
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Upgraded Operational Amplifiers from National OPAMP LM4562 (Front L/R) and JRC 5532 (B.S & Cent/S.W)
To je razlika.
SRV je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na