Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2010., 00:47   #1
BulletProof
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
Instar-informatika.hr (informacije i iskustva)

Pošto vidim da jos nitko nije stavio nikakva iskustva sa ovom firmom a vidim da su dosta povoljni ja cu otvorit ovu temu
Naime zanima me jedan televizor koji oni imaju na webu, sad jednom sam ih zvao pa mi se javila neka zena i bila je sva zbunjena, pitao sam je za neki dio za koji ja nisam bio 100% siguran dal je kompatibilan, a nije ni ona to znala kao trgovac,sad neznam kolko su oni ozbiljni, ako je ko trgovao sa njima nek napise neka iskustva, i da kakvi su sa garancijama, dal ima problema sa tim kakvih?

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 25.10.2017. u 20:04.
BulletProof je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 10:23   #2
CUBErt
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
istina i ja sam imao slicna iskustva...

Zadnje izmijenjeno od: CUBErt. 14.10.2010. u 10:36.
CUBErt je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2010., 09:27   #3
Terabyte
Registered User
 
Terabyte's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 16
Posto zivim pored njih sve i kupujem vec godinama tamo... to je mala obiteljska firma koja vec radi preko 10 godina... znam da se sada sele u Heinzelovu, otvaraju neku veliku trgovinu jer nisu samo web shop...imaju dosta toga na lageru, uvijek sve brzo nabave i cijene su ok... Gospodja starija koja radi ima 40 i kusur godina i naravno da nije tehnicki potkovana....trazi Marka za tehnicka pitanja ili nekoga od deckiju i dobit ces sve odgovore
Terabyte je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 09:37   #4
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
ja sam kupio HDD Samsung F3 1TB pred godinu dana kod njih. Osobno sam došao tamo po njega u vrijeme kad je vladala velika nestašica HDDova od 1TB. Ugodno sam popričao i sa tom gospođom i jednim mlađim momkom. skužio sam da su mama i sin u pitanju uglavnom, za to, sve pohvale. ažurni su na odgovaranju na mail i čak su mi čuvali zadnji HDD par dana jer sam rekao da ću 100% doći, čak sam nudio i 100% iznosa da im uplatim preko neta, ali su mi rekli da nema potrebe da mi vjeruju
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2010., 19:46   #5
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Jel se može osobno doci u taj ducan, razgledati i kupiti ? Ili samo narudzba pa cekanje ?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2011., 22:01   #6
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Prvo i odmah pozitivni iskustvo, dečko na blagajni ljubazan i uslužan, lokacija kod Kvatrića je čist solidna. Došao kod njih spontano i pitao za jednu podlogu, frajer odmah naručio pred menom, došlo odmah drugi dan i ja je pokupio. Definitivno sam stekao dojam da je tamo dobro kupovat i da to neće biti zadnja kupnja kod njih.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2011., 09:15   #7
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
O njima samo najbolje. Uljudni, susretljivi, provjerit će ti i robu prije kupnje, te ono najvažnije, nema problema pri vraćanju neispravne robe.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 10:19   #8
Mgiga
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Da se pridružim ostalima sa pohvalama. Poslao mail za grafičku 6850, za 5 min stiže odgovor ima u trgovini. Kupim grafičku dolazim doma, grafička neispravna. Zovem nazad, dolazim u trgovinu sa neispravnom grafičkom, provijerili u roku 10 min u servisu i dali drugu . Brzo, jednostavno, super cijena...samo pohvale za Instar
Mgiga je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 11:26   #9
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Kupio sam kućište kod njih prije jedno godinu dana CM 590 sve super, cijena je 50kn bila povoljnija nego u ostalim prodavaonicama.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 14:44   #10
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
kupio kuler za proc dosao platio odnio

btw jedini su imali taj kuler (je da sam ih jedva nasao na pescenici ili di je to vec )
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2011., 18:41   #11
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Nisu vise tam.
Nemaju robu odmah ili imaju samo neke stvari kao napr gtx 580 Light..trenutno.
Jako su fleksiblni po nacinima placanja i moguce su komb. Maestro rate + kes i sl. sheme sto je super jer su cijene iste ko na webu. Ako nesto treba nazove ih se prije 15h i ako je raspolozivo moye se podugnut u trgovini nakon 16h ili dostava doma. Placa se prilikom podizanja robe. Ja obozavam tam kupovat jer su super i reklamacije prolaze glatko. Svaka preporuka.
Slaba im je ponuda hladnjaka ali grafi, maticnih, ssdova itd imaju jako siroku ponudu.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 20:25   #12
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
meni su 5 minuta od posla pa redovno kupujem tamo prazne cd-e i dvd-e, kupio sa i eksterni hard prosle godine kod njih, za sad sve 5
Thommy je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2011., 01:25   #13
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Prije otp. 2 godine kupio asus f7z laptop. Od pocetka display se tesko otvarao i ima lufta.....

Bilo je potrebno ciscenje, otvorim ga i vidim rasparana naljepnica "waranty void if removed"......bakrena plocica koja ide na jezgru procesora ima dosta rezova i rupica....

Tako da sam izgleda dobio rabljeni laptop pod novi......
Toncek je offline   Reply With Quote